|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ODNOS - koliko često
12.5.2009 13:52:40   
Minchica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
...lete hormoni ko baloni...


_____________________________

mamin zivotic se rodio 20.05.2009.

(odgovor članu bubuli)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: ODNOS - koliko često
12.5.2009 13:53:33   
bubuli
upravo tako hehhehehe

_____________________________



(odgovor članu Minchica)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: ODNOS - koliko često
12.5.2009 14:01:47   
veeseelaa
u trudnoci sam imala jaku želju za sexom, stalno smo se sexali a tako je izgleda ostalo i sad, tako da mogu reći sedmično da znamo spavati po 4-5-6 putauser posted image  
trebala bi otvoriti novu temu s nazivom "Jesam li ja normalna?"user posted image

(odgovor članu Golubica)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: ODNOS - koliko često
12.5.2009 14:06:46   
Minchica
najnormalnija si....user posted image user posted image user posted image

ja sam svu trudnocu bila ko luda (a i prije trudnoce), jadni moj mm kad se sjetim, hajd ujutru hajd navece, hajd ovako hajd onako, uglavnom je bilo svaki dan najmanje jednom...

a sad pred kraj malo "odmaramo", al ja jedva cekam opet, poludi ja, a on mi se sve smije.... al vidjet ce on, samo dok user posted image izleti....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: ODNOS - koliko često
12.5.2009 14:08:58   
bubuli
meni moj kaze da ga silujem...

nekad mi bude i zao...on radi umori se  a ja odmaram horna uvijek hehehe


_____________________________



(odgovor članu Minchica)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: ODNOS - koliko često
12.5.2009 14:12:18   
Minchica
hehehe....

ma samo ti navali.... nece mu nista biti...

(odgovor članu bubuli)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: ODNOS - koliko često
7.6.2009 14:45:50   
meme27
3-4 puta sedmicno onda moze biti pauza 7 dana onda navalimo previse i tako nekakouser posted image user posted image

_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu Minchica)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: ODNOS - koliko često
23.6.2009 14:31:56   
_mamica_10
IZVORNA PORUKA: andji

Draga Felix ako imaš normalnu trudnoću bez problema,što ne smiješ imati odnose...ma možeš do zadnjeg trenutka pa onda u bolnicu na poroduser posted image user posted image user posted image user posted image naravno moraš pronaći položaje koji ti pašu radi stomaka,ali ima toga tonauser posted image user posted image user posted image ja sam u trudnoći bila još gora nego sada,a opet glupo mi je kad supružnici imaju odnose samo radiuser posted image ,a posle ništa,ja to radim radi sebe,uživam u vodjenju ljubavi ili sexu,i uživala sam i kad smo 'pravili' Sergeja,a on je bio samo logičan slijed naših tjelesnih želja....meni je sex kao šoping,ne znam šta mi je dražeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa da,'upražnjavam' ga radi sebe pa tek onda radi mm
hehehe a ja sam u trudnoci imala jaku zelju za tim,cak i na sami dan poroda smo imali i to kakav odnos!Pola sata nakon odnosa zaboli me stomak,u bolnicu i porodim se!Nista mi nije bilo!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a sad nismo bas u prilici da ga upraznjavamo cesto (i po 5-6 dana ga ne bude)! Nazalost,duhovi (svekar i svekrva)nam nedaju mira!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

nedam nikome svoje princeze male!!!

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: ODNOS - koliko često
8.8.2009 13:18:37   
Anoniman
Drage moje zadaća se mora ispisati savku noć obavezno po jednom (izuzetak kad dođeuser posted image ),a zna se desiti i po više puta,zavisi od raspoloženja

(odgovor članu _mamica_10)
  Neposredna veza do poruke: 59
   RE: ODNOS - koliko često
11.10.2009 9:45:47   
Anoniman
potpisujem,ako preskocimo jednu noc odmah mi fali user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,ako vidim da on nije za keks onda ja navalimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 60
   RE: ODNOS - koliko često
11.10.2009 22:55:06   
Domac
koliko zena kazeuser posted image

(odgovor članu Alisa.)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: ODNOS - koliko često
11.10.2009 22:59:57   
Niobe
IZVORNA PORUKA: Domac

koliko zena kazeuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Domac)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: ODNOS - koliko često
11.10.2009 23:04:19   
dincica
Evo i ja da kazem nesto o sexu sa muzem . Ja bih rado ali on nece , mozda samo jednom ili dva puta u mjesecu , i kaze da mu je i to puno user posted image .prije trudnoce smo stalno a sad ga mozda vise ne privlacim user posted image

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: ODNOS - koliko često
11.10.2009 23:06:02   
petit gS!
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

u trudnoci sam imala jaku želju za sexom, stalno smo se sexali a tako je izgleda ostalo i sad, tako da mogu reći sedmično da znamo spavati po 4-5-6 putauser posted image  
trebala bi otvoriti novu temu s nazivom "Jesam li ja normalna?"user posted image


pa tebi s pravom i ide taj nick veselaaaa.....super si user posted image user posted image

_____________________________

Benjamin 19.05.2009. :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: ODNOS - koliko često
11.10.2009 23:08:21   
petit gS!
IZVORNA PORUKA: dincica

Evo i ja da kazem nesto o sexu sa muzem . Ja bih rado ali on nece , mozda samo jednom ili dva puta u mjesecu , i kaze da mu je i to puno user posted image .prije trudnoce smo stalno a sad ga mozda vise ne privlacim user posted image


draga moja kod mene ti je nekako slicno..ne znam koji mu je vrag ...mozda mu fakat vise nisam privlacna sta ja znam...ali ne daj se ti rastuziti...nisi jedinauser posted image

_____________________________

Benjamin 19.05.2009. :)

(odgovor članu dincica)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: ODNOS - koliko često
11.10.2009 23:10:58   
dincica


draga moja kod mene ti je nekako slicno..ne znam koji mu je vrag ...mozda mu fakat vise nisam privlacna sta ja znam...ali ne daj se ti rastuziti...nisi jedinauser posted image
[/quote]

hvala ti , a valjda ce biti bolje....

(odgovor članu petit gS!)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: ODNOS - koliko često
11.10.2009 23:13:19   
Apotekarka
U trudnoci zabrana bila...ali zazo sad se pozelimo on u Hercegovini pon.ide petkom dolazi i eto sta da kazem u ova 3 dana 4 put a srcani tlak 100 a gdje ne bi biouser posted image ...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu dincica)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: ODNOS - koliko često
11.10.2009 23:15:54   
_melina_
Kako kad....
nekada se zna desiti da se bubamo svaki dan a onda nekad da to bude 2-3 puta sedmicno... izuzev kad dođe user posted image user posted image user posted image ... onda preskacemo te dane..


_____________________________

Nase Malo Sunce 1.10.2009.

(odgovor članu Alisa.)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: ODNOS - koliko često
11.10.2009 23:16:43   
Anoniman
5 - 6 puta samo sto on svsi svaki put a ja tek ponekad... ima li za to lijeka pomagajteeeeeee

(odgovor članu Apotekarka)
  Neposredna veza do poruke: 69
   RE: ODNOS - koliko često
11.10.2009 23:26:13   
petit gS!
IZVORNA PORUKA: Anoniman

5 - 6 puta samo sto on svsi svaki put a ja tek ponekad... ima li za to lijeka pomagajteeeeeee


pa znaci da mu je stalo da samo sebe zadovolji, reci mu nek se malo potrudi i oko tebe...pozdrav

_____________________________

Benjamin 19.05.2009. :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: ODNOS - koliko često
11.10.2009 23:35:15   
Anoniman
trudi se on nije problem u trudu ali meni nekada dode samo da sto prije zavrsi.... jednostavno toliko stvari mi je u glavi da se ne mogu skoncentrirati, ne znam kako se opustiti. imate li kakav koristan savjet hvalaa

(odgovor članu petit gS!)
  Neposredna veza do poruke: 71
   RE: ODNOS - koliko često
11.10.2009 23:38:01   
petit gS!
prije nego bilo sta uradite naspes punu kadu vode lijepo se opustis pustis neku laganu muziku i onda se prepusti neka te ljubav na svojim krilima nosi....i naravno ne razmisljaj ni ocemu drugom nego o svom dragom i cilju ..hehe    meni pomogne znas user posted image

_____________________________

Benjamin 19.05.2009. :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: ODNOS - koliko često
12.10.2009 11:46:27   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

u trudnoci sam imala jaku želju za sexom, stalno smo se sexali a tako je izgleda ostalo i sad, tako da mogu reći sedmično da znamo spavati po 4-5-6 putauser posted image  
trebala bi otvoriti novu temu s nazivom "Jesam li ja normalna?"user posted image


hehe i meni je tako bilo dok sam bila trudna... a sad nekako mi mrsko...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: ODNOS - koliko često
12.10.2009 11:51:52   
marinela
Jednom tjedno...i to vikendomuser posted image user posted image prorijedilo u zadnje vrijeme,ja u trudnoci nisma bas za sex.....

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: ODNOS - koliko često
12.10.2009 11:52:31   
salmy
IZVORNA PORUKA: Ilhana


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

u trudnoci sam imala jaku želju za sexom, stalno smo se sexali a tako je izgleda ostalo i sad, tako da mogu reći sedmično da znamo spavati po 4-5-6 putauser posted image  
trebala bi otvoriti novu temu s nazivom "Jesam li ja normalna?"user posted image


hehe i meni je tako bilo dok sam bila trudna... a sad nekako mi mrsko...
  Sta je ovo moja veselice................... bas se zabrinuhuser posted image user posted image user posted image
Ma ja nikako u trudnociuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Sta je rec mozda nisam normalna????????????????????

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *