|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ODNOS - koliko često
12.10.2009 11:55:41   
elkina_mala
IZVORNA PORUKA: petit gS!

prije nego bilo sta uradite naspes punu kadu vode lijepo se opustis pustis neku laganu muziku i onda se prepusti neka te ljubav na svojim krilima nosi....i naravno ne razmisljaj ni ocemu drugom nego o svom dragom i cilju ..hehe    meni pomogne znas user posted image


hahahah a sta cemo mi koje nemamo kade?????hahahah nama se nepise dobro izgleda:::)
elem,odnos imamo...paaaaa zavisi kako smo raspolozeni,zna biti svaki dan, (dosadi brate) onda svako drugi dan,ali pretezno je svako drugi-treci...uglavnom ok je..

_____________________________

25.08.2010
Selina, pile moje malo

Tako ti je to, prijatelju znaj
danas ili sutra svemu dodje kraj
nema vise nade srce da je nadje
sve su moje druze, potonule ladje...
01.04+++29.04---- :(

(odgovor članu petit gS!)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: ODNOS - koliko često
12.10.2009 11:56:44   
Anoniman
u trudnoci nisam se sex nikako bilo mi Zabranjeno imala rizicnu trudnocu
A sada imam bebu,pa kad se stigne.
Uglavnom ima se sex,kako da ne  nije cesto al bolje ista nego nista.



< Poruku je uredio felix -- 12.10.2009 11:58:11 >

(odgovor članu Minchica)
  Neposredna veza do poruke: 77
   RE: ODNOS - koliko često
12.10.2009 12:01:04   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: felix

al bolje ista nego nista.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

slazem se!!!


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: ODNOS - koliko često
12.10.2009 12:02:32   
henna ze
joj meni tako žao kad čujem da neko ima problem da se skoncentriše...tako je dobra stvar taj sex..da ga nije bi čojek crko....ma bude ga često...al mm je pravi...ne pušta dok nije siguran da sam ja gotova....mada sam ja u početku kontala da se to radi samo prvu bračnu noć i nikad više..samo kad hoćeš opet dijeteuser posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: ODNOS - koliko često
12.10.2009 12:06:01   
lotos
nekad se preskoci noc.. rijetko da dvije..bas pomislim da nismo normalniuser posted image ,malo straha ima oduser posted image  a kad stavim spiralu ma kraja mi nece bitiuser posted image user posted image

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: ODNOS - koliko često
12.10.2009 12:09:44   
Anoniman
ej lotos i ja sam kontala spiralu al iskreno malo me strahuser posted image al morat cu bogme kako da ne.
Javi kad stavis?user posted image

(odgovor članu lotos)
  Neposredna veza do poruke: 81
   RE: ODNOS - koliko često
12.10.2009 12:18:22   
lotos
ma nije se igrati user posted image radila sam papu ako bude sve ok vec ove sedmice mislim da ce biti ..javim detalje..

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: ODNOS - koliko često
12.10.2009 12:54:18   
trudnjaca
moj muz je bas cesto ''umoran'',radimo mi to,al ne tako cesto kao prije!!!!!!!!ponekad se zapitam jel sve uredu među nama,s njim pricam otvoreno o svemu,pa i o tome!on tvrdi da me voli,da sam mu sve  i da me nikad nebi prevario....ja ne znam...ostala sam bas krupna poslije poroda i kontam da mu vise nisam privlacna....ne znam........volim ga vise od zivota.........

_____________________________

jedva cekam mog malog NEDIMA
TERMIN JE 22.6

(odgovor članu lotos)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: ODNOS - koliko često
25.11.2009 11:18:08   
Tigrica
user posted image user posted image user posted image Kad bi mogli da ne prestajemo?!

(odgovor članu Golubica)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: ODNOS - koliko često
2.12.2009 12:01:22   
Yuna
U biti jako rijetko. Možda jednom u mjesec, a sad ni toliko. user posted image

(odgovor članu Alisa.)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: ODNOS - koliko često
2.12.2009 12:21:43   
milomoje
Ja ne znam koji mu je .... ja sam uvijek za to ...sad u trudnoci jos vise, ali eto pazimo..ali on...meni se nekad cini da mu je dobro dosla trudnoca..jer je i prije bio "vikendas" kako ja zovem user posted image globalno falilo mi je uvijek, a opet ce kako se cini ...hm...sigurna sam da u skoro pa nikad nije bilo do mene...svasta smo pokusavali ali ...mozda je neka vrsta pandemije na muskarce heheh vazda umorni...nije rijedak slucaj da cujem da im je to razlog...ali primam ja ljubav na razlicite nacine od njega,a i zna se potruditi za mene kada nije on u elementu..ali to meni nije dovoljno heheh..

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: ODNOS - koliko često
2.12.2009 12:28:42   
Yuna
Potpisujem.
On je stvarno super, dobro se slažemo i pomaže mi dosta, ali ne znam iz kojeg razloga nije za sexy igrice. Ja kao prava vaga volim igre zavođenja itd.

(odgovor članu milomoje)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: ODNOS - koliko često
2.12.2009 12:33:38   
milomoje
A zato i u meni vazda vatrica ...ja sam u podznaku vaga user posted image

A bice da im je tezak period na poslu, ma joj svakakve sam ja isprike cula hehehh..

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: ODNOS - koliko često
2.12.2009 12:35:22   
Yuna
Ma ima nešto i u periodima na poslu i životu, to je sigurno. Nisu ni oni uvijek sex mašine kako se nastoji prikazati.



(odgovor članu milomoje)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: ODNOS - koliko često
5.2.2010 16:35:33   
rabiya
Ne precesto ili cesto ha ha ha. 10 godina smo u braku imamo dvoje djece, a odnose ne cesto. Obaveze smore covjeka, pa djeca jesu li zaspala itd., tako da mozda 3 do 5 puta mjesecno.

(odgovor članu majaaaa)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: ODNOS - koliko često
5.2.2010 16:37:12   
rabiya
Ja spiralu nikada , nikada ne bih ugradila, ima i drugih nacina.

(odgovor članu lotos)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: ODNOS - koliko često
5.2.2010 16:39:25   
Misica84

IZVORNA PORUKA: rabiya

Ja spiralu nikada , nikada ne bih ugradila, ima i drugih nacina.


Izvini, ali svi smo mi preumorni oko posla, kuce, djece (ko ih ima) ali opet se moze 3-5 puta sedmicno. Pa bar 3 puta. a bi poludila sa 3-5 puta mejesecnouser posted image

(odgovor članu rabiya)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: ODNOS - koliko često
5.2.2010 16:39:54   
Hannica

IZVORNA PORUKA: rabiya

Ne precesto ili cesto ha ha ha. 10 godina smo u braku imamo dvoje djece, a odnose ne cesto. Obaveze smore covjeka, pa djeca jesu li zaspala itd., tako da mozda 3 do 5 puta mjesecno.

Malo brate,malo je.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu rabiya)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: ODNOS - koliko često
5.2.2010 16:42:09   
Hannica

IZVORNA PORUKA: Misica84


IZVORNA PORUKA: rabiya

Ja spiralu nikada , nikada ne bih ugradila, ima i drugih nacina.


Izvini, ali svi smo mi preumorni oko posla, kuce, djece (ko ih ima) ali opet se moze 3-5 puta sedmicno. Pa bar 3 puta. a bi poludila sa 3-5 puta mejesecnouser posted image


Slazem se...al' ko zna,kad budem 10 god u braku mozda i meni bude dovoljno.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Misica84)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: ODNOS - koliko često
5.2.2010 16:50:06   
Misica84

IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: Misica84


IZVORNA PORUKA: rabiya

Ja spiralu nikada , nikada ne bih ugradila, ima i drugih nacina.


Izvini, ali svi smo mi preumorni oko posla, kuce, djece (ko ih ima) ali opet se moze 3-5 puta sedmicno. Pa bar 3 puta. a bi poludila sa 3-5 puta mejesecnouser posted image


Slazem se...al' ko zna,kad budem 10 god u braku mozda i meni bude dovoljno.


Ja i mm smo u 7. godinu Odnosa i nije dosta, haha

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: ODNOS - koliko često
5.2.2010 16:53:16   
Niina
IZVORNA PORUKA: rabiya

Ne precesto ili cesto ha ha ha. 10 godina smo u braku imamo dvoje djece, a odnose ne cesto. Obaveze smore covjeka, pa djeca jesu li zaspala itd., tako da mozda 3 do 5 puta mjesecno.


prosto me ovoga strah. sad jedno dijete pa smori, ne mozes haman nizasta naci vremena a sta ce biti tek kad ih bude vise i kad budu veca....hmmm


_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu rabiya)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: ODNOS - koliko često
5.2.2010 16:56:10   
Hannica

IZVORNA PORUKA: Misica84


IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: Misica84


IZVORNA PORUKA: rabiya

Ja spiralu nikada , nikada ne bih ugradila, ima i drugih nacina.


Izvini, ali svi smo mi preumorni oko posla, kuce, djece (ko ih ima) ali opet se moze 3-5 puta sedmicno. Pa bar 3 puta. a bi poludila sa 3-5 puta mejesecnouser posted image


Slazem se...al' ko zna,kad budem 10 god u braku mozda i meni bude dovoljno.


Ja i mm smo u 7. godinu Odnosa i nije dosta, haha


Kad je nesto dobro,dobro je i za 10 god.a kad ne valja...onda ne valja nikako....Jedino me brine sto je mm malo stariji od mene...al pripremit cu mu oraha i meda...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Misica84)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: ODNOS - koliko često
5.2.2010 16:57:09   
ivanak
Pa iskreno, u zadnje vrijeme i ne baš tako često.
Ja opet trudna. Malo dijete smori, još učim za ispite. Luda sam od nervoze. Još kad on oko mene 10 puta na dan se mota. Ne da mi se i točka.
Bilo bi drugačije da nisam trudna i da nemam učiti.



_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu Misica84)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: ODNOS - koliko često
5.2.2010 16:58:42   
Hannica

IZVORNA PORUKA: Niina

IZVORNA PORUKA: rabiya

Ne precesto ili cesto ha ha ha. 10 godina smo u braku imamo dvoje djece, a odnose ne cesto. Obaveze smore covjeka, pa djeca jesu li zaspala itd., tako da mozda 3 do 5 puta mjesecno.


prosto me ovoga strah. sad jedno dijete pa smori, ne mozes haman nizasta naci vremena a sta ce biti tek kad ih bude vise i kad budu veca....hmmm


Nina, ne brini...za to ce se uvijek naci i vrijeme i mjesto.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: ODNOS - koliko često
5.2.2010 17:01:14   
Hannica

IZVORNA PORUKA: ivanak

Pa iskreno, u zadnje vrijeme i ne baš tako često.
Ja opet trudna. Malo dijete smori, još učim za ispite. Luda sam od nervoze. Još kad on oko mene 10 puta na dan se mota. Ne da mi se i točka.
Bilo bi drugačije da nisam trudna i da nemam učiti.



U trudnoci ni meni nije bilo bas nesto do tih stvari,posebno u zadnjem tromjesecju...e tad je bilo 3-5 puta mjesecno.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *