|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Test za trudnoću
11.3.2014 10:18:19   
pandica
Drage moje hvala vam na utjesnim rijecima. Nadam se da cete biti upravu i da je drugi testic lazan. Ne znam sta bih vam rekla... ja jos uvijek nisam dobila. Imam dosta simptoma trudnoce, ali ni sama ne zna da li je to od pretjerane zelje da je to to ili je stvarno tako... Ono sto mi preostaje da se zaputim doktoru, kojem svakako moram ovih dana otici, nakon sto izvadim nalaze.
Hvala na podrsci, puno mi znaci...

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 1076
   RE: Test za trudnoću
12.3.2014 14:52:07   
vila_7
uradi sutra jos jedan test na jutarnji urin

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu pandica)
Neposredna veza do poruke: 1077
   RE: Test za trudnoću
13.3.2014 14:46:12   
vila_7
pandice jesi radila opet?


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 1078
   RE: Test za trudnoću
14.3.2014 12:18:11   
pandica
Draga Vila_7, jesam i nažalost opet negativan :( Ništa, preostaje mi otići ljekaru, pa ćemo da vidimo šta i kako dalje... obzirom da jos uvijek nisam ni dobila

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 1079
   RE: Test za trudnoću
14.3.2014 12:45:39   
vila_7
a misa mu, onda stvarno ne znam kako ti je prvi put pokazao jedva vidljivu crticu user posted image . Ja i dalje navijam da su ostali pogresni a prvi ispravan! user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu pandica)
Neposredna veza do poruke: 1080
   RE: Test za trudnoću
14.3.2014 13:04:56   
pandica
Nemam pojma, uglavnom na svim mogućim forumima kažu da su pogrešni rezultati mogući jedino negativni, a apotekarka mi kaže da se zna desiti i da bude greškom pozitivan ukoliko se ne uradi pravilno. Mada sam ja po uputstvu radila, al eto... Nadam se i ja iskreno i sve očekujem da će na kraju biti drugačije. Vidjet ćemo šta doktor kaže, čim budem imala info javim se. Hvala draga na pozitivnoj energiji :)

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 1081
   RE: Test za trudnoću
14.3.2014 14:58:06   
vila_7
ma nista ... .a ti se ne sekiraj , ako ne uspiej sad, uskoro ce aBd user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu pandica)
Neposredna veza do poruke: 1082
   RE: Test za trudnoću
15.3.2014 9:31:05   
Andy_Bec23
I moj test negativan a danas 4 dana kako kasni user posted image user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 1083
   RE: Test za trudnoću
15.3.2014 10:20:35   
vila_7

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

I moj test negativan a danas 4 dana kako kasni user posted image user posted image



Andy aBd da se sto prije obradujes i uslikas nam pozitivan test,a onda poslije 9 mjeseci i zivu , zdravu svoju bebicu user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 1084
   RE: Test za trudnoću
15.3.2014 10:26:58   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: vila_7


IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

I moj test negativan a danas 4 dana kako kasni user posted image user posted image



Andy aBd da se sto prije obradujes i uslikas nam pozitivan test,a onda poslije 9 mjeseci i zivu , zdravu svoju bebicu user posted image



Izgleda da me nece i da ce da potrajeuser posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 1085
   RE: Test za trudnoću
15.3.2014 12:56:56   
vila_7
ma nece Andy , a vidjet ces aBd kad rodis malo sunasce , kako je zapravo sve brzo proslo,doslo,... Zaista ti od srca zelim da se sto prije obradujes.... A nikad se ne zna, mozda tvoje sljedece sunce ceka da se jos malo oporavis od svega user posted image , nikad ne znamo zasto je TAJ trenutak bas pravi trenutak.... aBd tvoj dolazi uskoro

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 1086
   RE: Test za trudnoću
15.3.2014 16:22:54   
oblak1
Pozdrav! evo ovo je moj prvi post..Moja situacija je ovakva..u prvom mjesecu mjesecnicu sam imala
13.01 a u veljaci isto 13.02 i izracunala plodne dane i ovulacija mi je bila 27.02 i naravno radili na bebi..
i sada mi kasni vec 2 dana i ja od nestrpljivosti dali smo uspjeli napravila test ali u podne..i negativan user posted image
sada dali sam prerano ili?a imam simptome bolne sise ali samo na dodir bol leda mokre gacice glavobolja ..dali
je iko bio u takvoj situaciji??i dali ima ko kakav savjet? HVALA..:)

(odgovor članu pandica)
Neposredna veza do poruke: 1087
   RE: Test za trudnoću
15.3.2014 19:00:07   
dandi84

IZVORNA PORUKA: oblak1

Pozdrav! evo ovo je moj prvi post..Moja situacija je ovakva..u prvom mjesecu mjesecnicu sam imala
13.01 a u veljaci isto 13.02 i izracunala plodne dane i ovulacija mi je bila 27.02 i naravno radili na bebi..
i sada mi kasni vec 2 dana i ja od nestrpljivosti dali smo uspjeli napravila test ali u podne..i negativan user posted image
sada dali sam prerano ili?a imam simptome bolne sise ali samo na dodir bol leda mokre gacice glavobolja ..dali
je iko bio u takvoj situaciji??i dali ima ko kakav savjet? HVALA..:)

Draga moja ne znam kakav ti je test bio...Moguće i da ti je O kasnila pa ti ni test nije mogao pokazati user posted image ...Ako ti i dalje bude kasnila uzmi osjetljiviji test i sa prvim jutarnjim urinom uradi...Navijam da bude user posted image ....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Javi user posted image Svakako bi taj osjetljivi test trebao da pokaže jel u pitanju user posted image ili ne...Srećnoooouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu oblak1)
Neposredna veza do poruke: 1088
   RE: Test za trudnoću
15.3.2014 23:30:10   
oblak1
Dandi84 hvala na savjetu..a koristila sam gravignost mini..
Ako nebude do ponedjeljka nista onda cu ponoviti..sretna sam da mi je netko
odgovorio..a koji su tebi bili simptomi??:) :))

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 1089
   RE: Test za trudnoću
15.3.2014 23:43:51   
dandi84
Povisena temperatura. Na dan testa bila 37 I to jutarnja tj. Bazalna
Bolne grudi I vene izrazene na njima
Proliv tri dana prije testa
Naduvenost
Imas temu o prvim simptomima trudnoce I tu sam pisala o njima. Sve slicno PMS-u samo temp povisena. user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu oblak1)
Neposredna veza do poruke: 1090
   RE: Test za trudnoću
15.3.2014 23:51:52   
dandi84
Ako se trudite za bebu dodji u cekaonicu. Tu zenice cekaju svoje user posted image I caskaju o svemu, o simptomima, plodnim danima I bas su velika podrska. Evo ti link:
http://www.ringeraja.ba/forum/cekaonica-u-martu/m_2110775/mpage_37/tm.htm#2128897

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 1091
   RE: Test za trudnoću
16.3.2014 9:26:27   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: vila_7

ma nece Andy , a vidjet ces aBd kad rodis malo sunasce , kako je zapravo sve brzo proslo,doslo,... Zaista ti od srca zelim da se sto prije obradujes.... A nikad se ne zna, mozda tvoje sljedece sunce ceka da se jos malo oporavis od svega user posted image , nikad ne znamo zasto je TAJ trenutak bas pravi trenutak.... aBd tvoj dolazi uskoro



Mila moja hvala na prekrasnim rijecima user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 1092
   RE: Test za trudnoću
19.3.2014 14:13:21   
pandica
Ja dobila, tako da je definitinvno bio lažnjak user posted image ... narucila sam se doktoru da mi pogleda nalaze i da vidim šta dalje...Valjda cemo se sve skupa jako brzo radovati :)

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 1093
   RE: Test za trudnoću
20.3.2014 11:24:56   
pandica
Drage moje, evo mene od ginkića. Sve za 5, hormoni uredu, malo estradiol smanjen, ali ne znatno... Kaze mi da pokušam tri mjeseca sa kontracepcijom, da odmorim malo jajnike i da nakon toga navalimo :) On se nada pozitivi, a ako kojim slučajem ne bude da mu se javim, da mi kaže šta dalje :)

(odgovor članu pandica)
Neposredna veza do poruke: 1094
   RE: Test za trudnoću
29.3.2014 9:48:44   
mila25
e curee imam jedno pitanje za vas iskusne user posted image
inace imam neredovne mens i prije sam pila dabroston tablete i uvijek dobijala 2-3 dana posle, ovaj mj sam ih opet pila medjutim evo vec 8 dan i nista jos uvijek nisam dobila prvi dana posle terapije imala sam bolove bas kao da cu dobit i to je prestalo ponekad se pojave blagi grcevi u donjem dijelu stomaka cak me juce i danas grudi bole na dodir sto mi se prije nikad nije desavalo kad imam pms, i imam blage bolove u donjem dijelu ledja, i jutros uradim test da budem sigurna medjutim desilo se da test nista niej pokazo odnosno nit je pozitivan ni negativan bas nista ni jedna crtica zanima me jel imala koja od vas slicno iskustvo, danas idem kupit jos jedan pa cu ga ponovit sutra ujutro nadam se da ce bitiuser posted image

(odgovor članu pandica)
Neposredna veza do poruke: 1095
   RE: Test za trudnoću
29.3.2014 11:18:08   
Teddy Bear
Draga moja, mislim da je nevazeci,,, kupi drugi pa ponovi, ako si trudna pokazat ce user posted image ,,, po simptomima se nadam da jesi. Cuvam ti fige, i javi nam rezultat user posted image

(odgovor članu mila25)
Neposredna veza do poruke: 1096
   RE: Test za trudnoću
29.3.2014 12:17:09   
mila25
i ja se nadam da ce biti user posted image hvala ti na podrsci user posted image i javim cim uradim test naravno user posted image

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 1097
   RE: Test za trudnoću
30.3.2014 16:23:38   
mila25
nista ni ovaj mjesec, sinoc je stigla user posted image mada sam se bas nadala da je ovaj put upalilo ali nema veze borimo se i dalje ne odustajem od svoje srece user posted image

(odgovor članu mila25)
Neposredna veza do poruke: 1098
   RE: Test za trudnoću
1.4.2014 9:38:46   
Tixx
pozzdrav cure, treba mi pomoc, jutros sam radila test (moj prvi), zadnju sam user posted image imala 02.03. znaci da mi danas kasni dan,dva i nisam sigurna u rezultat, vidim drugu linijicu ali dosta blijedu, slikicu sam stavila u album ne znam je staviti ovdje,sta vi mislite?

(odgovor članu mila25)
Neposredna veza do poruke: 1099
   RE: Test za trudnoću
1.4.2014 10:35:30   
enaaa

IZVORNA PORUKA: Tixx

pozzdrav cure, treba mi pomoc, jutros sam radila test (moj prvi), zadnju sam user posted image imala 02.03. znaci da mi danas kasni dan,dva i nisam sigurna u rezultat, vidim drugu linijicu ali dosta blijedu, slikicu sam stavila u album ne znam je staviti ovdje,sta vi mislite?

Čestitam, jer ovo je pozitivan testuser posted image user posted image
Želim ti školsku trudnoću, i da aBd-a rodiš živu i zdravu user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

(odgovor članu Tixx)
Neposredna veza do poruke: 1100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

godine i kile
bejbibi

da li vam smeta kad vas neko pita za godine i kilazu???

da (28%)

ne (72%)


Broj svih glasova: 137

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *