|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prebrižna mama
20.6.2013 11:07:14   
Visnja RR
ja sam nešto kao polumahalsko poluhaustorsko dijete... ma veliko je to bogatstvo u djetinjstvu

zivjela sam u djelu grada gdje su i kuce i male zgradice imale svoja dvorista...ali su ulice bile najdraže za igru.... samo bio je slab saobracaj i moglo se...

zao mi je sto asja nema tu mogucnost... jer oko zgrade sve beton... kad pametnjakovici porojektuju naselje.. pose*em im se u diplome...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Prebrižna mama
20.6.2013 11:10:06   
Mirkica
ja spadam u aktegoriju jakooo briznih mama , ponekad bih voljela da nije tako al je jednistavno tako.
Moja djeca su meni na ocima UVJEK vjerujem svojoj mami i muzevoj mami ali i to kontrolisem :))) jer smatram se opet brizljivijom. NE volim da upadaju u tudje avlije , tudje stanove , ako mu je do skakanja lijepa igraona ili igraliste i mirna BOsna a nekada pozovemo sebi nekoga ili nekome odemo ko ima djecu sve po dogovoru .

Ja volim da su oni meni na ocima doduse jos su mali ali i kad budu stariji neceo to tako moci , hajmo hodat tam vam , nisam taj tip

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Prebrižna mama
20.6.2013 11:12:15   
veeseelaa
Ja volim da su oni meni na ocima


isto i ja
zahebi stvar čuva ih komšinica i co
moje dijete čuvam jauser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Prebrižna mama
20.6.2013 11:12:43   
hatepsut
Mirkice cekaj jos neku godinu pa kad kaze "mama mene sramota s tobom i tvojim drugaricama da idemo na kafu ja sam velik "

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Prebrižna mama
20.6.2013 11:23:40   
DM
sinoć ja i A ulazimo u haustor, neka žena do nas nešto zalijeva, mi svoj posao, ona svoj posao hahahah
baš ugodno

Što ste vi kulturneuser posted image user posted image

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Prebrižna mama
20.6.2013 11:23:44   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: hatepsut

Mirkice cekaj jos neku godinu pa kad kaze "mama mene sramota s tobom i tvojim drugaricama da idemo na kafu ja sam velik "


sve je drugo kad oni su veliki kad su svjesni u mozgu , mada i to cu ja kontrolisati hahahah zafrkana sam ti ja user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Prebrižna mama
20.6.2013 11:26:20   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: DM

sinoć ja i A ulazimo u haustor, neka žena do nas nešto zalijeva, mi svoj posao, ona svoj posao hahahah
baš ugodno

Što ste vi kulturneuser posted image user posted image



hahahah pa da, za nekog ko nije naše naravi smo nekulturne
ne kontam što da pozdravljam nekog kog ne znam, pomislim možda mu i smeta??
vjeruj mi mentalni sklop ljudi iz haustora je takav, uvidjajni do bolauser posted image


jel ti pozdrabljaš nepoznate ljude?

< Poruku je uredio veeseelaa -- 20.6.2013 11:28:03 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Prebrižna mama
20.6.2013 11:31:32   
DM

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: DM

sinoć ja i A ulazimo u haustor, neka žena do nas nešto zalijeva, mi svoj posao, ona svoj posao hahahah
baš ugodno

Što ste vi kulturneuser posted image user posted image



hahahah pa da, za nekog ko nije naše naravi smo nekulturne
ne kontam što da pozdravljam nekog kog ne znam, pomislim možda mu i smeta??
vjeruj mi mentalni sklop ljudi iz haustora je takav, uvidjajni do bolauser posted image


jel ti pozdrabljaš nepoznate ljude?

Valjda ovaj smajli na kraju mog posta nešto znači?!
Šalim se-svako zna svojeuser posted image
No, da živim u istoj zgradi s nekim i srećem ga u stubištu(posebno manjoj zgradi) naravno da bih se pozdravila.

P.S.Nije ovaj moj komentar bio provocirajući, niti namjenjen za početak rasprave

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Prebrižna mama
20.6.2013 11:37:20   
mamina princeza
da i ja sad smatram d aimam srecu da zivim u mahali ... :) moja "mahala" nema puno djece ispod 7 godina al eto curica se igra s dvije starije curice upravop vecionom oko nase avlije i baste:) jer je najmladja pa joj se valjda prikone. i ona nebude cijelo vrijeme s njima one straije ostanu i poslije pa ono sat dva sto je ona s njima prilahgode igru njoj ....
ove mladje raje za mog E bice vise dogdoine abd....

a neko napisa ne vidi nesto posebnoo u onako hodanju ulicom...ne hodam ja nego trcim za malenim ...hhehehe..on voli s drugom djecom a melen pa sam zato i ja s njima vani...
juce se smijem muzu on sjeo napolje sa sobom nosi kompjuter i kafu :) al ljepota curica se igra fino vani , meni drago jer danas se to sve rjedje vidja ..ne znaju se djeca ni igrati drustvenih igra.... zato smatram da je prednost zovjeti u takvom okruzenju. inace i ja sam vecinom bila haostorsko djete ...od 5-25 godine sam zivjela u haostrima... i meni je sad super sto se pozdravim i progovorim sa svima.....
al odoh od teme...
sadbi ovo moglo postati brizna komsinica hehehe :)

juce sam rekla da cu dogodine pustiti dz da bude malo sama vani 8 misleci na uzi krug oko avlije ) pa vidjecemo hocu li ..user posted image

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Prebrižna mama
20.6.2013 11:41:20   
jasmin

IZVORNA PORUKA: DM


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: DM

sinoć ja i A ulazimo u haustor, neka žena do nas nešto zalijeva, mi svoj posao, ona svoj posao hahahah
baš ugodno

Što ste vi kulturneuser posted image user posted image



hahahah pa da, za nekog ko nije naše naravi smo nekulturne
ne kontam što da pozdravljam nekog kog ne znam, pomislim možda mu i smeta??
vjeruj mi mentalni sklop ljudi iz haustora je takav, uvidjajni do bolauser posted image


jel ti pozdrabljaš nepoznate ljude?

Valjda ovaj smajli na kraju mog posta nešto znači?!
Šalim se-svako zna svojeuser posted image
No, da živim u istoj zgradi s nekim i srećem ga u stubištu(posebno manjoj zgradi) naravno da bih se pozdravila.

P.S.Nije ovaj moj komentar bio provocirajući, niti namjenjen za početak rasprave


I ja bih. Za mene je to osnova kulture. To je komšija i njegovo pravo je posebno za mene. Najmanje što mogu učiniti jeste da se pozdravim kod susreta.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 160
   [Obrisana poruka]
20.6.2013 11:50:33   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Prebrižna mama
20.6.2013 11:51:45   
škorpija
ne znam kako je ovo došlo na tapet ove teme, ali ja živim u kući, odrasla sam u kući, ali u zgradi, haustoru, liftu UVIJEK pozdravim osobe koje sretnem

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Prebrižna mama
20.6.2013 11:54:36   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Iman83

Ja živim u zgradi i baš volim odnose na relaciji: dobar dan, kako ste? I svako svojim putem. Naravno, ako mm ili ja vidimo da nekome treba pomoći, ponijeti kese, drva ili šta već ne, pošto smo skoro najmlađi u zgradi, rado to uradimo.
Nisam ljubitelj oni mahalskih: gdje si kono, šta s' to kupila, gdje ti je čoek? itduser posted image
Mislim da je i Vesela taj tip.

Recimo moji svekijevci žive u 'mahali' ali o svom i po svom. Ne zanima ih šta radi komšija do, kolika mu je bašta, ko mu je došao u goste, bla bla. Djeca kad su tamo igraju se samo u našem dvorištu jer nismo za da drugima smetaju a hvala Bogu imaju jedni druge pa im nije dosadno, nisu usamljeni.
Dok recimo imamo par komšija koje živo zanima šta mi radimo kad dođemo, šta se jede, kad se kahva pije i prenosi se tamo nekima.
Taj tip mahale ne volim i nikad nisam voljela.

Mislim da,svakako,rijetko ko voli onaj 'tračarski' tip mahale.
Ali pozdravljanje je ono osnovno,gdje god da živiš.


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Prebrižna mama
20.6.2013 11:54:47   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Ja volim da su oni meni na ocima


isto i ja
zahebi stvar čuva ih komšinica i co
moje dijete čuvam jauser posted image

E hebiga, ja sad ne volim da su mi na očima jer mi jednom kona pričuvala dijeteuser posted image  Doduše, nekad je ona i čuvala moju M prije nego je u vrtić krenula, ali bez obzira, nisam je ostavila nekom kome ne vjerujem.

I ja ne mogu da čuvam svoje dijete jer radim. Čuva ga vrtić, produženi boravak, baka i deda kad ne radi nešto od tog dvoje i tako. I naravno da ih čuvaju osobe od povjerenja.
Ako moram hitno do dr, naravno da ih ne vodim sa sobom, ako imam bilo kakvu drugu alternativu.


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Prebrižna mama
20.6.2013 11:55:02   
bebacha

IZVORNA PORUKA: škorpija

ne znam kako je ovo došlo na tapet ove teme, ali ja živim u kući, odrasla sam u kući, ali u zgradi, haustoru, liftu UVIJEK pozdravim osobe koje sretnem


ja sam dugooo zivjela u zgradi i bilo bi uvijek i kao djetetu logicno kad se s nekim mimoidjem da ga pozdravim,i ako tu osobu prvi put vidim zivotu a pogotovo ako tu stanuje

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Prebrižna mama
20.6.2013 11:56:12   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: Iman83

Ja živim u zgradi i baš volim odnose na relaciji: dobar dan, kako ste? I svako svojim putem. Naravno, ako mm ili ja vidimo da nekome treba pomoći, ponijeti kese, drva ili šta već ne, pošto smo skoro najmlađi u zgradi, rado to uradimo.
Nisam ljubitelj oni mahalskih: gdje si kono, šta s' to kupila, gdje ti je čoek? itduser posted image
Mislim da je i Vesela taj tip.



ja ne živim u zgradi, ali žive moji roditelji. U istoj sam odrasla, znam sve komšije i naravno da svakog od njih pozdravim kad dolazim kod mojih. Pa i neke nove što su se doselili takođe.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 166
   [Obrisana poruka]
20.6.2013 11:56:54   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Prebrižna mama
20.6.2013 11:57:36   
veeseelaa
VIJEK pozdravim osobe koje sretnem


da ako ga moram zaobići il ako nam se pogledi sretnu, al da dozivam nekog dok zalijeva nisma poludjela user posted image
nisam ja taj tip

Nisam ljubitelj oni mahalskih: gdje si kono, šta s' to kupila, gdje ti je čoek? itduser posted image
Mislim da je i Vesela taj tip.


e to, ne želim ni d ami dijete bude takvo, ko jedna mala iz vrtića, već okarakterisana od teta da je mahaluša
čim roditelj na vrata ona izadje da nešto prozbori hahahha
npr: Ajša tvoja mama ima štikle, Ajša je danas bila dobra hahahaha
pa mislim, ko te ba šta pitao, kako za djecu tako važi i za odrasleuser posted image

ne volim biti nametljiva, imam svoj svijet i ćao....



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Prebrižna mama
20.6.2013 12:12:32   
Medić*
IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: Iman83

Ja živim u zgradi i baš volim odnose na relaciji: dobar dan, kako ste? I svako svojim putem. Naravno, ako mm ili ja vidimo da nekome treba pomoći, ponijeti kese, drva ili šta već ne, pošto smo skoro najmlađi u zgradi, rado to uradimo.
Nisam ljubitelj oni mahalskih: gdje si kono, šta s'' to kupila, gdje ti je čoek? itduser posted image
Mislim da je i Vesela taj tip.

Recimo moji svekijevci žive u ''mahali'' ali o svom i po svom. Ne zanima ih šta radi komšija do, kolika mu je bašta, ko mu je došao u goste, bla bla. Djeca kad su tamo igraju se samo u našem dvorištu jer nismo za da drugima smetaju a hvala Bogu imaju jedni druge pa im nije dosadno, nisu usamljeni.
Dok recimo imamo par komšija koje živo zanima šta mi radimo kad dođemo, šta se jede, kad se kahva pije i prenosi se tamo nekima.
Taj tip mahale ne volim i nikad nisam voljela.

Mislim da,svakako,rijetko ko voli onaj ''tračarski'' tip mahale.
Ali pozdravljanje je ono osnovno,gdje god da živiš.



Naravno.

A pozdravljamo se sa svakim bilo da zivi u nasoj zgradi ili dolazi nekome, jednostavno se pozdravimo.



_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Prebrižna mama
20.6.2013 12:14:48   
veeseelaa
kad ste nekulturni user posted image user posted image user posted image user posted image

dobro je pa mi Ajša ne zna čitati user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 20.6.2013 12:17:33 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Prebrižna mama
20.6.2013 12:18:46   
DM
dobro je pa mi Ajša ne zna čitati

user posted image user posted image

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Prebrižna mama
20.6.2013 12:23:36   
veeseelaa
bilo bi poželjno da se tema izbriše dok mi dijete nije naučilo čitati user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Prebrižna mama
20.6.2013 12:32:28   
jasmin

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

bilo bi poželjno da se tema izbriše dok mi dijete nije naučilo čitati user posted image

Šta fali,nek' vidi dijete ko je nekulturan user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Prebrižna mama
20.6.2013 12:37:36   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

bilo bi poželjno da se tema izbriše dok mi dijete nije naučilo čitati user posted image

Šta fali,nek' vidi dijete ko je nekulturan user posted image user posted image user posted image .



il ko živi u dokolici user posted image

"a komšija sa sprata snima siituaciju.... gdje si komšija, opet ti nešto privodiš, ha *ebaču" user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Prebrižna mama
20.6.2013 12:40:35   
jasmin

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

bilo bi poželjno da se tema izbriše dok mi dijete nije naučilo čitati user posted image

Šta fali,nek' vidi dijete ko je nekulturan user posted image user posted image user posted image .



il ko živi u dokolici user posted image

"a komšija sa sprata snima siituaciju.... gdje si komšija, opet ti nešto privodiš, ha *ebaču" user posted image

Ovo spada po nekulturno user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *