|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tetovaza i pirsing...
22.1.2009 13:20:33   
Ilhana RR
Ja sam skroz protiv toga. Da markiram sebe za zivot, to mi netreba! A uostalnom to meni tako ruzno izgleda na muskarcu a na zeni jos ruznije... kad je tijelo "cisto" tako lijepo izgleda...

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Tetovaza i pirsing...
22.1.2009 13:34:35   
adijeva mama
Ja sam definitivno protiv, pogotovo ne volim tetovaže. Taj način "ukrašavanja tijela" se protivi mojoj vjeri i ako ništa iz vjerskih razloga ne bih to napravila, a nije mi ni nešto privlačno.
Međutim, ne osuđujem one koji to urade jer svako ima svoj izbor i može raditi što želi. Ako neko voli, nek izvoli!!!

_____________________________

Adem 13. 02. 2008

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Tetovaza i pirsing...
22.1.2009 23:22:58   
adannn
IZVORNA PORUKA: Gigana

nemam ništa protiv tetovaža i pirsinga, ali lično ne vidim ništa lijepo u tome, čak štaviše, sve mi se skupa gadi. 

Ne bih se nikad izlagala boli zbog takvih stvari, meni su to najgluplji idiotluci koje neko sam sebi može uraditi, ali kao što rekoh, nekome se sviđa i nemam ništa protiv da se ljudi izbuše i tetoviraju gdje god hoće, ja svakako nemam ništa od toga.

Kad sam bila mlađa, probušili su mi uši i to mi ne smeta, volim naušnice svih vrsta, ali to je moj domet što se tiče bušenja po tijelu.  Uši su mi probušili roditelji, jer je usvojeno kao običaj da se curicama buše uši dok su male, tako da sam se ja ograničila samo na to.


potpisujem svaku riječ.Kao da sam ja napisala....Svaka čast Gigana

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Tetovaza i pirsing...
24.1.2009 12:35:49   
tweety
Za jednu se kajem,jer je bilo nešto pa sam preko nje uradila 2 delfina pa je to sad malo preveliko a nalazi se na lijevom ramenu.Tu bih volila ukloniti laserom ali evo nikako da se nakanim i da zovnem u SA onog dr.Edina (ne sjećam se prezimena) bude često u Avazu.

Što se tiče druge nikad je ne bih skidala jer je to moj mali idol iz crtića,naravno tweety user posted image i ona se nalazi na intimnom mjestu sprijeda user posted image Znači ne vidi se od gaćica user posted image

Želja mi je uraditi početna slova djece ono isprepletena,kao što je jedna prijateljica uradila,ali vidjet ćemo.

NIsam nikad protiv toga bila,ali mi se ne sviđa kad je muškarac istetoviran po čitavom tijelu,nekako mi previše.


< Poruku je uredio tweety -- 24.1.2009 12:36:20 >


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Tetovaza i pirsing...
24.1.2009 12:41:38   
Nunichi
Neka delfina,oni su bas njezni meni. user posted image
Moja jedna je na stomaku,smijesno je kolika je sad. user posted image A inace nije velika,malo oko pupka pa se spusta prema dole,to sam u srednoj uradila dok je stomak bio wow! user posted image
A druga je od ovog ljeta,na noznom zglobu,cvjetici oko zgloba,preslatka je u nju sam bas zaljubljena,super izgleda,ali je bolila strahota.U po tetoviranja sam je smanjila za 2 cvjetica nisam vise mogla. user posted image

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Tetovaza i pirsing...
24.1.2009 12:47:03   
tweety
Ma nisu problem delfini,nego ima i kao val ali je to sad preveliko pošto je trebalo prekriti ovu drugu,da je barem manje ali eto.Ni moja se nije razvukla ni ispucala dok sam bila trudna user posted image  

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Tetovaza i pirsing...
24.1.2009 12:50:29   
Nunichi
Znaci imas i plimu i oseku...hihihihih user posted image
Mene vise zanima sta je to ispod bilo... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Tetovaza i pirsing...
24.1.2009 12:52:24   
tweety
ma i tu bile životinje user posted image samo u jednoj pozi user posted image eh bila sam luda i luda i luda i mlada user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Tetovaza i pirsing...
24.1.2009 13:02:22   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: tweety

ma i tu bile životinje user posted image samo u jednoj pozi user posted image eh bila sam luda i luda i luda i mlada user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sve u svoje vrijeme,ja sam uvijek za tu varijantu. user posted image

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Tetovaza i pirsing...
24.1.2009 13:30:06   
camm
meni se svidja oboje kao djevojka sam zeljela da imam pirsing na pupku
ali mi se nije dalo,jednostavno mama mi to nije dozvolilauser posted image user posted image
a tetovazu bih voljela imati jednu na skrivenom ili malo vidnom dijelu tijlauser posted image user posted image
da bude sexyuser posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Tetovaza i pirsing...
29.1.2009 21:46:49   
Ummuisa
ja - protiv  masakriranja user posted image




(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Tetovaza i pirsing...
10.8.2009 15:56:50   
Lulu_
ja imam termin za srijedu ...tetovaza na podlaktici...i to naomihin prvi ctg snjimak ...

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Tetovaza i pirsing...
10.8.2009 16:53:30   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: Lulu_

ja imam termin za srijedu ...tetovaza na podlaktici...i to naomihin prvi ctg snjimak ...


citajuci komentare sjetim se sebe...
za tetovaze sam uvijek govorila da mi je vulgarno i da to ne pripada na tijelo,.kod muskaraca da a kod zena ni najmanje...
i govorila sam da se osoba istice nekim drugim stvarima a ne tetovazama...i sad
kad sam nadosla na ideju da imam prve otkucaje srca svoje kcerke na ruci , to mi je tako bilo ...nemam prave rjeci
meni njeni otkucaji srca idu i uz svecanu haljinu i uz trenerku pa cak bi ih sebi i na celo tetovirala...
meni je veliki problem bio sto kjad se tetoviras kao da si ogranicen sa time kako i sta nositi...a sad ne mislim tako, mozda sto je meni licno taj motiv tako velik
moja sestra bi se htjela tetovirati I MaMa joj neda kao sto nije dala ni meni i drago mi je jer ne znam dali bih ijedan motiv radije nosila od ovga i nijedan nije vrijedan da ga nosim sa sobom osim ovoga.tako sam rekla i sestri...da nikad ne zna koji motiv u njenom zivotu ce zasluziti da ga ona tetovira i da priceka

< Poruku je uredio Lulu_ -- 10.8.2009 16:58:02 >


_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Tetovaza i pirsing...
10.8.2009 17:09:55   
Anoniman
ja imam dvije tetovaze a piercing sam skinula (imala na obrvi od '96) pa reko' red je da se malo uozbiljimuser posted image ..a na zglobu sake s unutrasnje strane imam paukovu mrezu a suprug ima paukauser posted image (jos moram naglasiti da sam se ja prva istetoviralauser posted image prije neg' sto sam njega upoznalauser posted image a on se samo prilagodiouser posted image )

(odgovor članu Lulu_)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Tetovaza i pirsing...
10.8.2009 17:32:11   
Lulu_
dobar fazonuser posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Tetovaza i pirsing...
10.8.2009 18:59:33   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Lulu_

ja imam termin za srijedu ...tetovaza na podlaktici...i to naomihin prvi ctg snjimak ...


Supeeer ideja! user posted image
Bas orginalno...ima da nam slikas kad bude gotova.
I ja planiram trecu da uradim,naravno imace veze sa mojom puslicom. Mozda jednu puslicu da istetoviram. user posted image user posted image user posted image
Vjerovatno ce biti njeno ime na ledjima,mada nisam jos odlucila,jer ne znam smijem li se tetovirati dok dojim. A evo danima razmisljam o tome da odem da vidim ima li kakve veze dojenje i da se narucim.



(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Tetovaza i pirsing...
10.8.2009 21:19:27   
Lulu_

IZVORNA PORUKA: Nunichi

IZVORNA PORUKA: Lulu_

ja imam termin za srijedu ...tetovaza na podlaktici...i to naomihin prvi ctg snjimak ...


Supeeer ideja! user posted image
Bas orginalno...ima da nam slikas kad bude gotova.
I ja planiram trecu da uradim,naravno imace veze sa mojom puslicom. Mozda jednu puslicu da istetoviram. user posted image user posted image user posted image
Vjerovatno ce biti njeno ime na ledjima,mada nisam jos odlucila,jer ne znam smijem li se tetovirati dok dojim. A evo danima razmisljam o tome da odem da vidim ima li kakve veze dojenje i da se narucim.




obavezno cim mi skine zavoj stavljam sliku

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Tetovaza i pirsing...
11.8.2009 10:38:41   
Anoniman
Nemam tetovaza niti pirsing.
Nisam taj tip i nikad me to nije privlacilo da se obiljezim necim za citav zivot (dobro, to se moze u krajnjem slucaju ukloniti, ali cemu to?).
Nemam nista protiv kad to neko drugi uradi na svom tijelu, ali ja ..........NE.
Kao sto neko rece, sva busenja na mom tijelu pocinju i zavrsavaju s busenjem usiju sto su mi roditelji uradili kad sam imala 1. godinu.

(odgovor članu Lulu_)
  Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Tetovaza i pirsing...
11.8.2009 11:22:57   
Chuchi
Ja sam prije htjela da izmedju nogu istetoviram paukovu mrezu, sada ne moram, ona je tamo odavno user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Tetovaza i pirsing...
11.8.2009 11:26:03   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Chuchi)
  Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Tetovaza i pirsing...
11.8.2009 11:28:14   
tweety
IZVORNA PORUKA: Lulu_

obavezno cim mi skine zavoj stavljam sliku


Lulu zar kod vas stavlja zavoj?Ovdje se samo maže 7 dana kremom koju ti oni daju,koža se oguli i to je to.


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Tetovaza i pirsing...
11.8.2009 11:31:02   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: tweety

IZVORNA PORUKA: Lulu_

obavezno cim mi skine zavoj stavljam sliku


Lulu zar kod vas stavlja zavoj?Ovdje se samo maže 7 dana kremom koju ti oni daju,koža se oguli i to je to.



I kod nas se samo maze bepantenom.
A davno nekad kad sam prvu radila,tad se mazalo isto bepantenom,ali je preko isla i ona prozirna folija.
Ovu od prosle godine sam samo mazala koji dan,nisam ni foliju stavljala.

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Tetovaza i pirsing...
11.8.2009 11:38:28   
tweety
I meni je prva išla sa kremom i folijom,to je bilo 2001 a druga 2002 samo sa kremom.

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Tetovaza i pirsing...
11.8.2009 11:53:26   
lejlaze
Imala sam pirsing na pupku, davno nekada, `97 godine i davno sam ga i izvadila.


_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Tetovaza i pirsing...
11.8.2009 14:38:38   
dana3
brrrrrrrr,ne volim to ni jedno ni drugo.
uh,ovde su istetovirane i stare zene i kako to ruzno izgleda na objesenoj kozi.
jedini pirsing su usi.na svakom po jedna rupa.klasika.
dosta rupa user posted image user posted image user posted image  po mom tijelu
Chuchi legendouser posted image user posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *