|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
[Anketa]

Koje higijenske uloske koristite?


Always
  29% (55)
Libresse
  17% (33)
Molped
  2% (4)
Violeta
  19% (36)
Naturella
  19% (36)
Vir
  0% (0)
Platnene
  0% (1)
Neke druge
  4% (8)
Carefree
  8% (16)


Ukupno glasova: 189


(Posljednji glas : 2.4.2016 21:47:51)
(Glasanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
25.1.2009 9:47:19   
mamabb
Olways sensitive dok nisam otkrila feel fine, fenomenalni su.

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
25.1.2009 14:38:09   
batterfly
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Na always sam definitivno alergicna i znam jos x osoba koje ih takodje ne podnose. Totalno su sinteticke i ja odmah dobijem osip iako mi koza uopste nije osjetljiva i inace nemam problema s tim.




Potpisujem i nekako se osjecam "potparenom" u njima.....
Do nedavno sam koristila "carefree",ali mi se opet poceo javljati isti problem(osip)
A zadnje 3-4men. koristim "libresse"...i mislim da mi odgovaraju....
Odlicni su mi....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
25.1.2009 14:46:58   
Visnja RR
svakodnevne-  carefree uloske - cotton
a za "one dane" user posted image  opet carefree ali bez krilaca jer sam alergicna na ona krilca...
godinama korisitim njih i nikad nikakvih problema...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
25.1.2009 17:17:07   
stella
Nikka,sada je kod mene sve ok.Imam redovno posle poroda.

A prije mi se u nekoliko dana znalo poremetiti a kada koristim tampone onda jos vise po 15 dana nema pa dodje.i naredni put kad dobijem ako ih ne koristim bude opet razlika u nekolliko dana

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
25.1.2009 23:22:35   
Leva
Koristim Naturella uloske sa kamilicom i obicne i dnevne, Ob tampone u zavisnosti od prilike.
Always uloske sam ranije koristila, jednostavno mi se ne sviđa sva ona kolicina plastike. Prijateljica mi je preporucila Violetine uloske sa Aloa Verom nisu losi ali su mi ogromni.

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
26.1.2009 10:38:18   
merimaa
violeta sensitiveuser posted image

_____________________________

Vedad 11.05.2007 najljepsi dan u mom zivotu!

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
4.2.2009 0:38:20   
mariposa
carefree i meni su najbolji do sada

(odgovor članu merimaa)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
4.2.2009 15:26:34   
Lenka
violeta... a inače sve violetine proizvode, mislim da su odlični osim pelena (dm za dječake najbolje)

(odgovor članu mariposa)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
6.2.2009 13:15:11   
Vedica
IZVORNA PORUKA: budućamama

Ja sam prije uvijek koristila always sensitive, ali kad sam probala Libresse- ostala sam im vijerna. Osjećaj je isti ko da se nose samo pamučne gaćice. Probajte, ja sam prezadovoljnauser posted image


potpisujem, kada sam jednom probala libresse (najcesce roza pakovanje) vjerna jos uvijek (nazalost user posted image ).


_____________________________

***************************
Quien con fe sabe esperar, ve al fin la suerte llegar!

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
6.2.2009 13:21:39   
NANICA

IZVORNA PORUKA: budućamama

Ja sam prije uvijek koristila always sensitive, ali kad sam probala Libresse- ostala sam im vijerna. Osjećaj je isti ko da se nose samo pamučne gaćice. Probajte, ja sam prezadovoljnauser posted image


Potpisujem hiljadu puta user posted image user posted image ,
U svim bojama pakovanja, velicinama itd.,

(odgovor članu Vedica)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
6.2.2009 13:32:51   
jasmina_mm
Libresse i prezadovoljna sam. Jednom sam od sestre uzela Always sensitive i imala sam osjecaj da mi je rana se stvorila koliko me je peckalo...

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
6.2.2009 13:34:17   
maslačak82
Always-uvijek i zauvijek!
Nikad nisam imala problema, niti "istjecanja", ja prezadovoljna.


_____________________________

Još jedna trudilica


(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
17.2.2009 3:37:28   
Lorna
Iskljucivo Always

_____________________________

Upoznajte Lornu
http://lorna-a-petschelt.blogspot.com/

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
1.8.2010 10:18:19   
amela2208
evo mene ponovo da pokrenem ovu temuuser posted image

Molim vas da mi sto prije i sto vise date odgovora inace cuuser posted image user posted image user posted image
jedna mi sestra ima 13-14 godina, prije par dana je dosla bez roditelja iz dijaspore, medjutim dosla joj je user posted image i ona je otisla i kupila sebi tamponeuser posted image user posted image user posted image user posted image Curica je nevina i kad sam je pitala pa zasto si Dzeneta kupila sebi tampone kaze pa moje drustvo sve koristi njih i manji suuser posted image user posted image joj kad nisam poludjela. Sad vas pitam zna li neko da li tamponi mogu da joj `oduzmu` nevinost___?
 


_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu Lorna)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
1.8.2010 10:25:29   
Hannica
Ja koliko znam da tampon ne moze oduzet nevinost,pise na njima da ne moze,a i ne gura se to toliko duboko da bi se oduzela nevinost,osim toga mislim da treba dobro gurnut da bi se nevinost oduzela.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
1.8.2010 10:26:38   
Anoniman
Navodno da postoje neki mini tamponi za djevice (znači ovi ostali mogu oštetiti himen) ali meni je to sve nesigurno....pa pitaj je kada je prvi put stavljala da li ju je boljelo,ako nije oštetila himen ne bi je trebalo boljeti,bar ne puno.

A što se tiče uložaka odavno koristim Libresse i prezadovoljna sam.

< Poruku je uredio Gracanka -- 1.8.2010 10:27:47 >

(odgovor članu amela2208)
  Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
1.8.2010 10:30:12   
Hannica
Ja sam korislila always dok nisam violet probala,od tada sam violeta i nista drugo.Nedavno sam uzela always jer nije bilo violete i i cini mi se da se malo promjenio,prije su mi bili bolji njihovi ulosci.
Takodjer koristim tampone OB sa svilenom povrsinom i oni su mi super.Tampone koristim samo kad idem vani jer smatram da je ipak bolje koristiti uloske.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
1.8.2010 10:35:51   
amela2208
Always
IZVORNA PORUKA: Hannica

Ja koliko znam da tampon ne moze oduzet nevinost,pise na njima da ne moze,a i ne gura se to toliko duboko da bi se oduzela nevinost,osim toga mislim da treba dobro gurnut da bi se nevinost oduzela.user posted image

Znam ja da se treba dobro gurnut user posted image ali se ipak plasim jer ta mi sestra nema majke vec macehu i neke stvari ne moze pricat sa njomuser posted image DIjete je ona jos za tampone al eto

Always
IZVORNA PORUKA: Gracanka

Navodno da postoje neki mini tamponi za djevice (znači ovi ostali mogu oštetiti himen) ali meni je to sve nesigurno....pa pitaj je kada je prvi put stavljala da li ju je boljelo,ako nije oštetila himen ne bi je trebalo boljeti,bar ne puno.

A što se tiče uložaka odavno koristim Libresse i prezadovoljna sam.

citala sam i ja prospekt na tim tamponima i kaze da za vrijeme user posted image bude to nesto elasticno i da je tesko povrijediti himen ali meni zao curiceuser posted image jer kod nas se te stvari sto se tice nevinosti puno gledaju i od velikog su znacaja. Steta bi bilo da zbog gluposti izgubi nevinost
a sto se tice ulozaka ja koristim Always od kako sam dobilauser posted image
hvala na brzim odgovorimauser posted image


_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
1.8.2010 10:46:34   
de_de
Koliko ja znam ne mogu. Ima bas puno djevojcica/djevojaka koje su djevice a koje koriste tampone bez problema.



_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
3.8.2010 12:05:46   
plava72
feel fine....user posted image ...stvarno su super

_____________________________

Ako si usamljen kad si sam u lošem si društvu..

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
14.9.2010 18:20:22   
mrkva
 meni su Always grozni, isto ko da kesu stavim, imam osjećaj da mi je stalno mokro i da će mi sve proći, prije trudnoće sam koristila Boni Feel fine, a onda kad sam otkrila Violetine(zeleno pakovanje) presla sam na njih, super su i pamućni su, jedino su oni violetini pamucni ulosci. Zanima me je li neko od vas koristio Dm-ove JESSSA, nesto tako se zovu, uglavnom ja sam ih vidjela samo u Dm-u???

(odgovor članu plava72)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
14.9.2010 18:24:16   
sporty mamaa
violeta, dosad su mi najbolji, svida mi se sto uz njih dodu i vlazne maramiceuser posted image user posted image

(odgovor članu mrkva)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
14.9.2010 18:26:25   
Visnja RR
carefree cotton - dnevne
a za one dane opet carefree ali bez krilaca...krilca me iritirajuuser posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
14.9.2010 18:28:26   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: amela2208

evo mene ponovo da pokrenem ovu temuuser posted image

Molim vas da mi sto prije i sto vise date odgovora inace cuuser posted image user posted image user posted image
jedna mi sestra ima 13-14 godina, prije par dana je dosla bez roditelja iz dijaspore, medjutim dosla joj je user posted image i ona je otisla i kupila sebi tamponeuser posted image user posted image user posted image user posted image Curica je nevina i kad sam je pitala pa zasto si Dzeneta kupila sebi tampone kaze pa moje drustvo sve koristi njih i manji suuser posted image user posted image joj kad nisam poludjela. Sad vas pitam zna li neko da li tamponi mogu da joj `oduzmu` nevinost___?
 



Ne mogu, dokazano, ja ih koristila od svoje 13.godineuser posted image user posted image Doduse ja nisam mogla trpiti da se na moru ne okupam, pa sam ih tada najvise koristila, jer nesto ih ne volim, ali ako vec hoce neka kupi mini tamponeuser posted image

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
14.9.2010 18:29:15   
Ilhana RR
od sledece menstruacije koristim Nadira uloske =) Homemade 100% cotton =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *