|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Propisi za putovanje u HR nakon 1.jula
23.6.2013 17:16:41   
leona81
sta uopste treba da pise na toj potvrdi, mi idemo u privatni smjestaj

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Propisi za putovanje u HR nakon 1.jula
23.6.2013 17:19:03   
š t a
Svakao će biti on ih što idu na more pa makar na dan dva... Meni odgovara da bude manja gužva pa onda uživancija... A bit će duže zadržavanje na granici...


_____________________________

I Bog da ptici da nebom leti...
i skoljki da biser stvori...
a majci podari djecu da radja...
njen let beskrajima,
njene bisere oko srca..!
02.07.2010.

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Propisi za putovanje u HR nakon 1.jula
23.6.2013 17:24:57   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: leona81

sta uopste treba da pise na toj potvrdi, mi idemo u privatni smjestaj


ja sam piala hanady i zamolila gazde iz Brela da napišu:

ime MM i članove porodice ...da dolazimo u tom i tom periodu...da smo kod njih na spavanju i hrani
da ovjere potvrdu jer su pravno lice...

vjerujem da je to, to...

iako zaista mislim da niko neće tražiti ali nek se nađe

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Propisi za putovanje u HR nakon 1.jula
23.6.2013 17:25:48   
Visnja RR
a sad kontam kako na granici znaju kolik ostajemo...mogu reći ostajem 4 dana i pokazem toliko novca a ostanem 10 user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Propisi za putovanje u HR nakon 1.jula
23.6.2013 20:17:56   
Alhemicarka
Pa ne znam zašto tolika frka, ulaze u EU, ne idu na Mars. Prije nego sam ostala trudna mi smo dvije godine ljetovali u Sloveniji, jednom nam je trebala viza, drugi put nije i prošli granicu bez ikakvih problema (slovenačku), a isto su nas prepadali kako će nam Slovenci skinuti gaće user posted image , pa ništa, skenirali pasoš, udarili pečat, sve uredu, sretan put.
Ja ne planiram nikakvu posebnu proceduru, ponjeću potvrdu da sam uplatila akontaciju, uplatiću zdravstveno osiguranje (ali to mi uvijek platimo) i imaću para koliko mi treba za smještaj i hranu. Mi hranu nikad nismo ni nosili, pa nećemo ni ove godine i ne mislim da ćemo imati nekih problema.
A kontam, ako je smještaj recimo 60 eura i bude se 10 dana, to je 600 eura, ja vala ne bi ni išla ako ne bih ponjela još 400, treba i za hranu, i svakake đakonije, a treba imati i za nedaj Bože, pogotovu kad se ide sa bebom ili djetetom i to taman dođe toliko. Pa i da se ponese sto manje ne mislim da će praviti probleme, pogotovu kad vidi normalnu porodicu, krenuli na ljetovanje.
Ne znam, ja nikad nisam bila to sumnjivo lice user posted image , nikad me nisu pretresali, a putovalo se baš. Valjda tako i ostane. user posted image

_____________________________

Ona neda da je slome, otima se i prkosi...

09. 04. 2012. Mamin Vrtirep

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Propisi za putovanje u HR nakon 1.jula
23.6.2013 20:57:35   
SdZ

IZVORNA PORUKA: Alhemicarka

Pa ne znam zašto tolika frka, ulaze u EU, ne idu na Mars. Prije nego sam ostala trudna mi smo dvije godine ljetovali u Sloveniji, jednom nam je trebala viza, drugi put nije i prošli granicu bez ikakvih problema (slovenačku), a isto su nas prepadali kako će nam Slovenci skinuti gaće user posted image , pa ništa, skenirali pasoš, udarili pečat, sve uredu, sretan put.
Ja ne planiram nikakvu posebnu proceduru, ponjeću potvrdu da sam uplatila akontaciju, uplatiću zdravstveno osiguranje (ali to mi uvijek platimo) i imaću para koliko mi treba za smještaj i hranu. Mi hranu nikad nismo ni nosili, pa nećemo ni ove godine i ne mislim da ćemo imati nekih problema.
A kontam, ako je smještaj recimo 60 eura i bude se 10 dana, to je 600 eura, ja vala ne bi ni išla ako ne bih ponjela još 400, treba i za hranu, i svakake đakonije, a treba imati i za nedaj Bože, pogotovu kad se ide sa bebom ili djetetom i to taman dođe toliko. Pa i da se ponese sto manje ne mislim da će praviti probleme, pogotovu kad vidi normalnu porodicu, krenuli na ljetovanje.
Ne znam, ja nikad nisam bila to sumnjivo lice user posted image , nikad me nisu pretresali, a putovalo se baš. Valjda tako i ostane. user posted image



Mm i ja smo prije 1,5 godinu isli u Sloveniju i bez ikakvih pitanja samo pregledavanje dokumenata, udaranje peceta smo presli granicu...

A sveki zadnja dva puta kad je isla svaki put joj sveeee pregledali, lijekove, trazili da pokaze novac koji ima za boravak tamo, gdje ce boraviti....

A jedna poznanica dobila kaznu pri izlasku iz Slo jer nisu nasli podatke gdje je bila prijavljena tih 10 dana sto je boravila u Slo...

Razna iskustva....user posted image


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Alhemicarka)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Propisi za putovanje u HR nakon 1.jula
23.6.2013 21:03:33   
Visnja RR
što će reći da trebamo imati i račune u povratku? to je bilo i prije ali nama nikad niko nije tražio

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Propisi za putovanje u HR nakon 1.jula
23.6.2013 21:09:19   
vila_7

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

a sad kontam kako na granici znaju kolik ostajemo...mogu reći ostajem 4 dana i pokazem toliko novca a ostanem 10 user posted image user posted image


i mene ovo zanima......Mislim nece mi napisati u pasos ostaje toliko i toliko user posted image ?

Mi obicno idemo kod djevera, i jel on sad treba tu neku potvrdu poslati?

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Propisi za putovanje u HR nakon 1.jula
23.6.2013 21:11:11   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: vila_7


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

a sad kontam kako na granici znaju kolik ostajemo...mogu reći ostajem 4 dana i pokazem toliko novca a ostanem 10 user posted image user posted image


i mene ovo zanima......Mislim nece mi napisati u pasos ostaje toliko i toliko user posted image ?

Mi obicno idemo kod djevera, i jel on sad treba tu neku potvrdu poslati?


pa kao trebao bi.... ili da ideš na sreću da ti neće tražit 100 eura po danu po osobi...



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Propisi za putovanje u HR nakon 1.jula
23.6.2013 21:25:22   
Alhemicarka

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

što će reći da trebamo imati i račune u povratku? to je bilo i prije ali nama nikad niko nije tražio


Mislim da se tu radi o prijavi boravka, ne o računima, tako da ako ti to budu tražili računi neće puno pomoći. Mom prijatelju su to tražili kad je išao u Srbiju i to bio smješten kod prijateljice, uredno ga je prijavila u policiji (to je procedura za Srbiju), ali ga nisu odjavili jer je policajac rekao ma ne treba. I na granici mu pravili probleme.

Mi to nikad nismo imali i nikad nam niko nije ni tražio. Ustvari mislim da smo za Sloveniju imali.

Ja bih savjetovala kad se ide u zemlje gdje se ne može ući sa pasošom, kad izlazite iz zemlje, predajte pasoš da vam udare pečat, to je jedini dokaz da ste izašli iz zemlje, inače možete prekoračiti onu dozvoljenu granicu koliko se smije biti u toj zemlji (čini mi se tri mjeseca za EU). Nekim ljudima su zbog toga pravili kasnije probleme.

_____________________________

Ona neda da je slome, otima se i prkosi...

09. 04. 2012. Mamin Vrtirep

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Propisi za putovanje u HR nakon 1.jula
23.6.2013 21:47:00   
Hanady RR
pravila koja važe sa R HR važe za sve zemlje EU...
ne znam čemu fama oko standardnih porcedura...
naravno da morate imati novaca il obezbjeđen smještaj ako idete van svoje matične zemlje...
naravno da se morate prijaviti u zemlji koja nije vaša matična...
naravno da meso i skuhanu kvarljivu hranu nećete nositi prkeo granice
savršeno je normalno da lijekove nosite uz odobrenje ljekara svoga...
nadasve tako malo vremena utrošite da ovo gore navedeno ispoštujete

sad dali će vas neko gledati ili ne...to je drugi par rukava...
kakav je dan na prelazu, dali su im tu oni koji ih nagdgledaju itd...

meni je sasvim normalno da graničari poštuju zakone...

zato opušteno...ništa nije drugečije nego prije...samo sad su nam veće šanse da nas pregledaju, šta će ljudi vježbaju...mislim i mi ćemo nekada u tu EU i ko nama pođe imat će iste porcedure...ha jauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Alhemicarka)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Propisi za putovanje u HR nakon 1.jula
23.6.2013 21:58:10   
vila_7
ma daj Hanady gdje je normalno da mi traze 100 eura po osobi po danu!?
Ko od nas to ovdje ima- uostalom i da imam da ih ponesem, prosjecnom potrosacu zaista ne treba tolika svota novca.

Mene samo i dalje zanima kako ce oni znati koliko cu ja ostati

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Propisi za putovanje u HR nakon 1.jula
23.6.2013 22:08:56   
Hanady RR
količina novaca je uvedena pravilima koji nisu strani ulaskom ni u jednu zemlju EU...

a broj dana...
to ne znam kako se utvđuje niti ko...

savršeno mi je jasno da bez novaca na put ne krećem...ali isto tkao da toliko žive love nikada ne nosim...
izvod sa kartice dan prije nego pređem granicu je dovoljan...
svakako imam nešto sitno uz sebe ostalo sve rješavam na bankomatima u susjednim zemljama...

ja uopšte ne paničim...
jedina izmjena je sada što ako mi stave pečat na ulazu u pasoš ( što proteklih godina nisu radili) zahtjevam pečat na izlazu...



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Propisi za putovanje u HR nakon 1.jula
23.6.2013 22:09:42   
Ramona11
Zna li neko kako ce se tretirati Bosanci koji imaju kucu u HR?
Mm ima vazecu putovnicu RH, meni je istekla a djetetu nismo stigli rijesiti jos dokumentaciju da bi i on imao RH putovnicu.
Kuca je u procesu legalizacije, na ZK ulosku je samo pasnjak koji glasi na mm.
I koliko sad love nama treba za prelazak granice?!

Doslo mi da natrpam svega i kazem to vam je od mm-a on je svakako vas drzavljanin a ja i dijete nismo i nemamo nista s tim user posted image

_____________________________

Nisam znala koliko je ljubavi u mom srcu dok me neko nije nazvao MAMA!

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Propisi za putovanje u HR nakon 1.jula
23.6.2013 22:18:21   
salmy

IZVORNA PORUKA: Ramona11

Zna li neko kako ce se tretirati Bosanci koji imaju kucu u HR?
Mm ima vazecu putovnicu RH, meni je istekla a djetetu nismo stigli rijesiti jos dokumentaciju da bi i on imao RH putovnicu.
Kuca je u procesu legalizacije, na ZK ulosku je samo pasnjak koji glasi na mm.
I koliko sad love nama treba za prelazak granice?!

Doslo mi da natrpam svega i kazem to vam je od mm-a on je svakako vas drzavljanin a ja i dijete nismo i nemamo nista s tim user posted image

Svekar prosao bez problema....pokazao putovnicu rekao da ide u svoju kucu i kraj price...
Mi Planiramo aBd ici u srijedu....nemamo neku pretjeranu tremu...kazemo da idemo kod oca u kucu...adresa ta i ta...tel taj i taj...i tacka....
a sto se tic love...ako budu trazli pokazemo i mirna Bosna....ja mislim da je sva prica previse nafurana i da sve zavissi kakve si srece i na kojeg levata si naletio....Mi idemo u nocnim satima...tako da se nadamo da necemo imati problema

(odgovor članu Ramona11)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Propisi za putovanje u HR nakon 1.jula
23.6.2013 22:18:42   
mishkica
Ne znam je li vec napisano, treba se prijaviti u policijsku postaju mjesta gdje ste odsjeli ako ste vise od 48 sati tamo, inace ce biti prijava kada izlazili iz Hr, ovo je iz prve rukeuser posted image

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu Ramona11)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Propisi za putovanje u HR nakon 1.jula
23.6.2013 22:22:30   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mishkica

Ne znam je li vec napisano, treba se prijaviti u policijsku postaju mjesta gdje ste odsjeli ako ste vise od 48 sati tamo, inace ce biti prijava kada izlazili iz Hr, ovo je iz prve rukeuser posted image


osim u slučaju da ti prijavu uradi onaj kod koga odsjedaš ako je pravno lice ...u okviru cijene platiš boravišnu taksu

ova prijva se obavezna raditi u svim zemljama bez obzira na EU...i dolazak u CRg ovo podrazumjeva i moguće je uraditi u svakoj turističkoj agenciji ne mora se do MUP-a ići tamo recimo...



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Propisi za putovanje u HR nakon 1.jula
23.6.2013 22:22:44   
Alhemicarka
Što se tiče unosa stvari isti propisi važe i za državljane RH, odnosno EU, kao i one za non EU, šta sad što je državljanin RH možr švercati robu user posted image .

A kako će znati broj dana - mogu ako žele baš zakerati. Po pravilima, to što nama ne treba viza, ne znači da ne moramo imati svu dokumentaciju za ulazak kao i kad smo tražili vizu. Mogu tražiti potvrdu za svaki dan ostanka, ili garantno pismo, i to mogu unjeti u svoj dosje, pasoš (pored pečata).

Moja mama je jedne godine pala i rasjekla usnu, šivanje i lijekovi su je došli preko 200 KM (to je samo prva pružena pomoć, odmah se vratila u Bosnu i nastavila liječenje), tako da se ja ne bih ni usudila otići negdje bez veće količine keša (na kartici naravno). I da ne traže, ja bih zbog svoje sigurnosti nosila.

_____________________________

Ona neda da je slome, otima se i prkosi...

09. 04. 2012. Mamin Vrtirep

(odgovor članu Ramona11)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Propisi za putovanje u HR nakon 1.jula
23.6.2013 22:25:58   
mishkica

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: mishkica

Ne znam je li vec napisano, treba se prijaviti u policijsku postaju mjesta gdje ste odsjeli ako ste vise od 48 sati tamo, inace ce biti prijava kada izlazili iz Hr, ovo je iz prve rukeuser posted image


osim u slučaju da ti prijavu uradi onaj kod koga odsjedaš ako je pravno lice ...u okviru cijene platiš boravišnu taksu

ova prijva se obavezna raditi u svim zemljama bez obzira na EU...i dolazak u CRg ovo podrazumjeva i moguće je uraditi u svakoj turističkoj agenciji ne mora se do MUP-a ići tamo recimo...



Da , taj kod koga se odsjeda mora vam dati prijavu, mora se znati da vas je prijaviouser posted image

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Propisi za putovanje u HR nakon 1.jula
23.6.2013 22:29:01   
InLove
Sta je za nas koji dolazimo u Bih?user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Propisi za putovanje u HR nakon 1.jula
23.6.2013 22:30:38   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: InLove

Sta je za nas koji dolazimo u Bih?user posted image

osim 150 KM žive love ne znam šta te još zanimauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Propisi za putovanje u HR nakon 1.jula
23.6.2013 22:39:10   
chuci

IZVORNA PORUKA: Alhemicarka

Pa ne znam zašto tolika frka, ulaze u EU, ne idu na Mars. Prije nego sam ostala trudna mi smo dvije godine ljetovali u Sloveniji, jednom nam je trebala viza, drugi put nije i prošli granicu bez ikakvih problema (slovenačku), a isto su nas prepadali kako će nam Slovenci skinuti gaće user posted image , pa ništa, skenirali pasoš, udarili pečat, sve uredu, sretan put.
Ja ne planiram nikakvu posebnu proceduru, ponjeću potvrdu da sam uplatila akontaciju, uplatiću zdravstveno osiguranje (ali to mi uvijek platimo) i imaću para koliko mi treba za smještaj i hranu. Mi hranu nikad nismo ni nosili, pa nećemo ni ove godine i ne mislim da ćemo imati nekih problema.
A kontam, ako je smještaj recimo 60 eura i bude se 10 dana, to je 600 eura, ja vala ne bi ni išla ako ne bih ponjela još 400, treba i za hranu, i svakake đakonije, a treba imati i za nedaj Bože, pogotovu kad se ide sa bebom ili djetetom i to taman dođe toliko. Pa i da se ponese sto manje ne mislim da će praviti probleme, pogotovu kad vidi normalnu porodicu, krenuli na ljetovanje.
Ne znam, ja nikad nisam bila to sumnjivo lice user posted image , nikad me nisu pretresali, a putovalo se baš. Valjda tako i ostane. user posted image

pa dobra ti je računica ali za 1 osobu.ja plaćam apartman 45 eura za nas 4. znači za 8 noći ću trebati dati 360 eura, a od toga sam 80 već uplatila kao akontaciju. razlika do 3200 eura koliko bih trebala pokazati za nas 4 za 8 noći mi je nepojmljiva da nosim sa sobom, i sasvim nepotrebna.

jel ovo što piše da se mora prijaviti u policijsku upravu jel to ono što nas prijave i plate boravišnu taksu, ili je to nešto dodatno što se mora raditi.

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Alhemicarka)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Propisi za putovanje u HR nakon 1.jula
23.6.2013 22:40:15   
InLove

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: InLove

Sta je za nas koji dolazimo u Bih?user posted image

osim 150 KM žive love ne znam šta te još zanimauser posted image


Ta prijava?user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Propisi za putovanje u HR nakon 1.jula
23.6.2013 22:40:23   
Hanady RR
chuci...novac se odnosi na punoljetne članove...ne za djecu :)

a boravišna taksa je prijava koju radi gazda...to je to

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Propisi za putovanje u HR nakon 1.jula
23.6.2013 22:41:48   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: InLove


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: InLove

Sta je za nas koji dolazimo u Bih?user posted image

osim 150 KM žive love ne znam šta te još zanimauser posted image


Ta prijava?user posted image


naravno....
svi koji nisu državljani BiH moraju se prijaviti u BiH...
čak i oni koji dođu kao podatanari...postoji tako zvana knjiga gostiju u kojoj je gazda dužan prijaviti stranca na svojoj adresi kao privremeno boravište...

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *