|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: PMS
25.10.2010 12:25:24   
lirio
kod mene je zivi haos...nisam imala neki jak pms prije ove druge trudnoce...od drugog poroda KATASTROFA...nervoza, razdrazljivost, agresivnost, lupanje srca, bol u ledjima i stomaku, pojacan apetit, bezrazlozno plakanje, depresivnost, umor, glavobolja, bolovi u nogama... uzas...a kad,,procuri" drzi mozda jos par sati dok ,,ocepi" a onda sam ko ptica...mene pms izludjuje, al fakat je tako... ovih dana planiram ginekologu, kontam reci i za ovo pa da mi da nesto...inace user posted image

_____________________________

Ne govori mi da je nebo granica kad postoje otisci stopala na Mjesecu...

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: PMS
29.10.2011 10:55:15   
Jovanamala
Moram da vas obavjestim o svom pms-u.....uh meni krenu ti dani 10 dana prije user posted image Znaci..malo je reci mostrum....mam i sestra me razumiju..samo pitaju..trebas dobit? Cutim. Vise nista ne pitaju.user posted image Ali zene moje.....to je nevjerovatno stanje....ljutnja i samo ljutnja.....sta mi prolazi kroz glavu bolje da ne znate....to su grozni momenti...ali zato kad dodje user posted image Plac...tuga....i odraz u ogledalu grozan...

(odgovor članu lirio)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: PMS
29.10.2011 13:20:25   
koka i po
imaju nekakve tablete za pms.
ginekolog mi propisao ali ja ih nikada nisam digla.
reko ..bolje da se malo ispucam a imam i pokriceuser posted image (zezam se)
mene drma ...i to pravo user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Jovanamala)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: PMS
6.4.2012 22:45:54   
madam x
Da li koristite kakve tablete protiv PMS, mene zaista smara, danas sam tražila da uradim nalaze, jer mislim da mi željezo nije u redu i spomenula sam doktorici to. Ona mi propiše tablete Melox fort, ja sad proguglam, kad to antireumatikuser posted image . Pitaću ja u apoteci sama, ali me zanima preporuka iz prve ruke. Znači baš protiv PMS-a.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: PMS
7.4.2012 23:35:38   
Mama Selma
Mene sve boli a zadnje dvije mensruacije sam primjetla da imam i povisenu temperaturu do 37 sa 2 otprilike. jel jos neko to ima?

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: PMS
8.4.2012 15:24:07   
damma

IZVORNA PORUKA: zinanina

Da li koristite kakve tablete protiv PMS, mene zaista smara, danas sam tražila da uradim nalaze, jer mislim da mi željezo nije u redu i spomenula sam doktorici to. Ona mi propiše tablete Melox fort, ja sad proguglam, kad to antireumatikuser posted image . Pitaću ja u apoteci sama, ali me zanima preporuka iz prve ruke. Znači baš protiv PMS-a.


Protiv PMS-a je najbolje ulje nocurka u tabletama od natural wealtha. Ja ih pila, imaju super djelovanje, bas umiri simptome. Inace sam razdrazljiva u tom periodu, nekad imam osjecaj da ludim, al kad ispijem dvije te bocice rahat sam duzi period, pa ponovim terapiju po potrebi.

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: PMS
8.4.2012 15:35:29   
henna ze
ima pms free..ne znam koja tačno ono biljka je gl sastojak


_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: PMS
8.4.2012 22:25:29   
madam x

IZVORNA PORUKA: damma


IZVORNA PORUKA: zinanina

Da li koristite kakve tablete protiv PMS, mene zaista smara, danas sam tražila da uradim nalaze, jer mislim da mi željezo nije u redu i spomenula sam doktorici to. Ona mi propiše tablete Melox fort, ja sad proguglam, kad to antireumatikuser posted image . Pitaću ja u apoteci sama, ali me zanima preporuka iz prve ruke. Znači baš protiv PMS-a.


Protiv PMS-a je najbolje ulje nocurka u tabletama od natural wealtha. Ja ih pila, imaju super djelovanje, bas umiri simptome. Inace sam razdrazljiva u tom periodu, nekad imam osjecaj da ludim, al kad ispijem dvije te bocice rahat sam duzi period, pa ponovim terapiju po potrebi.


Ja baš pošla da napišem da sam danas to dobila u apoteci, samo ne znam kad se koristi , da li cijeli mjesec ili samo pred menstruaciju?

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: PMS
8.4.2012 22:26:02   
madam x

IZVORNA PORUKA: henna ze

ima pms free..ne znam koja tačno ono biljka je gl sastojak



Je li se tako zovu tablete?

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: PMS
9.4.2012 8:03:32   
damma

IZVORNA PORUKA: zinanina


IZVORNA PORUKA: damma


IZVORNA PORUKA: zinanina

Da li koristite kakve tablete protiv PMS, mene zaista smara, danas sam tražila da uradim nalaze, jer mislim da mi željezo nije u redu i spomenula sam doktorici to. Ona mi propiše tablete Melox fort, ja sad proguglam, kad to antireumatikuser posted image . Pitaću ja u apoteci sama, ali me zanima preporuka iz prve ruke. Znači baš protiv PMS-a.


Protiv PMS-a je najbolje ulje nocurka u tabletama od natural wealtha. Ja ih pila, imaju super djelovanje, bas umiri simptome. Inace sam razdrazljiva u tom periodu, nekad imam osjecaj da ludim, al kad ispijem dvije te bocice rahat sam duzi period, pa ponovim terapiju po potrebi.


Ja baš pošla da napišem da sam danas to dobila u apoteci, samo ne znam kad se koristi , da li cijeli mjesec ili samo pred menstruaciju?



Ja sam pila kontinuirano dva mjeseca, tako mi rekli u apoteci i tako ima ucinak na duzi period.

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: PMS
9.4.2012 8:54:55   
henna ze
http://encian.hr/clanak/17303


evo to su te..nadam se da nije reklama.

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: PMS
9.4.2012 21:04:55   
madam x
Henna, hvala na informaciji, dobro je znati, pitaću da li ima u našoj apoteci, ali ću prvo probati ovaj noćurak.

A noćurak sam kontala piti 7 dana pred menstruaciju, tako pišu na nekim forumima, pa ću vidjeti ima li poboljšanja.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: PMS
22.6.2012 11:10:58   
malena27 RR

IZVORNA PORUKA: lutkica25

Neznam kako da nazovem ovu temu curke moje,al imam jedno pitanje jedno,otkada ste trudilice da li vam se desavaju promjene u pms prije nego sto treba te dobit vjesticu...nekako mi se pms iz mjeseca u mjesec mjenja,ili se to meni cini,al ne cini mi se sigurno.....prije bi bila nervozna,grudi bi me bolile po 10 dana,samo bi mi se spavalo ..... a sada nekako kao da i necu dobiti nikakav simpom pms nemam,grudi me zabole 3 dana i user posted image vjestica dodje



IZVORNA PORUKA: ljiljo

i meni se to isto dogodilo,u oktobru prošle godine kasnila mi jeuser posted image 7 dana i kad je dosla bio je uzas to su bili komadici i trajala je oko 7-8 dana mislim da je bio spontani jer sam poslije ustanovila da imam ureaplasmu i dr kaze da je najvjerovatnije to bio uzrok i od tada pms mi je skroz promijenjen nista nije isto čak se i ciklus smanjio na 24-25 dana i uvijek pred user posted image imam iste simptome kao da sam trudna; moram stalno u wc gladna sam manta mi se i td, a prije je nisam ni osjećala znam onaj dan kad je dobijem da je došla. Ali na svu sreću izlječili smo bakterije i trebalo bi sad biti ok da nije nekaih upalica i sekreta dosadnog ali to je druga priča...




IZVORNA PORUKA: lutkica25

hajd super pa si uspjela rijesiti to..
Meni je vjestica uvijek na vrijeme,ne kasnije nikad,jednom u godini mi se pomjeri jedno 6 dana i to je to...al ovakve pms nikad prije nisam imala...
Hajd prva 2 mjeseca kad smo poceli praviti bebu,umisljala sam sebi simptome trudnoce ko i svaka druga zena,al sad sam se smirila ...zato pitam jel se jos kome desilo to,da svaki put sad kad trebam dobit budu drugaciji simptomi pms ili ih uopste nema




IZVORNA PORUKA: ljiljo

ja mislim da ima veze da su simptomi drugčiji kada radiš na bebici nego kad imaš regularne odnose ipak se tijelo svaki put u ciklusu priprema za oplodnju i drukčije reaguje kad imaš takve odnose(MISLIM kad rade spermići user posted image )




_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: PMS
1.9.2012 15:35:44   
MAMA MA
Mene PMS doslovno unistiuser posted image

ja sam jedna osoba onih 10 dana pred M a druga osoba ostatak mjeseca...


Evo od juce mi je pms poceo,tacno primjetim na sebi...ujedam...user posted image
Maloprije ja gledam tv ulazi muz nosi grožđe,sjede pored mene i jede...a meni samo želudac igra....osjecam da mi pritisak raste....tako ali tako me nervira zvuk boba grožđa koje pucaju u ustima(a inace mi ne smeta)i ja samo izadjem iz prostorije...

Jedno 10 puta od jutros sam plakalauser posted image
u pauzama se valjam od smijeha djetetovim izvalamauser posted image

pa onda me spuca nervoza jer je nered,pa se zahojcam raspremat,ali se pocnem znojit,pocne mi srce lupat,i moram sjest i onda nastane placuser posted image
MM je jadan vec naviko,sta ce samo me blijedo gledauser posted image

a apetit-isto nilski konj

daj ovo daj ono...svako pola sata sam gladnauser posted image user posted image user posted image

Ma unisti me kad vam kazemuser posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: PMS
1.9.2012 16:23:26   
Galicia
Ja kako starim sve sam gora kad je rijec o PMS. Pocetkom avgusta, imala sam tezi oblik PMS, gdje sam dosla na posao u 7 i u 7:15 sam imala bukvalno nervni slom. Sjela sam u cosak i odvalila plakati. U glavi motam film, da nista nije tako strasno, posao kao posao, svaki dan isti, niko nije protiv mene, sve se odvija normalno, i onda opet u plac, kako ne mogu svoje osjecaje kontrolisati, itd itd. Izadjem sa posla, jer sam bila u nenormalnom stanju da obavljam svoj posao, i dodjem kuci i na internet. Dijagnoziram se sa PMDD. Predmenstrualni disforicni poremecaj. Mentalni poremecaj, i gleda se kao mentalna bolest. Prepala sam se pravo. Ako bude ovaj mjesec ovako opet, moram doktorici podhitno. Meni to traje samo 1 dan, i onda sve normala. Ne bih volila da izadje na nesto lose. Ali moram pratiti.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: PMS
10.9.2012 9:13:02   
HNF
Ja kada treba da dobijem menstruaciju, ali i kada je vec imam budem uvijek teza za jedno 1,5 kg, do dva. Evo sad imam menstruaciju i teza sam 1,7 kg nego prije 2 dana kada je nisam imala.Da li se to jos nekom desava, da mu se kilaza poveca, i onda spadne kad mi prodje. Takodje nisam isla ni u wc, uvijek me muci zatvor kad dobijem i nisam isla 2 dana user posted image . a o bolovima, nervozi i zelji ta slatkim, masnom i kaloricnom hranom da ne pricamuser posted image

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: PMS
10.9.2012 9:22:40   
lost

IZVORNA PORUKA: HNF

Ja kada treba da dobijem menstruaciju, ali i kada je vec imam budem uvijek teza za jedno 1,5 kg, do dva. Evo sad imam menstruaciju i teza sam 1,7 kg nego prije 2 dana kada je nisam imala.Da li se to jos nekom desava, da mu se kilaza poveca, i onda spadne kad mi prodje. Takodje nisam isla ni u wc, uvijek me muci zatvor kad dobijem i nisam isla 2 dana user posted image . a o bolovima, nervozi i zelji ta slatkim, masnom i kaloricnom hranom da ne pricamuser posted image


Nisam primijetila višak kg u toku PMSauser posted image
Inače nemam nekih većih problema u pmsu, primijetim samo napetost u trbuhu, i na wc idem uglavnom redovno bez obzira na menstruaciju. Ne traži mi se ništa posebno da jedem to što kažete slatko, masno isl.
Poslije poroda mi menstruacije više nisu bolne tako da je za sada hvala Bogu sve 5user posted image


_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu HNF)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: PMS
10.9.2012 9:28:34   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: HNF

Ja kada treba da dobijem menstruaciju, ali i kada je vec imam budem uvijek teza za jedno 1,5 kg, do dva. Evo sad imam menstruaciju i teza sam 1,7 kg nego prije 2 dana kada je nisam imala.Da li se to jos nekom desava, da mu se kilaza poveca, i onda spadne kad mi prodje. Takodje nisam isla ni u wc, uvijek me muci zatvor kad dobijem i nisam isla 2 dana user posted image . a o bolovima, nervozi i zelji ta slatkim, masnom i kaloricnom hranom da ne pricamuser posted image


meni cijeli život vaga pokazuje do 2 kg da sam teža za vrijeme user posted image

i smo potreba za slatkišima...to me slomi za vrijeme OMS-a ta borba je ko borba dobra i zla u meni...

ostalo...il sma navikla...il je muš skontao u kojim dnaime me niko ništa ne smije pitati...a nedo Bog šta prigovoritiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu HNF)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: PMS
9.2.2014 21:26:28   
Mrvica_83
Da osvjezim temu user posted image Mame dali ste imale simptome PMS-a i prije prve menstruacije nakon poroda ??

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: PMS
9.2.2014 21:47:43   
vjestica

IZVORNA PORUKA: Mrvica_83

Da osvjezim temu user posted image Mame dali ste imale simptome PMS-a i prije prve menstruacije nakon poroda ??

nakon prvog poroda dok sam dojila nisam imala simptome PMS-a, niti bolove tokom menstruacije
vratilo se na stanje prije kad sam prestala dojiti
ništa nije najavilo prvu menstruaciju nakon poroda , čak mi ni ovulacija nije bila izražena

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: PMS
9.2.2014 21:53:46   
Mrvica_83
Vjestice Hvala na odgovoru user posted image Hmmm .. Ja iskljucivo dojim Cezu vec vise od dva mjeseca ali prije neki dan osjetih one karakteristicne bolove u dnu stomaka i razdrazljivost i nervozu kao inace pred ciklus ..MM pita sta se sa tobom dogadja user posted image Sve potraja kratko i nestade .. Nadam se da ce me zaobici dok dojim jer namjeravam dojiti dugooo user posted image

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: PMS
9.2.2014 22:02:34   
vjestica
i ja često osjetim zabolucka me, ali još nisam dobila (dečko danas napunio 6 mjeseci)
s curom sa dobila nakon 5 mjeseci i nije ništa smetalo dojenju (isključivo jedojila 6 mjeseci, uz krutu hranu nastavila dojenje do 2 g)

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: PMS
9.2.2014 22:06:39   
Mrvica_83
Vjestica Sretan mali rodjendan user posted image I ja imam namjeru tako.. sad cemo imati malo zeznut period jer se vracam na posao kad Ceza navrsi 3 mjeseca ali nadam se da ce uz zelju , trud , podrsku MM sve proci ( on ce biti sa curom dok sam na polu ) kako treba .. Hvala ti user posted image

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: PMS
9.2.2014 23:19:58   
mala_sa
Ja imam simptome pms-a iako samo dojimo. Budem bas ono nervoza i razdrazljiva uzas user posted image , haman se samo derem na svakoga user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: PMS
9.2.2014 23:58:26   
Mrvica_83
Mala_saSad je , dakle , oficijelno i nisam sama .. PMS se vratio na velika vrata kod mene , bez dolaska user posted image Frcale su jucer carape ( koje ostavlja gdje stigne ) na sve strane kad sam na MM pocela da urlicem a on zabezeknut user posted image user posted image

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *