|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
1.4.2011 14:56:24   
salmy
IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: salmy

14 godinauser posted image  
Boze hvala ti po 1000000000 put na ovom tvom daruuser posted image user posted image user posted image

Vole te mama i tatauser posted image

Nek se rodio vala bas user posted image user posted image

OT jel vodis " vala bas" Lanu sutra? 

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
1.4.2011 14:58:47   
Lady26
Narafski user posted image user posted image user posted image
Treba im neko da im napravi dar mar tamo user posted image user posted image user posted image
A  i muzek ne bi znao sta ce s njom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
1.4.2011 15:00:40   
D_K
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

takodje ni meni nije jasno user posted image  ako je sve ok imaš ovulaciju jednom mjesečno i to je to
ne može više puta, pa ja
samim tim manje plodan il više plodan ne postoji


jednom sam gledala prikaz dani/ovulacija i grafikon ima svoj maximum u jednoj zoni. ovo vazi za 90-95 % zena a period ovulacije je par dana i sve se desava oko tog 14 dana od pocetka menstruacije - ovo je statisticki za vise zena.. eeeee - kod nekih zena je taj maksimum pomjeren a neke cak imaju i vise maksimuma tj. plodnih dana između menstruacija..
e sad, to sam ja sasvim slucajno procitala kad sam bila vani na nekom sajmu knjiga a kad sam pitala jednu nasu doktoricu o tome ona mi nije dala ni progovoriti.. kakav pomjereni maksimum tj. ovulacija u nekim danima poslije onog 14 dana ili vise ovulacija. ja nikad nisam ni pokusala naci nesto takvo. a opet, ako sam pogresno razumjela ok ali ako nisam onda to objasnjava te trudnoce kad 'nema sanse' za zacecem.
takodje, treba voditi racuna o tome da i spermici zive par dana pa moze do oplodnje doci i dan - dva nakon odnosa.


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
1.4.2011 15:02:11   
salmy
IZVORNA PORUKA: Lady26

Narafski user posted image user posted image user posted image
Treba im neko da im napravi dar mar tamo user posted image user posted image user posted image
A  i muzek ne bi znao sta ce s njom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Joj ja ne znam kako cu od user posted image joj majko mila,samo vristi i odeeeeeee sve obara,a MM ide na sisanje.Tako da sam priseljena voditi brzog gonzaleza 

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
1.4.2011 15:03:50   
Almaa
IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

takodje ni meni nije jasno user posted image  ako je sve ok imaš ovulaciju jednom mjesečno i to je to
ne može više puta, pa ja
samim tim manje plodan il više plodan ne postoji


Mislim da postoji...moja prijateljica je zatrudnila 2 ili 3 puta, nazlost te trudnoce su bile nezeljene, ali to nije bitno....na kraju isla je doktoru i uzela kontracepciju, i rekao joj je isto ovo : da je jako plodna....
Sad je opet trudna, namjerno, i nosi blizance....


bas bih voljela da vidim kako bi zatrudnila sa oligospermijom ili azospermijom, OT ali moram da prokomentarisem, jer je uvijek zenina plodnost na tapeti, mozda sam i ja "jako plodna", ali to ne znam jer sam se tri godine borila sa muzosterilitetom, a za okolinu je uvijek zena krivac, zaboravili ste na musku plodnost...


_____________________________

napravi svaki korak ovom istom strascu i pregazit ces more na tom hodocascu...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
1.4.2011 15:08:04   
aya 05
Oba puta odmah,hB,ostala trudna.

(odgovor članu Almaa)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
1.4.2011 15:11:39   
Lady26
IZVORNA PORUKA: Almaa

IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

takodje ni meni nije jasno user posted image  ako je sve ok imaš ovulaciju jednom mjesečno i to je to
ne može više puta, pa ja
samim tim manje plodan il više plodan ne postoji


Mislim da postoji...moja prijateljica je zatrudnila 2 ili 3 puta, nazlost te trudnoce su bile nezeljene, ali to nije bitno....na kraju isla je doktoru i uzela kontracepciju, i rekao joj je isto ovo : da je jako plodna....
Sad je opet trudna, namjerno, i nosi blizance....


bas bih voljela da vidim kako bi zatrudnila sa oligospermijom ili azospermijom, OT ali moram da prokomentarisem, jer je uvijek zenina plodnost na tapeti, mozda sam i ja "jako plodna", ali to ne znam jer sam se tri godine borila sa muzosterilitetom, a za okolinu je uvijek zena krivac, zaboravili ste na musku plodnost...



Ovo je reakcija na moj post? Jer ne razumijem....
Nazalost ili na srecu ne poznajem ove pojmove, nisam se susretala s tim, ja sam samo napisala odgovor na veselin post, da potvrdim ono sto je Remzy pisala....ne znam cemu spominjanje muske plodnosti vezano ova 2 posta....


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Almaa)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
1.4.2011 15:13:04   
Lady26
A vezano za temu... mi smo se cuvali godinama (prirodnim putem) u decembru smo odlucili raditi na bebici, ostala sam trudna sredinom marta...
Rodila se moja smjeskica user posted image


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
1.4.2011 15:16:30   
Almaa
Ledy, drago mi je da pojmove ne poznajes, a reagovala sam iz razloga sto nije samo zenina plodnost bitna za trudnocu...

< Poruku je uredio Almaa -- 1.4.2011 15:17:20 >


_____________________________

napravi svaki korak ovom istom strascu i pregazit ces more na tom hodocascu...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
1.4.2011 15:20:20   
Lady26
Ma ok, sve razumijem ali posto se ona cudila sto je Remzy pisala da joj je dr rekao da je jako plodna samo sam napisala jos jedno isto iskustvo...
A naravno da nije samo zena ali to je prvo sto dr provjeravaju, ali nas mentalitet je takav da ce rijetko koji muskarac otici na pregled, sramota valjda ili sta ....


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Almaa)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
1.4.2011 15:22:11   
ivanak
1 trudnoća - nakon 2 i pol mjeseca od udaje.
2 trudnoća - odmah.
aBd 3 trudnoću počimljemo pa sad kad ćemo, svakako javim.
i ne stajemo do 4.

_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
1.4.2011 15:23:30   
Anica1
Prva trudnoca - iz prve, zavrsila spontanim :(
Druga trudnoca - nakon 4 mjeseca , sada smo 5 sedmica :)

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
1.4.2011 15:32:35   
jasmin
Prva trudnoca u drugom mjesecu nakon udaje,druga trudnoca-zastita prekinutim snosajem koja ocito nije nikakva zastita :).

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anica1)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
1.4.2011 15:45:17   
Kivac
prva trudnoca nakon dva mjeseca 'truda' a druga je dosla malo neplanski user posted image

_____________________________

Nora - Jan 13, 2009
Jan - Apr 14, 2011

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
1.4.2011 15:51:26   
Emica_sa
Potpisujem lady jer i meni su 2 dr rekla da sam nadprosjecno plodna i jako zdrava sa te strane to se potvrdilo jer oba puta sam prvi mjesec ostajala trudna i trudnoce kao iz udzbenika,nikada nisam popila ni apaurin,ni nikakve tablete,niti sam  imala nekih tegoba.

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
1.4.2011 16:44:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jasmin

Prva trudnoca u drugom mjesecu nakon udaje,druga trudnoca-zastita prekinutim snosajem koja ocito nije nikakva zastita :).


user posted image

1.trudnoća nakon 3 mjeseca braka,ali nažalost završila spontanim
2.trudnoća opet nakon 3 mjeseca "truda" (1god i 3 mj braka)
3.trudnoća..... gore boldirano user posted image

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 116
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
1.4.2011 20:32:45   
teacher75
nakon 2-3 mjeseca "necuvanja" ostala trudnauser posted image a do tad se cuvali "prirodnim putem"user posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 1.4.2011 20:37:33 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
1.4.2011 20:51:04   
niki83
IZVORNA PORUKA: jasmin

Prva trudnoca u drugom mjesecu nakon udaje,druga trudnoca-zastita prekinutim snosajem koja ocito nije nikakva zastita :).


jao sto vi mene brinete.. user posted image   pa ja sam mislila da je ovo super zastita..
a kod prve trudnoce sam cini mi se ostala trudna one noci kada smo odlucili da se vise necemo "paziti" user posted image nakon 2,5 god. braka


_____________________________

N&N

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
1.4.2011 20:58:12   
teacher75

IZVORNA PORUKA: niki83

IZVORNA PORUKA: jasmin

Prva trudnoca u drugom mjesecu nakon udaje,druga trudnoca-zastita prekinutim snosajem koja ocito nije nikakva zastita :).


jao sto vi mene brinete.. user posted image   pa ja sam mislila da je ovo super zastita..
a kod prve trudnoce sam cini mi se ostala trudna one noci kada smo odlucili da se vise necemo "paziti" user posted image nakon 2,5 god. braka


slazem se da je jako nesigurna metoda, ali sam je ja godinama koristila i nikad se nije omaklo, a eto, cim sam je prestala koristiti, jako brzo sam ostala trudna. znaci kod mene je do sad funkcionisala, a vidjecemo u buducnosti, mozda se ipak omakneuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
1.4.2011 21:16:43   
niki83
bas tako, isti slucaj...user posted image
uspijevalo je do sada, a kad smo odlucili da prekinemo odmah se desilo..hmmmm user posted image


_____________________________

N&N

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
1.4.2011 21:25:35   
mama75
user posted image prvu bracnu noc sam zatrudnila. To je bio jedini put kada se nismo cuvali i eto. I druga trudnoca opet iz prvog pokusaja, hB. I to oba puta kao "neplodni dani", odmah nakon prestanka menstruacije. Zato sada sve moguce zastite koristim: kondom, prekinuti snosaj, ona pjena za kontracepciju... i to sve zajedno do daljnjeg user posted image

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
1.4.2011 21:40:33   
mala86
IZVORNA PORUKA: niki83

bas tako, isti slucaj...user posted image
uspijevalo je do sada, a kad smo odlucili da prekinemo odmah se desilo..hmmmm user posted image



treba treba pazit rikverci se u zadnje vrijeme nesto puno kvare user posted image user posted image user posted image user posted image

i mene strah user posted image user posted image user posted image user posted image  kvarova

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
13.5.2011 22:33:47   
ladyblue RR
ja sam mislila da kod nas zbog godina neće ići lako, međutim ostala sam trudna isti mjesec kada sam htjela

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
18.5.2011 21:19:16   
balasgirl
IZVORNA PORUKA: balasgirl

Ja sam možda malo zalutala na ovu temu. Još uvijek sam trudilica ( 2 godine ), a baš se ubih od trudauser posted image user posted image . Al kucnut će i mojih pet minuta.user posted image


aaaaaaaa nađoh ovaj svoj post iz 2009-te god. Eto kucnulo i mojih 5 minutica malo jače od godinu dana nakon ovog posta. Znači, trudilica nešto više od 3 godine, borba sa sterilitetom i na kraju hB najljepši dar od Boga.


_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: koliko dugo ste bili trudilica prije nego...
18.5.2011 21:37:16   
Lulu_08
Prvu bebicu 2 mj u braku, "omaklo se" u zaru, definitivno bila rana ovulacija.

Sada vec 5 mjeseci zelimo bebu br.2, ali obzirom da je muz jednom u par mjeseci kod kuce tesko je, uspjeli smo ali je bila biohemijska.

Sada cekamo da vidimo da se nije slucajno "Maja" zakacila (Arina haha, zarazila si me...)

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *