|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
28.12.2008 16:43:06   
nikita
Ostala trudna u 1.mj braka,medutim zeznuo me spontani u 9. tj.Prosle su mi 2 user posted image nakon spontanog,sad cu vadit nalaze da vidimo koji je bio uzrok pa cemo u akciju.I ja sam se lagano pocela opterecivati hocu li ostati trudna...sve bih dala za jednog maloguser posted image al bit ce aBd.

Pozz



(odgovor članu Golubica)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
28.12.2008 16:53:50   
teta berta
nikita želim ti ubrzo jednu zdravu bebu. pozz ljubuškom

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
29.12.2008 23:18:42   
mummy
Mi smo se prvu godinu braka čuvali (6mj pilule, ostalo onako) i isti mjesec kad smo se odlučili otišli na more i tih deset dana svaki dan vodili ljubav i upalilo. Sjećam se da je jedan dan mm posustao a ja ga onako tužno upitah "A pjodni dani?" i on onako umoran opet u akciju. Onda pauza 3 god, opet čuvanje prirodnjak i ponovo iz prve. Nije baš bilo planirano tada, jer smo mislili da neće odmah upaliti, ali znam da sam odmah sutradan otišla u apoteku po folnu. Baš sam imala feeling da je to to. Eh sad borba da ne zatrudnim!

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
30.12.2008 10:21:16   
mišur
Mi smo imali sreću i to veliku!
Prvi put kad smo probali napraviti bebu, uspjelo nam je!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
Nakon toga smo se i vjenčali....user posted image

(odgovor članu mummy)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
30.12.2008 10:42:54   
marinči
9 mjeseci se trudili i eto uspjeli hvala dragom bogu

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
30.12.2008 10:45:32   
Gigana
Mi smo se dugo čuvali, a onda sam ja otišla na službeni put 2,5 mjeseca.  Noć kad sam se vratila sam ostala i trudna.  E sad, ne znam da li je to zbog apstinencije od 2,5 mjeseca, ili je nešto drugo.
Inače, zabavljali smo se 13 godina i uvijek smo se čuvali "prirodno", tj. bez kondoma i čuda.  Ja sam povremeno bila na pilulama, pa bih prestajala po par mjeseci, pa onda opet pilule itd. 



_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
30.12.2008 16:57:01   
DijanaBL
Mi smo bili zajedno 9 godina prije braka, odlucili se uzeti u Julu, poceli raditi na bebi u Aprilu prije svadbe...... 3 mjeseca nista kako je to depresivno.......... cekas cekas i nista.........odemo na medeni mjesec i naravno drugi dan ja dobijem (sto je normalno za mene nijedan godinji me nije zaobisla)
ali to mi je bila zadnja hahahah
sad sam trudna 23 sedmice beba ce da dodze krajem Aprila a prva godisnjica sredinom Jula.


(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
2.1.2009 15:11:26   
lepara
godinu dana se cuvali,prirodno bez pilula kondoma...
i upalilo je od drugi put. od prevelike zelje izgleda nije upalilo prvi mjesec ali drugi odmah jeste.
sada imam svoje zlato u kreveticu nepunih 6 mj.
pozdrav


_____________________________

Moja Selma je zivot moj...
11.07.2008.

(odgovor članu DijanaBL)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
21.1.2009 17:44:17   
balasgirl
Ja sam možda malo zalutala na ovu temu. Još uvijek sam trudilica ( 2 godine ), a baš se ubih od trudauser posted image user posted image . Al kucnut će i mojih pet minuta.user posted image

(odgovor članu lepara)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
21.1.2009 18:48:11   
jagodicabobica
Uspjeli nakon 7 mjeseciuser posted image

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
21.1.2009 20:38:35   
natalli
uspjeli nakon 3mjuser posted image user posted image user posted image ,ali to iščekivanje izluđuje,svaki put kad bi došlauser posted image sve bi mi lađe potonule,
želim svim trudilicama da što prije ugledaju svoj user posted image
navijam za sve vasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
21.1.2009 21:16:36   
tea lana
sest mjeseci se cuvali pila sam Logest tri mjeseca pokusavali i ja zatrudnila.Hvala Bogu joj kad se sjetim svakave su mi misli prolazile glavom jer sam tri godine prije toga imala jaku upalu jajnika i velike ciste na istim.A sad vec godinu i sedam mjeseci sa nam je nasa smrdica mala.

(odgovor članu natalli)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
22.1.2009 11:15:37   
chuci
evo da ja javim mi smo ostali trudni u drugom mjesecu

iako onaj prvi mjesec i nismo se baš trudili, nismo računali plodne dane ni ništa, samo se eto nismo čuvali

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za sve trudnice
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za sve trudilice

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
22.1.2009 11:25:15   
HanaBana
Uopste se nismo cuvali. Cim smo se uzeli zeljeli smo dijete. Uzeli smo se 29/07, a ja sam zadnju user posted image dobila 10/10, znaci trudili smo se oko 3 mjesecauser posted image user posted image da bi dobili nasu pleasacicu:)

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
22.1.2009 11:33:46   
mnn
Ostala sam trudna user posted image odmah kad smo probali i to iz prve...taj put kad smo odlučili imati djecu ostala sam trudna...bili smo presretni jer sam ja mislila da ču ostati trudna tek u penziji...neznam zašto sam to mislila...eto dragi me Bog razuvijeriouser posted image  user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
22.1.2009 11:51:13   
leka
ostala sam trudna nakon godinu dana truda iako nije bilo nikakvih fizičkih problema dr nam je rekla da je stres u pitanju, al sad imamo divnog dječaka i sve je vrijedilo i na kraju se isplatilo, još samo aBd da nam u potpunosti ozdravi

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
28.1.2009 16:47:46   
adijeva mama
Moja bebica je došla posle deset mjeseci "truda"!
Međutim, ja sam znala da je normalno da se ne desi odmah nakon prvog pokušaja i da treba da se poklopi mnogo stvari da žena ostane u drugom stanju, pa se nisam opterećivala puno.
Onaj mjesec kad sam se najmanje nadala bebači jer je muž bio na putu i taj mjesec bio samo jedan vikend kod kuće, ostala sam trudnauser posted image .
Mogla sam vrlo lako izračunati datum porodauser posted image !


_____________________________

Adem 13. 02. 2008

(odgovor članu leka)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
28.1.2009 18:56:55   
enna
Mi smo dobili bebu poslije 9 godina tj. cuvali smo se ispocetka moj muz nije zelio bebu bojao se odgovornosti poslije smo se cuvali i nisam se ni nadala niti planirala bebu kada je ona vec bila na putu hehehe.bili smo na moru i jednostavno probali ali se nisam nadala da cu ostati trudna i prije smo probali par puta u tih 9 godina ali nijednom nisam ostala trudna i sada smo probali ali nisam ni pomisljala da ce odmah upaliti i eto sada smo sretni roditelji 9 mjesecne bebe a drugo da budem iskrena jos ne planiram pusica vam ne gubite nadu nikada!!!

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu adijeva mama)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
1.2.2009 16:59:14   
adannn

Ja sam u braku bila godinu i tek tada zadrudnila,zato što i nismo htjeli prije bebu dok ja ne završim prvu godinu faksa a drugu godinu sam sve do kraja trudnoće išla redovno.....

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
2.2.2009 13:15:12   
Lenka
od 2001. godine u braku, i tek 2004. nam upalilo, a drugi bebson nam se desio user posted image

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
19.2.2009 12:16:02   
nita
Odmah, hB.

(odgovor članu Lenka)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
27.3.2009 15:39:24   
Lanaa
Dva mjeseca,hvala Bogu.

_____________________________

12.11.09. rodio se naš sin Tarik...

(odgovor članu nita)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
27.3.2009 15:42:45   
Okarica
Četiri mjeseca. Sve je evidentirano na podforumu "zatrudnjivanje" user posted image user posted image user posted image user posted image . To znaju moje stare frendice (buducamama, vedica i ostala kompanija) Pozdrav svima!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Lanaa)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
27.3.2009 15:42:56   
micara
punih šest godina i napokon smo uspijeli

(odgovor članu Lanaa)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
28.3.2009 22:43:17   
Visnja RR
11 dugih godina... svaka bol i suza je zaboravljena kad sam ugledala njeno andjeosko lice... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu micara)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *