|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: OBRVE
30.12.2012 21:58:28   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

salmy gdje ono ti radis...cisto da znam user posted image
mene mozes naci po svim parfimerijama u graduuser posted image
dinamican kreativan i zanimljiv biznisuser posted image


imas li neko mjesto user posted image ko ce te uganjati kad je panika user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: OBRVE
30.12.2012 22:44:37   
teacher75
meni su obrve kriticne, jednostavno sam ih godinama cupala (od kad znam za sebe) i pretjerala u nastojanu da im promijenim prirodni luk koji je spusten umjesto podignut, posto sam sad bolesna i ne izlazim, odlucila sam da iskoristim ovo vrijeme i pustim obrve da rastu mjesec-dva pa da pocnem ici kod kozmeticara da mi ih sredi vremenom, naravno ne moze odmah. i sad rastu sve na pogresnom mjestu, dabogda da uspije ista od njih napravit al eto probacu

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: OBRVE
30.12.2012 22:53:10   
animagical

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Ovajuser posted image , ja ne cupam obrve, niti ih oblikujem.....
Nadam se da nisam sama...user posted image user posted image user posted image

nisi sama, ni ja...nemam potrebe

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: OBRVE
30.12.2012 22:57:13   
sretna_mama
Ja nema šta ne radim s njima..haha..čupnem..odem nekad i da mi fino žena sredi..neki dan ih i ofarbah i super..

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: OBRVE
30.12.2012 23:04:56   
teacher75
moja prirodne obrve bas imaju ruzan spusteni luk tako da sam uvijek izgledala tuzno a sanjala sam o lijepim izvijenim obrvama i onda ih vremenom previse istanjih, pa crtam, vise su nacrtane nego sto ih imam

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: OBRVE
30.12.2012 23:06:42   
animagical
tiki, sto ne odes uraditi onaj permanentni make up obrva?

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: OBRVE
30.12.2012 23:11:21   
teacher75

IZVORNA PORUKA: animagical

tiki, sto ne odes uraditi onaj permanentni make up obrva?

razmisljala sam i o tome al me malo strah kako ce mi uraditi, ipak je to trajno a i skupo mi je sad, nemam trenutno 250km viska, uz to cula sam da se uglavnom mora ponavljati svakih par godina

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: OBRVE
30.12.2012 23:14:14   
animagical
kako nemas, pa tm te castio sa 300kmuser posted image moja seka je to radila,ispalo je genijalno,jer ih je isto tako puno cupala,pa prestale rasti, a onda crtala...ovako je odlicnouser posted image cini mi se da je kostalo 200km, a korekcije su jeftinije od prvog puta... radila je u salonu kod Trase

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: OBRVE
30.12.2012 23:16:56   
teacher75

IZVORNA PORUKA: animagical

kako nemas, pa tm te castio sa 300kmuser posted image moja seka je to radila,ispalo je genijalno,jer ih je isto tako puno cupala,pa prestale rasti, a onda crtala...ovako je odlicnouser posted image cini mi se da je kostalo 200km, a korekcije su jeftinije od prvog puta... radila je u salonu kod Trase

ja se bojim da bi mi oni onda sve pocupali i ovo malo jada sto imam pa onda samo iscrtali a to mi je neprirodno, ne svidja mi se kako izgleda.kad bi se mogle kako dlake usaditiuser posted image a 300km vise volim potrositi na odjecuuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: OBRVE
30.12.2012 23:18:10   
M kao Mama
moja kuma je platila mislim 12o km kod rijalde,

ih obrve, ja svoje kad uhakam jednimo moja Lajla primjeti da sam nešto uradila, ostali niko, kod mene je parola, nema obrva, dat će Bog da porastu, hahahahha

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: OBRVE
30.12.2012 23:21:20   
animagical

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: animagical

kako nemas, pa tm te castio sa 300kmuser posted image moja seka je to radila,ispalo je genijalno,jer ih je isto tako puno cupala,pa prestale rasti, a onda crtala...ovako je odlicnouser posted image cini mi se da je kostalo 200km, a korekcije su jeftinije od prvog puta... radila je u salonu kod Trase

ja se bojim da bi mi oni onda sve pocupali i ovo malo jada sto imam pa onda samo iscrtali a to mi je neprirodno, ne svidja mi se kako izgleda.kad bi se mogle kako dlake usaditiuser posted image a 300km vise volim potrositi na odjecuuser posted image

koliko sam ja gledala, ne cupaju uopsteuser posted image mozda ako dodjes cupava da urade korekciju po sablonu onom,ali ne cupaju kuda se crta, nisi ti to dobro skontala...

doduse ne slusaj ti mene, ja obrve ne diram uopsteuser posted image doduse sto kaze moja mama, zato su mi i dobre...ko god to krene docupavati i cackati, zavrsi bez njih

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: OBRVE
30.12.2012 23:21:55   
teacher75
ni ja ih ne bih cupala da su imale fin oblik

< Poruku je uredio teacher75 -- 30.12.2012 23:22:08 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: OBRVE
30.12.2012 23:58:55   
Kviki

IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: anidla

Pomoc...

Djevojka kod koje sam isla redovno na obrve je otisla u Ameriku....

sad ne znam kod koga da odem, ne volim ici ngdje a da mi bar neko ne preporuci, dakle na sigurno :))

ima li kakva preporuka?

Hvala :)



I ja bi volila da nadem nekoga ko to zna dobro uraditiuser posted image



Behka Baković, salon La Mer

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: OBRVE
31.12.2012 14:36:42   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: animagical



zato su mi i dobre...ko god to krene docupavati i cackati, zavrsi bez njih


Eh, kamo puste sreće da mi je ostati bez njih, radije bih crtala , nego čupala svako malo ( kao što inače radim)user posted image

< Poruku je uredio MicoTico -- 31.12.2012 14:37:13 >


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: OBRVE
6.9.2014 21:34:50   
mala curica

IZVORNA PORUKA: mama_alma


ih obrve, ja svoje kad uhakam jednimo moja Lajla primjeti da sam nešto uradila, ostali niko, kod mene je parola, nema obrva, dat će Bog da porastu, hahahahha


user posted image user posted image user posted image
nasmija me s ovim postom,naravno podsjeti na mene
Jednom sam i ja pocupala obrve i bila je bas ta parola,medjutim narasle su aliiii jako malo ih ima.Jedino sta mi ke ostalo taj dio sasvim malo olovkom za obrve
da popunimuser posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: OBRVE
6.9.2014 22:49:22   
veeseelaa
tiki ti ono odradi obrcve

možel slika prije i poslije

ja sam obrve počela čupati prije 2-3 godine, samo onaj mali višak iznad oka, ništa značajno
doima mi se da nisu loše

kao crnki nisu prerutave, samo par dlačica iznad oka počupam i to je to

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: OBRVE
6.9.2014 22:51:01   
teacher75
pisala sam ovdje
http://www.ringeraja.ba/forum/m_1694/mpage_4/key_/tm.htm

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: OBRVE
6.9.2014 22:55:43   
Hannica
Nema slike prije i poslije.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: OBRVE
6.9.2014 22:56:41   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Hannica

Nema slike prije i poslije.user posted image

nije za ovu temu user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 94
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *