|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 38 [39] 40   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Naši trogodišnjaci i četverogodišnjaci
5.1.2016 21:50:08   
bejbibi
Ajoj dusa draga :( zelim vam brz oporavak ...kod nas se u vrticu pojavili al M nije fasovo ..sto ne znaci da nece :/ mozda bolje dok su manji al me strah zbog A ...sta Bog da

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 951
   RE: Naši trogodišnjaci i četverogodišnjaci
5.1.2016 22:52:45   
aidana
Da i ja prijavim jednog koji se sviju i svega stidi. Poceo se skrivati iza mene kada mu se neko obraca, ako u drustvu drugih treba meni nesto reci onda mi sapce na uho da ga niko ne cuje. Cak se poceo stidjeti i mene, kad smo sami sapne mi nesto na uho pa se onda sakrije iza mene ili rukama prekrije lice. Bas pretjerano. Nije bio ovakav, nadati se da ce ga proci ova faza uskoro.

Inace je trenutno fasciniran planetama. Zna po redu nabrojati sve planete suncevog sistema, zna za komete, asteroide, galaksije, crne rupe...ima enciklopediju o svemiru i svako vece prije spavanje se mora citati. U znaku planeta su nam pidzame, majice, gumene cizme user posted image

Jos uvijek ne zna izgovarati r i l, a ni slova sa kvakicom mu nisu jaca strana...ma generalno nije neki govornik user posted image Vjerovatno cemo traziti malu pomoc logopeda uskoro.

Jos uvijek spava po danu pogotovo kad se, kao ovih dana, umori na snijegu. Odvali i po 2 sata user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 952
   RE: Naši trogodišnjaci i četverogodišnjaci
18.1.2016 14:23:41   
bejbibi
Evo zenice za nase trogodisnjake i cetverogodisnjake malo zanimacije i ucenja :))) vidjela sam u M vrticu da odavde uzimaju pa sam nasla na netu i isprintala da malo se igra a usput i uci /vjezba :)) uzivajte
http://www.artrea.com.hr/VrtickiUzrast.html

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 953
   RE: Naši trogodišnjaci i četverogodišnjaci
18.1.2016 14:32:56   
bebaa
Heeeej pa ovo je fantazija....moram probati ovu igru slijepog misauser posted image user posted image
Hvala ti...moram malo podrobnije iscitati zadatkeuser posted image

Odusevljena samuser posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 954
   RE: Naši trogodišnjaci i četverogodišnjaci
18.1.2016 17:54:27   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: bebaa

Heeeej pa ovo je fantazija....moram probati ovu igru slijepog misauser posted image user posted image
Hvala ti...moram malo podrobnije iscitati zadatkeuser posted image

Odusevljena samuser posted image


Jest,super je :)) ja sam isto odusevljena user posted image mislim cak vise i od M user posted image a morala sam nesto naci jer mi visi na tabletu i mobu user posted image a usput vrijeme je da malo vise vjezba te linije i bojenje ...brojeve i slova zna pisati a akp si vidjele one linije kose,pa spirale ,itd ..slabo zna user posted image moramo malo vjezbati ..necu ga opterecivati puno ..tri,cetiri zadatka na dan sasvim dovoljno ..

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 955
   RE: Naši trogodišnjaci i četverogodišnjaci
16.2.2016 15:36:45   
malena27 RR
Moj djecak ima 4,5 godine i u zadnje vrijeme ima, da je tako nazovem, neku seksualnu fazu, opsjeda me da me pipka, da mi ljubi pupak, da mi dodiruje stomak i legne na njega, hoce da mi ljubi guzu, ledja, cesto pokusava da me poljubi u usta (francuskim poljupcem)... cim pocnem da se presvlacim, on leti da me pipka...
Je li ovo faza koju moraju proci i kad prestaje?

< Poruku je uredio malena27 RR -- 16.2.2016 15:37:16 >


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 956
   RE: Naši trogodišnjaci i četverogodišnjaci
16.2.2016 15:51:08   
ljiljo

IZVORNA PORUKA: malena27 RR

Moj djecak ima 4,5 godine i u zadnje vrijeme ima, da je tako nazovem, neku seksualnu fazu, opsjeda me da me pipka, da mi ljubi pupak, da mi dodiruje stomak i legne na njega, hoce da mi ljubi guzu, ledja, cesto pokusava da me poljubi u usta (francuskim poljupcem)... cim pocnem da se presvlacim, on leti da me pipka...
Je li ovo faza koju moraju proci i kad prestaje?



e imao je i moj A tu fazu, vjerovatno to pokupe u vrticu, uglavnom ja sam bas bila stroga oko toga i objasnila mu kao i mm da se to ne smije raditi da kad bude imao jednoga dana djevojku da to njoj radi user posted image i on je to tako shvatio da ne smije i ne prilazi vise ali da je u potpunosti nestalo nije, nema sanse da ga istjeram kad se presvlacim po sto puta mu kazem izađi presvlacim se a on se razvlaci i tako

cim ti budes to zabranila i on ce se osjecati neugodno i prestace

_____________________________

20.01.2009 ispunile sve naše želje

02.11.2013 - 8 sedmica - vanmatericna

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 957
   RE: Naši trogodišnjaci i četverogodišnjaci
16.2.2016 15:54:35   
malena27 RR
Bitno mi je da je neka faza u pitanju user posted image kontam sta mu je...vec prilicno dugo ga drzi...ali fakat mi bude nezgodno kad primjetim da se uzbudi, pa ga tjeram od sebe i pokusavam skrenuti paznju na neke druge stvari....samo da se makne od mene...

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu ljiljo)
Neposredna veza do poruke: 958
   RE: Naši trogodišnjaci i četverogodišnjaci
16.2.2016 20:52:53   
bebaa
moj mali je imao neki dan "fazu" user posted image user posted image sreća trajala je čitav sat vremena....htio je da doji....da bude mala bebauser posted image
prvo sam odbijala,izvlačila se,kretala temu,pričala...na kraju mu dala da proba,vidio da nema ništa i odustao....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 959
   RE: Naši trogodišnjaci i četverogodišnjaci
17.2.2016 7:26:25   
ninuska
IZVORNA PORUKA: bebaa

moj mali je imao neki dan "fazu" user posted image user posted image sreća trajala je čitav sat vremena....htio je da doji....da bude mala bebauser posted image
prvo sam odbijala,izvlačila se,kretala temu,pričala...na kraju mu dala da proba,vidio da nema ništa i odustao....user posted image

I moja curica user posted image . Doduse, bila sam trudna pa smo joj objasnjavali kako ce beba jesti siku, pa sam povezala njenu "potrebu" sa tom pricom user posted image .


< Poruku je uredio ninuska -- 17.2.2016 7:39:11 >

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 960
   RE: Naši trogodišnjaci i četverogodišnjaci
17.2.2016 8:26:27   
malena27 RR
I ja sam ovo povezala sa malom bebom u familiji, dobio je rodjaka, tetka mu rodila...ali njemu nije samo drago oko sike, nego i oko ostalih dijelova tijela...


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 961
   RE: Naši trogodišnjaci i četverogodišnjaci
19.2.2016 18:31:56   
vedada
Ovako, mojoj curi i će uskoro 4 godine, ona se presvuce najmanje 5 puta na dan, stalno nešto skida, zulja je, pa hoće haljinice, pa ako kap vode prospe mora se presvući. Šminku voli , a neda da joj ja biram odjeću, nakindura se ko na kindurijadu.

_____________________________

A 2012
E .2015

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 962
   RE: Naši trogodišnjaci i četverogodišnjaci
23.2.2016 20:26:27   
bebaa
user posted image user posted image simpa su nam ova djecauser posted image

e moj ima neku fazu...jaooo što mrzim tu riječuser posted image
uglavnom ima imaginarnog prijatelja tj prijateljicu.....ne spominje je često ali meni dovoljno da se malo zabrinem...sve inekako da a prijateljica nije vjevericauser posted image user posted image
njemu njegova vjeverica rekla da on mora jesti jaje za večeru,da se mora brćkati i sve ostalo što on obožava...klinko....mene neće prevaritiuser posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 963
   RE: Naši trogodišnjaci i četverogodišnjaci
23.2.2016 20:42:20   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: malena27 RR

Moj djecak ima 4,5 godine i u zadnje vrijeme ima, da je tako nazovem, neku seksualnu fazu, opsjeda me da me pipka, da mi ljubi pupak, da mi dodiruje stomak i legne na njega, hoce da mi ljubi guzu, ledja, cesto pokusava da me poljubi u usta (francuskim poljupcem)... cim pocnem da se presvlacim, on leti da me pipka...
Je li ovo faza koju moraju proci i kad prestaje?

E vidis,nisam ovi njegovu fazu tako shvatila user posted image ja sve mislim on vidi seku pa hoce i on da bude bebauser posted image ...mada ja i dalje to stim povezujrm user posted image nije toliko ko kod vas al definitivno ima faza ...ja isto objasnim da to ne smije raditi ,da on nije vise beba ( nrkako stim povezujem) ,itd...to su njima faze samo im se jasno treba objasniti sta i kako :)
Proci ce ih to

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 964
   RE: Naši trogodišnjaci i četverogodišnjaci
23.2.2016 20:52:46   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: bebaa

user posted image user posted image simpa su nam ova djecauser posted image

e moj ima neku fazu...jaooo što mrzim tu riječuser posted image
uglavnom ima imaginarnog prijatelja tj prijateljicu.....ne spominje je često ali meni dovoljno da se malo zabrinem...sve inekako da a prijateljica nije vjevericauser posted image user posted image
njemu njegova vjeverica rekla da on mora jesti jaje za večeru,da se mora brćkati i sve ostalo što on obožava...klinko....mene neće prevaritiuser posted image

user posted image user posted image user posted image

Proci ce ga bona,ne brini ..i moja je sestra imala imaginarnu prijateljicuuser posted image mislim da je sa 5 g zaboravilauser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 965
   RE: Naši trogodišnjaci i četverogodišnjaci
23.2.2016 20:55:33   
bebaa
user posted image user posted image
sve je to dječije....nekada je simpa,nekada prelazi granice ali sabur kažem....dok trepnem biće svoj čovjek...user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 966
   RE: Naši trogodišnjaci i četverogodišnjaci
23.2.2016 21:18:44   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: bebaa

user posted image user posted image
sve je to dječije....nekada je simpa,nekada prelazi granice ali sabur kažem....dok trepnem biće svoj čovjek...user posted image

user posted image user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 967
   RE: Naši trogodišnjaci i četverogodišnjaci
24.2.2016 10:42:39   
anitaa
Moja S. u vrijeme kad je dobila seku počela spominjati neku djevojčicu Tajlu, ja kontam Tajra, neka stvarna djevojčica, a ne zna fino reći R, kad ono ona i mm našli neki crtani i stvarno Tajla se spominje..i tako oni ujutro krenu i ona svako jutro : Čuvaj mališane, kao seku i Tajlu..domalo pođe ona spominjati neku u vrtiću najbolju prijateljicu Leonu, a ja kako sam znala ime svake curice, to mi nepoznato, govorim mm-u Eto da nije i ta imaginare, haha...baš sam grozna, kad stvarno Leona postoji...ma sve je to normalno, čak šta više i simpatično..

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 968
   RE: Naši trogodišnjaci i četverogodišnjaci
24.2.2016 11:36:52   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: anitaa

Moja S. u vrijeme kad je dobila seku počela spominjati neku djevojčicu Tajlu, ja kontam Tajra, neka stvarna djevojčica, a ne zna fino reći R, kad ono ona i mm našli neki crtani i stvarno Tajla se spominje..i tako oni ujutro krenu i ona svako jutro : Čuvaj mališane, kao seku i Tajlu..domalo pođe ona spominjati neku u vrtiću najbolju prijateljicu Leonu, a ja kako sam znala ime svake curice, to mi nepoznato, govorim mm-u Eto da nije i ta imaginare, haha...baš sam grozna, kad stvarno Leona postoji...ma sve je to normalno, čak šta više i simpatično..

Hahahha dobra si user posted image user posted image
Ma to su im faze ,proci ce

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu anitaa)
Neposredna veza do poruke: 969
   RE: Naši trogodišnjaci i četverogodišnjaci
8.3.2016 19:14:52   
Daliyah92
Imam i ja trogodisnjaka, uskoro cetverogodisnjaka user posted image Ima i on neke faze ili sta li vec.
Poceo je po malo da lagi user posted image Npr. sakrije mi telefon i kad ja trazim on nikako ne zna gdje je, a onda odjednom izvlaci ga iz ladice da ja ne vidim i ostavlja na drugo mjesto..
Ispocetka sam mislila da bas ne zna, jer je tako ubjedljiv bio uvijek.. ali vidim da stalno na ista tri mjesta sakriva i onda jos glada kad ja ne vidim da ga izvuce..

Isto tako slabo me slusa. Skoro sve sto kazem, on mi se suprostavlja. Govori da ja ne znam i da nije tako. Ne pale vise skoro nikakve price kad ga pokusam zavarati. Ako mu kazem da jede ili ce biti bolestan, on govori da ja ne znam i da mu nista nece biti. I nece da poslusa. Tako i mnoge druge stvari ne slusa i govori mi da ja ne znam.

Ali sve ovo ce proci, znam, i nije mi to veliki problem.
Sad mi je najveci problem sto skoro nista nece da jede. Hoce krompir i rizu. Ako bilo sta drugo napravim moram jedno od ovo dvoje ubaciti ili mu posebno skuhati.
Pizza moze proci ali samo sa maslinama i salamom. Sve drugo skida sa nje. Makaroni rijetko mogu proci.
Meso, riba, piletina.. nikako. Jedini nacin da jede piletinu je u sendvicu kojeg mu kupim, shawurma.. za to mu kazem da nije piletina nego sawurma i hoce.
Dorucak i vecera su mu salama i sir, ili nutela i mlijeko. Eto hoce i supu i nista vise.
Bas mi je krivo sto se sve svodi na ovih par namirnica, tj. skoro nista. Zao mi ga je ali on nece i nece!



_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 970
   RE: Naši trogodišnjaci i četverogodišnjaci
8.3.2016 20:07:49   
bejbibi
Daliyah ima i moj te faze laganja ..npr laze mm da sam ga ja udarila ili meni govori da ga je mm udario a sam se negdje zvekne user posted image il kaze da ga A udari..pokusavam mu nekako ovjasniti da je to ruzno valjda urodi plodom ..
A sto sehrane tice i moj slabo jede..jede on sve al slab apetit ima :( ..ko da se u zadnje vrijeme malo popravio od imunoglukanauser posted image i da,ima 16 kg saduser posted image a 2 g imao 15 kg ,ni gore ni dole user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 971
   RE: Naši trogodišnjaci i četverogodišnjaci
8.3.2016 20:50:54   
Daliyah92

IZVORNA PORUKA: bejbibi

A sto sehrane tice i moj slabo jede..jede on sve al slab apetit ima :( ..ko da se u zadnje vrijeme malo popravio od imunoglukanauser posted image i da,ima 16 kg saduser posted image a 2 g imao 15 kg ,ni gore ni dole user posted image


Uh tvoj je super sa kilazom. Moj je sa pune tri imao tek od 12,5-13kg a sad vac mjesecima 14, ili koji gram preko.


_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 972
   RE: Naši trogodišnjaci i četverogodišnjaci
9.3.2016 9:54:51   
mimi_2in1
nisam odavno bila na forumu, dodjoh da vidim lazu li vasa djecauser posted image kad vidim ima i toga. moja jos nije trogodisnjak, napunila je 2 u oktobru, al je vec dosla u fazu laganja. tako je napricala nani da je zatvaramo u ormar u kaznu user posted image , drugoj rekla da tucemo mojim kajsem ...moram da se perem i pravdam, a nane ko nane..trednutno misle da smo najgori roditelji na svijetu. al hajd to i nekako... najgure mi je sto je dosla iz vrtica jedan dan i rekla da je pala u wc-u, sa uciteljicom, i da se udarila u glavu od solju. ja nazovem vrtic, kazu tete da se to nije desilo...i sad sam u totalnom rasulu. kome da vjerujem. za sada vjerujem tetama..al hajd joj znaj sta ce iduce slagati. elem pricam pricam..objasnjavam. valjda ce uroditi plodom. user posted image
takođe u zadnje vrijeme je dosta izrazena agresivnost prema meni, i nevjerovatna ljubav prema ocu. uvijek je bila vise naklonjena njemu...al sada bas prelazi sve granice. tako ja ne mogu pricati, pocne vikati na mene "SUTI!" ili me tjera da idem sa "idi!" ne da mi da je hranim, da je oblacim, da je uspavljujem...sve on mora raditi. da li se neko od vas sreo sa time? moram prizanti da pomalo boli...al se trudim da njoj to ne pokazujem. user posted image pricam joj da ne smije govoriti suti, necu, pusti. nego ako nece da ja pricam, da kaze mama molim te nemoj ti pricati sa nama...itd...kao da to pali..al ne znam...nadam se da ce proci. user posted image

_____________________________

Pile moje, pace moje malo....lafce moje :) 05.10.2013

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 973
   RE: Naši trogodišnjaci i četverogodišnjaci
9.3.2016 10:32:04   
minie
Mimi ja mislim da je to faza koju sva djeca prodju.

Moj ima 4 godine i svasta tako zna slagati, kad je kod nane njoj prica nesto sto mi uopste nismo radili. A kad se ja vratim s posla i budem sa njim on meni kaze da ga svi tuku user posted image Znam da bi oni prije sebi ruku odrezali nego njega tukli.
Onda kad ja dodjem s posla on postane nepodnosljiv, poceo se i pljuvati, kad god mu zabranim i govorim da to nije lijepo on sve vise. A sveki kaze da je bas slusa po cijeli dan, bukvalno ton na njega ne povisi niko, ali ja kad dodjem druga prica. kad je sam sa mnom kuci opet on slusa, nista ne "izvodi". Obzirom da MM nije tu, pa kad on dodje R je sve sa njim, a meni odgovara user posted image


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu mimi_2in1)
Neposredna veza do poruke: 974
   RE: Naši trogodišnjaci i četverogodišnjaci
9.3.2016 11:08:47   
teacher75
moj jos ne laze al skace. nema mira sekunde. stalno je u kazni u vrticu. bas je ziv. meni neobicno poslije curice koja je bila dosta mirna. i samo ga zanimaju autici

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  36 37 38 [39] 40   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 38 [39] 40   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *