|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Indy - egipatska depilacija
18.9.2013 11:21:25   
Ben 10

IZVORNA PORUKA: _depilacija indy


IZVORNA PORUKA: Ben 10

Ja nemam problema sa urastanjem dlaka .ali zato imam sa iritacijom koze poslije depilacije ili voskom ili brijcem.Toliko me svrbi i izritira se da ja cesem.A o preponama da ne pricam ,toliko se poslije brijanja ospu ,mada svaki put uzmem novi brijac i sve sam moguce isprobala.Kupila sam sebi masicicu za sisanje i sve fino sa njom skinem ,to me jedino ne izritira.
Pokusacu eto i ovu depilaciju da vidi i to pa kako i sta dalje.


Mozda je najbolje da dođes i da uradimo jedan mali dio , pa da vidis kako ce koza reagovati, ali sigurna sam da nakon ove depilacije neces imati iritacije niti crvenilo. user posted image


Hvala ti!!!
Dobila sam u Mostaru depilaciju pa probam.
Nekada davno ,prije 15 godina, sam cupala u Njemackoj sa nekom pastom dlacice i nije bilo iritacije.Kupovali kod Turaka te smjese.Poslije zalihe nestale i nisam vise imala od koga nabaviti.

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu _depilacija indy)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Indy - egipatska depilacija
18.9.2013 11:23:00   
Ben 10

IZVORNA PORUKA: mishkica


IZVORNA PORUKA: Ben 10

Ja nemam problema sa urastanjem dlaka .ali zato imam sa iritacijom koze poslije depilacije ili voskom ili brijcem.Toliko me svrbi i izritira se da ja cesem.A o preponama da ne pricam ,toliko se poslije brijanja ospu ,mada svaki put uzmem novi brijac i sve sam moguce isprobala.Kupila sam sebi masicicu za sisanje i sve fino sa njom skinem ,to me jedino ne izritira.
Pokusacu eto i ovu depilaciju da vidi i to pa kako i sta dalje.

I kod mene se iritira, tu me spasava samo ivina mast ili melem zagrebacki, ako ne stavim odmah poslije, bude uzasno....


Nadam se da cemo se ja i ti ispricati uz kaficu poslije depilacije ,sta kojoj odgovara.

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Indy - egipatska depilacija
19.9.2013 14:04:06   
sretna_mama
Da se stupasim.. Danas sam bila kod Indy, radila komplet noge i brazilku..extra..nije strašno.. mislim vrijedi za ovako finu i glatku kožu poslije, mmmmmm

Indy.. svaka čast..user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Indy - egipatska depilacija
19.9.2013 15:55:52   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: sretna_mama

Da se stupasim.. Danas sam bila kod Indy, radila komplet noge i brazilku..extra..nije strašno.. mislim vrijedi za ovako finu i glatku kožu poslije, mmmmmm

Indy.. svaka čast..user posted image user posted image user posted image user posted image



dakle bila si hrabra user posted image

a Indy je divna zar ne???
Eto nakon 3 tretmana imam osjećaj ko da smo drugarice godinama....

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Indy - egipatska depilacija
19.9.2013 16:08:43   
malenaa
ni ginekolog ni coek me ne pregleda ko iny hehehehehe
tako se mi uvijek zezamo..
neda nijednoj dlacici da ostane...
moja dusica :))
i da neko je pitao za dep u trudnoci... ja sam bila neki dan i radila kao i uvijek kompletnu nist ne speta mozda malo je koza vise osjetljiva... ali rezultat je vrijedan svegaaaa

< Poruku je uredio malenaa -- 19.9.2013 16:09:25 >


_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Indy - egipatska depilacija
19.9.2013 21:15:21   
sretna_mama
Ma pocupa Indy kao da u zivotu nikad dlaka nije narasla..malena fkt, ni ginekolog onako ne pregleda, na hajde zensko je, ina isto, ha ja ;)sad bih samu sebe ljubila da mogu dohvatiti ;) Visnja, INdy je super, normala skroz.. A super prodjoh, sve samo da nema dlaka..

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Indy - egipatska depilacija
19.9.2013 21:17:11   
_depilacija indy
Drage moje niste ni svjesne koliko sam ispunjena i sretna kad vidim da ste mi zadovoljne i da imate ovako lijepe komentare o meni. Hvala Vam od srca, ovo mi puno znaci... Voli Vas vasa INDY... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Indy - egipatska depilacija
20.9.2013 10:18:18   
bebix
pozz zeMske i ja sam zainteresovana za depilaciju, naročito brazilku :) interesuje me gdje se nalazi salon ..

(odgovor članu _depilacija indy)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Indy - egipatska depilacija
21.9.2013 16:00:21   
ninuska
I mene interesuje posebno brazilka. Cijena i lokacija ako moze :)

(odgovor članu bebix)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Indy - egipatska depilacija
21.9.2013 16:09:43   
Rio_de_Janeiro
+1 za trudničku depilaciju. Kontakt, lokacija, cijene? user posted image

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Indy - egipatska depilacija
23.9.2013 22:24:26   
_depilacija indy
DRAGE MOJE EVO OPET CJENOVNIK I ADRESA...

ADRESA: ALIPASINO C FAZA GETEOVA 10
TEL. 062/ 138 426

CIJELE NOGE 20KM
NOGE DO KOLJENA 10KM
RUKE CIJELE 15KM
RUKE DO LAKATA 10KM
BIKINI 7KM
BRAZILKA 22KM
PAZUH 7KM
STOMAK 10KM
LEĐA 10KM
NAUSNICE 5KM

(odgovor članu Rio_de_Janeiro)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Indy - egipatska depilacija
23.9.2013 22:40:22   
ladyblue RR
Cijene su kao i u ostalim salonima osim brazilke. Ovo je preskupo. Ja je nikada vise od 10 KM nisam platila.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu _depilacija indy)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Indy - egipatska depilacija
23.9.2013 22:45:16   
_depilacija indy

IZVORNA PORUKA: ladyblue

Cijene su kao i u ostalim salonima osim brazilke. Ovo je preskupo. Ja je nikada vise od 10 KM nisam platila.



JEL MISLITE NA EGIPATSKU DEPILACIJU?

I NA OVE CJENE SVE CLANICE FORUMA IMAJU POPUST OD 10%user posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Indy - egipatska depilacija
23.9.2013 22:50:28   
ninuska

IZVORNA PORUKA: ladyblue

Cijene su kao i u ostalim salonima osim brazilke. Ovo je preskupo. Ja je nikada vise od 10 KM nisam platila.


I meni je brazilka malo poskupa. Ostalo je ok, standardno

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Indy - egipatska depilacija
24.9.2013 15:56:34   
emi7908
E hajde vrijeme je više da i ja probam.. user posted image

Sve nešto danas-sutra ali nikako, i onda odem obrijem se ili voskom uradim i za par dana isto s..... tako da sam definitivno odlučila DOLAZIM user posted image .

Samo me interesuje da li brazlika boli jako ili je podnošljivo?


(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Indy - egipatska depilacija
24.9.2013 15:58:00   
sretna_mama
100% ostaješ živa poslije brazilke..malo stisneš zube ..sreća brzo bude gotovo.. sve samo neka nema dlaka, fuj, fuj..user posted image user posted image

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Indy - egipatska depilacija
24.9.2013 16:09:23   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: emi7908

E hajde vrijeme je više da i ja probam.. user posted image

Sve nešto danas-sutra ali nikako, i onda odem obrijem se ili voskom uradim i za par dana isto s..... tako da sam definitivno odlučila DOLAZIM user posted image .

Samo me interesuje da li brazlika boli jako ili je podnošljivo?





prvi put malo stegni zube ...a drugi put ništa strasno...a dlačice sve rjeđe i rjeđe user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Indy - egipatska depilacija
24.9.2013 17:13:02   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: _depilacija indy


IZVORNA PORUKA: ladyblue

Cijene su kao i u ostalim salonima osim brazilke. Ovo je preskupo. Ja je nikada vise od 10 KM nisam platila.



JEL MISLITE NA EGIPATSKU DEPILACIJU?

I NA OVE CJENE SVE CLANICE FORUMA IMAJU POPUST OD 10%user posted image


mislim na cijenu brazilke. konkretno ja, idem godinama na depilaciju (15-ak godina), ...nije pasta nego onako kao vosak, takođe pravljeno od šećera....brazilku plaćam 5 KM i noge ispod koljena 5 KM. razlika je velika, mora se priznati između 10 i 30 KM za nešto što i jedna i druga radite kod kuće.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu _depilacija indy)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Indy - egipatska depilacija
25.9.2013 14:34:18   
_depilacija indy
IZVORNA PORUKA: ladyblue


IZVORNA PORUKA: _depilacija indy


IZVORNA PORUKA: ladyblue

Cijene su kao i u ostalim salonima osim brazilke. Ovo je preskupo. Ja je nikada vise od 10 KM nisam platila.



JEL MISLITE NA EGIPATSKU DEPILACIJU?

I NA OVE CJENE SVE CLANICE FORUMA IMAJU POPUST OD 10%user posted image



[/quoteSvako ima pravo da ide tamo gdje mu je jeftiije i tamo gdje mu je bolje, puno je jeftinije raditi voskom nego secernom pastom ( Mislim na pravu egipatsku depilaciju, a ne na onu koju prave kuci od secera limuna i vode pa rade sa trakicama, jer to je isto kao i vosak).. Imate i salon koji za 12Km radi noge cijele i bikini ali rezulatati su nimalo dobri. Ja ne zelim da se opravdavam, svi imamo pravo na svoje misljenje. To su moje cijene i svi imaju pravo da biraju. user posted image


< Poruku je uredio _depilacija indy -- 25.9.2013 14:37:06 >

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Indy - egipatska depilacija
25.9.2013 15:43:42   
mama2009

IZVORNA PORUKA: _depilacija indy

IZVORNA PORUKA: ladyblue


IZVORNA PORUKA: _depilacija indy


IZVORNA PORUKA: ladyblue

Cijene su kao i u ostalim salonima osim brazilke. Ovo je preskupo. Ja je nikada vise od 10 KM nisam platila.



JEL MISLITE NA EGIPATSKU DEPILACIJU?

I NA OVE CJENE SVE CLANICE FORUMA IMAJU POPUST OD 10%user posted image



[/quoteSvako ima pravo da ide tamo gdje mu je jeftiije i tamo gdje mu je bolje, puno je jeftinije raditi voskom nego secernom pastom ( Mislim na pravu egipatsku depilaciju, a ne na onu koju prave kuci od secera limuna i vode pa rade sa trakicama, jer to je isto kao i vosak).. Imate i salon koji za 12Km radi noge cijele i bikini ali rezulatati su nimalo dobri. Ja ne zelim da se opravdavam, svi imamo pravo na svoje misljenje. To su moje cijene i svi imaju pravo da biraju. user posted image



slazem se da je cijena povisoka, je se jako dugo depiliram cijele noge i brazilka placam 25KM




_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu _depilacija indy)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Indy - egipatska depilacija
25.9.2013 15:51:02   
_depilacija indy
IZVORNA PORUKA: mama2009


IZVORNA PORUKA: _depilacija indy

IZVORNA PORUKA: ladyblue


IZVORNA PORUKA: _depilacija indy


IZVORNA PORUKA: ladyblue

Cijene su kao i u ostalim salonima osim brazilke. Ovo je preskupo. Ja je nikada vise od 10 KM nisam platila.



JEL MISLITE NA EGIPATSKU DEPILACIJU?

I NA OVE CJENE SVE CLANICE FORUMA IMAJU POPUST OD 10%user posted image



[/quoteSvako ima pravo da ide tamo gdje mu je jeftiije i tamo gdje mu je bolje, puno je jeftinije raditi voskom nego secernom pastom ( Mislim na pravu egipatsku depilaciju, a ne na onu koju prave kuci od secera limuna i vode pa rade sa trakicama, jer to je isto kao i vosak).. Imate i salon koji za 12Km radi noge cijele i bikini ali rezulatati su nimalo dobri. Ja ne zelim da se opravdavam, svi imamo pravo na svoje misljenje. To su moje cijene i svi imaju pravo da biraju. user posted image



slazem se da je cijena povisoka, je se jako dugo depiliram cijele noge i brazilka placam 25KM





Egipatska depilacija???

< Poruku je uredio Visnja RR -- 25.9.2013 15:55:04 >

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Indy - egipatska depilacija
25.9.2013 16:07:50   
pocahontas
ovdje se očigledno porede kruške i jabuke...egipatska depilacija sa depilacijom voskom..očigledno se takva komparacija (cijena) ne može vršititi..


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu _depilacija indy)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Indy - egipatska depilacija
25.9.2013 21:50:56   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: pocahontas

ovdje se očigledno porede kruške i jabuke...egipatska depilacija sa depilacijom voskom..očigledno se takva komparacija (cijena) ne može vršititi..



može u svemu osim u bikiniju??? cijene su vrlo slične za sve ostalo osim za bikini.
nema logike....

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Indy - egipatska depilacija
25.9.2013 21:58:51   
Visnja RR
nakon egipastke ja vise nikad ne bih ni primirisala vosak.... user posted image imam strasno osjetljivu kozu i uzasnu iritaciju koja traje skoro dva dananakon voska ...nakon egipatske je trjalo sat vremena ... tj kad sam došla kući da se istuširam već je ne bi bilo...

i kao sto vec rekh upola mnje boli depilacija egipatskom od voska.... ber mene .... to mi najjaci razlog...jer sam kukavica

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Indy - egipatska depilacija
25.9.2013 22:01:34   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

nakon egipastke ja vise nikad ne bih ni primirisala vosak.... user posted image imam strasno osjetljivu kozu i uzasnu iritaciju koja traje skoro dva dananakon voska ...nakon egipatske je trjalo sat vremena ... tj kad sam došla kući da se istuširam već je ne bi bilo...

i kao sto vec rekh upola mnje boli depilacija egipatskom od voska.... ber mene .... to mi najjaci razlog...jer sam kukavica


mene to ništa ne boli...nemam ni osjetljivu kožu...iz tog razloga ne vidim zašto bih za brazilku dala 22 KM. i dalje sam stava da je to preskupo.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *