|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kolica za vece dijete - potreba ili lijen...
14.6.2013 13:10:49   
leona81
ja ne pomislim to, a vidjam da ljudi voze svoju djecu u kolicima. ako je bolesno ili invalid postoje specijalna kolica

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Kolica za vece dijete - potreba ili lijen...
14.6.2013 13:47:49   
anitaa
Sad sa sjetom pomislim na dane s kolicima. Od godine i po ni čuti ne želi za kolica i to uglavnom nekako klapa, osim kad se baš premori, pa onda je nosimo, šta je tu je.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Kolica za vece dijete - potreba ili lijen...
14.6.2013 13:50:59   
mamaajna
potreba odraslih,ja sam curicu do proljetos znaci 3,5g vozala u kolicima kad idem na duzu relaciju povucem i kolica u slucaju da se umori a da je ja nemoram nosati

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu anitaa)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Kolica za vece dijete - potreba ili lijen...
10.7.2019 19:15:57   
manuela RR
Ja sam za kolica i sreca pa se obozava vozati u njima...

Stariji je i sa 4g rado u kolica kad se umori...A mi sad ima 2.5 g i na moru su mi bila spas...Fino odspava dok amo u set_nji a niko ga ne nosa...
Sad sam mu narucila i kisobran kolica jer ova stokke su postala preglomazna...Uglavnom dok god hoce ja sam za 😊

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 54
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *