|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 25 26 [27]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ODNOS - koliko često
25.4.2018 14:47:23   
Daenerys
Meni je ovo jedna od glupljih tema... Intimni odnosi i "prakticiranje" vjere ili nevjere mi nekako nije za prepričavanja bilo gdje, a pogotovo ne na forumu...To je nešto samo naše, ne zove se bezze intimno user posted image

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 651
   RE: ODNOS - koliko često
25.4.2018 15:03:18   
LieToMe RR
Ma je ne kontam sto se od sexa pravi neka tabu tema isto da je to nesto nenormalno.
Normalna pojava, normalan sport user posted image nista sto se ne desava...eto djecu donijele rode
Ne vidim nista lose u prici i razmjenjivanju iskustava (onakou kratkim crtama)
A i tekst mi je ok pravo. Ljudi se vade na umor, na punodjece...udalje se... sex u 30tim je puno bolji nego u 20tim da se razumijemo ali eto...

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Daenerys)
Neposredna veza do poruke: 652
   RE: ODNOS - koliko često
25.4.2018 15:33:54   
Daenerys
Ma, nije mi tabu...,nego nemam potrebu da to dijelim s bilo kim user posted image
Obično ne čitam što me ne zanima, nego lagano preskočim...Danas mi je malo dosadno, pa uđoh i ovdje, te iznesoh svoje mišljenje...

Šta je poenta uopšte?Je li treba da utiče na mene i moj sexualni život nešto što pročitam ovdje?user posted image


(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 653
   RE: ODNOS - koliko često
25.4.2018 15:38:08   
LieToMe RR
poenta ne znam sta je ni ima li je user posted image
a eto ima ljudi kojima nije bauk reci koliko puta (bar onako ugrubo)
a procitam sve i sto me se tice i sto ne...nikad ne znam za sta mi moze informacija zatrebati user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Daenerys)
Neposredna veza do poruke: 654
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 25 26 [27]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 25 26 [27]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *