|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena?
11.6.2013 11:05:15   
raja_ringe

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: leona81

Uvijek me interesovao ovaj podatak...zasto bi neko iznajmio vjencanicu ako moze sebi priustiti da kupi nesto slicno za istu cijenu...ili moze dobiti haljinu koja je sivana po narudzbi. Ja sam znala, ako se ikad budem udavala da ce moja haljina biti drugacija od obicnih vjencanica. I prvenstveno da ce biti samo moja...

Moja najbolja prijateljica iz susjedne nam drzave imala je gala svadbu sa 150 uzvanika. sve je bilo perfektno, djevojacka, momacka, restoran, crkva, muzika, cvijece, pozivnice...i iznajmljena vjencanica iz jednog od salona u Zgb? Pronovias...cijena ovisi o tome da li je neko nosio prije tebe ili je potpuno nova pa je iznajmljujesuser posted image




ja kada sma se udavala doživjela sma pritisak da moram biti u bjenčanici...
i hajde onda hoće da mi je kupe...
najeftinija koju sma tada našla da mi se dopada bila je 1200 KM...nije mi padalo napamet za te novce rekla sma idemo na bračno po mojoj želji...
moja prijetljica drži slaon vjenčanica...ona je donjela vjenčanicu iz njemačke koja nije previše nadždižana i koja je iz jednoga dijela i koja je lagana za kretanje to su mi bili uvjeti...
i u iznajmljivanju i kod nje je situacija ako je manje nošena košta skuplje ...
ja sma je prva nosila i platila sma iznajmljivanje 300 KM...sa bolerom/pelerinom za šerijetsko vjenčanje...
kada su je nosili da je vrate moja prijetljica je vratila nazad...poklonila mi je ...elem tako sma ja za 300 Km kupila svoju vjenčanicuuser posted image
a i da je uzela nazad meni nebi smetalo...sad mi ona smeta...malo malo prebaci je tamo, prebaci je vamo...čuvaj pazi, bijelo da ne žuti...ne znam bogami ni za šta je čćuvamuser posted image



prvo da te pitam kako je čuvaš da ne požuti? (ovo d ai ja svoju počnem čuvati user posted image

Ja svoju čuvam za uspomenu, a ne bi mi bilo mrsko ni jednog dana da je poklonim svojoj djevojčici, ako joj se bude svidjela i ako bude sačuvana i ako bude tada moda :)). Znam i da se u jednom periodu djevojčice vole igrati sa maminim vjenčanicama, pa ako je i za igru iskoristi meni će biti drago :)



_____________________________

"Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati!" (I. Andrić)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena?
11.6.2013 11:05:41   
Mya_81 RR
Ja sad stvarno ne smijem napisati svoju cifru, a bez da pokazem sliku, jer ko zna sta biste kontale user posted image Ma, ja sebe nikad nisam vidjela u vjencanici zato nisam nesto o tome puno ni razmisljala.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena?
11.6.2013 11:06:50   
leona81

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: leona81

preskupo je definitivno, meni kad su rekli koliko to kosta, zapitala sam se sto onda radije ne kupiti haljinu....

i ja sma ovo pomislila ...al od 27 avgusta je krenulo peglanje mene sa vjenčanicom...ja pristala 1. septembra a 17 svadba nisam imala šanse da neđem ni šta bih šila ni koće mi šitiuser posted image


hahaha. kod mene je bilo slicno. ali sam ja za 2 sedmice imala moju haljinu i to 3 probe napraviliuser posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena?
11.6.2013 11:07:41   
mala_sa
Moja vjencanica je kupljena i placena u salonu 1200KM, sad stoji u ormaru i ceka dan kad cu je okaciti na pik.ba da je se kutarisem jer meni samo zauzima mjesto. Divna je i stvarno kao nova ali meni vise ne treba user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena?
11.6.2013 11:08:09   
leona81

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Ja sad stvarno ne smijem napisati svoju cifru, a bez da pokazem sliku, jer ko zna sta biste kontale user posted image Ma, ja sebe nikad nisam vidjela u vjencanici zato nisam nesto o tome puno ni razmisljala.


daj sliku

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena?
11.6.2013 11:09:16   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: raja_ringe


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: leona81

Uvijek me interesovao ovaj podatak...zasto bi neko iznajmio vjencanicu ako moze sebi priustiti da kupi nesto slicno za istu cijenu...ili moze dobiti haljinu koja je sivana po narudzbi. Ja sam znala, ako se ikad budem udavala da ce moja haljina biti drugacija od obicnih vjencanica. I prvenstveno da ce biti samo moja...

Moja najbolja prijateljica iz susjedne nam drzave imala je gala svadbu sa 150 uzvanika. sve je bilo perfektno, djevojacka, momacka, restoran, crkva, muzika, cvijece, pozivnice...i iznajmljena vjencanica iz jednog od salona u Zgb? Pronovias...cijena ovisi o tome da li je neko nosio prije tebe ili je potpuno nova pa je iznajmljujesuser posted image




ja kada sma se udavala doživjela sma pritisak da moram biti u bjenčanici...
i hajde onda hoće da mi je kupe...
najeftinija koju sma tada našla da mi se dopada bila je 1200 KM...nije mi padalo napamet za te novce rekla sma idemo na bračno po mojoj želji...
moja prijetljica drži slaon vjenčanica...ona je donjela vjenčanicu iz njemačke koja nije previše nadždižana i koja je iz jednoga dijela i koja je lagana za kretanje to su mi bili uvjeti...
i u iznajmljivanju i kod nje je situacija ako je manje nošena košta skuplje ...
ja sma je prva nosila i platila sma iznajmljivanje 300 KM...sa bolerom/pelerinom za šerijetsko vjenčanje...
kada su je nosili da je vrate moja prijetljica je vratila nazad...poklonila mi je ...elem tako sma ja za 300 Km kupila svoju vjenčanicuuser posted image
a i da je uzela nazad meni nebi smetalo...sad mi ona smeta...malo malo prebaci je tamo, prebaci je vamo...čuvaj pazi, bijelo da ne žuti...ne znam bogami ni za šta je čćuvamuser posted image



prvo da te pitam kako je čuvaš da ne požuti? (ovo d ai ja svoju počnem čuvati user posted image

Ja svoju čuvam za uspomenu, a ne bi mi bilo mrsko ni jednog dana da je poklonim svojoj djevojčici, ako joj se bude svidjela i ako bude sačuvana i ako bude tada moda :)). Znam i da se u jednom periodu djevojčice vole igrati sa maminim vjenčanicama, pa ako je i za igru iskoristi meni će biti drago :)




čuvam je u onoj vrećišto s evakum izvuče, kolegica mi donijela iz beča takvu vreću sa ggore folom ofingetra...stavila je unutra...dopola izvukla vakum da je ne zgužva previše ubacila 2-3 kesice onih rajd kesica sa lavandom i ako povrmeno je prozračim i pormjenim te seci...okolo prije vađenja porbišem prašinu sa kese i visi u ormaru...i smao me nervira prostor mi zauzima....

eh sad i ja imama dvije cure...
al ako krenem od sebe...meni moja mama nudila svoju vjenčanicu...ja se smijala i lijepo joj reklo neću mama malo mi je dedmodeuser posted image
sreća mama nije ljutibaba bila...
pa neću biti ni ja svojoj djeco ako je odbiju, razumjet ću ih....


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu raja_ringe)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena?
11.6.2013 11:10:35   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: leona81


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: leona81

preskupo je definitivno, meni kad su rekli koliko to kosta, zapitala sam se sto onda radije ne kupiti haljinu....

i ja sma ovo pomislila ...al od 27 avgusta je krenulo peglanje mene sa vjenčanicom...ja pristala 1. septembra a 17 svadba nisam imala šanse da neđem ni šta bih šila ni koće mi šitiuser posted image


hahaha. kod mene je bilo slicno. ali sam ja za 2 sedmice imala moju haljinu i to 3 probe napraviliuser posted image


dobro lako je meni za tebe...
ipak si ti fora za razliku od mene...
inače i ja sma njega kontaktirala nije bio u sa kada mi je trebao jer je tada s amojim drugom dobrim držao onu galeriju preko puta hotela bosneuser posted image pa reko štela...al hajd dobro sma poršlauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena?
11.6.2013 11:12:07   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mala_sa

Moja vjencanica je kupljena i placena u salonu 1200KM, sad stoji u ormaru i ceka dan kad cu je okaciti na pik.ba da je se kutarisem jer meni samo zauzima mjesto. Divna je i stvarno kao nova ali meni vise ne treba user posted image


ja da sma svoju platila toliko i d ami stoji ja bih nju psovala svako malo...
i ovoj sve na kamaru skršim a dobila sma je bukvalno na poklon tih 300 Km je bilo s apopustom na iznajmljivanje jer nisma htjela džaba...ja odem na bračno a moji trebali da je varte ona je pokloni...da sma je plaćala bila bi i ona preko milje...pa bi je rokala svako dan u ormaru šakamauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena?
11.6.2013 11:12:24   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: mala_sa

Moja vjencanica je kupljena i placena u salonu 1200KM, sad stoji u ormaru i ceka dan kad cu je okaciti na pik.ba da je se kutarisem jer meni samo zauzima mjesto. Divna je i stvarno kao nova ali meni vise ne treba user posted image


Ostavi snajki :)))


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena?
11.6.2013 11:13:30   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: leona81


IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Ja sad stvarno ne smijem napisati svoju cifru, a bez da pokazem sliku, jer ko zna sta biste kontale user posted image Ma, ja sebe nikad nisam vidjela u vjencanici zato nisam nesto o tome puno ni razmisljala.


daj sliku


Ah, moje slike s vjencanja su vec neko vrijeme otisle u zaborav user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena?
11.6.2013 11:15:25   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: mala_sa

Moja vjencanica je kupljena i placena u salonu 1200KM, sad stoji u ormaru i ceka dan kad cu je okaciti na pik.ba da je se kutarisem jer meni samo zauzima mjesto. Divna je i stvarno kao nova ali meni vise ne treba user posted image


Ostavi snajki :)))



Vec zamisljam scenu, djevojka dolazi u kucu, a buduca svekrva govori da ima za nju haljinu koju je ona nosila na svom vjencanju. Mislim da nije potrebno pisati kakvu facu snajka ima nakon toga user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena?
11.6.2013 11:22:00   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR


IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: mala_sa

Moja vjencanica je kupljena i placena u salonu 1200KM, sad stoji u ormaru i ceka dan kad cu je okaciti na pik.ba da je se kutarisem jer meni samo zauzima mjesto. Divna je i stvarno kao nova ali meni vise ne treba user posted image


Ostavi snajki :)))



Vec zamisljam scenu, djevojka dolazi u kucu, a buduca svekrva govori da ima za nju haljinu koju je ona nosila na svom vjencanju. Mislim da nije potrebno pisati kakvu facu snajka ima nakon toga user posted image user posted image user posted image user posted image



Hahaha za ovo me je i mm zezao, btw da kupim vjencanicu nagovorila me je sveki user posted image ; i zato je za kaznu stajala kod nje u ormaru sve do posljednjih 6mj kad sam je prenijela sebi user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena?
11.6.2013 11:23:07   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: mala_sa

Moja vjencanica je kupljena i placena u salonu 1200KM, sad stoji u ormaru i ceka dan kad cu je okaciti na pik.ba da je se kutarisem jer meni samo zauzima mjesto. Divna je i stvarno kao nova ali meni vise ne treba user posted image


ja da sma svoju platila toliko i d ami stoji ja bih nju psovala svako malo...
i ovoj sve na kamaru skršim a dobila sma je bukvalno na poklon tih 300 Km je bilo s apopustom na iznajmljivanje jer nisma htjela džaba...ja odem na bračno a moji trebali da je varte ona je pokloni...da sma je plaćala bila bi i ona preko milje...pa bi je rokala svako dan u ormaru šakamauser posted image


Ma prodat cu ja nju pa makar user posted image , samo da je vise ne gledam i ne "odrzavam" user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena?
11.6.2013 11:24:13   
leona81
joj fore i govana(da izvinete)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena?
11.6.2013 11:25:55   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: leona81

joj fore i govana(da izvinete)


user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena?
11.6.2013 11:28:39   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR


IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: mala_sa

Moja vjencanica je kupljena i placena u salonu 1200KM, sad stoji u ormaru i ceka dan kad cu je okaciti na pik.ba da je se kutarisem jer meni samo zauzima mjesto. Divna je i stvarno kao nova ali meni vise ne treba user posted image


Ostavi snajki :)))



Vec zamisljam scenu, djevojka dolazi u kucu, a buduca svekrva govori da ima za nju haljinu koju je ona nosila na svom vjencanju. Mislim da nije potrebno pisati kakvu facu snajka ima nakon toga user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena?
11.6.2013 11:29:19   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: leona81

joj fore i govana(da izvinete)

user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena?
11.6.2013 11:31:19   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: leona81

joj fore i govana(da izvinete)

sad ce tebi opomne ap ss izvinjavaj user posted image
kad je veliko vjencanje kad je bal nek je i maskembal i tada sam ZA da se vjencanica kupi, zasto se ne bi prenosila iz generacije u generaciju? vremenom ce dobiti na zncaju i vrijednosti
ja sam imala malo vjencanje onakvo kakavo sam zeljela i nisam se udala u vjencanici nego maturskoj haljini, da sam imala vremena sila bih drugu haljinu ovako sam svjedno bila lijepa user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena?
11.6.2013 11:31:37   
bebacha
idejauser posted image user posted image

http://www.rtl.hr/vijesti/lifestyle/moda/789032/birate-vjencanicu-ova-je-napravljena-od-kondoma/

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena?
11.6.2013 11:32:07   
InLove
Hanady saljem ti pp user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena?
11.6.2013 11:35:10   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ananas_ze


IZVORNA PORUKA: leona81

joj fore i govana(da izvinete)

sad ce tebi opomne ap ss izvinjavaj user posted image
kad je veliko vjencanje kad je bal nek je i maskembal i tada sam ZA da se vjencanica kupi, zasto se ne bi prenosila iz generacije u generaciju? vremenom ce dobiti na zncaju i vrijednosti
ja sam imala malo vjencanje onakvo kakavo sam zeljela i nisam se udala u vjencanici nego maturskoj haljini, da sam imala vremena sila bih drugu haljinu ovako sam svjedno bila lijepa user posted image


ma meni nije jasno kako ovo mjerite...
evo recimo ko započinje tu tradicijau...user posted image
ja il moja mama il moja nana...
a sad zamisli u današnjem modernom vrmenu jednu mladu kojoj ja za 50 godina nudim svoju vjenčanicu...majkemi moje toliko izbora svega u današnjem vaktu...pa to je njen dan, stilovi različiti mogu smao da dovedem je u nezgodnu poziciju il da je uzme mimo svoje volje i ne bude sretan jer nije hodala po salonima i sebi birala...il da me odbije pa da se ja ''namočor'' urvijedim, ko je ona da prekine tradiciju...

mislim kontaš...user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena?
11.6.2013 11:35:54   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bebacha

idejauser posted image user posted image

http://www.rtl.hr/vijesti/lifestyle/moda/789032/birate-vjencanicu-ova-je-napravljena-od-kondoma/

r4koh ja mjenjaju se vremena...ovo je sda modernouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena?
11.6.2013 11:38:33   
Galicia
Moze i jedno i drugo, mada sam vise za kupovinu.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena?
11.6.2013 11:39:08   
Mya_81 RR
Lijepa je tradicija da se prenese vjencanica, ako je naravno u skladu s misljenjem one koja se udaje. Da bude prisiljena i da joj prisjedne, jao uzas user posted image

I sad se sjetih da sam za M rockas kupila bijelu haljinu, pa iako je kratka bas moze biti i vjencanica uz popratne detalje user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Vjencanica - nova ili iznajmljena?
11.6.2013 11:44:59   
Medić*
Meni se ne svidja ideja o prenosenju vjencanice sa generaciju na generaciju :) Mogu milsiti rekacije kada bi kcerki ili snajki ponudila svoju iako je predivna user posted image

Uglavnom moja u ormaru, veze nemam sta sa njom :)

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *