|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dobacivanje na ulici
18.1.2009 19:36:09   
dina_89
ma na te neznance koji dobacuju sam navikla i ne primjecujem ih vise uopce, nego gore mi je to od osoba koje poznajem, "prijatelja " od mm ili jos gore mi je bilo skoro kad je jedan takav kreten dosao u goste i to sa zenom,a zena se mu se gotov porodila pa nije skidao pogleda sa mene, ma ne bi ja to ni primjetila uopce ne gledam u takve ali eto ostali ukucani jesu i sad kad opet dodje tako mi neprijatno da mi se na ulazi u istu sobu gdje je onuser posted image

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Dobacivanje na ulici
18.1.2009 22:30:30   
žana o8
Kad maldo gelda pa i nekako, al kad starci dobacuju ,dodje mi da vrisnemuser posted image user posted image

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Dobacivanje na ulici
19.1.2009 0:26:47   
Aquarius
Ma to rade luzeri.
Nego, sad mi pade na pamet jedan slučaj koji se nedavno desio u jednom selu ovdje u blizini. Zatekao čovjek na drvetu pred kućom nekog lika iz istog sela. Sjedi kreten na grani i gleda njegovu ženu, koja se kupala u tom momentu, kroz prozor. Što je najgore, oženjen čovjek, kući žena i djeca a on na grani visi. Pita ga ovaj šta radi. Kaže, izgubio mobitel, pa ga traži.user posted image

Pa da je neki tinejdžer, nekako bi i oprostio čovjek, ali stari user posted image . user posted image

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Dobacivanje na ulici
19.1.2009 11:36:43   
chuci
 Ja se na dobacivanje na ulici ne osvrćem, iako uvijek pomislim nešto ''ružno'' user posted image user posted image user posted image

ali ima nešto drugo, meni je još gore kad ti neko nešto kaže na sijelu ili tako nešto, kao što se desilo dini_89. Ja sam tako kad sam se pošla zabavljati sa mm išla na sijelo kod njegove sestre koja je bila udata. I desilo se da dok smo mi bili tu na sijelo dođe amidža (preko 40) od njenog muža sa svojom 20tak godina mlađom djevojkom. Meni je tad bilo 16-17 godina. Oni puše i nude mene i mm, tadašnjeg momka. Mi u jedan glas kažemo da ne pušimo. A taj amidža još jednom mene nudi. Ja ponovim da ne pušim a on meni onako značajno ''Slobodno uzmi'', ja ga gledam, ništa mi nije jasno, on nastavlja ''znam ja da ti PUŠIŠ, i pogleda mm.
Bože sačuvaj. Često se zadesimo sada na sijelu kod nje sa tim čovjekom, ja nikad riječi više nisam sa njim progovorila, i neću. Perverznjak

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Dobacivanje na ulici
19.1.2009 19:48:04   
Ummuisa
Meni niko ne dobacuje, kad me vide pokazuju RESPECT! user posted image

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Dobacivanje na ulici
19.1.2009 19:48:56   
Nunichi
WOW!!!  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ummuisa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Dobacivanje na ulici
19.1.2009 22:02:32   
mamica
heheheh  ummuisa... bas si mashinauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ummuisa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Dobacivanje na ulici
20.1.2009 10:01:21   
Ummuisa
Pa sad, ne znam jel' taj respekt što poznaju mog muža, pa znaju da im ne bi bila svijetla budućnost ili jednostavno tako zračim user posted image user posted image

(odgovor članu mamica)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Dobacivanje na ulici
20.1.2009 14:07:42   
mamica
ups a ja pomislila da si i ti iz porodice nindzi...user posted image user posted image user posted image user posted image .... pa da sve u dva poteza rijesis... 

(odgovor članu Ummuisa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Dobacivanje na ulici
21.1.2009 8:58:08   
Ummuisa
Pa djelimično si upravu, tu i tamo se nekad dešavalo da neko jedva istisne kroz zube : " Nindža" user posted image , ali toga nema više. 
Ali ono što bi mi definitivno smetalo, kao evo i mnogima, jeste da me se tretira kad izađem na ulicu kao  " kraljicu trotoara "  user posted image   
Šta mi može laskati u tom dobacivanju, molim te lijepo ? Osjećala bih se ko krava na stočnoj pijaci user posted image , znaš ono, "dobra je","vime joj ovakve ili onakve","jeftina je"..
Dovoljno mi je da mi laska moj muž, a ostali neka te svoje seljačke komentare sačuvaju za nekog drugog. Ja se ne dam tako ponižavati, no no..

Zato se ja lijepo potrudim da pokrijem svoje atribute kako ne bih nalikovala na       " radodajke" i rapirivala maštu tih uličnih vucibatina koji ne poštuju ženski rod  i rezultati su zadivljujući.
Eto, toplo preporučujem i svima ostalima,kojih nervira dobacivanje,  da isprobaju isto, nećete se pokajati.
Ja mislim, mamice, da se slažeš sa mnom ?


(odgovor članu mamica)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Dobacivanje na ulici
21.1.2009 9:38:51   
andji
pa mislim ne možeš ti zabtaniti da ti neko dobacuje,kao da nama to prija,što neko zviždi za mnom još kad guram svog sina kolicima,a to ne znači da sam ga ja izazvala nečim na to,dal odjećom iliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image svaka čast ženama kojima ne dobacuju,možda im nisu zanimljive ili ih se boje il šta ja znam...ali budala je bilo i uvijek će biti,i to se ne može spriječiti...sve što mogu je da prodjem a da se ne osvrnem na datog

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Ummuisa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Dobacivanje na ulici
21.1.2009 11:17:58   
Ummuisa
IZVORNA PORUKA: andji

pa mislim ne možeš ti zabtaniti da ti neko dobacuje,kao da nama to prija,što neko zviždi za mnom još kad guram svog sina kolicima,a to ne znači da sam ga ja izazvala nečim na to,dal odjećom iliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image svaka čast ženama kojima ne dobacuju,možda im nisu zanimljive ili ih se boje il šta ja znam...ali budala je bilo i uvijek će biti,i to se ne može spriječiti...sve što mogu je da prodjem a da se ne osvrnem na datog


Stoji to , andji,....  ali moraš priznati i sama da ako se žena obuče tako da joj ispadnu grudi, utegne se da joj se polni organ ocrtava, i tako sva napirlitana izlazi  na ulicu, tada će se uvijek naći oni koji će da je tretiraju ko običnu profuknjaru, pa makar ona tiskala trojke u kolicima..
Puno rjeđe se to dešava kada je žena koliko toliko pristojno obučena, jer oni koji je vide imaju neki respekt prema njoj, jer ona šalje, kao takva, poruku da želi da je se poštuje, a ako se sama odluči za stil  " lahke ženske"  tada će je i drugi takvu da doživljavaju i tako se prema njoj odnositi...
Jer ona svojim izborom odjeće šalje poruku: " Pogledajte me, kakvu imam stražnjicu ili sl. " 
A vjeruj mi, draga andji, da sam viđala majke koje tiskaju kolica, a izgleda kao da je iz pufa izašla, to bljak. I onda se, ko fol, buni što joj se dobacuje...user posted image






(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Dobacivanje na ulici
21.1.2009 11:29:01   
Nunichi
Po tvojoj logici mi sve ispadosmo kako ti kazes "profuknjare"...zanimljivo user posted image
Meni je malo cudno da ti niko nikada nije nesto dobacio,svejedno je da li je to tebi super ili ti smeta,ali ja ne znam ni jednu zensku osobu kojoj se to nije desilo. Kako god,sve smo razlicite, prema tebi pokazuju respect kako kazes user posted image
A to sto si navela da se boje tvog muza mi je malo komicno,jesi li ti imala zivot i prije nego si se udala? Jesi li hodala po gradu?
Nemoj se naljutiti Ummuisa,ali ti svasta nesto izvali za zene koje su dozivjele dobacivanje... kiss
Eto toliko od od mene...odoh ja u grad,javim vam jel ko sta dobacio trudnici. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ummuisa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Dobacivanje na ulici
21.1.2009 11:49:58   
andji
poštujem tvoje mišljenje ummuisa ali šta sad ja trebam obući skafander na sebe neki široki,kako bi prošla ulicom da me neko ne primjeti,ali ne daj Bože dobaci mi.....ja koja obučem uske farmerke čizme do koljena i kratku bundicu zakopčanu,kaiš u farmerkama/to je moj stil) i naravno da će ih biti koji bleje u dupe moje ili u noge ili šta ja znam....jesam li sad ja laka?I meni treba dobacivati zato što sam se tako obukla,mislim postoji ogromna razlika izmedju žena koje hodaju gole ulicom namjerno ističući atribute i žena koje drže do sebe(a sebe stavljam u drugu grupu i takvih je dosta žena) a moron koji nije odgojen ikoji je nevaspitan će zviznuti i za onom golom a i za ovom drugom koja kulturno drži do sebe,a možda kad bi bila i u širokom skafanderu možda bi opet zviznuo

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Dobacivanje na ulici
21.1.2009 11:53:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mamica

ups a ja pomislila da si i ti iz porodice nindzi...user posted image user posted image user posted image user posted image .... pa da sve u dva poteza rijesis... 

uuuuh, što se ismija!!!!user posted image

(odgovor članu mamica)
  Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Dobacivanje na ulici
21.1.2009 12:07:55   
Skvo RR
Ja isto nemam problema sa tim.....
Kada sam bila mladja to mi desavalo, ali sam obicno takve anonimuse stavljala na ignore...svakako meni gode komplimenti od poznatih ljudi, narocito zena user posted image ,,,,ali dobacivanje na ulici nema veze sa tim.

Misljenja sam  da dosta utice nacin oblacenja na dobacivanje
Radim takav posao, da se ozbiljnije oblacim...Ovde mislim...da ne nosim sada vrece od odijela i kod mene su uzi modeli, stikle. ali.imam i onaj izraz lica...sa mnom nema za...eban....(tako kaze MM).

user posted image







_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Dobacivanje na ulici
21.1.2009 12:43:11   
Ummuisa
IZVORNA PORUKA: Nunichi

Po tvojoj logici mi sve ispadosmo kako ti kazes "profuknjare"...zanimljivo user posted image
Meni je malo cudno da ti niko nikada nije nesto dobacio,svejedno je da li je to tebi super ili ti smeta,ali ja ne znam ni jednu zensku osobu kojoj se to nije desilo.



Ma nikako ne želim reći da ste profuknjare, ne daj Bože.. Ja sam shvatila na osnovu svog ličnog iskustva da izbor odjeće ima jako veliku ulogu u tome kako će se neko odnositi prema tebi...

Povođena raznim modnim trendovima i sama sam bila na meti tih dobacivanja, pa sam odlučila promijeniti stil odijevanja kada izlazim napolje, i uvidjela sam veeeeliku razliku u poštovanju.
Sad je kod mene obratno, sexi krpice oblacim kući i isključivo za svog muža, a odjeću koja ne ističe moje atribute ostavljam za napolje.

To što sam navela da se boje moga muža je bila šala mala, vidjela si smeška,... joj kod tebe sve crno - bijelo.

Rekla sam isto da će žena rijeđe a ne nikako doživljavati dobacivanja ako se oblači koliko toliko pristojno,  nego one koje se obuku kao "profuknjare". tj polugole, sa dubokim dekolteom, u tijesnoj i providnoj odjeći....

Stvarno ne razumijem,  jesi li se ti to možda osjetila prozvanom??!

Još nešto , vidim da mi kao hoćeš nešto spustiti, pa te kao čudi što kažem da mi sad niko ne dobacuje,jesam li ja hodala po gradu....  To mi jako user posted image , nisam nikoga prozivala sa foruma, iznosila sam svoje mišljenje, na osnovu vlastitog iskustva,
ali eto , čisto da održim tu prepucavačku razinu, da napomenem da razlog što ne doživljavam dobacivanje sa ulice, zasigurno ne znači da sam neka rugaba, čak naprotiv, možda bi mi mnoge i pozavidjele ( nije da se hvalim, al kad me već vučeš za jezik..user posted image ) , nego , sakrivam svoju ljepotu odjećom koja je dovoljno široka da mi se ne ocrtava polni organ, stražnjica, grudi, ne ističem svoju sexipilnost u javnosti, nego je sakrivam, i eto pošteđena sam dobacivanja.
Ali eto, ja sam takva da nemam potrebu hraniti svoj ego komplimentima sa ulice, dovoljno sam svjesna svoje ljepote a i od muža dobivam dovoljno komplimenata tako da mi to ne mora neko potvrđivati sa ulice.. 

Eto, ipak se nadam da je sve ovo malo nesporazum među nama u igri riječima... user posted image
Svako dobro!














< Poruku je uredio Ummuisa -- 21.1.2009 13:14:36 >

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Dobacivanje na ulici
21.1.2009 13:29:00   
Ummuisa
IZVORNA PORUKA: andji

mislim postoji ogromna razlika izmedju žena koje hodaju gole ulicom namjerno ističući atribute i žena koje drže do sebe


user posted image
Lijepo reče svko, velika je razlika između dobacivanja i komplimenta.
Uglavnom žene koje drže do sebe i oblače se pristojno vrlo rijetko će biti izložene dobacivanjima ali će svakako imati priliku često dobiti kompliment.  I kad sam rekla da meni niko ne dobacuje, nisam rekla da ne dobijem kompliment user posted image .

A žene koje se oblače tako da budu više nalik nekoj lahkoj ženi češće će biti izložene dobacivanjima.


< Poruku je uredio Ummuisa -- 21.1.2009 13:33:00 >

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Dobacivanje na ulici
21.1.2009 13:34:34   
Blue rose RR
Poštovanje ummuisa,
ne vidjoh da je neko poželio ti dobrodošlicu na RR, pa eto da malo štrčim.user posted image
U svakom slučaju neka si ti nama dobro došla i voljela bi, zajedno sa ostatkom članica, da nam nešto kažeš o sebi (eto kažu red je)user posted image .
http://www.ringeraja.ba/forum/m_33/mpage_1/key_/tm.htm#33

U svakom slučaju, suprotno mišljenje jeste za konverzaciju, ali opet nekako, ja praktikujem da ne koristim izraze koji bi mogli uvrijediti čitaoca, odnosno skrenuti temu ka lošem i negativnom kursu.

A na datu temu nemam šta reći, jer jednostavno dok je svijeta i vijeka bit će različith ljudi, i različitog poimanja istog događaja, riječi, djela.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Ummuisa)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Dobacivanje na ulici
21.1.2009 15:43:48   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Ummuisa

IZVORNA PORUKA: Nunichi

Po tvojoj logici mi sve ispadosmo kako ti kazes "profuknjare"...zanimljivo user posted image
Meni je malo cudno da ti niko nikada nije nesto dobacio,svejedno je da li je to tebi super ili ti smeta,ali ja ne znam ni jednu zensku osobu kojoj se to nije desilo.



Ma nikako ne želim reći da ste profuknjare, ne daj Bože.. Ja sam shvatila na osnovu svog ličnog iskustva da izbor odjeće ima jako veliku ulogu u tome kako će se neko odnositi prema tebi...

Povođena raznim modnim trendovima i sama sam bila na meti tih dobacivanja, pa sam odlučila promijeniti stil odijevanja kada izlazim napolje, i uvidjela sam veeeeliku razliku u poštovanju.
Sad je kod mene obratno, sexi krpice oblacim kući i isključivo za svog muža, a odjeću koja ne ističe moje atribute ostavljam za napolje.

To što sam navela da se boje moga muža je bila šala mala, vidjela si smeška,... joj kod tebe sve crno - bijelo.

Rekla sam isto da će žena rijeđe a ne nikako doživljavati dobacivanja ako se oblači koliko toliko pristojno,  nego one koje se obuku kao "profuknjare". tj polugole, sa dubokim dekolteom, u tijesnoj i providnoj odjeći....

Stvarno ne razumijem,  jesi li se ti to možda osjetila prozvanom??!

Još nešto , vidim da mi kao hoćeš nešto spustiti, pa te kao čudi što kažem da mi sad niko ne dobacuje,jesam li ja hodala po gradu....  To mi jako user posted image , nisam nikoga prozivala sa foruma, iznosila sam svoje mišljenje, na osnovu vlastitog iskustva,
ali eto , čisto da održim tu prepucavačku razinu, da napomenem da razlog što ne doživljavam dobacivanje sa ulice, zasigurno ne znači da sam neka rugaba, čak naprotiv, možda bi mi mnoge i pozavidjele ( nije da se hvalim, al kad me već vučeš za jezik..user posted image ) , nego , sakrivam svoju ljepotu odjećom koja je dovoljno široka da mi se ne ocrtava polni organ, stražnjica, grudi, ne ističem svoju sexipilnost u javnosti, nego je sakrivam, i eto pošteđena sam dobacivanja.
Ali eto, ja sam takva da nemam potrebu hraniti svoj ego komplimentima sa ulice, dovoljno sam svjesna svoje ljepote a i od muža dobivam dovoljno komplimenata tako da mi to ne mora neko potvrđivati sa ulice.. 

Eto, ipak se nadam da je sve ovo malo nesporazum među nama u igri riječima... user posted image
Svako dobro!















Draga moja,tema je da li vam dobacuju i kako reagujete na to,a ti si oplela u 3 posta kojekakve epitete za zene kojima se desi da im se dobaci. Malo bolje procitaj sta si napisala,pa onda pricaj o prepucavanju.Meni ne pada na pamet s tobom se prepucavati,ali iz tvoja dva posta sam dosla do zakljucka da pricas samo o sadasnjem vremenu,kao da si se rodila uz svog muza.
A to da li sam se nasla prozvanom je presmijesno,jako djecija furka...ovdje su draga moja uglavnom sve majke i supruge,a profuknjace kako ti kazes su na nekim drugim mjestima.Ja jos ni jednu nisam srela ovdje,cak i one sa dobrim dekolteom ne smatram takvim...za razliku od tebe. Ali srecom nismo svi isti...
Drago mi je sto imas lijepo misljenje o svom izgledu i sto si svom muzu divna takva kakva jesi,tako i treba,samo ne znam kako si dosla do zakljucka da meni to treba potvrditi neko sa ulice? Pa to spominjes u tom kontekstu user posted image
Uglavnom...ostani kakva jesi i budi spremna kad napises post pun vulgarnosti i pogrdnih naziva da ce ti neko odgovoriti...nema potrebe za davanjem raznih epiteta,tema je Kada se krecete ulicom i kada vam nepoznat
muskarac pocne dobacivati, kako se vi osjecate? Da li vam to dobacivanje prija ili
vas nervira? Suvisno je pricati o "kraljicama trotoara" kada je pitanje postavljeno normalnim zenama koje su clanice ovog foruma...to mi je bas kao da idemo iz krajnosti u krajnost.

Lijep pozdrav





(odgovor članu Ummuisa)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Dobacivanje na ulici
21.1.2009 15:52:27   
Romali
Nego, Nunichi, vrati li se ti iz tog grada? Gdje je izvještaj? Je li se iko usudio dobaciti trudnici ?
Pusti debate, ovo je ozbiljnouser posted image

< Poruku je uredio Romali -- 21.1.2009 16:01:11 >


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Dobacivanje na ulici
21.1.2009 15:55:07   
D_K
pratim ovu debatu i moram primjetiti da vam nije fazon sto prozivate profuknjare na RR..
nista zene nisu krive.
nemojte molim vas - profuknjare za sebe a vi za sebe..
lijep pozdrav

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Dobacivanje na ulici
21.1.2009 15:56:40   
Anoniman
Nego Nunichi, ne rece ti nama kako bi u gradu? Jesi li nam zgodna trudnica ili nisi?user posted image user posted image


Hahahah, e zene moje, pa o svemu se moramo izgleda malo svadjat.user posted image user posted image

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Dobacivanje na ulici
21.1.2009 16:04:06   
andji
podržavam Nunichi potpuno,po meni si rekla sve kako jesteuser posted image user posted image user posted image user posted image a sad nam daj report gdje si bila i šta si cunjalauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Dobacivanje na ulici
21.1.2009 16:08:13   
makana
uuuuuuuuuu
jesu i trubili i svirali, ne često, ali jesu, a nikad nisam nosila kratke suknje niti sam imala atributa za dekoltea, pa tu ne znam dal bih to praktikovala user posted image
uglavnom mi je smetalo, a dok sam bila punoooo mlađa imponovalo mi je (šta dijete znauser posted image )
odavno se to ne dešava, ne nedostaje mi i kad bi se desilo smetalo bi mi (žena i majka zna user posted image )
al zato mlogo volem kad moj muž puž dobaci da sam se baš skoc skoc fino il mi neko kulturno na poslu uputi kompliment o izgledu 

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *