|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Test za trudnoću
29.7.2013 17:06:21   
Ena85
Evo i mene sa jednim pitanjem user posted image ... Dakle ovako, M ne ocekujem za dva dana. Danas sam radila test clearblue poslje podne na kojem vidim plus. Ali vrlo vrlo slabo., a znam da su dosta pisali o tim clearblue da postoji mogucnost da se nazire ta druga crta i ako nije trudnoca u pitanju. Stavila bi vam sliku ali neznam kako ?? Imali iko iskustva sa clearblue da je bilo pozetivno a M opet stigla.
Bila bi zahvalna ako mi iko moze dati svoja iskustva user posted image

(odgovor članu mrva24)
Neposredna veza do poruke: 976
   RE: Test za trudnoću
29.7.2013 17:11:33   
Isha
Ena, cestitam na trudnoci, jer i slaba crtica ili plus znaci da je test pozitivan user posted image
Sliku mozes postaviti preko slikomat.com.

(odgovor članu Ena85)
Neposredna veza do poruke: 977
   RE: Test za trudnoću
29.7.2013 17:15:41   
Ena85
Isha draga, nesmijem se radovati stvarno.. Jer vidim samo konture gdje bi da druga crta bila i malo je plava ali debela ko kontrolna.. Hmmmuser posted image jeli mogu i preko telefona sliku staviti?? Jeli rano da opet sutra uradim jos jedan ili da cekam da srijedu?

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 978
   RE: Test za trudnoću
29.7.2013 17:39:30   
Ena85
http://www.slikomat.com/slika/5519929.htm

(odgovor članu Ena85)
Neposredna veza do poruke: 979
   RE: Test za trudnoću
29.7.2013 17:40:51   
Ena85
Neznam jesamli dobro uradila.. Malo se bolje vidi + uzivo ali nadam se da ce mi neko moci potvrditi user posted image

(odgovor članu Ena85)
Neposredna veza do poruke: 980
   RE: Test za trudnoću
29.7.2013 18:11:46   
9months
Ponovi test sutra sa jutrarnjim urinom i to je to user posted image ...nadam se da ce se druga crtica iz aviona vidjeti user posted image
Nisam cula za lazno pozitivan test

_____________________________

Sada ostaje vjera, ufanje i ljubav - to troje, ali najveća je među njima ljubav. (1 Kor 13,13)

(odgovor članu Ena85)
Neposredna veza do poruke: 981
   RE: Test za trudnoću
29.7.2013 18:22:16   
Isha

IZVORNA PORUKA: Ena85

http://www.slikomat.com/slika/5519929.htm


Cuj slabose vidi, a praaaavo se vidi user posted image
Draga cestitam jos jednom i ugodnu i lahku trudnocu ti zelim, a test, ako bas insistiras user posted image user posted image ponovi sa jutarnjim urinom, i mozes uzeti neki drugibrend testa.

(odgovor članu Ena85)
Neposredna veza do poruke: 982
   RE: Test za trudnoću
29.7.2013 18:25:21   
Ena85
Isha jeli i ti vidis user posted image user posted image mislila sam da umisljam.. Sutra ponavljam test user posted image

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 983
   RE: Test za trudnoću
29.7.2013 18:28:59   
Isha

IZVORNA PORUKA: Ena85

Isha jeli i ti vidis user posted image user posted image mislila sam da umisljam.. Sutra ponavljam test user posted image


Ma nema potrebe za ponavljanjem. Kada nisi trebala dobiti? Mozes ponoviti ujutro ili za dva dana.

(odgovor članu Ena85)
Neposredna veza do poruke: 984
   RE: Test za trudnoću
29.7.2013 18:33:44   
Ena85
U srijedu trebam dobiti, mislim netrebam.. 2 dana ranije sam radila test user posted image ali nij sa jutarnjim urinom.. Ali cu sutra cim ustanem :)

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 985
   RE: Test za trudnoću
29.7.2013 18:51:18   
9months
Javi nam kako je proslo.
Ja nisam nikada radila clear blue pa ne znam kako treba izgledati pozitivan test user posted image


_____________________________

Sada ostaje vjera, ufanje i ljubav - to troje, ali najveća je među njima ljubav. (1 Kor 13,13)

(odgovor članu Ena85)
Neposredna veza do poruke: 986
   RE: Test za trudnoću
29.7.2013 20:08:42   
elma_87
Ja ovdje jako dobro vidim da je test pozitivan. Kud ces deblju crticu user posted image Cestitam draga! user posted image

Ja sam test radila 11 dana poslije potencijalnog zaceca i mogla sam vidjeti tanku crticu koja se jedva nazire. Iz dana u dan je bila sve tamnija i tamnija.

Sljedeci korak ti je ginekolog. Predlazem ti da ides tek nakon punih 6 sedmica od zadnjeg dana menstruacije. Najbolje 7- 8. Tad se moze sa sigurnoscu ustanoviti da se radi o trudnoci i da je bebi pocelo da kuca malo srculence user posted image

(odgovor članu 9months)
Neposredna veza do poruke: 987
   RE: Test za trudnoću
29.7.2013 20:28:10   
Ena85
Hvala Elma, ali nekako mi bljeda.. Jer jedva vidim +. Vidim ali nije kroz plavo ko ona druga..

9mjesec, naravno da cu javiti rezultat sutra user posted image

(odgovor članu elma_87)
Neposredna veza do poruke: 988
   RE: Test za trudnoću
30.7.2013 9:19:16   
Ena85
Kao sto obeca da cu vam javiti.. Nisam trudna, M stize polako. Test isti ko juce, cudan mi je, ali nisam ni vjerovala jer cice prestale da bole naglo i temp. Jutros 36.8 tako da nista ni ovaj mjesec user posted image

(odgovor članu Ena85)
Neposredna veza do poruke: 989
   RE: Test za trudnoću
30.7.2013 10:12:20   
9months
Zao mi je draga...novi mjesec nova nafaka. Bit ce bebaca svima nama user posted image

_____________________________

Sada ostaje vjera, ufanje i ljubav - to troje, ali najveća je među njima ljubav. (1 Kor 13,13)

(odgovor članu Ena85)
Neposredna veza do poruke: 990
   RE: Test za trudnoću
30.7.2013 11:17:35   
elma_87
Kako mislis M stize? Jesi li dobila? Kazes da ti je test ponovo pokazao dvije crte?
Jesi li koristila isti test ili neku drugu marku?

I najmanja naznaka druge linij znaci da je test pozitivan pa me to malo zbunjuje user posted image

(odgovor članu 9months)
Neposredna veza do poruke: 991
   RE: Test za trudnoću
30.7.2013 11:28:49   
Teddy Bear
Draga ena, ja te ne kontam nikako, na ovom testu je + k'o kuca, i jako dobro se vide dvije crte, jer ova jedna crtica je uvijek tamnija u odnosu na drugu, i kako mislis da m stize polako, ja vjerujem da ti nece doci narednih 9 mjeseci user posted image

(odgovor članu elma_87)
Neposredna veza do poruke: 992
   RE: Test za trudnoću
30.7.2013 11:36:18   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: Ena85

http://www.slikomat.com/slika/5519929.htm

Ena govori da se dodatna crta vidjela blijedo, što se ne vidi dobro na slici. Da bi ClearBlue bio pozitivan u velikom prozoru treba biti simbol +, a ne -. U malom prozorčiću je kontrolna crta.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Ena85)
Neposredna veza do poruke: 993
   RE: Test za trudnoću
30.7.2013 11:39:26   
Isha

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka


IZVORNA PORUKA: Ena85

http://www.slikomat.com/slika/5519929.htm

Ena govori da se dodatna crta vidjela blijedo, što se ne vidi dobro na slici. Da bi ClearBlue bio pozitivan u velikom prozoru treba biti simbol +, a ne -. U malom prozorčiću je kontrolna crta.


To je vec nesto drugo, vidis ja sam mislila da je uobicajeno kao kod testova koje sam radila dvije crtice samo pozitivan rezultat.
Ena, zao mi je, idemo dalje.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 994
   RE: Test za trudnoću
30.7.2013 11:41:08   
Teddy Bear
Lejla dobro je pa nam objasni, ja sam mislila da je kao kod drugih testova, vjerovatno su tako mislile i druge zene, mada ja cuvam fige i nadam se da je user posted image na putu

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 995
   RE: Test za trudnoću
30.7.2013 11:45:13   
Crnkica
IZVORNA PORUKA: Isha


IZVORNA PORUKA: Lejla Ka


IZVORNA PORUKA: Ena85

http://www.slikomat.com/slika/5519929.htm

Ena govori da se dodatna crta vidjela blijedo, što se ne vidi dobro na slici. Da bi ClearBlue bio pozitivan u velikom prozoru treba biti simbol +, a ne -. U malom prozorčiću je kontrolna crta.


To je vec nesto drugo, vidis ja sam mislila da je uobicajeno kao kod testova koje sam radila dvije crtice samo pozitivan rezultat.
Ena, zao mi je, idemo dalje.

Pa cure drage nemate šta nagađati,ako nisi sigurna kako se test koristi ima upustvo,kako izgleda kad si trudna i kako kad nisi...

Ja sam uvjek uzimala trakice i one su najjeftinije a nikad mi nije fulala u smislu da ne znam pročitati test odn.da nagašam ili jesam il nisam..

Gore na slici je definitivno negativan test,i još ako ti je meca stigla to je to...nisi trudna i više sreće drugi put..Sretno!

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 996
   RE: Test za trudnoću
16.8.2013 21:08:02   
Anoniman
Moze li mi neko odg...kasni mi 15 dana,inace redovan ciklus...sinoc uradila test,ali mi se tek nakon 15-ak min pojavila jedva vidljiva blijedo roza linija...da li to znaci da test nije dobro uradjen ili je ipakuser posted image test je neki jeftini ali sa velikom osjetljivoscu,bar tako pise

(odgovor članu Crnkica)
  Neposredna veza do poruke: 997
   RE: Test za trudnoću
16.8.2013 21:21:08   
canim
Trebaju biti dvije linije user posted image dakle prva vidljiva pokazuje da je test Ok a druga pokazuje trudnocu, uglavnom ako se pokaze druga linija u pitanju je trudnoca a najbolje da uradis ujutro test s prvim urinom.

Doduse na testu koji sam ja radila su trebale biti tako te 2 linije mozda sad ima i drugaciji testova, ali uglavnom ako pokaze liniju koja treba da oznacava trudnocu to bi bilo to, bez obzira sto je blijeda.

< Poruku je uredio canim -- 16.8.2013 21:23:09 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 998
   RE: Test za trudnoću
17.8.2013 7:49:03   
Anoniman
I ovo je test sa dvije linije,ta prva kontrolna se fino vidi a ova druga je jedva vidljiva pomislila sam da mi se pricinjava,jer sam bila ubijedjena da jeuser posted image citam na int. da to moze znaciti da test nije dobro uradjen pa sam htjela cuti iskustva. Svakako idem ove sedmice ginekologu,ali sam jako nestrpljiva pa sam molila i za vase misljenjeuser posted image

(odgovor članu canim)
  Neposredna veza do poruke: 999
   RE: Test za trudnoću
17.8.2013 10:41:00   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: Anoniman

I ovo je test sa dvije linije,ta prva kontrolna se fino vidi a ova druga je jedva vidljiva pomislila sam da mi se pricinjava,jer sam bila ubijedjena da jeuser posted image citam na int. da to moze znaciti da test nije dobro uradjen pa sam htjela cuti iskustva. Svakako idem ove sedmice ginekologu,ali sam jako nestrpljiva pa sam molila i za vase misljenjeuser posted image

a, ali uglavnom ako pokaze


Ako ti kasni 15 dana ta crta bi trebala vrlo jasno vidljiva biti ti bi trebala biti u 7 nedelji trudnoce, nije a igrat se odi doktoru

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *