|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Teta za čišćenje ?
7.1.2009 14:11:04   
Blue rose RR
user posted image Zanima me da li neko od vas ima tetu koja joj dolazi kući da počisti po kući, i koja je hajde da kažem pouzdana po pitanju detaljisanja u čišćenju, a da ne pripada nikakvoj firmi?

< Poruku je uredio acudesa RR -- 1.8.2010 13:35:05 >


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Teta za čišćenje ?
7.1.2009 15:34:48   
D_K
hm. ja ti nemam takvu tetu ali znam jednu zenu koja je angazovana da cisti kod jedne stare gospodje... treba li ti jos informacija?

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Teta za čišćenje ?
7.1.2009 15:41:00   
Blue rose RR
Džana - P.P. user posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Teta za čišćenje ?
7.1.2009 16:29:02   
hanabanana
Moja ne može, kaže da ne može stići ali sam joj rekla ako zna neku da mi da broj. Pa ako dobijem, javim ti.

Ja sam par puta zvala i one preko firme i imam dobro iskustvo. Naravno neće očistiti ko što ti sebi očistiš, ali to i ne treba očekivati.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Teta za čišćenje ?
7.1.2009 16:43:33   
Nunichi
I meni treba teta za ciscenje,ali iz Tz naravno...pa zene Tk ako koja zna kakvu pouzdanu u svakom pogledu zive bile javite. user posted image user posted image

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Teta za čišćenje ?
8.1.2009 9:25:06   
Blue rose RR
 
Zahvaljujem se na trudu, i nadam se da će neka teta po preporuci da mi se javi.user posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Teta za čišćenje ?
8.1.2009 22:41:28   
Mik Mik
Ja sam imala jedno vrijeme tetu za čišćenje ali nisam bila zadovoljna, tako da sam joj rekla da ne dolazi više. Zanima me koliko plaćate tete za čišćenje ovdje u Sarajevu?

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Teta za čišćenje ?
10.1.2009 22:56:33   
Nunichi
A hanumica u Tz...Pa zar niko nema neku dobru tetu??? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mik Mik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Teta za čišćenje ?
10.1.2009 23:15:59   
Aminad
user posted image Hm. Ja sam imala jednu curu koja mi je povremeno pomagala ali udala se prilično daleko pa joj se ne isplati dolaziti. Inače je veeeelika pričalica ali jaaako dobro očisti.
Žao mi je Nunichi ako na koga naletim javim ti.user posted image

_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Teta za čišćenje ?
10.1.2009 23:34:36   
Nunichi
Draga Amina,mama moja je imala jednu tetu dugo godina,bila je fantasticna,ali nazalost vise nije dobrog zdravlja pa tako da i ne radi.A nakon nje je bila jedna koja je isto uuzzaaasnooo puno pricala,a sto je najgore nikad nismo bili zadovoljni kao sa prvom. Jer smo navikle ovoj prvoj samo kljuc das i to je to,rahat je ostavis samu u kuci,a iza nje nikad nemas zamjerku stvarno. Ja ne bi vala ovu pricalicu da zovem jer znam kako radi,a i puno prica,a ja sad mirujem malo tako da ne mogu pobjeci iz kuce. user posted image user posted image user posted image
Nadam se da ce nesto naletiti...ako cujes za koju pouzdanu javi.
Pozz...

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Teta za čišćenje ?
20.4.2009 1:53:25   
NANICA
Drage moje,
Molim vas da ukoliko neka ima info o tetama za ciscenje u Sa da javi. Naime zanimaju me cijene. ja imam jednu potencijalnu ali ona je "zadala" fiksnu cijenu. Ne znam uopste koliko se cijene krecu jer do sada sam imala info samo da se placa po satu.
Hvala 

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Teta za čišćenje ?
20.4.2009 9:32:37   
tea lana
kad je moj drug koji je samac traziuo zenu za ciscenje sat je 6km s tim da ni jedna nece ispod 5sati.Njemu je dolazila jednom sedmicno 5 sati 30km al mu je radila sve jedne sedmice mu opere prozore zavjese precisti namjestaj i stan generalno a slijedece sedmice stvari pranje peglanje usisavanje i prasina .

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Teta za čišćenje ?
20.4.2009 10:24:59   
Crvena
Moja prijateljica kaze da zenu placa 5 KM satuser posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Teta za čišćenje ?
20.4.2009 23:49:52   
NANICA
Tea Lana i Crvena hvala vam na odgovorima. Ja stvarno nisam bila na cisto jer mi je teta rekla da je ciscenje 50KM (to podrazumijeva "generalku"). Medjutim ako se uzme u obzir da to ne moze uraditi za dva tri sata onda to dodje otprilike kao cijene koje ste navele.
Ukoliko jos neka od vas zenica ima neki info molim vas da javite.
Hvala


_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Teta za čišćenje ?
21.4.2009 13:36:12   
Nedi
Ako neko zna za tetu u Zenici, ali da je prezicna, ne ocekujem da ocisti kao ja ali mora bar priblizno, i koliko se sad u Zenici krecu cijene? Ja nemam tetu vec vise od godine

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Teta za čišćenje ?
27.4.2009 10:21:17   
mišur
Eh, drage moje...Sjedim ja u subotu veče mrtva umorna, uspavala Luku i gledam da što prije legnem...I posmatram svoju kuću, totalni haos od nereda i prljavštine...I razmišljam gdje ću prije kad ustanem ujutro...user posted image
I odlučim zvati tetu da mi pomogne....
Ta teta pomaže mojoj mami ponekad, i znam da joj sve super očisti...
I nazovem je, dogovorimo se...Teta je došla u 8h, mm je nahranio Luku i izveo ga vani...
Oprala je prozore, usisala, obrisala parkete, oprala terasu, oribala elemente u kuhinji, pločice, izmakla šporet i frižider, oribala kupatila...
Sve je završila u 12.45, i bukvalno nije ni sjela...
Kad sam je pitala za cijenu, kaže 15 KM!!!!!
Ja nisam mogla vjerovati, i bilo mi je baš malo, pa sam joj dala 30KM...
Nije mi ni to puno obzirom na posao koji je uradila...
Ja uz Luku i posao to nikako ne mogu stići odraditi u komadu, pa mi je uvijek neki dio stana prljav...pa dok ga očistim,ovo ostalo se već isprljalo, i sve tako u krug...
Mada mm nije bio oduševljen ovom idejom, malo se bunio, ali ko ga šiša...
Ne čisti on, nego ja...user posted image  

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Teta za čišćenje ?
27.4.2009 10:27:16   
D_K
ma bravo mišure..
treba sebi olaksati jos narocito kad je dijete malo - zar nije bolje to vrijeme provesti sa svojim djetetom i kad nekad pogledam kako mi je dan proletio - pa cisti tamo, pa dok ocistis nesto drugo ono prvo je vec u neredu i tako u krug - kuhaj, raspremaj sudje ma daaj..
i moj muz je bio isto kao tvoj - sve u stilu 'pa kako druge zene sve stizu' - ali ni ja to vise ne bendam puno - ja znam kakve su mi veceri kad legnem umorna ko pas i opet nisam zadovoljna jer nisam sve stigla - toga vise nema ;)

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Teta za čišćenje ?
27.4.2009 10:35:55   
Emina*
Misur, mogla si mi pozajmiti tu tetu na dan user posted image  user posted image
Svaka joj cast, i nije nimalo skupo....


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Teta za čišćenje ?
27.4.2009 11:09:19   
Gigana
ta teta pravo jeftina, ja znam da se cijene kreću otprilike 5 KM po satu.  Svaka čast Mišur, i ja bih joj dala više od 15 KM, pa to je baš malo, još kažeš da se žena polomila od posla.

_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Teta za čišćenje ?
27.4.2009 11:14:34   
manuela RR
Ja sam imala super tetu,odradi mi generalku sve za 25 KM,ostane od 8 pa do 16 h ma žena je stvarno super,ali eto više ne radi mama joj se razbolila pa mora da je njeguje.
Bila mi je prije 10 dana i kuća mi još miriše :-)
ipak meni je rekla da će dolaziti,pošto smo jako blizu,pa šta god da mi uradi meni je dobro :-) eto ja nju čekam da mi počisti,meni se nekako ne da :-(



_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Teta za čišćenje ?
27.4.2009 11:19:06   
Amrino
I ja razmisljam da nadjem neku tetu. Polomih se i ja i opet nije onako kako bih htjela da bude...
Hajde molim vas ako neko ima tetu da mi preporuci. Ja sam na Dobrinji...Tnx user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Teta za čišćenje ?
27.4.2009 11:39:42   
mamina princeza
meni dolazi teta za ciscenje vec duze vrijem ejednom u dvije ili tri sedmice ... al je prepuna nema ni slobodnog dana
ne bude fiksno propisano vrijeme nego onako koliko jeoj treba ali uglavnom od 9-3 ili 4. ocisti citavu kucu (usisa oprasi ), sapere ispred kuce (avlije) s tim da pere prozore i radi "generalku" uvijek u jednom dijelu posto je veliki prostor pa ne bi stigla. tako smo nekako ustimane i super mi je. uglavnom joj ja kazem sta da uradi i ako ima mimo redosljeda nesto. placam je 30 ili 35 km

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Teta za čišćenje ?
27.4.2009 13:32:59   
mišur
Ma polomismo se sve, drage moje...
Ja sam i nekako mogla stiće da je bar koliko toliko uredno dok nisam počela raditi...
Sad niti šta stignem uraditi, niti sam odmorna, niti naspavana, niti imam dovoljno vremena za svoje dijete...O mm da ne pričam...On mi dođe zadnji na listiuser posted image
Hoćemo biti savršene supruge, mame, domaćice, kuvarice, uspješne na poslu...
Aha....
Još kad mi mm kaže da sam snob, da imam 27 godina a dovodim ženu da mi čisti..A sve to govori dok leži i gleda utakmicu na tvuser posted image user posted image user posted image user posted image
Bolje je ovako, ko može sebi priuštiti, pronaći nekoga da jednom mjesečno pritekne u pomoć...Bar sam neko vrijeme mirna što se tiče kuće...user posted image
Ja bih vam poslal ovu moju tetu da mogu...user posted image user posted image

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Teta za čišćenje ?
27.4.2009 13:36:45   
D_K
nigdje je ne salji - neka ti je u blizini ;)

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Teta za čišćenje ?
27.4.2009 14:20:07   
Amrino
Joj mišure kod mene je obrnuta situacija. MM mi trubi odavno, jos otkako sam bila trudna, da nadjem neku zenu. Kod mene bio skracen grlic, beba nisko a mi se selili kad sam bila u 6. mjesecu trudnoce...Ali jok- luda zena- tvrdoglava- sve cu ja sama. Bilo mi nekako bezze da mi neko nepoznat dira moje stvari a posto je to useljenje u NAS stan....bilo mi je uzivanje da sve ja to odradim.
I tako....vrijeme prolazi a ja jos i dalje SVE sama...Bas sam i ja kontala- pa mlada, zdrava...sta cu u poslije ako sad ne mogu sama ?
Skontam- ma heeeej bolje sebi olaksati!!! Odlucila sam da cu definitivno zvati nekoga u pomoc bar kada se radi generalno!!! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *