|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupovina tableta-savjeti
7.12.2013 21:46:42   
canim
Pa dosta ti dzemo user posted image mozda da odes na onu temu TV I pitaj ...a sta ja mogu sve sa mojom smart tv, vjerujem da ce ti se neko javiti

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Kupovina tableta-savjeti
12.12.2013 10:18:32   
Nirvana81
Ja sam neki dan dobila tablet Vivax. Do tad sam bila zagovornik skupih tableta sony ili apple. Međutim obzirom da sam ovaj dobila skoro besplatno preko BH telecoma a onaj kosta 1000km prezadovoljna sam. Tablet ima skoro sve funkcije, ekran je odlican. Ima par mana, malo je tezi nego ovi skuplji i memorijska kartica se ne moze stavljati ali moze se povezivati sa USB.om. Naravno ovi skuplji daju moguscnost stavljanjanja kartice u tablet. Ali kada uporedim cijene ne bih ga mijenjala user posted image

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Kupovina tableta-savjeti
12.12.2013 10:46:31   
SdZ
imam mini centralnu jedinicu skopčanu na TV, uredno stoji u TV komodi...i onda su vrata interneta širom otvorena


I kod nas je ovako.


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Kupovina tableta-savjeti
28.1.2014 15:58:44   
begovica
user posted image user posted image user posted image user posted image

danas sam razbila gotovo nov tabelt, ekran se sasuo u 1000 komadica, onaj dio sto je ostao da stoji ko i radi jos, ali ovaj drugi dio sam jedva pokupila...

Ne znam kako sad ide to za popravku, ne smijem ni da pitam za cijunu user posted image

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Kupovina tableta-savjeti
28.1.2014 16:03:24   
palachinken

IZVORNA PORUKA: begovica

user posted image user posted image user posted image user posted image

danas sam razbila gotovo nov tabelt, ekran se sasuo u 1000 komadica, onaj dio sto je ostao da stoji ko i radi jos, ali ovaj drugi dio sam jedva pokupila...

Ne znam kako sad ide to za popravku, ne smijem ni da pitam za cijunu user posted image

Jeftinije kupit novi user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu begovica)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Kupovina tableta-savjeti
28.1.2014 16:11:24   
canim
A koji ti je tablet?

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Kupovina tableta-savjeti
28.1.2014 16:21:58   
raja_ringe

IZVORNA PORUKA: Nirvana81

Ja sam neki dan dobila tablet Vivax. Do tad sam bila zagovornik skupih tableta sony ili apple. Međutim obzirom da sam ovaj dobila skoro besplatno preko BH telecoma a onaj kosta 1000km prezadovoljna sam. Tablet ima skoro sve funkcije, ekran je odlican. Ima par mana, malo je tezi nego ovi skuplji i memorijska kartica se ne moze stavljati ali moze se povezivati sa USB.om. Naravno ovi skuplji daju moguscnost stavljanjanja kartice u tablet. Ali kada uporedim cijene ne bih ga mijenjala user posted image


Ja se ne bi sa ovim složila. Mi imamo jedan jeftini (neka marka 'Manta') i imamo Samsung galaxy kao malo skuplji). U početku sma i ja mislila ma viid oba jednako služe svrsi, ali brzo je baterija na Manti totalno oslabila, a na Samsungu je kao nova. Kod nas je Manta lahka kao pero i sva nekako plastična :). Uglavnom kod kuće služe oba jednako, ali kada putujemo Mantu ni ne nosimo jer se mora stalno puniti.

_____________________________

"Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati!" (I. Andrić)

(odgovor članu Nirvana81)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Kupovina tableta-savjeti
18.4.2014 15:21:09   
Nirvana81
To je moguce, ja svoj ne koristim dugo pa mi baterija super služi još uvijek. Ali moj nije uopste plastican, bas izgleda kvalitetno i malo je tezi...ali opet velika je razlika u cijeni da bih sad cjepidlacila oko toga

user posted image

(odgovor članu raja_ringe)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Kupovina tableta-savjeti
20.7.2015 22:26:42   
delfin
dajte mi preporuku za neki tablet ne preskup. koliko sam skontala trebam ram 1 gb, 3G, kamera prednja i zadnja, i da je veći od 7 inča, jertakavmi skoro mobitel
ili šta da ne uzimam. Treba djeci za igrice i stače, a da može i meni poslužiti ako ustreba. Gledala sam dosad neki intex xelix i acme tb1012_

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu Nirvana81)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Kupovina tableta-savjeti
21.7.2015 12:07:24   
delfin
?

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Kupovina tableta-savjeti
22.7.2015 14:24:04   
delfin
user posted image user posted image treba i savjet, umorila se gledajući...

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Kupovina tableta-savjeti
22.7.2015 14:35:27   
Emica_sa
pa sta si vidila,veci od 7 inca su i skupljiuser posted image



_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Kupovina tableta-savjeti
22.7.2015 14:36:09   
hexe
Samsung galaxy tab 3 t310. 8 inca. Strasno povoljan ali tesko ga naci. Ja sam dugo cekala i konacno ga nasla. 250 km. Kamera 5 mp, 16gb.

_____________________________

Nista nije tako crno kao sto je nebo plavo.

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Kupovina tableta-savjeti
22.7.2015 14:44:47   
ziki
Treba nekad i akcente stavit, uđoh na temu da vidim kakve to tableete kupujete user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu hexe)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Kupovina tableta-savjeti
22.7.2015 17:40:52   
delfin
To sam uspjela dosad vidjeti
IZVORNA PORUKA: delfin

dajte mi preporuku za neki tablet ne preskup. koliko sam skontala trebam ram 1 gb, 3G, kamera prednja i zadnja, i da je veći od 7 inča, jertakavmi skoro mobitel
ili šta da ne uzimam. Treba djeci za igrice i stače, a da može i meni poslužiti ako ustreba. Gledala sam dosad neki intex xelix i acme tb1012_



_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Kupovina tableta-savjeti
22.7.2015 17:42:34   
delfin
taj bi bio dobar mislim. Gdje si kupila da idem tražiti od
IZVORNA PORUKA: hexe

Samsung galaxy tab 3 t310. 8 inca. Strasno povoljan ali tesko ga naci. Ja sam dugo cekala i konacno ga nasla. 250 km. Kamera 5 mp, 16gb.



_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu hexe)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Kupovina tableta-savjeti
22.7.2015 17:55:13   
hexe
Meni je trebao iz istih razloga, za igrice crtice i za mene. Imam rodjaka u toj struci i poslije dugog pretrazivanja i uporedjivanja ovaj je pobijedio. Ima na univerzalno i u digital city sarajevo. Stavili me na listu cekanja (haman popularan tab) i ovi iz digital city mi se prvi javili. Salju u cijelu BiH postarina 7 km. Ja sam zadovoljna i velicina mi je super, za djecu ne treba veci a ni skuplji.

_____________________________

Nista nije tako crno kao sto je nebo plavo.

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Kupovina tableta-savjeti
22.7.2015 17:57:56   
hexe

IZVORNA PORUKA: ziki

Treba nekad i akcente stavit, uđoh na temu da vidim kakve to tableete kupujete user posted image user posted image user posted image


user posted image to sam i ja pomislila. Farmaceut sam pa reko da vidim da pomognem user posted image

_____________________________

Nista nije tako crno kao sto je nebo plavo.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Kupovina tableta-savjeti
23.7.2015 9:07:52   
palachinken
Nemojte se zalijetati za te tab-ove lijevih marki.
Jedna u nekoliko radi kako treba, a inače je sve lutrija. Griju se, baterije se brzo troše, touch screen ne reaguje na dodir dobro, slabo koristi memoriju. Specifikacija mu može biti nabrijana, ali u stvarnosti,jednostavno loše radi.
Šta se desi - kupiš tab od 100KM pa ne budeš zadovoljna. Ruku dajem da ćeš u roku od godinu ili manje kupiti jedan čestit.
Tako da, treba preskočit te žblj marke, tipa Vivax ili Prestigio.
Koliko para toliko muzike.
Znači, od onih stvari koje se ovdje mogu nabaviti, Apple (ipad mini starije generacije je pristupačan cijenom), Samsung, Asus, Lenovo, Sony i HTC također imaju konje za utrku.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu hexe)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Kupovina tableta-savjeti
23.7.2015 9:26:44   
delfin
hvala na odgovorima, ipak iskustva iz prve ruke su najbolja. Imala sam lično loš slučaj sa Prestigiom i više ih i negledam, niti kome preporučujem, kupila super mobitel sa super performansama, pukn emi ekran, a nigdje ni djelova, mobitel bio star godiu (novij averzija) servism 0....
zato sam i pitala bolje i dodati 100 KM nego se uvaliti u glupost.

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Kupovina tableta-savjeti
23.7.2015 9:29:59   
delfin

IZVORNA PORUKA: hexe

Meni je trebao iz istih razloga, za igrice crtice i za mene. Imam rodjaka u toj struci i poslije dugog pretrazivanja i uporedjivanja ovaj je pobijedio. Ima na univerzalno i u digital city sarajevo. Stavili me na listu cekanja (haman popularan tab) i ovi iz digital city mi se prvi javili. Salju u cijelu BiH postarina 7 km. Ja sam zadovoljna i velicina mi je super, za djecu ne treba veci a ni skuplji.

hvala za info z atablet, zvala sam oba ali onaj "tvoj" nemaju na stanju tenutno. ima neki drugi.. Nego htjela sam te pitati za garanciju koliku si dobila u digital city , jer kad sam pitala kažu 6 mjeseciuser posted image

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu hexe)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Kupovina tableta-savjeti
23.7.2015 9:55:21   
ladyblue RR
ne znam koliko si para planirala dati za tablet?!
ovaj je za potrebe crtanih i igrica sasvim dobar

http://shop.imtec.ba/tableti-do-7-/19874-samsung-galaxy-tab-4-t230-7-bijeli.html

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Kupovina tableta-savjeti
23.7.2015 10:42:43   
palachinken
Nije 7" ni loš, lakše se barata s njim, a može se komotno film pogledati i to sa titlovima (iz ličnog iskustva :)

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Kupovina tableta-savjeti
23.7.2015 14:26:53   
hexe

IZVORNA PORUKA: delfin


IZVORNA PORUKA: hexe

Meni je trebao iz istih razloga, za igrice crtice i za mene. Imam rodjaka u toj struci i poslije dugog pretrazivanja i uporedjivanja ovaj je pobijedio. Ima na univerzalno i u digital city sarajevo. Stavili me na listu cekanja (haman popularan tab) i ovi iz digital city mi se prvi javili. Salju u cijelu BiH postarina 7 km. Ja sam zadovoljna i velicina mi je super, za djecu ne treba veci a ni skuplji.

hvala za info z atablet, zvala sam oba ali onaj "tvoj" nemaju na stanju tenutno. ima neki drugi.. Nego htjela sam te pitati za garanciju koliku si dobila u digital city , jer kad sam pitala kažu 6 mjeseciuser posted image


garancija 1 godina. Ne znam zasto sad 6 mj. Pitaj da ti naruce tj da te stave na listu cekanja. Popularan je bas zbog cijene. Isto toliko kosta i tab 4 7 inca ali je manja memorija, slabija kamera i jednostavno premalen je. A ako se ipak odlucis za tab 4 pazi da procesor bude snapdragon jer postoje dvije verzije a ovaj dosta bolji. I slazem se da ne treba kupovati no name.


_____________________________

Nista nije tako crno kao sto je nebo plavo.

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Kupovina tableta-savjeti
23.7.2015 18:56:31   
Galicia
iPad zakon.
Nema tu razmisljanja puno.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu hexe)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *