|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zima i izlasci
17.10.2009 15:09:23   
istra09
Drage Ringerašice,
budući da nam dolazi zima, kakva su vaša iskustva sa izlascima sa bebom?user posted image user posted image user posted image
Imamo li u Sarajevu neko mjesto koje nije zadimljeno, gdje nema pušenja, gdje možemo izaći i mi sa bebicama od nekoliko mjeseci.

Možemo otići na planine...kada je lijepo vrijeme malo provozati bebicu u kolicima...ali šta ćemo kada nam zapadaju kiše i zaveju snjegovi.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mislim da bi bilo korisno da razmijenimo iskustva na ovu temu.

Lijepi pozdravi svima.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mamina sreća Leonarda se rodila 07.07.2009. i učinila me najsretnijom ženom na svijetu.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Zima i izlasci
17.10.2009 15:14:02   
Ilhana RR
Imas dosta igraona po Sarajevu, takodjer u vecinu shoppinga nepuse svukuda tako da nije zagusljivo...

A sto se tice setanja po gradu kupi vrecu zimsku za kolaca za bebaru da bih mu bilo toplo...

user posted image

dijete ti bude utopljeno sto posto..

user posted image



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu istra09)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Zima i izlasci
17.10.2009 15:24:45   
istra09
Ma, nije naša bebica još za igraone (ima samo 3.5 mjeseca).user posted image

Tragam za zatvorenim mjestom u gradu, gdje se ne puši i gdje se može sjediti sa bebaćem i na miru popiti kafica.user posted image user posted image user posted image

Vreću za šetanje imamo, tata je iz Njemačke donio pernatu crvenu vrećicu za svoju princezu.

Pusauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamina sreća Leonarda se rodila 07.07.2009. i učinila me najsretnijom ženom na svijetu.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Zima i izlasci
17.10.2009 15:27:51   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: istra09

Ma, nije naša bebica još za igraone (ima samo 3.5 mjeseca).user posted image

Tragam za zatvorenim mjestom u gradu, gdje se ne puši i gdje se može sjediti sa bebaćem i na miru popiti kafica.user posted image user posted image user posted image

Vreću za šetanje imamo, tata je iz Njemačke donio pernatu crvenu vrećicu za svoju princezu.

Pusauser posted image user posted image user posted image


Mi smo poceli da idemo u igraonu sa 5 mjeseci, zena koja radi u igraoni je imala program ponedeljakom za dojecu od 0-6 mjeseci a srijedom od 6-12 mjeseci...

Malo masiranja sa djecom, igranje i pjevanje, naravno adekvatne za uzrast dijece... prelijepo je bilo... vecinom nakon dva sata bebe su sve zaspivale tako da smo mi kahvenisale i mahalale tada =)

U BBI mislim da ti je prilicno zracno da mozes sjediti tu sa bebarom...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu istra09)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Zima i izlasci
17.10.2009 15:28:34   
teta berta
nebi ja mogla biti non stop kuci taman da padaju cuskijeuser posted image user posted image user posted image user posted image Utopli bebu i vani, mi imamo inu zastitu za noge za kolica a gore zimska jaknica i spremni...

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu istra09)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Zima i izlasci
21.10.2009 20:26:27   
istra09
Drage mame,
otkrila sam mjesto u gradu gdje se na miru može sjediti sa bebicama.., popiti kafica..., pojesti kolačić.
Caffe "Torte i to", u BBI Centru (5.sprat) ili u Grbavičkoj.
Provjereno: zabranjeno je pušenje.
Kolači su im skupi, a čuveni kolač od sira (po kojem su prepoznatljivi) košta 6 KM.

Jeste da su skuplji, ali sada ne izlazimo svaki dan, pa si to možemo priuštiti.

Juuupiiiii...., konačno mjesto za nepušače.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamina sreća Leonarda se rodila 07.07.2009. i učinila me najsretnijom ženom na svijetu.

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Zima i izlasci
21.10.2009 20:34:37   
juni
Evo sad vidjeh ovu temu. I mi smo imali isti problem zimus kad je Emil bio manji jer nismo htjeli sjediti u zadimljenim kaficima, pa smo saznali da se u Klubu knjige na Bascarsiji ne pusi osim na zadnjem spratu jer dim ide prema plafonu. Znaci, prvi sprat, namjesteno i uredjeno za 5, i imaju super kolace user posted image

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu istra09)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Zima i izlasci
21.10.2009 20:37:12   
istra09
Hvala, juni.
Nisam znala za ovo mjesto.
Gdje se tačno nalazi?


_____________________________

Mamina sreća Leonarda se rodila 07.07.2009. i učinila me najsretnijom ženom na svijetu.

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Zima i izlasci
21.10.2009 20:54:22   
juni
Imas i u BBiju, ali ja sam isla na Bascarsiju, ides Zlatarskom ulicom i onda skrenes lijevo u ulicicu gdje se nalazi cevabdzinica Specijal i ides pravo jos 1o m i tu je user posted image I kafic i knjizara zajedno pa ako stignes mozes nesto i procitati.

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu istra09)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Zima i izlasci
28.2.2010 14:07:24   
leona81
u BBI-ju se pusi u tom klubu nazalost

u hotelu central ima prostorija u kojoj se moze presvuci beba, i zabranjeno je pusenje svugdje tako da nam je to postalo mjesto za izlazak pored torte i to, u vatri ima odjeljak za nepusace kao i u hotelu evropa...ima li ih jos?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Zima i izlasci
28.2.2010 14:13:01   
teacher75
mi bili jucer prvi put na planini user posted image setali malo po igmanu i na rucak u feri, pusi se al je bilo pravo malo ljudi tako da nije bilo zapuseno. a ja odem s bebom i u BBI jer iako puse, veliki je prostor pa se ne osjeti toliko dim cigare. a ne mozes je u ovom gradu nikako zastitit od cigara, zemlja pusaca nazalost. mm isto pusi al u drugoj sobi, mada ipak se osjeti kad se udje u stan, i gosti kad dodju puse tamo, al bar se trudimo da ne puse u istoj sobi gdje je beba...

< Poruku je uredio teacher75 -- 28.2.2010 14:14:09 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Zima i izlasci
28.2.2010 14:30:19   
leona81
kod mene ko hoce da pusi, na terasu...ako sam ja prestala nakon toliko godina zbog trudnoce, bebe i sebe, nece ni nju a ni mene niko trovati pa ni mm:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Zima i izlasci
28.2.2010 17:06:48   
lilith
potpisujem leonauser posted image

< Poruku je uredio lilith -- 28.2.2010 17:07:53 >


_____________________________

Tri najneobicnije rijeci Kada izgovaram rijec Buducnost, prvi slog već odlazi u proslost. Kada izgovaram rijec Tišina, narusavam je. Kada izgovaram rijec Nista, stvaram nesto sto se ne smjesta u bilo kakvo nepostojanje.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Zima i izlasci
28.2.2010 18:09:07   
teacher75
sad kad bude toplije bice terasa, al ne mogu ja usred zime izbacit mm napolje, da se on razboli pa da i nas zarazi. radije ovako...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu lilith)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Zima i izlasci
28.2.2010 19:52:52   
leona81
ima moj fino papuce i jaknu spremnu, svaki put kad hoce da pusi...a i smanjio je pravo, mogu ti reci da kod mene svi gosti postuju to isto pravilo

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Zima i izlasci
28.2.2010 19:57:28   
Anoniman
otisle ste OT pa cu i jauser posted image ...kod nas se pusi samo u kuhinji...otvorenog prozora i upaljenom napom...pa i goste u kuhinji saljemuser posted image

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Zima i izlasci
28.2.2010 20:04:36   
acudesa
user posted image  ...djevojčice...samo da vas pozdravim, ljubazno...
i, da, ja sam uvijek izlazila vani sa malcem i kad je najveća "pušanija" (zima)...samo sam ga veoma utopljavala odjećom...a, nismo izlazili u male zagušljive objekte, samo u velike, pa u kojima i ako se puši nije zagušljivo

< Poruku je uredio acudesa RR -- 28.2.2010 20:08:28 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Zima i izlasci
28.2.2010 20:14:15   
teacher75

IZVORNA PORUKA: dadada

otisle ste OT pa cu i jauser posted image ...kod nas se pusi samo u kuhinji...otvorenog prozora i upaljenom napom...pa i goste u kuhinji saljemuser posted image

i kod nas je to u kuhinji, naravno da tamo i gosti idu, vrata su otvorena, tamo i gosti puse, a mm je strastveni pusac i nema sanse da prestane, a bolje da ne prestaje jer kad je pokusavao da prestane ne daj boze nikom kakav je bio... da je potrajalo jos malo mislim da bi doslo do razvoda braka od njegove nervoze, depresije, tersanja i spavanja po citav dan...user posted image a kad izlazimo naravno da ne idemo u zapusene kafane vec odemo takodjer u velike shopping centre

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Zima i izlasci
30.11.2011 13:44:55   
ada033
Joj mene ova zima, sivilo i magla ubise u pojam! Ima li ista u ovom nasem gradu gdje se moze otici sa dvogodisnjim djetetom a da nije igraonica, trzni centar ili torte i to? Sve ovo vise znamo napamet, a i nas svi tamo znaju! Ajd dobro, ima bazen i planina, barem tu i tamo, ali ima li nesto sto nisam spomenula?? Sta vi radite sa djecom ovih dana? :)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Zima i izlasci
30.11.2011 13:47:43   
salmy
ja se citavo jutro spremam da ga izvedemuser posted image i na kraju sam odustala.Obicno idemo navecer u trzni centaruser posted image
a vikend ako je suncan,ili grad(i opet trzni bbi)ili planina
grozno je ovo vrijeme,a djeca nervozna ako ne izađu 

(odgovor članu ada033)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Zima i izlasci
30.11.2011 13:52:23   
maglaj_mum
Ja svoj A izvedem na pola sata sat oko jedan i poslije toga brzo zaspi i vidim da joj bas prija

_____________________________

02.03.2011. (mamino sunce doslo na svijet)

Prije braka imao sam šest teorija o odgoju djece. Sada imam šestero djece i nijednu teoriju

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Zima i izlasci
30.11.2011 13:56:45   
ada033
Ma da, naravno, i mi prosetamo vani barem pola sata i kad je zima, ali sta s djetetom kad je ono bas hladno i magla i generalno odvratno?? Trazim neku alternativu za sve ovo sto sam vec nabrojala :)

(odgovor članu maglaj_mum)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Zima i izlasci
30.11.2011 13:57:22   
bananica
mi takodjer najcesce posjecujemo trzne centre i igraonice
na planinu isto idemo, al to je opet ponekad, obicno vikendom
obilazimo rodbinu i prijatelje, oni dolaze nama, kucna varijanta druzenja
na klizanje par puta
u kino, pozoriste


(odgovor članu maglaj_mum)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Zima i izlasci
30.11.2011 14:01:31   
ada033
I ja jedva cekam to klizanje, kino i pozoriste, ali mi smo jos mali za to... 22 mjeseca :)

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Zima i izlasci
30.11.2011 14:07:33   
sheri
koja je donja granica godina za klizanje? hvala!

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu ada033)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *