|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tetovaza i pirsing...
16.8.2009 21:30:17   
žana o8
Ima na Discoveryiu svakim rdanim danom oko 16,30 emisija Majami Ink- tatoo studio, al bockaju fenomenalno. Pogledajte pogotovo oni kojima treba ideja za tatoo

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Tetovaza i pirsing...
16.8.2009 21:36:30   
mamy Sabina
Aaa obavezno gledam i Miami i L.A Inkuser posted image user posted image
Fenomenalno rade ,u jednoj od epizoda sam i vidjela divno urađenu grančicu japanske trešnje sa cvjetićima.



_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Tetovaza i pirsing...
16.8.2009 21:40:23   
žana o8
Gledala sam i ja tu emisiju, ma fenomenalno . Oni puno upotrebljavaju boje, a naši baš i ne.

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Tetovaza i pirsing...
16.8.2009 23:00:53   
Adana
Ja sam i za tetovaze i za pirsing... user posted image  
Imam samo pirsing na usima, imam ukupno 10 rupica. user posted image  Uvijek sam imala zelju da stavim pirsing na obrvu, ali nikada nisam imala muuser posted image  za to... i sada mi je malkice zao. A vec neko vrijeme razmisljam o nanosnici. user posted image
Tetovazu nemam ni jednu, ali od kako vidjeh tetovazu od Lulu_ ozbiljno razmisljam da uradim jednu takvu, i mozda slovo A na potkoljenici sa strane, nista veliko, malo fensi slovo A, jer nam sve troma ime pocinje sa A. user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Tetovaza i pirsing...
19.8.2009 10:22:04   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: mamy RR

Aaa obavezno gledam i Miami i L.A Inkuser posted image user posted image
Fenomenalno rade ,u jednoj od epizoda sam i vidjela divno urađenu grančicu japanske trešnje sa cvjetićima.




I ja i ja! user posted image user posted image user posted image

Ali ono sto oni rade niko u BiH ne radi...ono je umjetnost prava.
Kod nas malo ako ti osjenci tetovazu ko da je BiH oslobodio. user posted image user posted image
I oni koriste puuuuno boja,mada ja ne volim plaho takve.

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Tetovaza i pirsing...
19.8.2009 14:40:52   
Mya_81 RR
Ja sam imala pirsing u nosu i na pupku...kad sam ostala trudna pirs na pupku me je počeo žuljati, a nisam kod nas uspjela naći nijedan pirs koji se može prilagođavati tako da sam ga morala skinuti...jako mi je žao user posted image , a rupica koja je ostala izgleda baš ružno...user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Tetovaza i pirsing...
19.8.2009 14:45:21   
dady
Meni je to ružno pravo!!!user posted image

_____________________________

DAWUD 20.06.2009.
Mrvica je postala mrvetina!!!
:)))))))))

ZEJD 07.11.2012.
Nova Mrvica :)))

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Tetovaza i pirsing...
19.8.2009 14:53:16   
Niobe
moja

user posted image

_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu dady)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Tetovaza i pirsing...
19.8.2009 15:17:00   
Marina939
Ja imam tetovazu, ne nesto pretjerano veliku, uradila sam je sa 19. godina i necete vjerovati ali je to bio poklon za rodjendan os moje mame. Poslije vam postavim i sliku.Samo dok ukapiram kako se to radi.

_____________________________

Jedno oko plavo prvi put me pogledalo 20.10.2009.

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Tetovaza i pirsing...
23.8.2009 13:08:50   
Tidzi
Ja nemam nista izbuseno sem usiju. Nikada mi se nije svidjao neki pirsing.
Ove godine je MM uradio tetovazu. Napisao je na ruci imena dijece, ali na Arapskom.
Meni se svidjaju samo neke orginalne i da nisu prevelike. Tetoviranje nekih zivotinja i po citavom tijelu mi se ne svidja i ne izgleda ni malo lijepo. Ako se ikada odlucim za neki tatoo bice to sigurno malo vize zadnjice-na ledjima ili mozda na ispod kose na pocetku ledja pocetna slova dijece, ali nekako isprepletena. Uglavnom neka mjesta koja mozes uvijek sakriti ili pak kada zelis da je pokazes da mozes odkriti!


_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu Marina939)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Tetovaza i pirsing...
14.9.2009 20:32:10   
*Seve*
Samo usi..Na jednom jedna,na drugom dvije rupice....Nisam ljubitelj pirsinga,nikad bila...
Sto se tice tetovaze moze da bude simpaticno...Ali nisam bas ljubitelj ni toga.
Moj muz ima jednu na ruci i  jako mi se svidja...Ima mi i prijateljica i ok je...
Ali ja nebi.

(odgovor članu Tidzi)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Tetovaza i pirsing...
14.9.2009 23:33:45   
acudesa
ima lijepih teteovaža a ima i odvratnih, ja ih nemam niti imam namjeru da ih stavljam, sviđaju mi se poneke, ali sve što je dugotrajno za mene nije prihvatljivo, kontam šta ako se pokajem za par godina?????
a, pirsing ne bih ni u snu stavilauser posted image , mada mi i njih ima slatkih kod ove omladinice
uglavnom sviđaju mi se i pirsing i tetovaže na nekom drugom, ali na meni -neuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu *Seve*)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Tetovaza i pirsing...
15.9.2009 8:48:46   
M kao Mama
Ne, znam nikada me to nije nešto pretjerano privlačilo, ali kako se Lajla rodila i kako raste, voljela bih prvo slovo njenog imena, negdje na nekom skrivenom mjestu, onako samo za mene, dal na ramenu(odnosno leđima) ili tako nešto, a možda i na članku.

Sviđa mi se i ona varijanta na prstu, kao vera, ali nema je hrabrosti za to, a i ne bih mogla na posao takva.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Tetovaza i pirsing...
15.9.2009 8:55:08   
tweety
Alma nije to ništa strašno,ja to mogu opisati kao lagano peckanje.Ja isto imam želju da istetoviram imena djece,da li samo incijale ili puna imena još ne znam.

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Tetovaza i pirsing...
15.9.2009 9:17:05   
M kao Mama
A, ne tweety, nisam mislila na bol, nego onako, ne mogu za sebe kazati da sam smjela osoba, na to sam mislia, a bol, nije ti meni to strano,


(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Tetovaza i pirsing...
15.9.2009 9:24:05   
tea lana
ja cu aBd sebi na noznom zglobu sa vanjske strane da istetoviram pisano slovo L.Nista veliko.Sad me interesuje ko je u Sarajevu dobar za to,znam za Paju ali ima li jos neko.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Tetovaza i pirsing...
23.9.2009 15:25:08   
marinela
Ja sam imala piercing na pupku,i bio je super...sad sam ga skinula,radi trudnoce...a osala mi je bas rupica se vidi.Ja sam za---Mm ima tetovazu na ramenu,ja imam zelju al nesto mi nije fol vise ipak cu biti majka....user posted image

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Tetovaza i pirsing...
17.12.2009 8:33:21   
Niobe
Eh, skontala sam jos jednu uraditi, prvom prilikom.

Sama gazala:

user posted image

Kontam s unutrasnje strane rucnog zgloba, al vjerujem da to u sarajevu ne rade.



_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu marinela)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Tetovaza i pirsing...
17.12.2009 8:56:51   
w.pooh
Niobe user posted image user posted image
Ja nemam tetovažu ali nekoliko godina ima želju da je uradim i evo baš sad razmišljam kada bih mogla otići..a najvjerovatnije ću je uraditi na vanjskoj strani nožnog zgloba slovo F malo, neobično i lijepo..kad uradim postavim sliku
A ti Nunichi se pripremi da mi u subotu sve lijepo objasniš i pokažeš tetovaže user posted image


_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Tetovaza i pirsing...
17.12.2009 9:02:40   
Nunichi
Lijepo, lijepo Niobe! user posted image
Samo moras sacekati da prestanes dojiti, jer ne praktikuju da tetoviraju "tete" koje doje. user posted image


w.pooh, valja mi ti se onda skidati u subotu. user posted image Ali nije problem, sve cemo da razjasnimo. user posted image

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Tetovaza i pirsing...
17.12.2009 9:16:05   
maja78 RR
niobe bas prelijepo izgleda!

Ja sam za tetovaze neutralna :))) Ima mi jako lijepih ali ima i pretjeranih, ja imam ideju mozda da na nozi istetoviram malog delfina sa vanjske strane oko zgloba, muz je proljetos napravio pauka na ramenu i pravo mi se svidja, izgleda kao pravi jer je u boji :) a nije pretjeran, moze ga sakriti zbog posla. Volim vidjeti na zenama tetovaze male diskretne, mislim da im daju neku sexi notu, isto kao i kod muskarca bude hot sa pravom tetovazom.
Pirsing ne volim.


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Tetovaza i pirsing...
17.12.2009 9:23:15   
lilith
ja imam dvije,jednu na lijevom ramenu i jednu iznad guze...imam i pirsing u nosuuser posted image planiram i trecu tetovazi...sliku svoje princezice,ali kao crtani lik

_____________________________

Tri najneobicnije rijeci Kada izgovaram rijec Buducnost, prvi slog već odlazi u proslost. Kada izgovaram rijec Tišina, narusavam je. Kada izgovaram rijec Nista, stvaram nesto sto se ne smjesta u bilo kakvo nepostojanje.

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Tetovaza i pirsing...
17.12.2009 9:40:18   
Nedi
Nikad mi se nijedno od toga nije sviđalo, a i da jeste ja sam svjetska kukavica nema teorije da bih smjelauser posted image . Grozno mi je vidjeti ogromne tetovaže po cijelom tijelu

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu lilith)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Tetovaza i pirsing...
17.12.2009 9:50:38   
indy_26
Ja imam dvije tetovaze. Jedna mi je na lijevom g... i ruza je onako malo veca, a druga mi je na mjestu na kojem je i Niobina tetovaza samo je kineski znak i znaci ljubav istu tu tetovazu na istom mjestu ima i moj muz i zajedno smo je uradili dok smo se zabavljali da se vjecno obiljezimo. Imam i pirsing ali sam ga sada skinula jer sam trudna a rupica mi se nekako prosirila i cim se porodim vracam ga na staro mjesto bas mi nedostaje i stomak mi je nekako ruzan bez njega.

_____________________________

indy_26

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Tetovaza i pirsing...
17.12.2009 9:56:58   
Niobe
IZVORNA PORUKA: Nunichi

Lijepo, lijepo Niobe! user posted image
Samo moras sacekati da prestanes dojiti, jer ne praktikuju da tetoviraju "tete" koje doje. user posted image



Nisam znala user posted image
ejeeeebiga user posted image


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *