|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 20 [21] 22   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
27.12.2013 21:19:22   
D_K
moracu..
ne znam je li salmy dobila poklon od mene.
u subotu sam poslala - jos iz Sarajeva u Sarajevo - bas su bezobrazni user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 501
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
27.12.2013 22:22:06   
R&T@

IZVORNA PORUKA: D_K

ne znam je li salmy dobila poklon od mene.



Jesteuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 502
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
28.12.2013 7:39:20   
vila_7

IZVORNA PORUKA: scarlett

Ma nije ni kod mene stranica, ja sam napravila profil, ali stranica je ipak nešto profesionalnije i bolje se da urediti, dostupna je svakome. Kod mene je profil u haotičnom stanju, seka i ja smo samo nabacivale slike, sada to moramo srediti, a pošto ima previše slika, ai slika lošeg kvaliteta, skontale smo napraviti stranicu i staviti samo probrane slike. Etooo. user posted image

A naziv ću ti poslati na PP.




a sad glupo pitanje user posted image Jel stranicu zapravo pravis isto kao obicni FB profil ili si mislila na nesto drugo?

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 503
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
28.12.2013 8:00:14   
scarlett
Nema glupih pitanja. Eto ako si ulazila na moj profil vidjela si kako to izgleda, a uđi kod almondray na njenu stranicu, slično je, ali je stranica iz puno razloga bolje. Koliko znam dostupnija je široj masi od profila, možeš vidjeti koliko pregleda imaš, profesionalnija je jer daješ informacije potrebne za ono što nudiš, a na profilu trebaš da napišeš u koju si osnovnu, srednju školu išao, što je bezze i skreće pažnju na nebitne stvari, što sa stranicom nije riječ.

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 504
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
28.12.2013 8:00:57   
scarlett
Mislila sam naravno na FB stranicu, ali ako si u mogućnosti da napraviš i pravu stranicu, tim bolje.

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 505
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
28.12.2013 10:15:54   
vila_7

IZVORNA PORUKA: scarlett

Mislila sam naravno na FB stranicu, ali ako si u mogućnosti da napraviš i pravu stranicu, tim bolje.



na ovo sam ja mislila - gdje je zapravo opcija da pravis stranicu na FB a ne profil?

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 506
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
28.12.2013 18:30:57   
scarlett

IZVORNA PORUKA: Miracle*3

scarlet, moram te pitati ko ti je radio one kartice. i za jedne nausnice koje sam vidjela na fb


Te kartice smo seka i ja napravile u wordu i onda kopirale jednu do druge, isprintale u Nedžarićima u onoj kopirnici kod studentskog doma s tim da sam tražila da nam štampaju na deblji papir. Onda smo kod kuće rezale makazama, a mislim da i oni to mogu izrezati. Tako se mogu napraviti i prave vizitke, vjerujem da na jednom papiru A4 formata može stati bar 10 vizitki. Na jednom papiru A4 formata bilo je - ma ne mogu se sada tačno sjetiti, čini mi se 16 -20 komada (ovih naših kartica, manje su one dosta od vizitki) i koštalo je 1KM po papiru.

Nedavno sam učestvovala sa još nekim ženicama na diplomatskom sajmu i vidjela jako lijepe vizitke, djevojka ih je ja mislim sama dizajnirala, a mogu je pitati gdje ih je štampala. U štamparijama odnosno kopirnicama obično imaju različite podloge na kojim printaju, pa sebi možeš izabrati onu boju koja ti se najbolje dopada.

Pokupila sam još jedan fazon od jedne od učesnica, ona nije imala vizitke, niti kartice poput mojih, nego je napravila kartice koje su sličile onim karticama koje nekad dođu na ukrasnim vrečicama na kojima se može napisati posveta ili kome je namijenjena vrečica. Na njima je bio uslikan neki od njenih proizvoda, osnovni podaci, a unutra je pisala cijena, nije bila upadljiva i to mi se baš dopalo. Čak je i papir na kojem su kartice bile isprintane bio drugačiji od ovih mojih. Bio je onako kao plastificiran i koliko znam u štamparijama ga zovu "kunstdruck".

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 507
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
28.12.2013 19:27:04   
D_K
drage moje - dobila sam danas oba swapa
diiivni su
hvala draga canim - predivan ti je swap. cure su vec svoje komade nabacile. ideja je savrsena a obicnu traku za kosu pretvara u prelijep ukras za djevojcice
nausnice su bas cool - taman u ponedeljak imamo malu proslavu na poslu pa cu ih nabaciti ;)
pakovanje, poruka - sve je savrseno user posted image
draga Yasemin - tvoj poklon je stvarno previse za jedan swap - to je citav set (smajli koji se bas crveni)
prelijepo je, uredno, kada se stavi sve je jednostavno savrseno
gledala sam kako si uredno povezala sve one male kopcice, pa ovo je bas profesionalno uradjeno, moze u bilo koju radnju komotno

drage moje, hvala vam jos jednom user posted image user posted image a organizatorici jedan veliki cmok za extra raspored user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 508
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
28.12.2013 20:28:41   
R&T@
IZVORNA PORUKA: D_K

a organizatorici jedan veliki cmok za extra raspored user posted image


Primljen...user posted image user posted image

Ovo je rad koji je D_K dobila od yasemin...

http://album.ringeraja.ba/index.php?page=image&ID=25778

Divno izgleda, zaista...user posted image

Nadam se da ce i salmy brzo dobiti posiljku...

A ovo je rad forumasice canim...

http://album.ringeraja.ba/index.php?page=image&ID=25779

Premedene bubamarice...user posted image

< Poruku je uredio R&T@ -- 28.12.2013 20:32:03 >


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 509
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
28.12.2013 20:32:34   
R&T@
Hajde, vilo...

Cekam reakciju...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 510
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
29.12.2013 8:35:15   
almondray

IZVORNA PORUKA: R&T@

Hajde, vilo...

Cekam reakciju...

Jeli još vila treba da dobije?

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 511
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
29.12.2013 18:38:16   
madam x
Vila još nija dobila ni jedan swap?

A ja nisam upratila jesu li bile slike Ritinih poklona?

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 512
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
29.12.2013 19:25:19   
vila_7
Ja se stvarno nadam sutra. U petak nije bilo nista stiglo a u subotu je MM otisao do poste ali nije radila

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 513
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
29.12.2013 22:48:49   
hatepsut
Ja sam pitala na temi nasa kreativnost,vezano za glitere jel imaju neki psoebni ?Ili mogu obicni gliteri ?

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 514
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
30.12.2013 0:08:16   
scarlett
Ja sam za staklo koristila konturne boje, akrilne boje i onda pospem gliterima, a ima se kupiti i ljepilo za staklo pa opet po njemu možeš posuti gliterima. Ovo što sam ja kupila u Tugri, navodno su gliteri za staklo, ali sam ih eto po istom principu koristila i za čestitke.

Neki dan sam kupila nekakve srebrne glitere u Mercatoru i koristila za čestitke, a tek ću da probam iste te sive na staklu. Obzirom da se ovaj materijal koji ja imam za staklo suši pola sata na temepraturi od 130 C, tek ću da vidim kako ovi Merkatorovi gliteri to podnose.

Eto, ne znam jesam li dala odgovor na pitanjeuser posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 515
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
30.12.2013 14:33:50   
vila_7
Moje je doslo danas ali sam na poslu tako da otvaram i slikam cim dodjem user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 516
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
30.12.2013 14:54:12   
salmy
Meni je isto doslo al papiricuser posted image

Kako mrzim glupe postareuser posted image eto mrsko mu bilo da pozove lift i pozvoni na vrata..ovako samo ubacio u sanduce..papak mrtvi
I to napisao da mogu podici od 31..hahhahahha on vec derneciuser posted image

Kad podignem svakako fotkam

< Poruku je uredio salmy -- 30.12.2013 14:55:03 >

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 517
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
30.12.2013 15:14:31   
R&T@
Super da su posiljke stigle...user posted image
Nisu ni kuca ni posta "prekosvijeta"...

Postavit cu te tri fotografije sada u album...

Vilo i salmy, ne virite dok ne otvorite koverte...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 518
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
30.12.2013 15:28:28   
salmy

IZVORNA PORUKA: R&T@

Super da su posiljke stigle...user posted image
Nisu ni kuca ni posta "prekosvijeta"...

Postavit cu te tri fotografije sada u album...

Vilo i salmy, ne virite dok ne otvorite koverte...

Ja malo virnula..ako je to to...ja sam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kako si sve uspjela "potrefit"

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 519
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
30.12.2013 15:36:54   
R&T@

IZVORNA PORUKA: madam x

A ja nisam upratila jesu li bile slike Ritinih poklona?


Uredno sam prijavila kad je stiglo, ali tek sad evo fotke...

Moja uspomena na RR swap

user posted image

A moram vam pokazati i moje rodjendanske poklone

user posted image

user posted image

Dm, Mya i Hanady, ruke vam se pozlatile...

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 520
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
30.12.2013 15:38:48   
R&T@
Neka si virnula, ako ti se svidja...user posted image user posted image

Bas mi je drago...user posted image

Sada u postu...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 521
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
30.12.2013 20:35:46   
vila_7
Joooj ja sam odusevljena! A tek moja curica user posted image
Starijoj kapa od madamx odgovara i tobtako lijepo, dovoljno velika za nju i ne steze je nimalo kao one kupovne.
A za kutijicu od dafri se svadjamo user posted image da li ce biti njena za snale ili moja za nausnice user posted image . A detalj u kutijici je savrsen, od fima jelde? Lik je extra

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 522
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
30.12.2013 21:24:39   
salmy
http://slkm.at/5607229

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
yasemin divno je user posted image
R&T pogodila si malo je recuser posted image

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 523
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
30.12.2013 22:25:17   
R&T@
To je to....user posted image

Svecano proglasavam da je Prva razmjena RR kreativki uspjesno zavrsena...user posted image

Hvala svim ucesnicama sto su prihvatile da posalju svojih rucica djelo, sto su bile kreativke, sto su ispostovale sve dogovore i u ovim zimskim danima obradovale jedna drugu...user posted image

Meni je bila cast izvrsiti "raspodjelu"...
Nadam se od srca da ste sve zadovoljne...
Nisam znala bolje...user posted image


Sada se prijavljujte i pripremajte za RR proljetni swap...user posted image

Almondray, cekamo clanak...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 524
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
30.12.2013 22:38:02   
zvončica
Prijavljujem se odmah za slijedeci swap user posted image

Ritaaaaaaa, sto nisi u album stavila slikicu poklona sto sam Hatepsut poslala user posted image

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 20 [21] 22   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 20 [21] 22   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *