|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tetovaza i pirsing...
5.1.2011 20:05:26   
anidla
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: anidla

ja sam imala pirsing u nosu, pa onda ispod donje usne...sad su samo rupice :) izvadila kad sam polagala rimsko pravo i nikad vise nisam stavila, ali moram prinzat ova ispod usne mi bas fali
ja imala "mindzuhu" u obrviuser posted image ...meni nekad fali a onda opet i ne kada vidim ko sad mindzuhe nosiuser posted image

je li dz ili djuser posted image user posted image odoh na pravopisuser posted image



dj :) ne idi na pravopis, znam i ja poneku user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Tetovaza i pirsing...
5.1.2011 20:06:09   
brzamala
Kad ugledah ovu temu, sjetih se svoje rodice. Pitala ona roditelje može li probušiti uho na više mjesta i oni joj nisu dozvolili. Pitala drugi put oni opet odbili. Ona se lijepo pokupi i ne samo da je probušila uho na više mjesta već stavila pirsing na jezik i na pupakuser posted image user posted image user posted image user posted image Tetka zamal infarkt nije dobila kad je vidjelauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Tetovaza i pirsing...
5.1.2011 20:08:59   
Anoniman
brzamala,user posted image user posted image user posted image ismija se ja...Kod mene  su prijateljice tako u skoli,same sebi zagrijavela igle obicne i busile seuser posted image user posted image mene bilo,strah gledati a kamoli da sama radimuser posted image lude heheheh...


(odgovor članu brzamala)
  Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Tetovaza i pirsing...
5.1.2011 20:10:01   
anidla
IZVORNA PORUKA: brzamala

Kad ugledah ovu temu, sjetih se svoje rodice. Pitala ona roditelje može li probušiti uho na više mjesta i oni joj nisu dozvolili. Pitala drugi put oni opet odbili. Ona se lijepo pokupi i ne samo da je probušila uho na više mjesta već stavila pirsing na jezik i na pupakuser posted image user posted image user posted image user posted image Tetka zamal infarkt nije dobila kad je vidjelauser posted image user posted image user posted image


mene je tata licno odveo u ZG da busim nos, to je bilo u prvom srednje, rekao je sve moze samo tetovazu ne moze, to nakon 18 pa ako budes htjela onda radi user posted image a ovu ispod usne sam u Barceloni uradila, nazvala tatu i rekla mu: hej znas sta ima novo?  kaze on meni: Nisi valjda tetovazu stavila? reko nisam, probusila sam usnu...kaze on men: dobro je user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu brzamala)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Tetovaza i pirsing...
5.1.2011 20:23:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: brzamala

Kad ugledah ovu temu, sjetih se svoje rodice. Pitala ona roditelje može li probušiti uho na više mjesta i oni joj nisu dozvolili. Pitala drugi put oni opet odbili. Ona se lijepo pokupi i ne samo da je probušila uho na više mjesta već stavila pirsing na jezik i na pupakuser posted image user posted image user posted image user posted image Tetka zamal infarkt nije dobila kad je vidjelauser posted image user posted image user posted image


mene je tata licno odveo u ZG da busim nos, to je bilo u prvom srednje, rekao je sve moze samo tetovazu ne moze, to nakon 18 pa ako budes htjela onda radi user posted image a ovu ispod usne sam u Barceloni uradila, nazvala tatu i rekla mu: hej znas sta ima novo?  kaze on meni: Nisi valjda tetovazu stavila? reko nisam, probusila sam usnu...kaze on men: dobro je user posted image



Tvoj stari pravo cool moj nije htjeo da cuje , ja jednom pitala iz zeze da  vidim sta ce reci reko stari ja kontam da se istetoviram, a on sav sretan kao pa gdje si kontala? Kazem ja na ramenu , on ono faca osmijeh kaze nije ti losa ideja, ali ima on kao bolju ja zinula ne mogu da vjerujem da cu cuti nesto tako od njega ...Ja se zaletila haj reko stari da cujem tvoju ideju kaze stari idi istetoviraj se i brzo kuci da ti ruku iz ramena iscupamuser posted image user posted image

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Tetovaza i pirsing...
5.1.2011 20:46:25   
anidla
marinadk hahahahhahah user posted image user posted image user posted image user posted image za tvog starog i zadnju recenicu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

moj tata je legenda, npr, kad sam dosla u Sarajevo da studiram rekao mi je:

1. pamet u glavu
2. ako propusis prvo meni reci da ti ja kupujem cigare, nemoj da me lazes
3. ne drogiraj se
4. idi na zurke, koncerte, parrtije kad god imas slobodnog vremena, ja cu ti platiti kartu
5. ne lazi me kad padnes ispit
6. kad polozis ispit onda mozes doci kuci (citaj ne vracaj se user posted image )

ma moj tata je bas bas bas legendauser posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Tetovaza i pirsing...
5.1.2011 20:57:42   
Anoniman
ni meni moji nisu nikad nista branili...pirsing sam stavila s 15 (mama me vodila...zapravo,p ratilauser posted image ) prvu tetovazu s 16...drugu s 18...nista od ovog nikad nisam pozalila...i sad bih opet sve ponovilauser posted image ...stim da sam o tetovazi jaaaako dugo razmisljala...i prvoj i drugoj

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Tetovaza i pirsing...
5.1.2011 21:21:05   
sporty mamaa
Moja najbolja frendica je imala u nosu pirsing, protivno zelji njenog tate. Kad je izlazila vani stavila bi, kad je bila kuci skinula biuser posted image user posted image user posted image Kako mi je to bilo smjesno, ni dan danas joj tata nije saznao da je imala pirsing. I da kad je pitao za rupicu, znam da je uvijek sakrivala i govorila da joj je kao nesto s nosem, pa mora takouser posted image Kad vise nije mogla stavljati i skidati skinula ga je, do daljnjegauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Tetovaza i pirsing...
13.2.2011 23:53:43   
ladyblue RR
Ja mnogo volim tetovaže...
Tetovirala sam leđa i nogu. Prilično su velike tetovaže jer nisam ljubitelj onih malih.
Doduše, davno je to bilo ali nikada se nisam pokajala.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Tetovaza i pirsing...
14.2.2011 7:51:21   
Lulu_08
Meni nisu branili, imala sam gore u ušima na obje strane, kasnije i pupak, drugo nisam ni htjela. Tetovažu potajno već dugo želim ali se ne usuđujem.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Tetovaza i pirsing...
14.2.2011 8:22:37   
Anoniman
mm i ja smo se tetovirali prije 4 godine,on moje a ja njegovo ime na zapescu lijeve ruke... spremam se na drugu tetovažu, slovo N,al pricekat cu jos malo dok fino ne smislim gdje cu i kakvu..user posted image

(odgovor članu Lulu_08)
  Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Tetovaza i pirsing...
14.2.2011 19:38:17   
škorpija
kao djevojka imala sam pirsing u nosu, znači prije nekih desetak godina, kasnije sma je skinula i zaraslo je super, ništa se ne vidi,

tetovaže mi se sviđaju ali male i skrivene, ne volim vidjeti njemačke babe na plaži sa ogromnim tetovažama na mlohavom tijeluuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Tetovaza i pirsing...
14.2.2011 19:42:51   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: škorpija

kao djevojka imala sam pirsing u nosu, znači prije nekih desetak godina, kasnije sma je skinula i zaraslo je super, ništa se ne vidi,

tetovaže mi se sviđaju ali male i skrivene, ne volim vidjeti njemačke babe na plaži sa ogromnim tetovažama na mlohavom tijeluuser posted image



Hahhahaahahahhaha


A ja taman mislila preko ovih divnih strija po donjem stomaku istetovirati VODOPAD...hahahahahahahaha

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Tetovaza i pirsing...
14.2.2011 21:20:00   
Dina_1405
ja bih voljena na pupku , ali me strah tog busenja,a cula sam da je bolno. Tatoo bih na lijevoj ruci,iznad dlana , znaci na unutrasnjoj strani,pocetno slove imena user posted image . Samo jos da se i muzic slozi! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nije zanimljivo ono što vam žene kažu, zanimljivo je ono što presute...

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Tetovaza i pirsing...
14.2.2011 21:34:06   
leli§
IZVORNA PORUKA: Dina_1405

ja bih voljena na pupku , ali me strah tog busenja,a cula sam da je bolno.


ne boli, malo je neprijatno meni je bila muka kada sam vidjela kolika je igla ali ne boli ako to odradi "strucnjak"...100% sigurna provjereno 2 putauser posted image user posted image user posted image samo je meni oba puta tijelo odbacilo piercing. i to oba puta tokom duzeg putovanja i od stresauser posted image a namjeravam jos jednom pokusati (nada zadnja umire)user posted image user posted image user posted image


_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Dina_1405)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Tetovaza i pirsing...
14.2.2011 21:39:31   
pumababy
Ja bih voljela imat u nos,isla sam uradit i nisam smelauser posted image user posted image user posted image

Ko ima iskustvo ,boli liuser posted image ,inace sam strasljiva uzasno..

_____________________________

10.08.2010.

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Tetovaza i pirsing...
14.2.2011 21:40:23   
škorpija
anidla stari ti je bio pametan vazda, zna on da pirsing zaraste, a tetovaža ostade i ond abudeš stara kebara sa tetovažomuser posted image

djana kad malo razmislim možda to nije loša idejauser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Tetovaza i pirsing...
14.2.2011 21:41:27   
škorpija
pumababy nos ne boli uopšte, ja nisam ni osjetila a bušio mi zlatar pištoljem

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Tetovaza i pirsing...
14.2.2011 21:44:32   
pumababy

IZVORNA PORUKA: škorpija

pumababy nos ne boli uopšte, ja nisam ni osjetila a bušio mi zlatar pištoljem

user posted image user posted image
ja kad sam videla mindjuse neke velike kuke user posted image user posted image fino se okrenem i na vrata onaj sto radi me ubedjuje i muz bice ok ja odoh,plus sam cula neku dok su joj busili ne znam gdjeuser posted image da je vrisnula user posted image user posted image a jos uvijek mi se to radi ..

_____________________________

10.08.2010.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Tetovaza i pirsing...
14.2.2011 21:45:42   
many
IZVORNA PORUKA: škorpija

pumababy nos ne boli uopšte, ja nisam ni osjetila a bušio mi zlatar pištoljem
i ja imam pirs u nosu i isto sam ga busila kod zlatara pistoljem i fakat nista nije boljelo ni sekunde,,,a jos bi voljela jezik probusit to mi je jos zelja od davninauser posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Tetovaza i pirsing...
14.2.2011 21:48:00   
pumababy

IZVORNA PORUKA: many

IZVORNA PORUKA: škorpija

pumababy nos ne boli uopšte, ja nisam ni osjetila a bušio mi zlatar pištoljem
i ja imam pirs u nosu i isto sam ga busila kod zlatara pistoljem i fakat nista nije boljelo ni sekunde,,,a jos bi voljela jezik probusit to mi je jos zelja od davninauser posted image



Hvala vam na ohrabrenju ajde sutra idem user posted image user posted image user posted image

_____________________________

10.08.2010.

(odgovor članu many)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Tetovaza i pirsing...
14.2.2011 21:56:35   
Lulu_08
Sta ja znam, meni nije tako bolno busenje bilo, malo mucno vidjeti iglu to da, jer je to kao suplja igla kroz koju pirsing prodje, bah bah. A i ja sam imala odbijanje, ali je proslo ok na kraju zaraslo dobro. Nikad mi poslje nije rupica zarasla, sad da mi je stomak cvrst i ravan bih mogla opet staviti komotno. Al posto nisam zadovoljna tibom necu ni da stavljam hehehehe...

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu pumababy)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Tetovaza i pirsing...
14.2.2011 21:59:17   
many
IZVORNA PORUKA: pumababy


IZVORNA PORUKA: many

IZVORNA PORUKA: škorpija

pumababy nos ne boli uopšte, ja nisam ni osjetila a bušio mi zlatar pištoljem
i ja imam pirs u nosu i isto sam ga busila kod zlatara pistoljem i fakat nista nije boljelo ni sekunde,,,a jos bi voljela jezik probusit to mi je jos zelja od davninauser posted image



Hvala vam na ohrabrenju ajde sutra idem user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   javi sutra kada obavis kao je proslo...

(odgovor članu pumababy)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Tetovaza i pirsing...
14.2.2011 22:02:14   
pumababy
ok many javljam ako se ne predomislim ipak cu za vikend otic a imam zelju jos prije tri godine je taj pokusaj biouser posted image


_____________________________

10.08.2010.

(odgovor članu many)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Tetovaza i pirsing...
14.2.2011 22:03:45   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja odavno zelim pirsing na nosu al me strahuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a rodila zena s dripomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
eh mogla bi ovo sebi darovati za 30-ti rođendanuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu many)
  Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *