|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mame dvije (+) djevojcice
7.6.2013 21:35:39   
vila_7

IZVORNA PORUKA: R&T@

Moje pjevaju neke dvije pjesmice da mene provociraju, a ja ludim...

Nesto: Halo, halo bolnica, zena mi je trudnica, ima dvoje djece, uskoro ce trece...

U drugoj se trazi bratuser posted image

I da... pitale su me: Kako se to odluci da neces vise radjati?user posted image



user posted image user posted image i mi smo ovo pjevali kao djeca

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Mame dvije (+) djevojcice
7.6.2013 21:36:01   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: R&T@

Moje pjevaju neke dvije pjesmice da mene provociraju, a ja ludim...

Nesto: Halo, halo bolnica, zena mi je trudnica, ima dvoje djece, uskoro ce trece...

U drugoj se trazi bratuser posted image

I da... pitale su me: Kako se to odluci da neces vise radjati?user posted image

I moja M s drugaricom pjeva tu pjesmicu, a imaju i koreografiju odgovarajućuuser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Mame dvije (+) djevojcice
7.6.2013 21:38:09   
Hanady RR
Halo, halo bolnica, zena mi je trudnica, ima dvoje djece, uskoro ce trece...
četvrto u roku a peto u šoku user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Mame dvije (+) djevojcice
7.6.2013 21:42:12   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Halo, halo bolnica, zena mi je trudnica, ima dvoje djece, uskoro ce trece...
četvrto u roku a peto u šoku user posted image

Pjeva M. maloprije:
Četvrto u braku, peto u stomakuuser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Mame dvije (+) djevojcice
7.6.2013 21:42:49   
madam x
Moje niti su nježnice niti su plaho slične po karakteru.

Ova mala je kauboj i po.

I vezano za to razdvajanje, puno ih je lakše izdržati kad su razdvojene. Tj. sa većom nema nikakvih problema ( kako i bi, 10 joj je godina), ali mala rasturi bilo koju organizaciju i nastavi po svom. Kad je sama, ond se da.

Kaže neki dan, kome ćemo dati ovu majicu? Rekoh nikome, nema niko tako malu bebu. Eh , kaže, onda ćeš morati ti roditi user posted image

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Mame dvije (+) djevojcice
7.6.2013 21:47:04   
madam x
Neki dan je uzela makaze i odrezala rub školske fotografije od starije kćerke, koju je tek taj dan dobila, sve cik-cak, srećom, sva djeca ostala čitava.

Kad smo je pitali zašto je to uradila, keže ,ne može samo asfalt, asfalt !!!( školsko igralište)user posted image

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Mame dvije (+) djevojcice
7.6.2013 21:52:01   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: zinanina

Neki dan je uzela makaze i odrezala rub školske fotografije od starije kćerke, koju je tek taj dan dobila, sve cik-cak, srećom, sva djeca ostala čitava.

Kad smo je pitali zašto je to uradila, keže ,ne može samo asfalt, asfalt !!!( školsko igralište)user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu madam x)
  Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Mame dvije (+) djevojcice
7.6.2013 21:52:37   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: zinanina

Moje niti su nježnice niti su plaho slične po karakteru.

Ova mala je kauboj i po.

I vezano za to razdvajanje, puno ih je lakše izdržati kad su razdvojene. Tj. sa većom nema nikakvih problema ( kako i bi, 10 joj je godina), ali mala rasturi bilo koju organizaciju i nastavi po svom. Kad je sama, ond se da.

Kaže neki dan, kome ćemo dati ovu majicu? Rekoh nikome, nema niko tako malu bebu. Eh , kaže, onda ćeš morati ti roditi user posted image

kazem vam ja. I meniuser posted image

(odgovor članu madam x)
  Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Mame dvije (+) djevojcice
7.6.2013 21:53:16   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Halo, halo bolnica, zena mi je trudnica, ima dvoje djece, uskoro ce trece...
četvrto u roku a peto u šoku user posted image

Pjeva M. maloprije:
Četvrto u braku, peto u stomakuuser posted image

Moja F. jos nije dobacila do te pjesme, ali jojje mama uveliko pjevala kao malauser posted image

(odgovor članu MicoTico)
  Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Mame dvije (+) djevojcice
7.6.2013 21:57:01   
R&T@
Izbjegavam rastavljanje iz sebicnih razloga...
Ona koja ostane pegla mene, dok su zajedno peglaju se medjusobno...user posted image

A kad je jedna kod mojih, a druga kod muzevih, trebaju im dani da opet pocnu funkcionisati zajedno, a ne kao pas i mackauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Mame dvije (+) djevojcice
7.6.2013 22:03:40   
MicoTico
Oko mene su sve djevojčice,. Ja imam sestru, kao skoro sve moje drugarice. Moje sve kume, i vjenčane i krštene, imaju po 2 curice i meni je baš bilo iznenađenje kad sam rodila sina.
I maštala sam da ću imati 2 curice, sestrice i vječne drugarice.I ime sam zamišljenoj kćerkici dala.
U stvari, jednostavno se nisam mogla zamisliti kao mama dječaka, ako me razumijete.
Ali kad se T. rodio , mamin nemirko i vtirepić, sve se nekako posložilo i moje srce osvojio zauvijekuser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Mame dvije (+) djevojcice
7.6.2013 22:17:27   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: R&T@

Moje pjevaju neke dvije pjesmice da mene provociraju, a ja ludim...

Nesto: Halo, halo bolnica, zena mi je trudnica, ima dvoje djece, uskoro ce trece...

U drugoj se trazi bratuser posted image

I da... pitale su me: Kako se to odluci da neces vise radjati?user posted image


Hahaha...mene pita kada cu roditi bracu i sto to ne moze sada uskoro?

Sto se tice razdvajanja, mala je jos uvijek mala 11 mj. prekosutra...ali ona nekada zna biti uzasno nervozna dok starija ne dodje iz vrtica. Kada sam sama sa njom ne mogu nista od nje a kada je starija tu ja sve mogu jer je njoj dovoljno da je ona uz nju haha, bas show. Starijoj toliko nije vazno jer ima "svoj svijet" igre, zabavu, drustvo, obaveze.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Mame dvije (+) djevojcice
7.6.2013 22:30:45   
R&T@

IZVORNA PORUKA: MicoTico

Ali kad se T. rodio , mamin nemirko i vtirepić, sve se nekako posložilo i moje srce osvojio zauvijekuser posted image


user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Mame dvije (+) djevojcice
12.6.2013 23:09:09   
Anoniman
Iman, nisi se tuspasila na nasu temu.user posted image Brzo 'vamo neke anegdote seka...!user posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Mame dvije (+) djevojcice
13.6.2013 16:59:30   
megi
evo da se i ja tuspasim

mama dvije vrtirepke

starija 4 godine za desetak dana, voli ona seku, cuva je, al je ljubomorna
stigla je nakon djecaka i djecaka koji su se radjali u familiji pa su njoj svi poklanjali i paznju i poklone
i dan danas dobija duplo vise svega
al joj krivo kad se i E nesto donese
nista ne pomaze prica, valjda ce vrijeme to pomalo izmiriti

i starija je njeznica, maza, a mala se vec uci boriti user posted image
juce su se kao igrale i A uze neku igracku a E je ni pet ni sets ujede da otme igrackuuser posted image

Rita jel ovo E pokazuje odlike aprilkeuser posted image



_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Mame dvije (+) djevojcice
5.11.2015 19:59:07   
*SunShinE*
Evo i ja da se upisem ovdje. Presretna i preponosna user posted image
Zelje sa prvom trudnocom su bile da bude prvo pa musko, ono po naski, a ja prizeljkivala djevojcicu i dobila je user posted image
Sa drugom trudnocom je bilo tipa imas djevojcicu pa nek sada bude mudonjica, a ja prizeljkivala svojoj princezi sestricu i najbolju drugaricu i dobila je user posted image
Rado bih jos djece, barem jos dvoje ali ne da bih ganjala musko vec sto volim djecu i velike porodice, a naravno bila bih presretna i musko da rodim, sto da ne, ko jos ne zeli ono sto nema user posted image . Znam da ce vjerovatno biti komentari tipa da ganjam musko, ali ja ganjam djecu user posted image samo da mi budu ziva i zdrava user posted image
Sto se tice sestrica, divne su user posted image
Jest velika razlika, 4godine, ali starija je od samog trenutka kad je saznala za trudnocu bila odusevljena i od prvog momenta je samo seka solazila u obzir user posted image
Kad se malena rodila u sve sam je ukljucila, mijenjanje pelena, kupanje, presvlacenje, igranje... Malena kako raste sve je veci davez pa bude malo i "Mama nosi ovo svoje dijete", i vriske i galame, al opet smo dobre, bas se vidi da se vole user posted image
Karakterno kao i fizickim izgledom su totalna suprotnost, ni u snu se ne bi pomislilo da su sestre user posted image a i trudnoce su mi bile potpuno razlicite user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Mame dvije (+) djevojcice
10.11.2015 12:14:06   
anitaa
Zahvalna sam Bogu sto sam rodila dvoje zdrave djece, to kao prvo...uzivam u svakoj sekundi provedenoj sa svoje dvije djevojcice, tako razlicite, a opet u biti tako slicne...znam presretna bih bila i da su djecaci ...nisam imala sestru, to sam kompenzirala predivnim prijateljstvima...sta da kazem, kad sam vidjela temu kez od uha do uha, kao da meprozvase u skoli, morala sam odgovoriti, haha

(odgovor članu *SunShinE*)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Mame dvije (+) djevojcice
10.11.2015 14:03:55   
Rimljankaa
Odavno nisam pisla na forumu RR, jos od 2010/2011 godine. Ova tema me privukla. Da se i mi "prijavimo", i da kažem da cemo i mi dobiti aBd jos jednu princezu kod na skuci. Razlika ce biti 5 godina, a "velika" seka je nestrpljiva i jedva ceka da padne snijeg i da se rodi sestrica :-)

_____________________________

23.01.2011. u 9.45h mama je rodila svoju principesu,svoj najsjajniji dukat,svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
11.01.2016. u 00.20h mama je rodila svoju drugu principesu, svoj drugi najsjajniji dukat, svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
Ja sam najbogat

(odgovor članu anitaa)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Mame dvije (+) djevojcice
10.11.2015 20:03:10   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Rimljankaa

Odavno nisam pisla na forumu RR, jos od 2010/2011 godine. Ova tema me privukla. Da se i mi "prijavimo", i da kažem da cemo i mi dobiti aBd jos jednu princezu kod na skuci. Razlika ce biti 5 godina, a "velika" seka je nestrpljiva i jedva ceka da padne snijeg i da se rodi sestrica :-)

čestitam Rimljanko...a zaista dugo te nije bilouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Mame dvije (+) djevojcice
11.11.2015 17:23:35   
rose
a pitala sam se hoce li se rimljanka javiti user posted image

eh eto i ja sam mama dvije djevojcice sada user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Mame dvije (+) djevojcice
16.11.2015 12:47:52   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: R&T@

Izbjegavam rastavljanje iz sebicnih razloga...
Ona koja ostane pegla mene, dok su zajedno peglaju se medjusobno...user posted image


Upravo ovako.....user posted image
A što je ovo pametna žena.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 71
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *