|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
[Anketa]

Koje higijenske uloske koristite?


Always
  29% (55)
Libresse
  17% (33)
Molped
  2% (4)
Violeta
  19% (36)
Naturella
  19% (36)
Vir
  0% (0)
Platnene
  0% (1)
Neke druge
  4% (8)
Carefree
  8% (16)


Ukupno glasova: 189


(Posljednji glas : 2.4.2016 21:47:51)
(Glasanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
30.6.2011 12:04:22   
veeseelaa
obzirom da ništa od mog odgođenog ciklusa ostaje mi da se informiram o tamponima, nikada ih nisam koristila al eto moraću
Mada se ja njih bojim user posted image  sve kontam šta ako bi se zaglavili user posted image user posted image

e šta kažete? koje tampone? koliko često se mijenjaju??? jesu li sigurni u smislu da ne procuri??? itd

< Poruku je uredio veeseelaa -- 30.6.2011 12:05:08 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
30.6.2011 12:07:46   
Anoniman
Vesela ja koristim uvijek tampone, jedino nocu uloske. meni su najbolji OB, mislim da su comfort, mada su njihovi svi dobri. Procuriti ti nece sigurnouser posted image . Oni se otprilike svako 2-3 sata mjenjaju, ali zavisno i od obilnosti tvog ciklusa. Na moru ti preporucujem da mijenjas i cesce jer si na suncu, a sto se tice da se natope vodom, posto znam da dosta zena to brine, nece ne brini, samo ih pravilno stavi user posted image . Guraj dok ne osjetis da ih ne osjetis user posted image . Dok god ti je nelagodan dole osjecaj znaci da dovoljno duboko nisi stavilauser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
30.6.2011 12:09:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

obzirom da ništa od mog odgođenog ciklusa ostaje mi da se informiram o tamponima, nikada ih nisam koristila al eto moraću
Mada se ja njih bojim user posted image  sve kontam šta ako bi se zaglavili user posted image user posted image

e šta kažete? koje tampone? koliko često se mijenjaju??? jesu li sigurni u smislu da ne procuri??? itd

vesela ja ih koristim iskreno prvi puta me bilo strah da gurnem jer sam se bojala da ce ostat u meniuser posted image user posted image user posted image ja nemam obilne menge pa tako da sam menjala osjetis dole kad se napuni osjetis tvrdo dole user posted image user posted image user posted image
Cak sam na moru se kupala sa tamponom jer sam dobila tamouser posted image i sve super .Gurnes ga dok ga ne osjetisuser posted image user posted image prstom ma vidices , ne boj se ima onaj visi konac stavim ga na gacice .zNAS kako je super user posted image ....
Bolje od ulozaka ijedni .....


(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
30.6.2011 12:09:46   
veeseelaa
Guraj dok ne osjetis da ih ne osjetis . Dok god ti je nelagodan dole osjecaj znaci da dovoljno duboko nisi stavila


a šta ako tampon moja mica maca proguta???

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
30.6.2011 12:11:03   
veeseelaa
Cak sam na moru se kupala sa tamponom jer sam dobila tamo i sve super .Gurnes ga dok ga ne osjetis prstom ma vidices , ne boj se ima onaj visi konac stavim ga na gacice .zNAS kako je super ....
Bolje od ulozaka ijedni .....



moram isprobati, samo se bojim da se ne zaglavi , još taj belaj da me snadjeuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
30.6.2011 12:11:22   
Anoniman
Draga tvoja cica, maca je kulturna i ona ne guta user posted image . Sad salu na stranu ima dug konac koji je nemoguce da proguta, tako da ne briniuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
30.6.2011 12:14:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Cak sam na moru se kupala sa tamponom jer sam dobila tamo i sve super .Gurnes ga dok ga ne osjetis prstom ma vidices , ne boj se ima onaj visi konac stavim ga na gacice .zNAS kako je super ....
Bolje od ulozaka ijedni .....



moram isprobati, samo se bojim da se ne zaglavi , još taj belaj da me snadjeuser posted image

MA jok ba nece user posted image user posted image user posted image user posted image samo je malo ruzan osjecaj kad ga vadis mislim ne boli samo se MORAS opustiti nemoj biti u grcu uzmes ga konac pridnu i povuces on izadje ko mis krepaniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
I kad budes gurala ga opusti se

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
30.6.2011 12:15:22   
veeseelaa
samo je malo ruzan osjecaj kad ga vadis mislim ne boli samo se MORAS opustiti nemoj biti u grcu uzmes ga konac pridnu i povuces on izadje ko mis krepani


ko čep iz vina user posted image user posted image user posted image  još ako bude popratni zvuk user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
30.6.2011 12:17:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

samo je malo ruzan osjecaj kad ga vadis mislim ne boli samo se MORAS opustiti nemoj biti u grcu uzmes ga konac pridnu i povuces on izadje ko mis krepani


ko čep iz vina user posted image user posted image user posted image  još ako bude popratni zvuk user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i da ga ima sama si na solji user posted image user posted image user posted image user posted image samo ces ga ti cuti al nema .
Kad se napuni osjetices nebirni bit ce ti dole kad sjednes tvrdo kao da je u tebe uso znasuser posted image user posted image user posted image user posted image ....
A ti to hos na more jel a imat cesuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
30.6.2011 12:24:13   
veeseelaa
ma možda dobijem user posted image  u zadnja 2-3 dana ljetovanja

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
30.6.2011 12:30:44   
Anoniman
ja sam tamo dobila drugi dan . Tako da sam svo vrijeme tampone koristila pa me nije nimalo omelo u kupanju i suncanju user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
30.6.2011 12:32:12   
sarisari
ja koristim OB i nista ne brini, nece ga progutati, nece se zaglaviti, samo ga fino stavis...:) ( tampon ), mijenjaj svaka sat, dva, tri ovisno od obilne mje., ja se kupam u moru sa njim bez problema i cim izadjem iz vode odmah ga promjenim stavim novi, konac je dovoljno dug da nema sanse da ga ne mozes izvuci samo se opusti i lagano, osjecaj je ok, ne boli nije ruzno...:)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
30.6.2011 14:29:29   
veeseelaa
hvala cure

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
9.9.2011 14:59:27   
malena sharena
Koristim platnene uloske by me. Isperem ih i stavim na 90 stepeni sa ostali vesom i nema problema, a masina radi na otkuhavanju haman svaki dan. I meni je u pocetku bilo malo gadljivo, ali vise nije, jer sam se snasla kako da ih niko ne vidi i perem ih isti dan nakon koristenja. Udodno se osjecam, nema neugodnih mirisa i ne propustaju user posted image .

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
10.9.2011 7:04:41   
anidla
always je nuzno zlo, samo da kazem zenama koje ih koriste....strucno lice ujedno i bliska osoba mi je to rekla, ni pod razno!



_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
18.9.2011 12:04:10   
lost
Libresse i Carefree kako kad jer su mi ugodni i više pamučni...
Alwaysuser posted image katastrofa

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
18.9.2011 13:11:57   
reallove
joj zene,prepale ste me,ja koristim samo alwaysuser posted image ..prelazim na carefreeuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
1.2.2013 16:16:36   
shpagica
Danas me na poslu strefio haman pa odljev i kupim OB one tampone i to najvece! Joj zene! Groznan mi je osjecaj dok se izvadi user posted image  uf

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
1.2.2013 16:34:22   
aazra
IZVORNA PORUKA: shpagica

Danas me na poslu strefio haman pa odljev i kupim OB one tampone i to najvece! Joj zene! Groznan mi je osjecaj dok se izvadi user posted image  uf


Meni su ti tamponi zlata vrijedili na moru, kao za inat uvijek dobijem tih par dana tamo...user posted image Isto sam se kupala s njima i bez ikakvih problema, nisu protopili ma nimalo, a inače imam obilnije...

Meni su veći problem predstavljali oni manji za one dane kada prolazi, ne znam nikako ih nisam mogla, neće ni unutra ni van user posted image i još su mi smetali...

Ali s velikim, debljim osjećaj mi je bio kao da nemam user posted image

Što se ulozaka tiče, meni su za one dane zakon "ona" valjda sam navikla na njih, kada sam kao dijete dobila nije bilo izbora kao sada i koristila sam uglavnom njih, danas kombinujem, jer im je mana sto nemaju ta krilca...

Takodjer koritim jednokratne, dnevne, i to nema šanse da bi mogla biti bez njih, ne znam što zene govore da nije zdravo, ovako, onako, ja ipak mislim da neću umrijeti od njih user posted image

Koristim razne - always. a u zadnje vrijeme libresse, carefree, naturella nije losa, ali su pretanki...Ali moram priznati da su ovi drugi bolji od always.



< Poruku je uredio aazra -- 1.2.2013 16:38:16 >


_____________________________








(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
1.2.2013 16:52:44   
nanika
Ja koristim dm-ove uloške Jessa i meni su super.

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
1.2.2013 16:53:49   
rerica
always uzas zivi,sva se ospem,koristila sam violeta i od nje se pocela osipati,jedino libresse mi odgovaraju...

nakva mi previse osjetljiva ova moja druga user posted image user posted image

_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
1.2.2013 16:55:24   
aida.
Ne koristim nikad uloske, koristim samo tampone, cak i navece. I preeezadovoljna sam.
Prije uzimala ob al sam puno zadovoljnija kako sam presla na Jessa DM-ovi...
Ne bi strahovala hocel mi proc, jel se pomjerio... Tamponi su zakon.
Pricala sa svojom dr.kaze da nije stetno sto ih stalno koristim... Naravno uvijek uzimam Super za pocetak menst.i poslije normal (nakon treceg dana). Nikad me nisu izdali user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
1.2.2013 17:02:04   
Zelimo_bebu
Always nikad u zivotu vise,,,,uzas zivi nije mi jasno kako ih samo mogu onoliko reklamirat....nikome ih nebi preporucila, ja osip dobijem od njih, neudobni su katastrofa....sad sam vec duze vrijeme na violeti oni mi pasu, mada mene svaki ulozak iritira i vec se mislim da predjem na tampone iako moram priznat da ih nikad nisam koristila pa se malo bojim user posted image

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
1.2.2013 17:05:12   
aida.

IZVORNA PORUKA: Zelimo_bebu

Always nikad u zivotu vise,,,,uzas zivi nije mi jasno kako ih samo mogu onoliko reklamirat....nikome ih nebi preporucila, ja osip dobijem od njih, neudobni su katastrofa....sad sam vec duze vrijeme na violeti oni mi pasu, mada mene svaki ulozak iritira i vec se mislim da predjem na tampone iako moram priznat da ih nikad nisam koristila pa se malo bojim user posted image

i ja sam iz razloga jer mi ni jedni nisu godili presla na tampone.. Vjeruj da ces bit zadovoljnija nego sa uloscima. Jest malo "teze" dok se ne naviknes, al je super jer si uvijek suh i cist...

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Koje higijenske uloske koristite?
1.2.2013 17:06:07   
ninuska

IZVORNA PORUKA: Zelimo_bebu

Always nikad u zivotu vise,,,,uzas zivi nije mi jasno kako ih samo mogu onoliko reklamirat....nikome ih nebi preporucila, ja osip dobijem od njih, neudobni su katastrofa....sad sam vec duze vrijeme na violeti oni mi pasu, mada mene svaki ulozak iritira i vec se mislim da predjem na tampone iako moram priznat da ih nikad nisam koristila pa se malo bojim user posted image

isto. zato sam ja presla na Feel fine i najbolji su mi, a sto je najvaznije pamucni. Zna se desiti da ih ne mogu naci i tada kupim Carefree. I oni su pamucni i nisu losi

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *