|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prij...
1.6.2013 14:24:34   
muaaa

IZVORNA PORUKA: amelicameli

Zaista mi nije dosadno, nego ne znam kome da se obratim koga da pitam je li to normalno. Imam osjecaj da kad bi kazala nekoj svojoj drugarici da bi se pitale jesam li ja normalna sto to trpim, jer one i da imaju taj problem isti poput mene, nece mi reci, jer eto u njihovim vezama sve je savrseno. Samo sam zeljela da vidim je li muskarci zaista mastaju o tome, forsirau to, kako to izgleda u braku, da bih znala sta da ucinim, ali eto ocito je da ovaj moj nije normalan i znam sta mi je ciniti.


Znaci neznas u kakvim gabulama su tvoje prijateljice...nece ti ni reci.Mozda im se desava isto,mozda vec nekoga imaju.

E sada otvori malo oglase,puni su takvih trazenja,diskretnih.Parovi traze partnere/partnerice u sexu.Vec su u braku xy godina i slazu se po tom pitanju da imaju piramidu u krevetu.

Ti ako nisi taj tip,moras mu to reci i naglasiti.A isto tako ako ne probas neznas jesi li zato ili ne

Ja ti zelim srecu na tebi je da odlucis.

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu amelicameli)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prij...
1.6.2013 14:32:11   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: eldinky


I onda zatvorimo ovu temu, i otvorimo novu pod nazivom : Moj zaručnik mašta o trojci sa RR forumašicama"


jes ,kad znaš da bi tebe izabrao user posted image user posted image

ma jok, on bi sigurno izabrao Skvo , u stvari , lud je ko je ne bi izabraouser posted image


da li trebamo Skvo obavijestiti o necemu tico? user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 52
   [Obrisana poruka]
1.6.2013 14:34:12   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu muaaa)
  Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prij...
1.6.2013 14:36:39   
Galicia
Tvoj problem nije sta on zeli, nego to sto ti nisi spremna da mu ispunis zelje.
Jasno ko dan.
Nisi mu trebala oprastati kad te prevario i to sa najboljom drugaricom. Varanje nije najgore na svijetu, ali sa najboljim prijateljem je uzas. I njega i nju bih lansirala na mars.

Muskarci kao i zene imaju sexualne maste. Neko masta o 2 muskarca kako ovo ili ono rade, nego masta analni sex, itd itd. Sve zavisi od osobe, koliko je slobodna i za mastu i ispunjavanje maste.

On nije za tebe, a ti mozda jesi za njega.
Do tebe je.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prij...
1.6.2013 14:39:40   
Medić*

IZVORNA PORUKA: muaaa


IZVORNA PORUKA: amelicameli

Zaista mi nije dosadno, nego ne znam kome da se obratim koga da pitam je li to normalno. Imam osjecaj da kad bi kazala nekoj svojoj drugarici da bi se pitale jesam li ja normalna sto to trpim, jer one i da imaju taj problem isti poput mene, nece mi reci, jer eto u njihovim vezama sve je savrseno. Samo sam zeljela da vidim je li muskarci zaista mastaju o tome, forsirau to, kako to izgleda u braku, da bih znala sta da ucinim, ali eto ocito je da ovaj moj nije normalan i znam sta mi je ciniti.


Znaci neznas u kakvim gabulama su tvoje prijateljice...nece ti ni reci.Mozda im se desava isto,mozda vec nekoga imaju.

E sada otvori malo oglase,puni su takvih trazenja,diskretnih.Parovi traze partnere/partnerice u sexu.Vec su u braku xy godina i slazu se po tom pitanju da imaju piramidu u krevetu.

Ti ako nisi taj tip,moras mu to reci i naglasiti.A isto tako ako ne probas neznas jesi li zato ili ne

Ja ti zelim srecu na tebi je da odlucis.


Ne bih se slozila. Sta ima veze sto nije probala. Valjda zna kakav brak i kakvog zivotnog saputnika zeli pored sebe. Nisam ni ja to probala pa znam jesam li za ili protiv takvih stvari.

E svasta..zeli zarucnik u troje i to bas sa prijateljicom...pih

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prij...
1.6.2013 14:44:03   
bebacha
Ako je ovaj tvoj problem istina a ne izmišljotina iz dosade ja ti od sveg srca savjetujem da poradiš malo na sebi,na svom samopouzdanju

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prij...
1.6.2013 14:46:56   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: amelicameli

Drage forumašice, imam zaista jedan možda neobičan problem, ali ogroman, ne znam šta da radim, i kome da se obratim. Jako dugo sam u vezi, planiramo brak jer smo odavno i zaručeni. Moj dečko je visokoobrazovana osoba, jako fina i dobra prema ljudima. Prije nekoliko godina mi je priznao da me prevario sa mojom najboljom prijateljicom, jer se osjecao napusteno kao zbog mog posla i nekih mojih porodicnih problema koje sam tada imala. Oprostila sam mu. Tvrdio je da ce se popraviti, biti fin, dobar kako prema dr ljudima koji ga ne poznaju tako i prema meni. Zadnjih 8 mjeseci konstantno želi da igramo neke igrice, i ne bi mi to smetalo sve da razbijemo monotoniju, da ne forsira da maštamo o trojci sa mojom prijateljicom ( nije u pitanju ista, ova prijateljica je prijateljica u svakom smislu).To me jako vrijedja, plasi, osjecam se lose i cak i izbjegavam svoju prijateljicu user posted image Mnogo puta sam mu jasno davala do znanja da mi to smeta, da to ne zelim, da me vrijedja, ali u trenucima strasti, on to sve zaboravi. Sve ovo me dovodi do toga da se plašim braka sa njim, čak razmišljam da prekinem zaruke i da svatko krene svojim putem. Imate li neki savjet, zaista ne znam kome da se obratim, jeste li bile nekada u slicnoj situaciji, sta bi vi uradile?


Nikog zaista ne znaš dok s njim ne provedeš neko vrijeme u četiri zida. Neko može biti predivan prema ljudima, ali u četiri zida totalni poremečenik. Jedan moj poznanik, istog profila (visokoobrazovan, fin prema ljudima) je nasilnik u porodici.
Ti instinkitvno sasvim dobro znaš šta trebaš da uradiš.

Ako ti treba potvrda, u pravu si i dobro razmišljaš. Znam da nije jednostavno, da će se okolina pitati, da tako intimne probleme možda nećeš iznijeti svakom, ali ti znaš šta treba uraditi. Uradi to! Ništa nije vrijedno tvog dostojanstva i samopoštovanja.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu amelicameli)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prij...
1.6.2013 14:46:57   
amra_sa
Sad će ovo biti tema narednih 10 dana. user posted image
Ja šega frajera, treba ga pitat jel to sve sam izmišlja ili mu neko pomaže user posted image Pitaj ga jel to genetski, možda mu je i mama tako ...
Naštimaj mu kakvog peška u krevetu nek se odmah ospe.
Mene samo zanima šta to ima na njemu što tebe tako privlači i zašto ga voliš, kad on igra samo svoje igre i samo za sebe, a ti si tu da te ucjenjuje, prebacuje ti svoje krivice, kaže koju lijepu riječ, pomazi te i ti padneš na sve to ....
Ako nisi spremna da prihvatiš igru, što dalje od budale, učini sebi uslugu jednom. Ili igraj njegovu igru pa vidi dokle će te to dovesti. I nemoj misliti da će se promijeniti, jok, tu bi se grdno prevarila. Koliko sam mogla shvatiti ti si godinama s njim u vezi, vidiš samo njega, okreni se oko sebe ima puno boljih momaka od njega još uvijek, nemoj da ti mladost tvoja divna prolazi sa da ne kažem s kim ... Život nema reprizu ...

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prij...
1.6.2013 14:49:57   
amra_sa

IZVORNA PORUKA: bebacha

Ako je ovaj tvoj problem istina a ne izmišljotina iz dosade ja ti od sveg srca savjetujem da poradiš malo na sebi,na svom samopouzdanju


I ovo ...

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prij...
1.6.2013 14:54:19   
EEDITH
i razmišljaj o djeci koju ćete imati ,djeca brzo narastu i valja im svašta objasniti

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prij...
1.6.2013 14:54:31   
balasgirl
Zašto je čovjek budala i sve ostalo što nabrojaste ako želi menage a trois?

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prij...
1.6.2013 14:55:51   
Galicia

IZVORNA PORUKA: balasgirl

Zašto je čovjek budala i sve ostalo što nabrojaste ako želi menage a trois?


Vidis gore da sam ja napisala da je meni okej to sto svi mastaju i rade.
I da on nije za nju, a da ona za njega mozda i jeste.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prij...
1.6.2013 15:01:31   
EEDITH
pa i nismo baš rekle da nije normalan,samo ako njoj to nije normalno ,onda nije za nju,
a takvih ima prilično oko nas ili kod nas ,ko će znati i priznati

znaš onu-kada čovjek umre on ne zna da je umro i nije mu teško,teško je drugima,
e tako ti je i sa glupošću user posted image

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prij...
1.6.2013 15:11:51   
muaaa

IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: muaaa


IZVORNA PORUKA: amelicameli

Zaista mi nije dosadno, nego ne znam kome da se obratim koga da pitam je li to normalno. Imam osjecaj da kad bi kazala nekoj svojoj drugarici da bi se pitale jesam li ja normalna sto to trpim, jer one i da imaju taj problem isti poput mene, nece mi reci, jer eto u njihovim vezama sve je savrseno. Samo sam zeljela da vidim je li muskarci zaista mastaju o tome, forsirau to, kako to izgleda u braku, da bih znala sta da ucinim, ali eto ocito je da ovaj moj nije normalan i znam sta mi je ciniti.


Znaci neznas u kakvim gabulama su tvoje prijateljice...nece ti ni reci.Mozda im se desava isto,mozda vec nekoga imaju.

E sada otvori malo oglase,puni su takvih trazenja,diskretnih.Parovi traze partnere/partnerice u sexu.Vec su u braku xy godina i slazu se po tom pitanju da imaju piramidu u krevetu.

Ti ako nisi taj tip,moras mu to reci i naglasiti.A isto tako ako ne probas neznas jesi li zato ili ne

Ja ti zelim srecu na tebi je da odlucis.


Ne bih se slozila. Sta ima veze sto nije probala. Valjda zna kakav brak i kakvog zivotnog saputnika zeli pored sebe. Nisam ni ja to probala pa znam jesam li za ili protiv takvih stvari.

E svasta..zeli zarucnik u troje i to bas sa prijateljicom...pih

Zena/djevojka se dvoumi i pita nas za savjet....sta bismo mi?

Ja joj dajem konkretan odgovor

Ja bih znala sta da uradim po ovom pitanju da se meni desi.Znaci nebih sigurno dolazila ovdje i od forumasica trazila savjet niti pomoc,Za mene bi to bio kraj pa neka imam 100 djece s njim.

Ne nagovaram je da isto uradi,vec samo ako ima dvoumljenje oko toga...tako da dajem svoje misljenje

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prij...
1.6.2013 15:17:32   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: balasgirl

Zašto je čovjek budala i sve ostalo što nabrojaste ako želi menage a trois?


Ja ne mislim da je on budala, samo nije našao pravu životnu saputnicu. Kao što ni naša forumašica nije "zatvorena za nove prijedloge" već je pogriješila u izboru. I to je shvatila na vrijeme. Odlično.

Ono što je meni prihvatljivo i normalno ne mora da bude prihvatljivo i normalno drugima. Ali je veoma važno da bude prihvatljivo i normalno mom mužu, i obratno. Sex jeste jedan od fundamenata braka, i tu mora postojati slaganje u potrebama i zahtjevima.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prij...
1.6.2013 15:19:03   
Medić*
IZVORNA PORUKA: muaaa


IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: muaaa


IZVORNA PORUKA: amelicameli

Zaista mi nije dosadno, nego ne znam kome da se obratim koga da pitam je li to normalno. Imam osjecaj da kad bi kazala nekoj svojoj drugarici da bi se pitale jesam li ja normalna sto to trpim, jer one i da imaju taj problem isti poput mene, nece mi reci, jer eto u njihovim vezama sve je savrseno. Samo sam zeljela da vidim je li muskarci zaista mastaju o tome, forsirau to, kako to izgleda u braku, da bih znala sta da ucinim, ali eto ocito je da ovaj moj nije normalan i znam sta mi je ciniti.


Znaci neznas u kakvim gabulama su tvoje prijateljice...nece ti ni reci.Mozda im se desava isto,mozda vec nekoga imaju.

E sada otvori malo oglase,puni su takvih trazenja,diskretnih.Parovi traze partnere/partnerice u sexu.Vec su u braku xy godina i slazu se po tom pitanju da imaju piramidu u krevetu.

Ti ako nisi taj tip,moras mu to reci i naglasiti.A isto tako ako ne probas neznas jesi li zato ili ne

Ja ti zelim srecu na tebi je da odlucis.


Ne bih se slozila. Sta ima veze sto nije probala. Valjda zna kakav brak i kakvog zivotnog saputnika zeli pored sebe. Nisam ni ja to probala pa znam jesam li za ili protiv takvih stvari.

E svasta..zeli zarucnik u troje i to bas sa prijateljicom...pih

Zena/djevojka se dvoumi i pita nas za savjet....sta bismo mi?

Ja joj dajem konkretan odgovor

Ja bih znala sta da uradim po ovom pitanju da se meni desi.Znaci nebih sigurno dolazila ovdje i od forumasica trazila savjet niti pomoc,Za mene bi to bio kraj pa neka imam 100 djece s njim.

Ne nagovaram je da isto uradi,vec samo ako ima dvoumljenje oko toga...tako da dajem svoje misljenje


I ja jos dala konkretn odgovor i svoje misljenje.
Ja se nadovezah onako jer se ne slazem sa tom konstatacijom :))))
Uglavnom nekome to normalno, nekome nije...meni to nije normalno, sto ne znaci da treba i drugima biti tako. Moje misljenje :)
razumijem ja tebe muaa, ne kontam ovog tipa i zelju sa drugaricom :)))

< Poruku je uredio medic slatki -- 1.6.2013 15:20:36 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prij...
1.6.2013 15:22:30   
muaaa
I ja jos dala konkretn odgovor i svoje misljenje.
Ja se nadovezah onako jer se ne slazem sa tom konstatacijom :))))
Uglavnom nekome to normalno, nekome nije...meni to nije normalno, sto ne znaci da treba i drugima biti tako. Moje misljenje :)
razumijem ja tebe muaa, ne kontam ovog tipa i zelju sa drugaricom :)))


Naravnouser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prij...
1.6.2013 15:25:12   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka


IZVORNA PORUKA: balasgirl

Zašto je čovjek budala i sve ostalo što nabrojaste ako želi menage a trois?


Ja ne mislim da je on budala, samo nije našao pravu životnu saputnicu. Kao što ni naša forumašica nije "zatvorena za nove prijedloge" već je pogriješila u izboru. I to je shvatila na vrijeme. Odlično.

Ono što je meni prihvatljivo i normalno ne mora da bude prihvatljivo i normalno drugima. Ali je veoma važno da bude prihvatljivo i normalno mom mužu, i obratno. Sex jeste jedan od fundamenata braka, i tu mora postojati slaganje u potrebama i zahtjevima.

user posted image

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prij...
1.6.2013 15:30:44   
EEDITH
Ako ste uspešna žena od karijere, seksi ste - dakle, treba biti veoma uspešna poslovna žena. I majčinstvo tu negde dođe; žena treba da bude i majka, i to supermajka, koja bez problema uskladi sve obaveze zahtevnog posla i brige o detetu. Seksi je i kad ona sprema slasna jela i time zavodi svog dragog. A onda, nakon što je blistala u firmi, pobrinula se za dete i za kuću, nahranila i svog dragog, treba da bude i seks-boginja kojoj on ne može odoleti. Pri svemu tome, kao da se podrazumeva da vam nije nikakav problem da uskačete iz uloge u ulogu: jedno vreme blistate na poslu, pa smesta uskočite u ulogu domaćice i majke, a onda bez ikakve pauze postanete seksi zavodnica, oličenje njegovih vrelih snova. Kad se tako naniže, deluje preterano, zar ne? A opet, nije retkost da, nakon što različiti mediji prilično agresivno prezentuju kakva uspešna žena treba da bude, žena zaključi da, ako nije u stanju da iz uloge mame koja ušuškava dete u krevet i nakon toga pere sudove uskoči u ulogu seks-boginje, nešto nije u redu s njom, podbacila je, neuspešna je u onome što drugim ženama uspeva.

Naravno da nije neuspešna. Niko ne može da samo tako uskače iz uloge u ulogu, kao da je robot, a ne ljudsko biće (zapravo, čak i mašine moraju da naprave kratku pauzu nakon što zatvore jedan program i pređu na izvršavanje sledećeg, inače se blokiraju). Neophodna vam je pauza, i to je sasvim normalno.

nažalost većina muškaraca hoće da ima takvu ženu-dama na ulici,domaćica u kući i kurva u krevetu user posted image

< Poruku je uredio eldinky -- 1.6.2013 15:32:56 >


_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prij...
1.6.2013 15:42:10   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: medic slatki

IZVORNA PORUKA: muaaa


IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: muaaa


IZVORNA PORUKA: amelicameli

Zaista mi nije dosadno, nego ne znam kome da se obratim koga da pitam je li to normalno. Imam osjecaj da kad bi kazala nekoj svojoj drugarici da bi se pitale jesam li ja normalna sto to trpim, jer one i da imaju taj problem isti poput mene, nece mi reci, jer eto u njihovim vezama sve je savrseno. Samo sam zeljela da vidim je li muskarci zaista mastaju o tome, forsirau to, kako to izgleda u braku, da bih znala sta da ucinim, ali eto ocito je da ovaj moj nije normalan i znam sta mi je ciniti.


Znaci neznas u kakvim gabulama su tvoje prijateljice...nece ti ni reci.Mozda im se desava isto,mozda vec nekoga imaju.

E sada otvori malo oglase,puni su takvih trazenja,diskretnih.Parovi traze partnere/partnerice u sexu.Vec su u braku xy godina i slazu se po tom pitanju da imaju piramidu u krevetu.

Ti ako nisi taj tip,moras mu to reci i naglasiti.A isto tako ako ne probas neznas jesi li zato ili ne

Ja ti zelim srecu na tebi je da odlucis.


Ne bih se slozila. Sta ima veze sto nije probala. Valjda zna kakav brak i kakvog zivotnog saputnika zeli pored sebe. Nisam ni ja to probala pa znam jesam li za ili protiv takvih stvari.

E svasta..zeli zarucnik u troje i to bas sa prijateljicom...pih

Zena/djevojka se dvoumi i pita nas za savjet....sta bismo mi?

Ja joj dajem konkretan odgovor

Ja bih znala sta da uradim po ovom pitanju da se meni desi.Znaci nebih sigurno dolazila ovdje i od forumasica trazila savjet niti pomoc,Za mene bi to bio kraj pa neka imam 100 djece s njim.

Ne nagovaram je da isto uradi,vec samo ako ima dvoumljenje oko toga...tako da dajem svoje misljenje


I ja jos dala konkretn odgovor i svoje misljenje.
Ja se nadovezah onako jer se ne slazem sa tom konstatacijom :))))
Uglavnom nekome to normalno, nekome nije...meni to nije normalno, sto ne znaci da treba i drugima biti tako. Moje misljenje :)
razumijem ja tebe muaa, ne kontam ovog tipa i zelju sa drugaricom :)))


ni meni, eto , pa nek ispadnem i konzervativna i glupa i zatvorena i tradicionalana i pećinski čovjek i ne znam ni ja šta, meni da moj muž sad traži da u naš krevet dovedem svoju najbolju drugaricu koja mi je by the way vjenčana kuma za mene on ne bi bio normalan i tačka! eto kažem vjerovatno ću sad nekim ispasti da se pravim nevinašce ili svetica ili ne znam ni ja koji k....c al za mene to nije normalno pogotovo ako je u pitanju najbolja drugarica! pa jebem ga šta ako mu sutra ni ona ne bude dovoljna pa kaže hajd de da ja dovedem druga , pa onda de još jednu drugaricu PA HAJD SAD SVI DA SE VITLAMO PO SOBI I KO KOGA STIGNE TAJ DOBIJE ČOKOLADU , BRAVOOOOO! I TAKO SE NJIH PET VITLA PO SOBI DA BI SE DA NE KAŽEM ŠTA! meni to nije normalno , i daj više da napravimo razliku jedno su pornići a sasvim drugo ovaj život, brak i bračna zajednica , jedno su neke normalne maštarije i nešto što je u granicama normale a sasvim nešto drugo je da mi muž traži da dovedem svoju najbolju drugaricu ili da ja njemu tražim da dovede našeg kuma koji je njegov najbolji drug čitav život.... ma fuj ! user posted image Imala sam drugaricu kojoj je isto tako momak rekao da ga pali kad joj udari jedan šamar u toku seksa i ona kaže ,, pa šta pukne me njemu fino on kaže da ga to uzbudi , pa mogu da izdržim jedan šamar nema veze " dok se jednom nije rasplakala i rekla kako je to otišlo mnogo više od jednog šamara u seksu i kako se on bukvalno fizički iživljava nad njom dok imaju odnose... Savjetujem je tad daj ostavi budalu ženo draga to nije vidjelo lkubavi ni vođenja ljubavi , pa jel treba u felama da hodaš zbog njega al ja sam na kraju ispala ZATUCANA SELJANKA nemam ja pojma šta su seksualne fantazije i uživanje u istim! e pa vjerovatno ću i sada ispasti isto al baš me briga ovo je moje mišljenje , ja ne bih htjela ni željela da mi muž jednog dana kaže kako mašta o mojoj najboljoj drugarici i tačka!

A ti draga moja il ga ostavi ili gradi sa njim budućnost i budi spremna na mnoge stvari krenuo je od prevare sa najboljom drugaricom e sad mašta o drugoj najboljoj drugarici, pa ti vidi....

A ako je ovo neka izmišljotina samo da bi ubijala vrijeme e vala i na tome ti čestitam jer ćemo imati o čemu palamuditi i praviti se pametne u narednih nekoliko dana...


_____________________________

Misli koje smo izabrali su boje kojima slikamo sliku svog života !!


(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prij...
1.6.2013 15:59:02   
amelicameli
Kunem se da nije izmisljotina, mozgala sam gdje da se javim, sta da radim, jer sam vec sve zivce i sve rijeci istrosila sto se njega tice. MIlion sansi mu davala i opet ispadala najgora. Dosta mi je vise toga, neke stvari nikad necu shvatit i ako cu zbog toga ostati sama do kraja zivota, e pa neka. Ovdje sam se javila iz razloga sto je dopusteno ovakve stvari iznositi i jer znam da su u pitanju vecinom sve zene koje su u braku, pa me zanima je li njihovi muzevi imaju takve mastarije ili su kao djevojke dozivjele nesto slicno, je li to normalno itd. On sad i kada bi pristo da meni vise ne pominje te mastarije, ja ne bih mogla vise zamisljati brak sa njim i djecu, jer bi se stalno pitala o cemu on razmislja, kako posmatra moje drugarice itd. Sve ovo me razocaralo, osjecam se kao gubitnik, toliko utroseno vrijeme, oprastanja, davanja lazne nade sebi da ce sve biti bolje, ali koliko god boljelo sada znam da nikad nece biti bolje user posted image Hvala vam svima na savjetima, bilo mi je zanimljivo citati i vase sale, nasmijale su me.user posted image

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prij...
1.6.2013 16:03:31   
jasmin

IZVORNA PORUKA: amelicameli

Kunem se da nije izmisljotina, mozgala sam gdje da se javim, sta da radim, jer sam vec sve zivce i sve rijeci istrosila sto se njega tice. MIlion sansi mu davala i opet ispadala najgora. Dosta mi je vise toga, neke stvari nikad necu shvatit i ako cu zbog toga ostati sama do kraja zivota, e pa neka. Ovdje sam se javila iz razloga sto je dopusteno ovakve stvari iznositi i jer znam da su u pitanju vecinom sve zene koje su u braku, pa me zanima je li njihovi muzevi imaju takve mastarije ili su kao djevojke dozivjele nesto slicno, je li to normalno itd. On sad i kada bi pristo da meni vise ne pominje te mastarije, ja ne bih mogla vise zamisljati brak sa njim i djecu, jer bi se stalno pitala o cemu on razmislja, kako posmatra moje drugarice itd. Sve ovo me razocaralo, osjecam se kao gubitnik, toliko utroseno vrijeme, oprastanja, davanja lazne nade sebi da ce sve biti bolje, ali koliko god boljelo sada znam da nikad nece biti bolje user posted image Hvala vam svima na savjetima, bilo mi je zanimljivo citati i vase sale, nasmijale su me.user posted image

Nema hB,
nisam nikada imala iskustvo s tim i nije mi to normalno.
Tebi je stalo do ljubavi s njim,a njemu do igre. Brak je,lipa moja,neš drugo,dublje,ljepše,intimnije. U spavaćoj sobi ima mjesta za dvoje kada se radi o prisnoj ljubavnoj vezi.
Ostalo su igrarije i zabava.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu amelicameli)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prij...
1.6.2013 16:07:46   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: amelicameli

Kunem se da nije izmisljotina, mozgala sam gdje da se javim, sta da radim, jer sam vec sve zivce i sve rijeci istrosila sto se njega tice. MIlion sansi mu davala i opet ispadala najgora. Dosta mi je vise toga, neke stvari nikad necu shvatit i ako cu zbog toga ostati sama do kraja zivota, e pa neka. Ovdje sam se javila iz razloga sto je dopusteno ovakve stvari iznositi i jer znam da su u pitanju vecinom sve zene koje su u braku, pa me zanima je li njihovi muzevi imaju takve mastarije ili su kao djevojke dozivjele nesto slicno, je li to normalno itd. On sad i kada bi pristo da meni vise ne pominje te mastarije, ja ne bih mogla vise zamisljati brak sa njim i djecu, jer bi se stalno pitala o cemu on razmislja, kako posmatra moje drugarice itd. Sve ovo me razocaralo, osjecam se kao gubitnik, toliko utroseno vrijeme, oprastanja, davanja lazne nade sebi da ce sve biti bolje, ali koliko god boljelo sada znam da nikad nece biti bolje user posted image Hvala vam svima na savjetima, bilo mi je zanimljivo citati i vase sale, nasmijale su me.user posted image

Nema hB,
nisam nikada imala iskustvo s tim i nije mi to normalno.
Tebi je stalo do ljubavi s njim,a njemu do igre. Brak je,lipa moja,neš drugo,dublje,ljepše,intimnije. U spavaćoj sobi ima mjesta za dvoje kada se radi o prisnoj ljubavnoj vezi.
Ostalo su igrarije i zabava.



potpisujem

_____________________________

Misli koje smo izabrali su boje kojima slikamo sliku svog života !!


(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prij...
1.6.2013 16:09:59   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: maja78 RR


IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: eldinky


I onda zatvorimo ovu temu, i otvorimo novu pod nazivom : Moj zaručnik mašta o trojci sa RR forumašicama"


jes ,kad znaš da bi tebe izabrao user posted image user posted image

ma jok, on bi sigurno izabrao Skvo , u stvari , lud je ko je ne bi izabraouser posted image


da li trebamo Skvo obavijestiti o necemu tico? user posted image

Ma možemo, a i ne moramouser posted image

Ovo je naravno bila šala. Po meni naša Skvo ono baš extra treba, pa mi ona prva pala na pamet.

Skvo user posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Moj zaručnik mašta o trojci sa mojom prij...
1.6.2013 16:10:18   
EEDITH

IZVORNA PORUKA: amelicameli

Kunem se da nije izmisljotina, mozgala sam gdje da se javim, sta da radim, jer sam vec sve zivce i sve rijeci istrosila sto se njega tice. MIlion sansi mu davala i opet ispadala najgora. Dosta mi je vise toga, neke stvari nikad necu shvatit i ako cu zbog toga ostati sama do kraja zivota, e pa neka. Ovdje sam se javila iz razloga sto je dopusteno ovakve stvari iznositi i jer znam da su u pitanju vecinom sve zene koje su u braku, pa me zanima je li njihovi muzevi imaju takve mastarije ili su kao djevojke dozivjele nesto slicno, je li to normalno itd. On sad i kada bi pristo da meni vise ne pominje te mastarije, ja ne bih mogla vise zamisljati brak sa njim i djecu, jer bi se stalno pitala o cemu on razmislja, kako posmatra moje drugarice itd. Sve ovo me razocaralo, osjecam se kao gubitnik, toliko utroseno vrijeme, oprastanja, davanja lazne nade sebi da ce sve biti bolje, ali koliko god boljelo sada znam da nikad nece biti bolje user posted image Hvala vam svima na savjetima, bilo mi je zanimljivo citati i vase sale, nasmijale su me.user posted image


vidiš da sama imaš odgovor,i nemoj nipošto da se osjećaš kao gubitnik,bitno je da znaš šta hoćeš i šta očekuješ od svog partnera,a ako nije to ono što ti želiš onda budi sretna pa si na vrijeme shvatila da on nije čovjek za tebe.
sretno

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu amelicameli)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *