|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tetovaza i pirsing...
14.2.2011 22:20:09   
pumababy

IZVORNA PORUKA: noa

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja odavno zelim pirsing na nosu al me strahuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a rodila zena s dripomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
eh mogla bi ovo sebi darovati za 30-ti rođendanuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image "ta sam" ajd pa cemo zajednouser posted image





_____________________________

10.08.2010.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Tetovaza i pirsing...
15.2.2011 22:29:35   
Nunichi
Ja sam konacno uradila i svoju trecu tetovazicu, prije par mjeseci.
Ona mi je naaaajdraza, okice moje dusice na vrhu ledja, odmah ispod vrata. user posted image
Preslatka je! user posted image

(odgovor članu pumababy)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Tetovaza i pirsing...
16.2.2011 0:34:06   
Anoniman
Ja imam jednu tatoo na ledjima, ne veliku, ali nije bas ni minijaturna, ona za mene oznacava nesto bitno u mome zivotu, a sto se tice piercinga sto bi moja mama rekla nema gdje rupu nisi imala user posted image , ali sve sam povadila jer mi vremenom dosadilo. Planiram jos tetovaza ali na mjestima koja se mogu sakriti po potrebi. Da se ne uvrijede ove forumasice, ali nekako mi je ruzno ime dijeteta ili inicijal na nozi, volim vidjeti na nozi tetovazu, ali mi dijete nije "za noge". Moje misljenje naravno user posted image

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Tetovaza i pirsing...
16.2.2011 0:48:52   
melly__
Ja imam dvije tetovaze i piercing na stomaku koji sam odavno izvadila ali jos nikad nije zarastaouser posted image da li ce uopce zarasti user posted image tetovaze su obe minijaturne,jedna se vidi druga ne i tako bih rado jos jednu ali mm nije bas odusevljenuser posted image

_____________________________

17.06.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Tetovaza i pirsing...
16.2.2011 0:51:09   
Mya_81 RR
Melly, ja mislim da neće zarasti...ja sam ga skinula negdje u 4. mj. trudnoće i vratila ga poslije skoro 19 mjeseci bez problema...

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu melly__)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Tetovaza i pirsing...
16.2.2011 1:08:14   
melly__

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Melly, ja mislim da neće zarasti...ja sam ga skinula negdje u 4. mj. trudnoće i vratila ga poslije skoro 19 mjeseci bez problema...

Ja svoj ne mislim vracatiuser posted image bar dok se ne rijesim ovih "drobova" koji mi ostadose poslije poroda user posted image

_____________________________

17.06.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Tetovaza i pirsing...
17.2.2011 10:34:52   
balasgirl
Ja imam tetovažu na dnu leđa koju sam uradila prije 6-7 godina. Sad bih htjela da je uklonim, zna li neko gdje se to može uraditi i koliko laserskih tretmana treba da se tetovaža skroz otkloni.

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu melly__)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Tetovaza i pirsing...
17.2.2011 10:52:38   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: melly__

Ja imam dvije tetovaze i piercing na stomaku koji sam odavno izvadila ali jos nikad nije zarastaouser posted image da li ce uopce zarasti user posted image tetovaze su obe minijaturne,jedna se vidi druga ne i tako bih rado jos jednu ali mm nije bas odusevljenuser posted image



Moj pupak nikad nije zarastao, a ne zelim vratiti pirsing zato sto nisam zadovoljna izgledom stomaka. Ako bi nekad vratio staru cvrstocu vratila bih ga :-)

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu melly__)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Tetovaza i pirsing...
17.2.2011 11:21:10   
emi7908
Eh i ja sam se pitala isto o zarastanju rupice poslije pirsinga? Imala sam dva  na nosu i na pupu i imam jednu veeeeliku tetovažu. Ova rupica na nosu mi je zarastla ali ova na pupku na žalost nije;  u trećem mjesecu trudnoće sam ga skinula i kasnije godinu i po bez problema ga vratila tako da se i ja pitam koliko treba da uopšte zaraste???
user posted image

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Tetovaza i pirsing...
17.2.2011 13:52:36   
koka i po
nista od tog dvoje.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Tetovaza i pirsing...
17.2.2011 20:55:43   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: Djana

IZVORNA PORUKA: melly__

Ja imam dvije tetovaze i piercing na stomaku koji sam odavno izvadila ali jos nikad nije zarastaouser posted image da li ce uopce zarasti user posted image tetovaze su obe minijaturne,jedna se vidi druga ne i tako bih rado jos jednu ali mm nije bas odusevljenuser posted image



Moj pupak nikad nije zarastao, a ne zelim vratiti pirsing zato sto nisam zadovoljna izgledom stomaka. Ako bi nekad vratio staru cvrstocu vratila bih ga :-)


I ja mislim da nikad više neću imati stomak kao nekada. Svejedno mi bolje izgleda sad stomak s pirsingom nego kad vidim onu rupicu...

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Tetovaza i pirsing...
17.2.2011 21:00:06   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR


IZVORNA PORUKA: Djana

IZVORNA PORUKA: melly__

Ja imam dvije tetovaze i piercing na stomaku koji sam odavno izvadila ali jos nikad nije zarastaouser posted image da li ce uopce zarasti user posted image tetovaze su obe minijaturne,jedna se vidi druga ne i tako bih rado jos jednu ali mm nije bas odusevljenuser posted image



Moj pupak nikad nije zarastao, a ne zelim vratiti pirsing zato sto nisam zadovoljna izgledom stomaka. Ako bi nekad vratio staru cvrstocu vratila bih ga :-)


I ja mislim da nikad više neću imati stomak kao nekada. Svejedno mi bolje izgleda sad stomak s pirsingom nego kad vidim onu rupicu...


Upravu si, medjutim ja odustadoh da budem jos malo iskrenija i zato sto planiram drugu trudnocu, ako Bog da. Pa kontam hajde neka stoji kako stoji, a ako bi MOOOZDA nekad stomak izgledao bar malo bolje vratim pirsing, jer ga fakat volim!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Tetovaza i pirsing...
21.7.2011 9:10:52   
Niobe
user posted image

_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Tetovaza i pirsing...
21.7.2011 9:23:47   
w.pooh
Niobe user posted image

I ja razmišljam o drugoj user posted image

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Tetovaza i pirsing...
21.7.2011 9:28:38   
mala86

IZVORNA PORUKA: Niobe

user posted image


e daj mi reci koliko ovo boli na ovom dijelu ruke user posted image

ja sam tu negdje htjela nesto,ali me vise drugi odgovorili-kao tu ti uzas boli i ja odustala

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Tetovaza i pirsing...
21.7.2011 9:35:36   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: emi7908

Eh i ja sam se pitala isto o zarastanju rupice poslije pirsinga? Imala sam dva  na nosu i na pupu i imam jednu veeeeliku tetovažu. Ova rupica na nosu mi je zarastla ali ova na pupku na žalost nije;  u trećem mjesecu trudnoće sam ga skinula i kasnije godinu i po bez problema ga vratila tako da se i ja pitam koliko treba da uopšte zaraste???
user posted image


mislim da ne zarasta...rupa je to user posted image
ja sam vec pisala da je i kod mene bilo slično..kada mi je u trudnoci pupak krenuo da ispada van, piercing mi je stvarao neugodu pa sam ga izvadila..odmah nakon poroda ga vratila bez problema..doduse, svakih sedam dana sam provlacila kroz rupicu da sam sigurna da nece zarasti dok se ne porodim..
vala brate je ruzna rupa bez piercinga pa kakav god da je stomak..ja bih ga vratila jer u svakom slucaju stomak bolje izgleda..onako mi je pupak bez piercinga kao ranjenuser posted image user posted image
a tetovaža me nikad nije privlačila...ni motori...a roker sam u duši user posted image fakat, nikada se ne bih mogla tetovirati...nikada...jojjjjjjjj

< Poruku je uredio pocahontas -- 21.7.2011 9:37:08 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Tetovaza i pirsing...
21.7.2011 10:24:04   
Niobe
IZVORNA PORUKA: mala86


IZVORNA PORUKA: Niobe

user posted image


e daj mi reci koliko ovo boli na ovom dijelu ruke user posted image

ja sam tu negdje htjela nesto,ali me vise drugi odgovorili-kao tu ti uzas boli i ja odustala


Uopste ne boli, istetovirala bih se 15 puta. Laz je da uzas boli. A i moj tattoo majstor  je fkt njezan bio. Nije cak ni neugodno. Tetovaza na vratu je boljela 500x vise


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Tetovaza i pirsing...
2.8.2011 10:44:44   
balasgirl
Niobe je li ovo Pajinih ruku djelo? I ako nije tajna, šta predstavlja ovaj tattoo?

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Tetovaza i pirsing...
8.8.2011 1:00:59   
esmina i bebina mam
niobe lijepa ti je tetovaza user posted image


ja sam nekada imala pircing u nosu davno davno probusila u zlatari i pravo me zabolilo ali mi je bilo super medutim moje tijelo odbacuje ponekad i srebro a kako je nausnica bila srebrena svaki put kad sam cistila rupicu isto da sam nanovo probijala,bas sam se napatila i jedne noci sam je skinula jer sam slinila a ona je do jutra zarasla.user posted image


_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Tetovaza i pirsing...
24.8.2011 14:44:44   
Niobe
IZVORNA PORUKA: balasgirl

Niobe je li ovo Pajinih ruku djelo? I ako nije tajna, šta predstavlja ovaj tattoo?


Nije Pajinih ruku djelo :) Admirovih ruku djelo :D
Tetovaža predstavlja indijanski predmet koji se zove Dreamcatcher i služi za ''hvatanje'' noćnih mora(odatle mreža) U sve to je ukomponirano slovo A, koje je prvo slovo imena mog djeteta. :)


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Tetovaza i pirsing...
30.10.2011 14:41:52   
Anoniman
moj san ce se ostvariti cekam poziv,ako zazvoni idem da udarim novu fasadu,ako ne veceras onda do kraja sedmiceuser posted image jedva cekam,ko na iglama sam

< Poruku je uredio MarinaDK -- 30.10.2011 14:45:10 >

(odgovor članu Niobe)
  Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Tetovaza i pirsing...
30.10.2011 14:46:12   
ElmaB
Extra je tetovaža, ja se kanim evo mjesecim da na vratu istetoviram imena djece. Imam i sliku, ali kažu da boli, samo me to odbija inače bih sutra to uradila, a i hoću ja se nadam jednog dana.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Tetovaza i pirsing...
30.10.2011 14:58:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ElmaB

Extra je tetovaža, ja se kanim evo mjesecim da na vratu istetoviram imena djece. Imam i sliku, ali kažu da boli, samo me to odbija inače bih sutra to uradila, a i hoću ja se nadam jednog dana.


Ne bojim se ja boli,fizicka bol je prolazna...

(odgovor članu ElmaB)
  Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Tetovaza i pirsing...
30.10.2011 18:16:07   
Anoniman
Hej zene imam jedno pitanje????Trazih po netu  i  nadjoh  dva odgovora ne i da...Smije li  se  zena  istetovirati dok doji???Ovo sto prositah pise da  ink     tj tinta  tetoviranjem dolazi u  krv,npr  ajo je neko davalac  krvi  poslije  uradjene tetovaze    6  narednih mjeseci ne smije  donirati....Opet   citam da  se tetovira gornji sloj  koze   i da je bezopasno ....Ja  sam u svojim mislim vec odbila ali  da vidim  mozda neko bolje zna

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Tetovaza i pirsing...
30.10.2011 18:38:34   
Nunichi
Meni nisu htjeli raditi dok sam dojila. Kao moze, ali eto nemoj, nije nuzda. Nisam puno ni ispitivala zasto, jer sam i prije cula da nije preporucljivo.

Jel jos cekas poziv Marina? Sta ces raditi, na kojem dijelu?

Uh ovo je bas zaraza, ja bih jos. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *