|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Eskort dame i sponzoruse
27.1.2009 18:21:42   
Ummuisa
IZVORNA PORUKA: MaryamAmina RR

Ne slažem se sa konstatacijom da je "njih" Bog drugačije stvorio, u tom segmentu.
Svi smo mi od krvi i mesa, osjećaja i potreba.
I zašto teza da oni drugačije od nas reaguju kada vide nago tijelo, suprotnom spola?



Ne bi bilo loše da malo pročitaš nešto od literature na temu razlika između muškaraca i žena, ljudi su pisali čitave studije i provodili razna istraživanja, i na kraju ustvrdili da razlike između žena i muškaraca postoje, kako u fizičkom tako i u psiho-socijalno-emocionalnom smislu...
I kad pročitaš koliko- toliko na tu temu sama ćeš sebi dati odgovor zašto oni drugačije reaguju na nago tijelo od žena...
Pa i poslovice o tome govore " muškarac se zaljubi u ženu dok je gleda, a žena u muškarca dok ga sluša" ..
Svi smo mi od krvi i mesa, naravno, ali mi žene imamo razvijenije neke osobine, emocije koje kod muškaraca nisu tako izraženi, a tako i obratno...

Preporučujem knjigu " Muškarci su s Marsa, a žene sa Venere" ...


(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Eskort dame i sponzoruse
27.1.2009 18:43:32   
hanabanana
Poštujem sve što su drugi napisali o razlikama izmedju muškarca i žene, ali u mojoj kući njihove studije ne vrijede ni pišljiva boba.
Moj muž je ženidbom sa mnom dokazao da je osoba koja misli svojom glavom.
Kod mene tu nema puno studija, sve je jednostavno:
voliš me - ne varaš me
ne voliš me - varaš me - svako sebi.

E sada kako golo žensko tijelo djeluje na mog muža...to je čisto njegova stvar. Sve dok tom golom ženskom tijelu neda prednost nad našim brakom, nad našom djecom i nada mnom.

(odgovor članu Ummuisa)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Eskort dame i sponzoruse
27.1.2009 18:52:16   
nikka
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Meni je sve u svemu muka kada pročitah sve ove komentare.

Pa nije ni čudo što muževi varaju svoje žene, ako neke žene imaju ovakve stavove!

Ja nisam lutka na navijanje, nisam ni robot, imam svoje momente, ali imam i dana kada sam tužna, rašćupana, ljuta, daleka, umorna....ako ćemo zbog toga moj muž prevariti - ja bih mu sada iz ovih stopa spakovala stvari, da se na pati sam.

Apsolutno sam protiv stava da je žena kriva što je muž prevario.

I ja čitam redom i ovaj tvoj post kao da sam sama napisala,
gadi mi se da žena ženu okrivljuje što ju muškarac vara,još samo treba opravdati i muškarce koji udaraju žene i reći pa same su si krive.user posted image
Sponzoruše muške i ženske rade svoj posao i klijenata je uvijek bilo i biti će,pa to je najstariji i najunosniji zanat!

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Eskort dame i sponzoruse
27.1.2009 18:55:47   
adannn
IZVORNA PORUKA: MaryamAmina RR

Ne znam šta me čeka sutra, odgajam jednu uz svoju nogu, a vrijeme neće biti bolje, samo ide na gore.
Strah me svih novotarija, strah me biti previše stroga prema njoj, ali me strah i ove tzv. demokratije i ljudskih prava u odnosu na odgoj djeteta.
Strah me televizije, strah me komšije, strah me ulice, strah me muške vrste u odnosu na nju.
Strah me kako će svijet i njegove lude želje djelovati na njenu svijest i na njene prohtjeve i ciljeve.
Lično smatram (nadam se da ne griješim) da roditelji guraju djecu tamo gdje priroda i njeni zakoni ne bi trebali da prate 16-godišnjakinje i, kako je krenulo i ranija godišta. Ne mogu shvatiti (i ja sam bila djevojka i htjela pratiti modu i trendove), da neko  od 10-12 godina koristi šminku, da farba kosu, oblači se kako da ima 18 godina.
Neka se niko ne uvrijedi, ali opet ponavljam, znate kako kažu: "dok kuja ne mahne repom..."user posted image .

Samo se nadam da će vrijednosti porodice i zadovoljstva, a povrh svega onog normalno zadovoljstva u životu, pratiti ciljeve koji trebaju da imaju odliku poštenog i dostojanstvenog insana, nebitno kojeg roda čovjek bio.

Potpisujem od riječi do riječi

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Eskort dame i sponzoruse
27.1.2009 18:56:00   
Ummuisa
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Poštujem sve što su drugi napisali o razlikama izmedju muškarca i žene, ali u mojoj kući njihove studije ne vrijede ni pišljiva boba.
Moj muž je ženidbom sa mnom dokazao da je osoba koja misli svojom glavom.
Kod mene tu nema puno studija, sve je jednostavno:
voliš me - ne varaš me
ne voliš me - varaš me - svako sebi.

E sada kako golo žensko tijelo djeluje na mog muža...to je čisto njegova stvar. Sve dok tom golom ženskom tijelu neda prednost nad našim brakom, nad našom djecom i nada mnom.


Naravno, rekla sam da nije obavezno da bi svaki čovjek prevario ženu ako mu se pred nosom pojavi gola žena, nego sam rekla da za muški rod to predstavlja veeeeliko iskušenje...

Pogotovo ako kod kuće ima ženu koja npr. iz svoje lijenosti ne želi da se dotjera za svog muža...

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Eskort dame i sponzoruse
28.1.2009 15:06:55   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: MaryamAmina RR

Ne slažem se sa konstatacijom da je "njih" Bog drugačije stvorio, u tom segmentu.
Svi smo mi od krvi i mesa, osjećaja i potreba.
I zašto teza da oni drugačije od nas reaguju kada vide nago tijelo, suprotnom spola?
Mogu samo kao, hajde nazovi ga "opravdanje" gluposti kojom pravdaju svoj "nagon" podvesti pod činjenicu da im je "manja glava važnija za "razmišljanje" od veće", ali definitivno je kroz stoljeća dokazano da im je uvijek "manja" došla "veće".

I da, moram reći, zar niko ne može da kaže da se možda meni ne sviđa, i da nisam zadovoljna kada u krevet uđe, a nije se namirisao, okupao, obrijao, i želi da traži zadovoljenje "samo svojih" potreba, ili da pođe u šoping (ne dao Bog) u trenerci i patikama. Pa kako može od žene očekivati da ga zadovolji sa jedne strane, odnosno da bude vazda napirlitana dama sa druge strane.

Tu opet podvlačim - ne može muškarac nešto tražiti što i sam ne čini.


IZVORNA PORUKA: Ummuisa

IZVORNA PORUKA: MaryamAmina RR

Ne slažem se sa konstatacijom da je "njih" Bog drugačije stvorio, u tom segmentu.
Svi smo mi od krvi i mesa, osjećaja i potreba.
I zašto teza da oni drugačije od nas reaguju kada vide nago tijelo, suprotnom spola?



Ne bi bilo loše da malo pročitaš nešto od literature na temu razlika između muškaraca i žena, ljudi su pisali čitave studije i provodili razna istraživanja, i na kraju ustvrdili da razlike između žena i muškaraca postoje, kako u fizičkom tako i u psiho-socijalno-emocionalnom smislu...
I kad pročitaš koliko- toliko na tu temu sama ćeš sebi dati odgovor zašto oni drugačije reaguju na nago tijelo od žena...
Pa i poslovice o tome govore " muškarac se zaljubi u ženu dok je gleda, a žena u muškarca dok ga sluša" ..
Svi smo mi od krvi i mesa, naravno, ali mi žene imamo razvijenije neke osobine, emocije koje kod muškaraca nisu tako izraženi, a tako i obratno...

Preporučujem knjigu " Muškarci su s Marsa, a žene sa Venere" ...




Naravno da razlike postoje (podebljala sam crnim slovima svoj citirani tekst).
S obzirom da važim kao ženu koja pristupa feministički prema svakoj tezi o ravnopravnosti spolova (na svojoj koži osjetila neravnopravnost sa kojom se borim- hvala Bogu uspješno), sa jedne strane, i sa druge strane kao strahoviti protivnik kojekavih studija, jer znamo kakvim potezima se koriste kontrolori mass-medija, kada je u pitanju promocija određenih stajališta, proizvoda, itd.
S obzirom da si (kako sam pretpostavila) žena koja nosi hidžab, mislila prvenstveno na vjerske knjige, i vjerska tumačenja, ne želim da ulazim u dublju diskusiju oko teze jednakosti polova.
Ali eto onoliko koliko znam da je Bogu svaki insan na ovom Dunjaluku isti, i ne vjerujem da su razlike u seksualnim potrebama obrazlagane u nekoj dubiozi, sa vjerskog stanovišta.
O čemu je ovdje i započeta diskusija.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Eskort dame i sponzoruse
28.1.2009 16:00:28   
batterfly
Saaamoo maloo dame!!!user posted image
Vidim da sam ja ,kao i Lulu i ostale,malo pogresno shvacene ovdje.....Ne znam za Lulu ,sta je mislila,ali ja cu reci sta sam ja mislila kad je u pitanju ova tema...

Ako vam nije mrsko vratite se na moj raniji post na ovu temu.....a ja cu samo ovdje da obrazlozim svoj stav u odnosu na vase naredne postove,a povezem i svoj.....

Ni ujednom momentu nisam(niti cu),branila muski pol,sto dozvoli sebi da prevari....Za to nema opravdanja,apsolutno nikakvog...
Jer kad je pristao na brak sa svojom zenom,nije potpisivao da ce trajati sve dok zena bude izgledala onako kako je izgledala taj dan(na dan vjencanja) ili dok "se ne zapusti",vec je potpisao za "dok smrt ne rastavi"...
Ono sto je meni zao,krivo,..ne znam kako da se izrazim,jeste sto zene sebi dozvole da nakon nekog vremena pretvore sebe u "Mirandu".....
Ranije sam rekla da imam "fobiju" od toga da se ne zapustim,ali ne radi njega,vec,prvenstveno radi sebe i svog osjecaja(puno sam raspolozenija,osjecam se privlacnijom itd..itd...)...A na kraju krajeva,zasto mu priustiti to zadovoljstvo,(ako ikada i dodje do toga da me prevari,jer nikad ne znas sta zivot nosi),da "sa pravom" kaze:"pa pogledaj se na sta licis" ili izgubio sam zelju i da te pogledam....i sl. fraze koje samo oni mogu izmisliti kao  opravdanje za svoj postupak.....

Slazem se sa H.bananom kada je rekla da ima dana kada sam i ovakva i ovakva,pa ako ceme zbog toga prevariti,vrata su mu sirom otvorena....
Imam i ja takvih dana,ima svaka od nas...
Na kraju krajeva imaju ih i oni....
Ali ja mu,danas sutra,ne zelim priustiti da ima niti jedan dobar razlog za svoj postupak(ne daj Boze,ako se ikad desi)...Bar cu zanti da nije bilo do mene i do sizuacije"Miranda"....Eto,to je bila moja poenta...A mogla ih o ovome pisati i pisati....Jer slazem se u mnogim pojedinostima koje ste navele...
Ali i dalje smatram,da ne treba se osloniti na cinjenicu:"ja sam sada udata i ne trebam voditi racuna o svom izgledu"...A ja imam takvih u mom okruzenju koliko hocete, i naprosto mi je zao,jer imam osjecaj kao da su se prepustile tome,jednostavno izgledaju jadno..i onda se pitaju za sto im muzevi gledaju druge!!!

Mozda zvucim sebicno i "nafurano",ali meni i tekako ego skoci kada me neko pohvali da lijepo izgledam,pogotovo akd to neko spomene pred MM,jer tacno primjetis dozu ponosa i sjaj u njegovim ocima.....



Btw,imam jedan primjer u svom uzem krugu(ne smijem imenovati iz kojeguser posted image ,uglavnom "bliski smo"..,moze se desiti da nam se nekad prikljuci na RR,..(ne daj Boze)user posted image ....
Gdje je "mlada" kad se udala,izgledala preslatko,a vala i lijepa je bila sama od sebe...Medjutim,poslije godinu dana,a da ne pricam poslije poroda....Ja vam sigurno tvrdim,da nije licila ni nasta....neke krpe,halje na njoj,flekavo,poderano,izguzvano....ma fujjj...zapustena totalnoooo,od frizure,odjece,pa cak i cistoce(sto je najzalosnije i najsokantnije)...Svi smo se iznenadili,bukvalno su me ljudi zaustavljali na ulici i pitali."sta je ono"???sta se desava sa njom????
Necu detaljisati dalje oko djeteta,kuce i sl...mogla bi se prepoznatiuser posted image ...
same zamislite...
I kad je MM vidio,nije mogao da vjeruje....I nako kad sam ga pitala sta bi ti kad bi ja ovako izgledala,jasno  glasno je rekao..."ostavio bi te,definitivno"....
Necete vjerovati,ali znam da je u pravu 100%....I ja bih to uradila da se zaputi MM....Jer licno ne podnosim "smrad" tijela,pogotovo muski,i ne volim ,jednostavno,kad ne vodi racuna o sebi,pa makar to bila samo i "licna higijena".....
A bilo bi mi i smijesno da ja osobi od 30i kuskuruser posted image  godina,objasnjavam neke stvari koje je trebao davno da nauci....


(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Eskort dame i sponzoruse
28.1.2009 16:01:54   
maslačak82
Sta mislite o ovim damama,one su danas postale svakodnevenica.

Pametne cure, i ja sam trebala gledati samo lovu user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Još jedna trudilica


(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Eskort dame i sponzoruse
28.1.2009 16:04:03   
camm
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za tvoj trud i veliki postuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Eskort dame i sponzoruse
28.1.2009 16:05:05   
camm
IZVORNA PORUKA: maslačak82

Sta mislite o ovim damama,one su danas postale svakodnevenica.

Pametne cure, i ja sam trebala gledati samo lovu user posted image user posted image user posted image



a ko nam je kriv kad nismo znaleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Eskort dame i sponzoruse
28.1.2009 16:08:35   
maslačak82
E jbg, kasno se kajati...
Kad se sjetim samo, frajer plati jedno piće, ja moram drugo, uh ne dam ja da on sve plaća..kako sam glupa bila.
Još MM financirala, ja radila a on student-vječni..


_____________________________

Još jedna trudilica


(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Eskort dame i sponzoruse
28.1.2009 16:09:16   
maslačak82
Jedino s čim se mogu pohvaliti je da ću i za 10g moći reći da se keksam sa studentom

_____________________________

Još jedna trudilica


(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Eskort dame i sponzoruse
28.1.2009 16:10:50   
camm
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Eskort dame i sponzoruse
28.1.2009 16:53:55   
leli§
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

covjek uci dok je ziv. zar ne? user posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Eskort dame i sponzoruse
28.1.2009 17:43:05   
Ummuisa
IZVORNA PORUKA: MaryamAmina RR

S obzirom da si (kako sam pretpostavila) žena koja nosi hidžab, mislila prvenstveno na vjerske knjige, i vjerska tumačenja, ne želim da ulazim u dublju diskusiju oko teze jednakosti polova.
Ali eto onoliko koliko znam da je Bogu svaki insan na ovom Dunjaluku isti, i ne vjerujem da su razlike u seksualnim potrebama obrazlagane u nekoj dubiozi, sa vjerskog stanovišta.
O čemu je ovdje i započeta diskusija.



user posted image user posted image user posted image O čemu ti ?  Kakav hidžab, vjerske knjige i tumačenja??? user posted image

Knjiga koju sam preporučila za čitati je knjiga koju je napisao dr. John Gray, iz kategorije ljubavne psihologije. Kakva vjerska knjiga user posted image

Gdje sam ja rekla da polazim od vjerske pretpostavke, o razlikama muškaraca i žena se bave ljudi psiholozi raznih vjeroispovjesti, i svi oni uglavnom dolaze do sličnih zaključaka ? ! user posted image ..

Nisam govorila ni o jednakosti spolova, ni feminizmu.. Ako hoćeš da o tome razglabamo možemo otvoriti novu temu, pa da razmijenimo mišljenja...

Gdje sam ja rekla da nosim hidžab user posted image user posted image  

Ovako, knjigu sam preporučila,  je meni pomogla da shvatim dosta toga, i ima ih još, ali eto ta mi prva naumpala, i zaista ne bi bilo loše da svako zna osnovne psiho-fizičke razlike muškaraca i žena, ( pogotovo ako se predstavljamo kao feministkinje) ,  kako ne  bi dolazili u situaciju da se svojim izjavama  npr. izblamiramo...

Isto tako, nije baš dobro izlijetati sa pretpostvakama ( npr. da nosim hidžab, da nudim vjersku literaturu) koje nemaju ama baš nikakvu nikakvu osnovu, jer bi mogla u očima ljudi djelovati, u najmanju ruku, neozbiljno i nezrelo.., pogotovo ako se zauzimaš za ravnopravnost i braniš ženske interese, to ti je kao kad imaš advokata koji te brani lažnim predpostavkama...user posted image









< Poruku je uredio Ummuisa -- 28.1.2009 17:44:06 >

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Eskort dame i sponzoruse
28.1.2009 19:01:24   
cojk
ma toga je uvijek bilo i bice,a sto se tice toga da li ugrozavaju veze,mislim da one ne ugrozavaju ih oni koji ih posjecujuuser posted image

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Eskort dame i sponzoruse
28.1.2009 19:05:43   
leli§
eto culis mo i misljenje muskarca... jako sazeto bas onako kako to obicno biva od njihuser posted image ...ali ce se vica sloziti sa tobom...

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu cojk)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Eskort dame i sponzoruse
28.1.2009 19:22:47   
cojk
IZVORNA PORUKA: leli§

eto culis mo i misljenje muskarca... jako sazeto bas onako kako to obicno biva od njihuser posted image ...ali ce se vica sloziti sa tobom...

nije to odgovor muskarca to je jednostavno tako dzaba meni milio sponzorusa ako ih ja necu isto tako,ako ja hocu ja cu je naci nekako nemora biti blizu mene,i ko je tu krivuser posted image

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Eskort dame i sponzoruse
28.1.2009 19:31:15   
leli§
nisam generalizovala...rekla sam da smo culi odgovor muskarca...jer si jedini muskarac iz uskog kruga muskih clanova RR koji je odgovorio na ovu temu

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu cojk)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Eskort dame i sponzoruse
28.1.2009 19:33:47   
cojk
aha,aha no frke brzo citam,ihihihih

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Eskort dame i sponzoruse
29.1.2009 13:45:33   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: Ummuisa

Muškarci će teže da odole na iskušenja takve vrste, takve ih Bog stvorio..

I onda, kad čovjek kod kuće ne može svoju potrebu da zadovolji, a napolju mu se nudi besplatno pružanje usluga, tada su rijetki oni koji ih neće prihvatiti, izuzev pravih vjernika.



Mislim da je MaryamAmina mislila na ovo.

I sada, kad već ovo napisa, kakve veze ima da li je neko vjernik ili nije s tim da vara bračnog druga?!
Ako nas je Bog već različite stvorio, kako tvrdiš, kako onda postoji razlika i izmedju muškaraca s obzirom na to da li su ili nisu vjernici.
Znači muškarac vjernik se može suzdržati, a ostali ne mogu??? Nebuloza!


(odgovor članu Ummuisa)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Eskort dame i sponzoruse
29.1.2009 15:22:16   
batterfly
Znači muškarac vjernik se može suzdržati, a ostali ne mogu??? Nebuloza!


ČISTA!!

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Eskort dame i sponzoruse
29.1.2009 16:45:05   
Anoniman
Ne treba u svakoj temi vjeru poistovjećivati sa KARAKTEROM( jer je on presudan za čovjekov izbor u životu).

(odgovor članu batterfly)
  Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Eskort dame i sponzoruse
29.1.2009 16:55:47   
camm
IZVORNA PORUKA: Shee

Ne treba u svakoj temi vjeru poistovjećivati sa KARAKTEROM( jer je on presudan za čovjekov izbor u životu).


e skoro svaka tema zavrsi ovako tuzno-tuzno..


_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Eskort dame i sponzoruse
29.1.2009 17:27:03   
žana o8
Nema muškarca da može zadržati ćunu u gaćama. A žene odlično znaju , samo ako hoće, da zavedu muškarca. Svaka od nas može zavesti svakog muškarca , vjerujte mi.

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *