|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Stitna zlijezda
10.6.2013 19:47:01   
D_K

IZVORNA PORUKA: bebaa

ne....ja imam hipotireozu i nema te dijete s kojom mogu tako lako smršati.....ima vec 3 mj. kako pokušavam i tamo sam na temi ali jedva nesto i to u gramima mjerim....user posted image


hm - i ja sam hipo vec 17 godina pijem letrox.. a bas mi je ostalo upecatljivo da si spominjala da imas stomak - i ja se debljam bas u tom dijelu - noge ok ali stomak ko burence.. moze li to biti do hormona stitne? bas interesantno..
a ja sam uspjela stesati dobro liniju, jednostavno sam imala neki lud tempo i spala malcice.. jos imam i Mirenu - kontala sam da cu biti ko burence ali dobro sam..
imas li problema sa anemijom? to je sve povezano..

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Stitna zlijezda
10.6.2013 19:54:34   
sara85
tahan je prženo sjeme susama i bogato je b vitaminom...imaš da ga kupiš skoro u svim tržnim centrima ili klasovim prodavnicama, košta 8km. ja sam sa ovom mješavinom thc sa 13 spustila na 5, a terapija mi je 0,25 letroksa.

(odgovor članu Bihter)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Stitna zlijezda
14.6.2013 13:35:42   
mamaajna

IZVORNA PORUKA: D_K


IZVORNA PORUKA: bebaa

ne....ja imam hipotireozu i nema te dijete s kojom mogu tako lako smršati.....ima vec 3 mj. kako pokušavam i tamo sam na temi ali jedva nesto i to u gramima mjerim....user posted image


hm - i ja sam hipo vec 17 godina pijem letrox.. a bas mi je ostalo upecatljivo da si spominjala da imas stomak - i ja se debljam bas u tom dijelu - noge ok ali stomak ko burence.. moze li to biti do hormona stitne? bas interesantno..
a ja sam uspjela stesati dobro liniju, jednostavno sam imala neki lud tempo i spala malcice.. jos imam i Mirenu - kontala sam da cu biti ko burence ali dobro sam..
imas li problema sa anemijom? to je sve povezano..

stvarno i kod mene je nekakav stomak ko ono u muskaraca sto zovu pivski,cesto me znaju pitati hocel to biti novineuser posted image

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Stitna zlijezda
14.6.2013 13:37:33   
mamaajna
IZVORNA PORUKA: Bihter

Sta je tahanuser posted image

tahan halva ili...


vidjeh sad da je sjeme user posted image

< Poruku je uredio mamaajna -- 14.6.2013 13:38:51 >


_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu Bihter)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Stitna zlijezda
15.6.2013 21:58:55   
sara85
na tegli piše tačno TAHAN...smjesa je u tečnom stanju (srednje gusta)...user posted image

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Stitna zlijezda
15.6.2013 22:17:05   
D_K

IZVORNA PORUKA: mamaajna

stvarno i kod mene je nekakav stomak ko ono u muskaraca sto zovu pivski,cesto me znaju pitati hocel to biti novineuser posted image


isto..
da ti ne pricam scene tipa 'moze za trudnicu' user posted image user posted image a ja rodila prije 3 mjeseca user posted image user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Stitna zlijezda
18.6.2013 6:51:28   
Bubana
Pozdrav cure user posted image
Zna li neka, kojim danima se radi kontrola stitne na DIP-u? Znam da je petkom, ali nisam sigurna za ostale dane user posted image tačnije danas i sutra user posted image

_____________________________

Mama sada ima dva mala mirisna cvijeta ... Asju i Dalal <3

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Stitna zlijezda
19.6.2013 23:25:15   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Bubana

Pozdrav cure user posted image
Zna li neka, kojim danima se radi kontrola stitne na DIP-u? Znam da je petkom, ali nisam sigurna za ostale dane user posted image tačnije danas i sutra user posted image

srijeda,četvrtak i petak....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Bubana)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Stitna zlijezda
15.7.2013 13:03:41   
kleoopatra
dobila sam danas nalaze stitnjace rezultati su :
uTSH 3,2
FT 4 12,3
FT 3 5,4
nemami mi nikakvi granica neznam jeli ok ili nije pomozite.....


_____________________________

22.02.2010. Sara

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Stitna zlijezda
15.7.2013 13:11:02   
canim

IZVORNA PORUKA: Bihter

Sta je tahanuser posted image

Smjesa od susama, ima se kupiti u vecim marketima ili Badem butiku.

(odgovor članu Bihter)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Stitna zlijezda
15.7.2013 13:12:29   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: D_K


IZVORNA PORUKA: mamaajna

stvarno i kod mene je nekakav stomak ko ono u muskaraca sto zovu pivski,cesto me znaju pitati hocel to biti novineuser posted image


isto..
da ti ne pricam scene tipa 'moze za trudnicu' user posted image user posted image a ja rodila prije 3 mjeseca user posted image user posted image


mjeseca ili godine, odi ti do dr. nek provjeri jel sve na svom mjestu

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Stitna zlijezda
15.7.2013 13:55:24   
D_K

IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: D_K


IZVORNA PORUKA: mamaajna

stvarno i kod mene je nekakav stomak ko ono u muskaraca sto zovu pivski,cesto me znaju pitati hocel to biti novineuser posted image


isto..
da ti ne pricam scene tipa 'moze za trudnicu' user posted image user posted image a ja rodila prije 3 mjeseca user posted image user posted image


mjeseca ili godine, odi ti do dr. nek provjeri jel sve na svom mjestu



mjeseca, mjeseca..
to je bilo poslije drugog poroda - stomak mi je bio bas kao kod trudnice, nosila jos neko vrijeme trudnicke hlace i tunike..





_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Stitna zlijezda
15.7.2013 19:38:11   
animagical

IZVORNA PORUKA: kleoopatra

dobila sam danas nalaze stitnjace rezultati su :
uTSH 3,2
FT 4 12,3
FT 3 5,4
nemami mi nikakvi granica neznam jeli ok ili nije pomozite.....


ok je user posted image

(odgovor članu kleoopatra)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Stitna zlijezda
15.7.2013 22:48:03   
bebaa

IZVORNA PORUKA: kleoopatra

dobila sam danas nalaze stitnjace rezultati su :
uTSH 3,2
FT 4 12,3
FT 3 5,4
nemami mi nikakvi granica neznam jeli ok ili nije pomozite.....


meni je ovo pusta želja.....ja svoje nalaze očekujem u petak pa vidjet ćemo.....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu kleoopatra)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Stitna zlijezda
16.7.2013 7:53:21   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: D_K


IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: D_K


IZVORNA PORUKA: mamaajna

stvarno i kod mene je nekakav stomak ko ono u muskaraca sto zovu pivski,cesto me znaju pitati hocel to biti novineuser posted image


isto..
da ti ne pricam scene tipa 'moze za trudnicu' user posted image user posted image a ja rodila prije 3 mjeseca user posted image user posted image


mjeseca ili godine, odi ti do dr. nek provjeri jel sve na svom mjestu



mjeseca, mjeseca..
to je bilo poslije drugog poroda - stomak mi je bio bas kao kod trudnice, nosila jos neko vrijeme trudnicke hlace i tunike..


ako je tako halali, mislim znam te pa mi nije jasno šta pričaš, žena zgodna

a glede stomaka, ja kako sam se pordila pogotovo sa ovom malom nikako iz petog da izađem, hahahhhhaha



(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Stitna zlijezda
16.7.2013 9:00:58   
D_K

IZVORNA PORUKA: mama_alma

a glede stomaka, ja kako sam se pordila pogotovo sa ovom malom nikako iz petog da izađem, hahahhhhaha



znas onda o cemu pricam..

sreca pa spadne sve poslije - ja sam maltene na djevojacku kilazu dosla user posted image user posted image


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Stitna zlijezda
18.7.2013 14:30:51   
ziki
Pitanje za Sarajke koliko je kod vas pregled, uz štitne, nalaz hormona i natitijela u privatnoj režiji? Za koliko bude nalaz gotov? Nešto mi u glevi da se ovo sa antitijelima duže čeka



_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Stitna zlijezda
20.7.2013 12:19:37   
bebaa

IZVORNA PORUKA: bebaa


IZVORNA PORUKA: kleoopatra

dobila sam danas nalaze stitnjace rezultati su :
uTSH 3,2
FT 4 12,3
FT 3 5,4
nemami mi nikakvi granica neznam jeli ok ili nije pomozite.....


meni je ovo pusta želja.....ja svoje nalaze očekujem u petak pa vidjet ćemo.....user posted image

user posted image user posted image user posted image evo mi se želj ispunila....spadoh čak na 4 TSH.......juče nalazi stigli...ja sam prosto iznenađena i šokirana.....terapija mi ista ostade.....
5 dana po 1 tbl. 100 letroxa
2 dana po 1,5 tbl letroxa.....ma bravo ja.....user posted image user posted image pukla sam ko sandalica.....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Stitna zlijezda
31.7.2013 11:33:39   
ziki
Konačno obavila kontrolu i pozitivno se iznenadila. Hormoni uredniuser posted image , jedino su antitijela visoka, jedno baš visoko (nemam kod sebe da očitam) i dr reče da je u pitanju genetika te da će najverovatnije ostat terapija za stalno, letrox 25 mg.
Nije mi Uz radila, druga dr je već bila otišla al pregledala/prepipala i smatra da se čvor smanjio.
Kontrola hormona za 2 mj, a prije toga punkciju čvora da odradim da se vidi sastav.

< Poruku je uredio ziki -- 31.7.2013 11:34:38 >


_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Stitna zlijezda
31.7.2013 11:36:11   
D_K

IZVORNA PORUKA: ziki

Konačno obavila kontrolu i pozitivno se iznenadila. Hormoni uredniuser posted image , jedino su antitijela visoka, jedno baš visoko (nemam kod sebe da očitam) i dr reče da je u pitanju genetika te da će najverovatnije ostat terapija za stalno, letrox 25 mg.
Nije mi Uz radila, druga dr je već bila otišla al pregledala/prepipala i smatra da se čvor smanjio.
Kontrola hormona za 2 mj, a prije toga punkciju čvora da odradim da se vidi sastav.

user posted image user posted image
bas sam se pitala sta je sa tvojim nalazima..
hajde dobro je..
a sa mozes za ta antitijela uraditi? postoji li mogucnost da ih dovedes u normalu ili ti je normala da su povisena user posted image user posted image .. joj recenice user posted image user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Stitna zlijezda
2.8.2013 13:33:09   
ziki

IZVORNA PORUKA: D_K


IZVORNA PORUKA: ziki

Konačno obavila kontrolu i pozitivno se iznenadila. Hormoni uredniuser posted image , jedino su antitijela visoka, jedno baš visoko (nemam kod sebe da očitam) i dr reče da je u pitanju genetika te da će najverovatnije ostat terapija za stalno, letrox 25 mg.
Nije mi Uz radila, druga dr je već bila otišla al pregledala/prepipala i smatra da se čvor smanjio.
Kontrola hormona za 2 mj, a prije toga punkciju čvora da odradim da se vidi sastav.

user posted image user posted image
bas sam se pitala sta je sa tvojim nalazima..
hajde dobro je..
a sa mozes za ta antitijela uraditi? postoji li mogucnost da ih dovedes u normalu ili ti je normala da su povisena user posted image user posted image .. joj recenice user posted image user posted image

kako je skonath nema, to je što je jer je genetika u pitanju al Bože moj, još ako Bog da da ova punkcija bude kako treba al to za jedno mjesec da malo odahnem od ovog

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Stitna zlijezda
2.8.2013 13:33:12   
ziki
.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Stitna zlijezda
6.8.2013 15:03:34   
Mamica24
Sutra idem na uzv štitne žlijezde. Ako ne bude uvećana da lli trebam raditi hormone za svaki slučaj. I još nešto negdje na sredini vrata sa desne strane grkljana kao da mogu napipati neku malu kuglicu ili kao suza da je oblika... plaši me užas jedan!! evo cijeli dan je pipkam!!

dr me poslala da snimim štitnu zbog ove stalne gladi a i prestala sam dojiti naglo posle 16 mj pa su valjda hormoni uzburkali!!

_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Stitna zlijezda
6.8.2013 17:24:47   
ziki
sve ce ti dr reć, ne izuvaj se prije vode. Kad odradis UZ vidjece se da li imas cvor i otpreilike kakav je. Pretpostavljam da ce ti dat da odradis i hormone. Al i to je obicno vađenje krvi (kojeg se ja plašim al nismo svi isti)user posted image


_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Stitna zlijezda
7.8.2013 7:05:06   
mishkica
Kod mene je vrat ono kao podebljan, Uz je pokazao davno ostecenje stitne, od 21-e godine sam na letroxu, 75 mg ovim danim,a neddjeljom 50, hormoni vec izvjesno vrijeme uredni, antitijela povisena i to u nekim velikim mjerama tako je stalno, tsh je varirao, 20, 10, poslije poroda 0, kasnije se stabiliziralo 2, 3 stalno, ova druga 2 su uvijek uredna, hipotireoza, letrox zauvijek, i ja vrlo tesko mrsam, bas se trebam svasta odreci da bi kilo spalo, ne povezujem to s time, kod mene je i probava katastrofa, ali eto valjda bude i boljeuser posted image

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *