|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: DJEVOJAČKA ZABAVA
25.4.2011 15:07:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pocahontas

ma slažem se ja...ali...meni je bitno da se u svemu tome ne pretjerauser posted image ...i da ne postane degutantno u određenom momentu više nego smiješno...
recimo, meni je bezveze kupiti tortu u obliku muškog uda ili vibrator i s tim se naslikavati i to još natakariti na facebook..e pa to mi je malo too much...ne znam, mozda sam ja previše finauser posted image user posted image

u pravu si, sve ima granice...
I sve te zezancije su predvidive, već mi je nekako isfurano, i vjerujem 100% da će ostale frendice to kupiti...

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 51
   RE: DJEVOJAČKA ZABAVA
25.4.2011 15:19:02   
Nedi
Da sam ja u pitanju voljela bih da mi neko pokloni masažuuser posted image a jednom sam dobila tutu na kojoj je pisalo don't srach to much i nacrtani dvoje kako vode konstruktivni dijalog

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: DJEVOJAČKA ZABAVA
25.4.2011 23:34:23   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Breskva

IZVORNA PORUKA: pocahontas

ma slažem se ja...ali...meni je bitno da se u svemu tome ne pretjerauser posted image ...i da ne postane degutantno u određenom momentu više nego smiješno...
recimo, meni je bezveze kupiti tortu u obliku muškog uda ili vibrator i s tim se naslikavati i to još natakariti na facebook..e pa to mi je malo too much...ne znam, mozda sam ja previše finauser posted image user posted image

u pravu si, sve ima granice...
I sve te zezancije su predvidive, već mi je nekako isfurano, i vjerujem 100% da će ostale frendice to kupiti...


ja sam se isto slikala sa gore spomenutim poklonom, al nisam stavila te slike na fbuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: DJEVOJAČKA ZABAVA
25.4.2011 23:43:23   
Anoniman
teacher samo ti još to treba... pa da neki učenik kome si spucala keca, oblijepi zidove tvojim slikamauser posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 54
   RE: DJEVOJAČKA ZABAVA
25.4.2011 23:44:57   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Breskva

teacher samo ti još to treba... pa da neki učenik kome si spucala keca, oblijepi zidove tvojim slikamauser posted image

pa nisam luda, na fb nemam nijednu sliku koje bih se nekad mogla postidjeti, nikad ne znas ko ti moze upasti i objaviti kasnije slikeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: DJEVOJAČKA ZABAVA
26.4.2011 8:45:01   
veeseelaa
naravno da će se poklon odrediti i po tome kome se ide na zabavu
ono što meni nije jasno je to što masa ljudi nema smisla za humor a ni za zabavu, mogu samo zamisliti kako je njima dosadno u životu
Mene takvi ljudi deprimirajuuser posted image
Naravno da se slike sa tako luckastih zabava neće postaviti na fb, ostaće u sehari kao uspomena
Ja ne vidim ništa loše u otkačenim zabavama, luckastim i šaljivim poklonima, pa za Boga ni ta torta p..... neće mladu poseksati, jestiva jeuser posted image  sve je to samo zabava.....
Ja nisam odavle

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: DJEVOJAČKA ZABAVA
26.4.2011 9:02:13   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

naravno da će se poklon odrediti i po tome kome se ide na zabavu
ono što meni nije jasno je to što masa ljudi nema smisla za humor a ni za zabavu, mogu samo zamisliti kako je njima dosadno u životu
Mene takvi ljudi deprimirajuuser posted image
Naravno da se slike sa tako luckastih zabava neće postaviti na fb, ostaće u sehari kao uspomena
Ja ne vidim ništa loše u otkačenim zabavama, luckastim i šaljivim poklonima, pa za Boga ni ta torta p..... neće mladu poseksati, jestiva jeuser posted image  sve je to samo zabava.....
Ja nisam odavle


user posted image
evo sad mi kuma kaže koja organizira tu zabavu da dam lovu jer ćemo nešto svi đuture kupovati za mladu u sex shopuuser posted image user posted image a ja mislila imam finu jaranicu..user posted image user posted image fakat sam naivko user posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: DJEVOJAČKA ZABAVA
26.4.2011 9:05:52   
veeseelaa
pa tako to ide sa djevojčakim zabavama, nemoj da te iznenadi ako kakav striper izleti iza ćoška user posted image  e tada zovi mene user posted image user posted image user posted image
drago mi je što ćete se lijepo  zabavitiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: DJEVOJAČKA ZABAVA
26.4.2011 9:10:53   
Lulu_08
Ne mogu da vjerujem da nisam upratila novu hot temu hehe, idem sada listati od početka...

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: DJEVOJAČKA ZABAVA
26.4.2011 9:12:20   
veeseelaa
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: DJEVOJAČKA ZABAVA
26.4.2011 9:16:25   
Lulu_08
Eh evo i mog iskustva, imala djevojačko 2 dana prije svadbe. Prijateljice i rodice su iznajmile "pola" kafića (čitaj kafana, ali kuma poznaje gazdu pa smo imale svu moguću ugodu). Stojale/sjedile za šank stolovima i stolicama, na kojima smo na kraju u stilletto sandalama (čitaj na pola puta ka pijanstvu) plesale, i dobro pa niko nije slomio bar nogu!

Plesale, pjevale, ludovale, lumpovale. Na kraju došao mm sa društvom i rođacima, otišli kući poneki se ispovraćali, ali eto imali su 1 dan prije svadbe da se oporave hahaha...

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: DJEVOJAČKA ZABAVA
29.4.2011 16:58:46   
hatepsut
Ma nije to bila djevojacka zabava...izisla s rodicom i kontala citavu noc da hodamo od kafica do kafica i zaglavimo tamo gdje nam se najvose svidi.svratimo u jednu vise kafanu,ono beze kazem joj idemo dalje lijepo izidjemo sretnem svog bivseg (koji je samo nestao,prestao se javljati, ne znam sta se s njim dogodilo,inace nije zivio u BiH) on podje za nama i ja kuci.iskreno i ne zalim,nadoknadile smo mi to kasnije user posted image

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: DJEVOJAČKA ZABAVA
12.5.2013 16:55:20   
Silver
Dizem malo temu...

slijedecu subotu organizujem za najbolju prijateljicu djevojacko...posto ima mama dojilja, imacemo kucnu varijantu nas 10-12, bicemo same u jednoj kuci, mlada nista ne sumnja, ona misli da mi ne organizujemo nista pa ona sama organizuje, ali mi cemo joj svi otkazati, osim mama sa bebama, malo da je okahrimo :D onda cemo ja navuci da dodje tu i da je iznenadimo! kontale smo joj nabaviti veo da ga nosi citavu vecer, jer joj se veo dopadao svakako ali nece ga na svadbi imati, hranu i pice smo sve osmislile, pravimo joj rokovnik sa zajednickim slikama i aneegdotama, idu pokloni u vidu donjeg rublja, durex proizvoda itd. mozda napravim i tortu muskog tijela od fondana...

Sad me interesuju jos neki cool prijedlozi, igre...nesto sto bi upotpunilo vecer?!?!

_____________________________

...kad iz ljubavi zivot nastane...
* 10.01.2012.g.*

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: DJEVOJAČKA ZABAVA
12.5.2013 17:02:43   
amra_sa
Pustite mame s bebama, gdje je striper ? user posted image

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu Silver)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: DJEVOJAČKA ZABAVA
12.5.2013 17:04:19   
Silver
hahahahah nista od striper ovaj put mogu im samo ja plesati user posted image

_____________________________

...kad iz ljubavi zivot nastane...
* 10.01.2012.g.*

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: DJEVOJAČKA ZABAVA
12.5.2013 17:08:29   
amra_sa
Pa to je veće iznenađenje od mama sa bebama user posted image

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu Silver)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: DJEVOJAČKA ZABAVA
12.5.2013 17:29:17   
Galicia
hahahahah nista od striper ovaj put mogu im samo ja plesati


Raspletite pokera, strip pokera. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Djevojačka zabava
10.6.2013 13:48:28   
rajcica
ja sam bila trudna 4 mjesec i pravila sam zabavu u kuci. bilo je super nije nas bilo puno. ugodno komotno i ..

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Djevojačka zabava
10.6.2013 14:00:46   
mala86
ja trebam organizovat djevojacku za svoju buducu kumu
vjerovatno kod mene u stanu
sabrat cu njene prijateljice i dernek

mislila sam da bude pary iznendjenja ali necu uspjet

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu rajcica)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Djevojačka zabava
10.6.2013 14:13:14   
EEDITH
djevojke na okupu i veselo,
nema da fali

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Djevojačka zabava
10.6.2013 14:15:35   
mala86
bila sam u martu na jednom i bas nam je bilo lijepo

pricale,zezale se plesale

dale mladi blesavih poklona-slag za prvu bracnu noc user posted image i puno donjeg rublja ....

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Djevojačka zabava
10.1.2014 20:50:26   
ninuska
Pomozite mi gdje cu kupiti neku otkacenu stvar za djevojacku vecer u sarajevu? Osim sexy shop-a ako, uopce, jos postoji.
Nemam vremena da trazim pa bi mi pomoc dobrodosla.
Nemojte me iznevjeriti user posted image

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Djevojačka zabava
10.1.2014 21:56:51   
Alannah
Kupi neki dooobar komad vesa,haljinicu sa halterima,samostojece carape,tako nesto,u bilo kojoj prodavnici rublja(malo boljoj)user posted image

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Djevojačka zabava
10.1.2014 22:11:28   
shej
Ja sam stvarno svasta dobila za djevojacko pa evo mozda ti pomognem kojom idejom
Mnogo sexy vesa, samostojece carape, mirisljave svijece, mirisni stapici, cokoladni muffini, unisex kupka i gel za tusiranje, slamcice iz sexy shopa user posted image slag, durex gel za masazu i sl.
Uzivajte!

(odgovor članu Alannah)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Djevojačka zabava
2.10.2014 9:54:17   
Adana
Cao!

Vidim nije se odavno pisalo ovdje... Dok sve iscitam zanima me ima li u Sarajevu da se unajmi STRIPER?! user posted image

A i trebaju mi neke ideje kako uciniti noc sto zanimljivijom.
Zabava ce biti u stanu buduce mlade.

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu shej)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *