|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupovina tablet- racunala savjeti
25.5.2013 16:23:54   
Amelaa RR
Tableti su pravo prakticni, i ima ih dosta velicina, i mislim da je to sada super razmjera cijena i ono sto pruza..jer mislim da ih ima od 200KM pa nadalje...Kako god dobra stvar

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kupovina tablet- racunala savjeti
27.5.2013 8:12:22   
palachinken
calahoe, mozda si vec i kupila tablet, ali da ja svoje cijenjeno misljenje dam user posted image  Od ponudjenih, ja sam Samsunga, mislim bas takvog, imala do juce i bio mi je odlican. Baterija drzi, radi ko singrica, brz, pouzdan. 
Za Prestigio sam cula da nisu cemu, baterija ne drzi, touch ne reaguje dovoljno brzo. Mozda ovaj Acer nije los?

S tim da je tabletima cijela strahota pala u ova tri mjeseca. Ja sam na svom pare izgubila i drago mi je da sam ga prodala dok jos ista vrijedi.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kupovina tablet- racunala savjeti
27.5.2013 9:38:29   
calahoe
hvala ti puno na savjetima,no ja na kraju ne kupih tablet vec narucih laptopuser posted image
vagala i izvagala da mi je to ipak najboljeuser posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kupovina tablet- racunala savjeti
27.5.2013 9:44:50   
muaaa

IZVORNA PORUKA: calahoe

hvala ti puno na savjetima,no ja na kraju ne kupih tablet vec narucih laptopuser posted image
vagala i izvagala da mi je to ipak najboljeuser posted image

Najbolje rjesenje...al si nas zadeverala s tabletimauser posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu calahoe)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kupovina tableta-savjeti
14.10.2013 1:23:16   
magbi
koji model si uzela ja isla do alte maloprije ih gledala znaci nisu ok

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kupovina tableta-savjeti
18.10.2013 13:11:31   
dana.i
I ja sam kupila tablet preko bh telecoma, Xperia Z i odusevljena sam. Operativni sistem predobar, touch screen odlican, veliki broj aplikacija i sluzi mi super umjesto laptopa. Laksi za nositi i super slike koje mogu slikati sa njim. Super je za putovanja. Ja sam odusevljena. A Prestigo koliko sam ja skontala izucavajuci, ima los OS kao i ostale karakteristike, ali naravno cijene su dosta nize. Moj savjet je ko moze da izdvoji pare da kupi neku jacu marku, tipa Samsung, Sony ili slicno...

(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kupovina tableta-savjeti
18.10.2013 20:40:27   
henna ze
imam tj.H ima prestigio 7 i upravo je ovakav kako ga palachinken opisala..ja za njega zivaca nemam...ali H je njim odusevljena..jer je naskidala milion igrica

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu dana.i)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kupovina tableta-savjeti
18.10.2013 20:59:05   
Hannica
Ja ne volim tablet sako zbog copy-paste operacije.
Mi trenutno nemamo racunara,samo tablet,samsung neki.... ja sanjam laptop.user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kupovina tableta-savjeti
18.10.2013 21:01:05   
canim
Pa sto ne kupis tastaturu za tablet i eto ti ga ko laptop user posted image

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kupovina tableta-savjeti
18.10.2013 21:26:46   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Hannica

Ja ne volim tablet sako zbog copy-paste operacije.
Mi trenutno nemamo racunara,samo tablet,samsung neki.... ja sanjam laptop.user posted image user posted image


user posted image user posted image
i mene nervira sto neznam tu copy paste operaciju.
Al imam i laptop pa kako je tablet brzi,prebacim na tablet,pa u album recimo na rr.Pa onda opet na laptop,pa copy i napokon postavim slikeuser posted image user posted image

A tastaturu i cover namjeravam naruciti na ebay,moze se naci za 29 dolara

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kupovina tableta-savjeti
18.10.2013 21:38:44   
Hannica
Ma nesto mi to komplikovano,lakse kupiti laptop,a mislim da je i cijena tu negdje. Znam ja kopirati ali sporo ide,moras biti maximalno skoncentrisan i sretan da uspijes.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kupovina tableta-savjeti
18.10.2013 21:43:46   
henna ze
ma laptop nov solidan..oko 600 KM...tablet...170,,govorim o prestigio...

H je zeljela tablet..meni nekako glupo bilo da ga kupim pored laptopa i kompa..i mobitela...al eto osvoji ga nensi u nagradnoj igri...

ja za isto za opciju laptopa..pa bolje malo nadodati i kupiti polovan laptop.evo ovaj mrcvarimo vec godinu..i nista mu...naravno sve ovo kupiti od palachinkinog hazbenda

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Kupovina tableta-savjeti
18.10.2013 22:01:34   
Hannica
Kod nas tablet nije tako jeftin,polovan vrijedi vise od 170. A mm htio zamjeniti za neki noviji i da jos doda dvije stoje. Sreca,nije. Za te pare mozes kupito dobar polovan laptop.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Kupovina tableta-savjeti
22.10.2013 11:24:53   
Ella.M
Ma ne mogu se porediti tbalet i laptop. Laptop je puno jaci. Ali copy past opcija radi tako sto zadrzite prst malo duze na tabletu i onda kada potamni text oznacite dio tekst koji hocete i kopirate u međuprostor, a kad hocete negdje da prebacite text samo drzite prst malo duze na tom dijelu i ponudit ce vam se opcija zalijepi :D

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Kupovina tableta-savjeti
22.10.2013 12:02:00   
Hannica

IZVORNA PORUKA: Ella.M

Ma ne mogu se porediti tbalet i laptop. Laptop je puno jaci. Ali copy past opcija radi tako sto zadrzite prst malo duze na tabletu i onda kada potamni text oznacite dio tekst koji hocete i kopirate u međuprostor, a kad hocete negdje da prebacite text samo drzite prst malo duze na tom dijelu i ponudit ce vam se opcija zalijepi :D

Znamo mi to,sami ne ide bas jednostavno. Nekad nece,pa nece. Samo se usrkletim.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Ella.M)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Kupovina tableta-savjeti
22.10.2013 12:13:18   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: dana.i

I ja sam kupila tablet preko bh telecoma, Xperia Z i odusevljena sam. Operativni sistem predobar, touch screen odlican, veliki broj aplikacija i sluzi mi super umjesto laptopa. Laksi za nositi i super slike koje mogu slikati sa njim. Super je za putovanja. Ja sam odusevljena. A Prestigo koliko sam ja skontala izucavajuci, ima los OS kao i ostale karakteristike, ali naravno cijene su dosta nize. Moj savjet je ko moze da izdvoji pare da kupi neku jacu marku, tipa Samsung, Sony ili slicno...


Od Prestigia smo i mi krenuli z akupovinu tableta, a onda proučavajući OS nije nam se svidjeo.
A onda smo htjeli preko BH Telecom-a upravo ovaj tvoj Xperiu (haos nam se svidio), ali nismo mogli jer smo i ja i mm već opterećeni kupovinom telefona, a skupo mi bilo da odmah izmirim sve obaveze prema telefonu, i da uzimam tablet kod njih.
Tako da smo kupili Samsungovu 2, ali 10-incha, da mi dijete ne "škilji" u ekran, i sada čekamo nedjelju i njen rođendan da joj poklonimo :))
Tata i mama su već "čačkali" po njemu i za sada odličan je, i baterija ima dobro "držanje" :)


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu dana.i)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Kupovina tableta-savjeti
22.10.2013 22:09:31   
Super Beba
Nisam se do sada susretala sa tabletom, pa ne znam koje sve opcije ima (je li k'o klasični smartphone sa android podlogom ili više vuče na mini laptop)...Helem, zanima me da li OS-i tableta podržavaju flash i javu (doduše, androidi bi trebali u sebi imati add-on za javu)..Zanima me to zbog gledanja serija i filmova online :D


_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Kupovina tableta-savjeti
23.10.2013 9:51:46   
Pikapolonica
Meni je blizi smartphone-u nego mini laptopu.
Ovi recimo standardni (Asus, Samsung) rade na OS Android 4.0, 4.1, kako koji.
Tako da mislim da bi moralo fercerati za online gledanje filmova.
Trenutno se sa google store-a ne moze skinuti flash player kao obicna aplikacija (jer su je skinuli sa store-a),
ali ima "zvrcka" da se preko web-a to skine i instalira i onda ce raditi sigurno (prosli smo mi kroz to za android tv box).
Za kupovinu tableta (po meni) je najbitnije gledati OS (koja je verzija androida) i RAM (ispod 1 GB ne treba ni gledati).

_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Kupovina tableta-savjeti
23.10.2013 12:06:17   
Super Beba

IZVORNA PORUKA: Pikapolonica

Meni je blizi smartphone-u nego mini laptopu.
Ovi recimo standardni (Asus, Samsung) rade na OS Android 4.0, 4.1, kako koji.
Tako da mislim da bi moralo fercerati za online gledanje filmova.
Trenutno se sa google store-a ne moze skinuti flash player kao obicna aplikacija (jer su je skinuli sa store-a),
ali ima "zvrcka" da se preko web-a to skine i instalira i onda ce raditi sigurno (prosli smo mi kroz to za android tv box).
Za kupovinu tableta (po meni) je najbitnije gledati OS (koja je verzija androida) i RAM (ispod 1 GB ne treba ni gledati).


E hvala puno...Ma ne bih ni ja ništa ispod 1GB memorije rama..Znam da je flash ukinuo opciju downloada i instaliranja na Android smartphone user posted image (za ostale OS ne znam)...A ni java se ne može direkt instalirati na Androide, k'o fol ima već ugrađena podrška (a nisam baš primijetila da fercera na pojedinim stranicama)...
A nisam znala za tu zvrčku za instalaciju flasha preko neta, dobro da sad znam user posted image


_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Kupovina tableta-savjeti
24.10.2013 10:03:12   
Pikapolonica
Nisam ni ja znala, ali mi je pomogao cika Google :)
Kako smo kupili taj android tv box bas nam je predstavljalo problem sto nema flash player-a.
I onda se malo zarovim i nadjem.

http://forums.adobe.com/thread/1061194

Na ovom linku imas upute kako ga skinuti, a najbitnije je pod rednim brojem 8 (na tom linku se nalazi file koji ce instalirati flash player nakon sto se skine na android).
Nama je proradilo na tom tv box-u, a i kod mm-a na telefonu. Tako da, po mojoj logici, proradit ce i na tabletu.

_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Kupovina tableta-savjeti
24.10.2013 10:08:48   
Super Beba

IZVORNA PORUKA: Pikapolonica

Nisam ni ja znala, ali mi je pomogao cika Google :)
Kako smo kupili taj android tv box bas nam je predstavljalo problem sto nema flash player-a.
I onda se malo zarovim i nadjem.

http://forums.adobe.com/thread/1061194

Na ovom linku imas upute kako ga skinuti, a najbitnije je pod rednim brojem 8 (na tom linku se nalazi file koji ce instalirati flash player nakon sto se skine na android).
Nama je proradilo na tom tv box-u, a i kod mm-a na telefonu. Tako da, po mojoj logici, proradit ce i na tabletu.


user posted image

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Kupovina tableta-savjeti
24.10.2013 10:47:33   
mama2009
Moje misljenje vjerovatno nece prihvatiti mnoge forumasice, al to je samo moje misljenje...android je za mene nesto zadnje sto bi uzela

Ipad III ima D ispadao, zaliven sokom xxx puta al nista ga unistilo nije i dalje je kao nov.
Ipad mini imam ja prezadovoljna malo veci mi je od moba uvijek uz mene pogotovo ako sam na putu

znam da prestigio ili kako se vec zove pored toga sto je android mom kolegi s posla je ispao i otisao displej popravak je kostao oko 160KM ...ja isplativost i kvalitet tu ne vidim

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Kupovina tableta-savjeti
24.10.2013 11:14:01   
canim
Da se razumijemo nije ni ipad neunistiv user posted image isprobano user posted image jeste da je stvarno izdrzljiv, trpio je jako puno padova, udaraca, zaljevanje nema cim ali dohakali smo mu user posted image helem opravka stakla kosta 130 km user posted image

Imamo i asus tablet, dobar je ali ne moze se porediti sa ipad-om, ni u kvalitetu slike niti u brzini.

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Kupovina tableta-savjeti
24.10.2013 12:28:14   
Super Beba

IZVORNA PORUKA: mama2009

Moje misljenje vjerovatno nece prihvatiti mnoge forumasice, al to je samo moje misljenje...android je za mene nesto zadnje sto bi uzela

Ipad III ima D ispadao, zaliven sokom xxx puta al nista ga unistilo nije i dalje je kao nov.
Ipad mini imam ja prezadovoljna malo veci mi je od moba uvijek uz mene pogotovo ako sam na putu

znam da prestigio ili kako se vec zove pored toga sto je android mom kolegi s posla je ispao i otisao displej popravak je kostao oko 160KM ...ja isplativost i kvalitet tu ne vidim



Vječita borba :)

user posted image

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Kupovina tableta-savjeti
24.10.2013 12:44:28   
Pikapolonica
SuperBeba, jaka slika! :)
Govori vise nego dovoljno :))

Eh sad...i ovdje se moze primijeniti ona opstepoznata "kol''ko para-tol''ko muzike".
Sve zavisi kakve ko ima zelje i potrebe.

Mi smo u kuci onako prilicni tech-freakovi.
Oboje imamo smartphone-a (s kojih se uglavnom kacimo na net), imamo i laptop koji ja vozam tamo-vamo s posla i nazad
i zbavismo taj vec pomenuti android tv box (mnogo pametna i pozeljna spravica).

Da ne odstupam od teme, imamo i tablet, Prestigio. Njegova je jedina funkcija bila (a i dalje je) da malenog dovoljno dugo zabavi
u autu, da mozemo stici na zeljeno odrediste :) (kupljen je prosle godine pred polazak na more, a maleni gospodin ne voli da se vozi...)
I evo jos uvijek traje, iako je letio sa raznih visina, mali je i doslovno gazio po njemu i jos uvijek radi (tu i tamo memory kartica gubi kontakt :D)
A uzeti to za surfanje ni pod tackom razno (radi na nekom klj androidu, uz minimalnu memoriju, ima google store koji ne fercera i tako :D). Ali cijena ovog kina
odgovara namjeni kojoj je kupljen (bio je oko nekih 200 maraka).

Bas sam juce naletila na akciju (pri cemu me mm odmah pitao je li nam potreban :D):
http://www.ekupi.ba/Asus-tablet-ME172V-1B067A-216816.aspx

Ovo je dusu dalo za kucne varijante i surfanja. Ali za (on line) gledanje filmova i serija mu je mali display.

Tako da, moze ovo na dugo i na siroko. Ukusi su definitivno razliciti, kao i potrebe, ali i raspoloziva sredstva.

< Poruku je uredio Pikapolonica -- 24.10.2013 12:46:08 >


_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *