|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Eskort dame i sponzoruse
13.6.2009 17:08:21   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: tea lana

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ama ljudi moja prevara je normalna stvar i svima se može to desiti, pa nismo umrle ako smo udate....
Neznam odakle ovakvo pljuvanje po ovim što varaju, halouser posted image  ljudi se dopadnu jedno drugom i stvar se desi, kakve sponzoruše i bakrači



slazem se u potpunosti sa veselom ko vama garantuje i mozete li se zakleti da nikad necete biti prevarene ili da cete prevariti.Ja svog muza volim najvise na svijetu ali ne znam sta ce biti za 10godina.I on to zna.I ako smo se vjencali ne znaci das moramo biti do smrti skupa,znaci ako nam ne ide i nema vise ljubavi mi radi tog papira lil jos gore radi djece cemo sotatio u braku.Vidjela sam primjere gdje su djeca odahnula kad su im se starci razveli



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Eskort dame i sponzoruse
13.6.2009 17:29:23   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: Anoniman

....Tako sam ja prestajala da ga volim, rastati me se bilo stid, jer ne bi mogla to, nekako me bilo stid.....I tako jednom prilkikom, dok sam radila , upoznam jednog muškarca, koji 4 godine mlađi od mene, kada smo se pogledali, nekako je izgledalo kao da se oduvijek znamo,da, i on je bio oženjen, i još druge vjere....


Ne želim da te optužujem, ali šta je ovdje stid: ostati u braku u kojem si ti, prema svojim izjavama-žrtva, ili dopustiti sebi da uradiš upravo ono što je tebi tvoj muž ?!
Postavi sebi jdno normalno pitanje: da li možeš dozvoliti da tvoje dijete (koje voliš više od sebe, pretpostavljam), proživljava zajedno sa tobom traume loše porodice, ili je i u tome bitniji: SRAM?







_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Eskort dame i sponzoruse
13.6.2009 17:30:38   
Blue rose RR
Ah da, veesseelice naša, dago mi je naravno što govoriš sve to u svoje ime, kada je riječ o prevarama .... nadam se samo da nikada niko od nas to neće doživjeti.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Eskort dame i sponzoruse
13.6.2009 17:48:33   
meme27
IZVORNA PORUKA: MaryamAmina RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman

....Tako sam ja prestajala da ga volim, rastati me se bilo stid, jer ne bi mogla to, nekako me bilo stid.....I tako jednom prilkikom, dok sam radila , upoznam jednog muškarca, koji 4 godine mlađi od mene, kada smo se pogledali, nekako je izgledalo kao da se oduvijek znamo,da, i on je bio oženjen, i još druge vjere....


Ne želim da te optužujem, ali šta je ovdje stid: ostati u braku u kojem si ti, prema svojim izjavama-žrtva, ili dopustiti sebi da uradiš upravo ono što je tebi tvoj muž ?!
Postavi sebi jdno normalno pitanje: da li možeš dozvoliti da tvoje dijete (koje voliš više od sebe, pretpostavljam), proživljava zajedno sa tobom traume loše porodice, ili je i u tome bitniji: SRAM?


user posted image







_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Eskort dame i sponzoruse
13.6.2009 17:56:37   
Doraa
Niko od nas nije savršen niti može biti. Ali mislim da u životu pravilo i vodić treba biti: Ne radi drugima što ne želiš da tebi rade. To se odnosi i na muža i na tog drugog, i na njegovu ženu a i na dijete! Ne možemo svoju sreću graditi ni na čijoj nesreći niti svoju stavljati u tuđe ruke. RAZVEDI SE. A onda pusti život da te nosi dalje...Ako se i on razvede (a hoće ako je nesretan s njom) onda je slobodan i nije ti zabranjen. A koliko je vjera u tebi jaka i da li možeš živjeti s nekim druge vjere to samo ti znaš. Tog pravila si se trebala od starta držati. I ne zaboravi nijedno dijete nije sretno s nesretnim roditeljima.

_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Eskort dame i sponzoruse
13.6.2009 17:58:44   
Chuchi
Podrzavam ovo sto rece meme27.
Mislim da je Anonimna svojim postupkom napravila mnogo goru stvar. Ne osudjujem je ja sto je se spetljala sa tim
kako rece mladjim od sebe, sve i da je stariji to nije poenta, niti to sto se spetljala niti to sto je ozenjen, nego je gore
sto se nije rastala jer je muz tukao, a ona trpila zbog kako rece stida, a opet je napravila nesto sto svi drugi osudjuju,
tj. prevaru. Danas-sutra ce ta prevara izaci na vidjelo (u lazi su kratke noge) pa ce onda svi nju osuditi zbog toga, a ne
njenog muza zbog tuce, i opet ce njen muz ispasti bolji od nje, a ona ce tek onda vidjeti sta je stid. I sto je najgore,
nas mentalitet je takav, jb to sto je nju muz tukao, pa ona je njega varala, to je i zasluzila... ne zna narod ko je prvi
poceo, bitno je da je zensko tu ispalo najgore... kontas?user posted image
btw. moj muz je samo jednom nekontrolisano posao da digne ruku na mene, istog momenta sam uzela da zovem
policiju, izbecio je oci na mene, ko kako bi ti to smjela i mogla meni uraditi, a ne pita se kako bi on to mogao meni udariti?
Nikad vise nije ni pomislio da digne ruku a kamo li da me udari. Jest da bi ja njega u istoj situaciji udarila, jer sam ja
toliko izazivala i nervirala da bi moja reakcija bila ista 100%, ali ipak .. tuca je tuca.. a misliti o tome je nesto drugo...


_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Eskort dame i sponzoruse
13.6.2009 18:07:49   
Doraa
Chuchi ti si dobra moj je mene tako u svađi kao krenuo "udariti" tačnije gurnuti a ja sam baš držala bebinu flašicu u ruci i svom snagom sam ga klepila(iako sam ja bila uzrok prepirke) utrnula mu je vilica od udarca (j... ga omaklo mi se) i otad se zezamo da nema nasilja nad ženom žena unaprijed uzvraća udaracuser posted image user posted image  

_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Eskort dame i sponzoruse
13.6.2009 22:35:04   
meme27
anonimna ide iz problema u drugi problem
 i na kraju ce ostati sa jos jednim problemom ili hocu reci sa dva velika problema,
jedino rijesenje je da se rastane od tog covijeka nasilnika i da prekine vezu sa ozenitim covijekom jer ako hoda sa tudzim muzem onda je ona na istom nivou kao njen muz i ako trazi utjehu od problema,
najzdravije je da anonimna nadze vremena za sebe da ne ulece u drugu vezu da nadze snage i samopuzdanja u svojim vrlinama a ne da joj drugi dizu samopouzdanje
svako ima neku snagu u sebi i treba tu snagu traziti i razvijati da bi bila jaka stabilna osoba drugi nikada nemoze nama sagraditi srecu dok je mi ne nadzemo u sebi....
 
 
 

_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Eskort dame i sponzoruse
13.6.2009 22:38:13   
Doraa
meme27 slažem se 100% user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Eskort dame i sponzoruse
13.6.2009 22:40:31   
meme27
pa reko da imam i ja malo razumjevanjauser posted image

_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu Doraa)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Eskort dame i sponzoruse
13.6.2009 22:42:56   
veeseelaa
ako ima tolike probleme sa mužem nek se razvede a ovog oženjenog nek ne popušta, može joj šta pomoć ako ništa nek joj bar stvari sa bibijem prebaci
Kasnije ga šutni, Anonimna budi mudra user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 13.6.2009 22:43:23 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Eskort dame i sponzoruse
13.6.2009 22:47:25   
meme27
ko zna mozda se i boji svog covijeka ako je nasilnik moze svasta biti
ali ako sazna da ga je varala a to sigurno hoce onda moze svasta i uraditi
ne opravdavam to sto je uradila
mislim da treba da ode pokupi sve pazljivo da se rastavi i da prekine sa tim drugim covijekom jer i taj ne valja nista
 
 
 
iiii ja vala nebi vise ovo razglabalauser posted image user posted image
 

_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Eskort dame i sponzoruse
13.6.2009 22:52:33   
Doraa
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ako ima tolike probleme sa mužem nek se razvede a ovog oženjenog nek ne popušta, može joj šta pomoć ako ništa nek joj bar stvari sa bibijem prebaci
Kasnije ga šutni, Anonimna budi mudra user posted image

jesi ludauser posted image user posted image  šala 

_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Eskort dame i sponzoruse
13.6.2009 22:55:28   
meme27
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ako ima tolike probleme sa mužem nek se razvede a ovog oženjenog nek ne popušta, može joj šta pomoć ako ništa nek joj bar stvari sa bibijem prebaci
Kasnije ga šutni, Anonimna budi mudra user posted image


ti joj jos put isplanirauser posted image user posted image user posted image
mi smo sve to lijepo naslikale
hej jesmo smjesne mi zeneuser posted image

_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Eskort dame i sponzoruse
14.6.2009 10:07:40   
Anoniman
mukšarca sa koji sam se ja kako vi kažete speljala, je prije 4 godine njegova žena prevarila da je u drugom stanju i on je oženio, a kasnije je utvrdio da ona ne može da ima djecu uopšte, i sada je kao i ja on u šah mat pozciji.

(odgovor članu meme27)
  Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Eskort dame i sponzoruse
14.6.2009 12:11:18   
Anoniman
iako sam htijela da budem sa njim, jer je stvarno jako ovo što osjećam prema njemu, ja sam ga se odrekla,jer ne bi mogla da podnesem tuđe  prijekorne pogleda, jer ne bi niko znao da smo se mi našli zato što u obadvoje nije brak uredu, neko bi bilo da smo mi to uradili zbog čistog hira,ali da vam priznam, svakim danom mi je sve više teže bez njega.Tako mi nedostaje njegov osmjeh, njegov zagrljaj, njegove porukice, način na koji drži cigaretu.pa ti sitni znakovi pažnje,njegove crvene ruže.......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Eskort dame i sponzoruse
14.6.2009 12:36:31   
Dalila Sa
IZVORNA PORUKA: Lulu_

IZVORNA PORUKA: meme27

IZVORNA PORUKA: Anoniman

žene moje slatke! I  ja sam ti nekada bila razmišljana kao vi, da ja prervarim svoga muža, ma ni u ludilu, brak je SVETINJA!Ali pošto moj brak od početka, nije baš funcionisao, uvijek sam sa mužem imala problema, čak me i tukao, jedno vrijeme.Tako sam ja prestajala da ga volim, rastati me se bilo stid, jer ne bi mogla to, nekako me bilo stid.Odprilke 3-4 godine trajala je moja agonija sa mojim mužem, koji me je i dalje povremneno tukao.Nakon 4 goine počeo je da me optužuje i da ga varam, a Bog mi je svjedok da to nisam nikada uradila, tada, dvije goidne sam trpila to njegovo optuživanje da ga varam.Samo da napomenem da ja radim, i da radim i noćne smjene.I tako jednom prilkikom, dok sam radila , upoznam jednog muškarca, koji 4 godine mlađi od mene, kada smo se pogledali, nekako je izgledalo kao da se oduvijek znamo,da, i on je bio oženjen, i još druge vjere.Kada smo se upoznali, ono svwe je bilo drugarski, zezali smo se na msn, a ja sam mu  podvukla da sam ja udata, i da mu ne pada na pamet, bilo šta.Ali ne znam, kao je vrijeme prolazilo mi smo se sve više i više zbliavali, nismo mogli jedno bez drugog,bilo čak došlo do toga da smo htijeli da pobjegnemo, negdje zajdeno, ali... ja nisam imala hrabrosti za to, nastavila sam život sa ovoim svojim mužem, iako mi taj čovijek nedostaje u životu, a znam da i ja njemu nedostajem, pa šta sada kažete na sponzorše i prevare u braku?



kazem da si ti losa zena!
toliko si problema imala u braku a sada drugima stvaras probleme!


a ko si ti da sudis o njoj???
nisi prosla to sto je ona i odakle ti pravo za nekoga reci da je losa zena...ma ne da bih ga prevarila vec bi mu nabila ROGOVE OD KILOMETRA



Potpisujem


_____________________________

06.01.2009.god. Ajnur

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Eskort dame i sponzoruse
14.6.2009 12:59:47   
leli§
otkud uopste ovolika rasprava na eskort damama i sponzorusama? ovdje se vise radi o emotivnoj prevari i drugim problemima a ne o sponzorusama...



_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Dalila Sa)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Eskort dame i sponzoruse
14.6.2009 14:22:37   
dojbinica
nadala sam se da će te me bar malo razumiti, ane toliko osuđivatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Eskort dame i sponzoruse
14.6.2009 14:23:55   
dojbinica
IZVORNA PORUKA: dojbinica

nadala sam se da će te me bar malo razumiti, ane toliko osuđivatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jadna žena koliko je svega toga prošla u životu, ali kao neka reće ovdje na forumu kod nas je takva okolina i mi odmah osuđujemo

(odgovor članu dojbinica)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Eskort dame i sponzoruse
14.6.2009 14:25:42   
dojbinica
IZVORNA PORUKA: dojbinica

vesela, ja sa sa tobom slažem,a tobro ima slučajeva sa sponzorušama, ali ako neko nema sve kod kuće što mu treba, on to traži na drugom mjestu, a to vrijedi i za žene i za muškarce

mislila sam na ovaj post, da ne bi me ko slučajno pomješao sa anonimnim, nedaj bože, pa eto ti onda frke u kućiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dojbinica)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Eskort dame i sponzoruse
14.6.2009 17:39:16   
Doraa
IZVORNA PORUKA: Anoniman

iako sam htijela da budem sa njim, jer je stvarno jako ovo što osjećam prema njemu, ja sam ga se odrekla,jer ne bi mogla da podnesem tuđe  prijekorne pogleda, jer ne bi niko znao da smo se mi našli zato što u obadvoje nije brak uredu, neko bi bilo da smo mi to uradili zbog čistog hira,ali da vam priznam, svakim danom mi je sve više teže bez njega.Tako mi nedostaje njegov osmjeh, njegov zagrljaj, njegove porukice, način na koji drži cigaretu.pa ti sitni znakovi pažnje,njegove crvene ruže.......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kao što sam prethodno rekla trebaš prvo riješiti jedan brak pa misliti o drugom... Da li ćeš moći bez svega navedenog to ćeš vidjeti vremenom a onda odluči da li treba da se odrekneš njega ili finog glasa(koji te valjda u narodu prati)! Ne može i jare i pare, što bi narod rekao!!! Ali jedno je sigurno život je kratak da bi ga živjeli zbog drugih. Jedino čiji prijekoni pogled treba da te brine je od tvog djeteta sutra kad odraste! A može te tako gledati i ako bude cijeli život patilo zbog vašeg nesretnog braka.
Sretno draga moja i čuvaj se!
P.S.Prestani da se pravdaš okolini i forumašicama najbitnije je onaj tvoj osjećaj koji ti kaže ŠTA je ispravno!

_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Eskort dame i sponzoruse
14.6.2009 19:17:11   
meme27
ja sam za kaficu imali jos kojauser posted image

< Poruku je uredio meme27 -- 14.6.2009 19:23:23 >


_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Eskort dame i sponzoruse
14.6.2009 21:50:55   
mamma mumi
Znate drage moje, zivot je jako cudan. ja nebih sada nikome sudila, svako ima pravo da radi sta zeli, i kao sto neko rece neradi drugom ono sto nezelis da se tebi radi, e to je moj moto, mada me je puuuuuno puta klepilo po glavi, ne vezano za prevaru nego uopste. kao djevojka iamala sam dugu vezu, ma neko nema brak ko ja 8 god., odrasli zajedno, ali bas bukvalno, i vjerovala sam mu, a ruku bi dala da me nikad, ama bas nikada nece prevariti, rastali smo se  jer se promjenio naglo, postao ljubomoran, drzak, poceo me spijunirati, govoriti mi da ga varam, ko ludjak, e meni pukne film i ja ga ostavim i da bi drage moje tek nakon 6 mjeseci sasvim slucajno saznala da je moj dragi imao paralelnu vezu zadnjih godinu dana. Pitala sam se samo kako, jer smo non-stop bili zajedno, kada radi jedino ne, ali nije bila afera s posla. E sto sam vam ovo sipricala hocu da kazem, muskarci u 70%  slucajeva prevare zenu, e maher je onaj kad zena neskonta, e sta u tim slucajevima kada nas prevare i varaju a mi zadnje saznamo, a neprimjetimo promjenu, jer  ih i takvih ima.Ja inace sam peh bila kao cura vazda me to klepalo,i bojim se i sada toga, nevjerujem muskarcu nijednom, ali sam sigurna , a to sam i rekla muzu, kad tad ako bi me prevario a ja saznala, ma da sam 5 djece rodila stobom noga ti je, ali ces i ti bez one stvari hodatiuser posted image

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Eskort dame i sponzoruse
14.6.2009 21:57:07   
veeseelaa
mamma mumi žao mi je što je tako ispalo al bolje sam neko sa svakim
Obično žene brak shvate jako ozbiljno što nije slučaj sa muškarcima
Čitajući postove na ovoj temi mogu samo reći da je dooobraa većina plaho zaluđena o nekim ne salomljivim odnosima i kao svima muževi ok, ma malo morgen

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *