|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kuhinja
29.1.2009 11:03:40   
orhideja
user posted image Mi smo u velikoj dilemi naime ovo ljeto zelimo namjestiti kuhinju ali nemam ideje kakvu.Dali ju naruciti da ju napravimo ili kupiti gotovu.Pa dajte malo ideja gdje i kako(mislim na Hrvatsku).Hvala vam unaprijed!

< Poruku je uredio acudesa RR -- 1.8.2010 13:41:42 >


_____________________________

sad je sve u bozijim rukama
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kuhinja
29.1.2009 11:16:17   
Ilhana RR
Imate li Ikeju u hrvatskoj?

user posted image

ovo ti je jedna kuhinja iz Ikeje... njihove kuhinje su predobre i kvalitetne i odlicne!!!



< Poruku je uredio Ilhana -- 29.1.2009 11:18:09 >

(odgovor članu orhideja)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kuhinja
29.1.2009 11:24:58   
orhideja
Misli da jos nemauser posted image .Nisam sigurna.

_____________________________

sad je sve u bozijim rukama

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kuhinja
29.1.2009 11:50:14   
larina
ikea ima super kuhinje i sve im je super.ja sam kupila gotovu kuhinju od simensa i prezadovoljna sa kvalitetom i lijepo izgledauser posted image

(odgovor članu orhideja)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kuhinja
29.1.2009 12:29:36   
Mama3djecaka
U ikei imate najbolje kuhinje...neznam kako cijene stoje al su kvalitetne 100%.

_____________________________

Belmin 15.12.1999
Adi 28.6.2005
Dino 6.4.2008

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kuhinja
29.1.2009 13:12:39   
kaktuscic
Eh jos da imamo Ikeuuser posted image
I mi za mjesec dana trebamo uzeti novu kuhinju, ali ne znam cak ni u kojoj boji bih uzela! Mi cemo raditi po mjerama, jer nam je malo specifican prostor, a zelimo ga iskoristiti sto bolje, ali fakat se ne mogu odluciti ni za boju. Plocice smo uradili prije 2 god. i one mi se vise gade, pa cemo preko njih samo prelijepiti kaljeno staklo, a ni to ne znam u kojoj cemo boji... A i zidove bismo bojili, sad je narandzasto sve i ne mogu vise gledati tu boju. Te me boje smorise vise...
Ako ima ko kakav prijedlog bila bih mu zahvalnauser posted image

(odgovor članu Mama3djecaka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kuhinja
29.1.2009 13:16:07   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: kaktuscic

Eh jos da imamo Ikeuuser posted image
I mi za mjesec dana trebamo uzeti novu kuhinju, ali ne znam cak ni u kojoj boji bih uzela! Mi cemo raditi po mjerama, jer nam je malo specifican prostor, a zelimo ga iskoristiti sto bolje, ali fakat se ne mogu odluciti ni za boju. Plocice smo uradili prije 2 god. i one mi se vise gade, pa cemo preko njih samo prelijepiti kaljeno staklo, a ni to ne znam u kojoj cemo boji... A i zidove bismo bojili, sad je narandzasto sve i ne mogu vise gledati tu boju. Te me boje smorise vise...
Ako ima ko kakav prijedlog bila bih mu zahvalnauser posted image


Posto vidim da si iz Lukavca,otidji u Laser. To ti je tamo na onom magistralnom putu prema Sa. Ali nije daleko od Husina,prije Zivinica je uglavnom. Na lijevoj strani,imaju odlican izbor. Mi smo prije godinu kod njih narucili po mjeri kuhinju,stvarno smo zadovoljni.

(odgovor članu kaktuscic)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kuhinja
29.1.2009 13:24:52   
kaktuscic
Prije godinu smo bili u Laseru, pa cemo u subotu krenuti prema Živinicama, znam da na tom putu ima sigurno 5 radnji koje rade kuhinje, nadam se da cemo naci vec nesto, i da cemo se skontati s bojamauser posted image

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kuhinja
29.1.2009 13:29:31   
hanabanana
I mi smo kupili u Laseru, takodje prije godinu dana. Jesu malo skuplji, ali vrijedi svake pare.

(odgovor članu kaktuscic)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kuhinja
29.1.2009 14:56:41   
bonas
ja sam prošle godine radila kuhinju i mogu reći da to oduzima jako puno živaca.Kuhinju sa radila po mjeri bež boje sa bočnim smeđim stranicama a ploča je siva .Šporet ,Mašina za suđe i frižider su ugradbeni, na ulazu u kuhijnu ima šank sa dobro iskorištenim prostor jedino mije žao što nisam stavila vodu u ugao kuhinje.Mislim da bi tako imala još bolje iskorišten prostor.Kuhinja po mjeri je super rješenje jer iskoristi se svaki centimetar a nedostatke prostora možeš skriti.Visoke a uske ladice za flaše,tacne,tepsije,začine itd su takođe dobar organizator prostora.Pločice su takođe bež boje gdje male 4 grade jednu veliku i sve u svemu sam prezadovoljna.Ako te bude interesovala fotka reci

(odgovor članu orhideja)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: kuhinja
29.1.2009 15:15:26   
nikita
Nasa kuhinja je prije 2 mj bila gotova, narucili smo je po mojim nacrtima, sve ti zavisi imas li prozora ,gdje ti je odvod za vodu ,koliko imas uticnica itd
Evo mog nacrta:

user posted image

A evo kako je ispala kuhinja:
user posted image

Morali smo dodati sank i u njemu elemente jer nisam imala dovoljno prostora!!!

Ovaj internet je čudo , surfajte i dobit cete ideju!



(odgovor članu bonas)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: kuhinja
29.1.2009 19:39:00   
Ummuisa
Ako imaš dosta love, kupi po mjeri...  Nešto moderno.. user posted image


(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: kuhinja
31.1.2009 9:34:38   
orhideja
Bonas draga naravno da me interesira ako ti nije tesko da stavis slikuuser posted image user posted image .

< Poruku je uredio orhideja -- 31.1.2009 9:35:10 >


_____________________________

sad je sve u bozijim rukama

(odgovor članu bonas)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: kuhinja
23.6.2010 9:59:01   
milomoje
Da li je neko nedavno radio kuhinju?
Naime, mi trebamo uskoro da radimo, prazan je prostor nema nista u kuhinji, jer je stan nov, a kuhinja je jako mala... da li imate neku preporuku gdje da pogledam osim Lasera...s obzirom da je mala kuhinja onda bi bilo vjerovatno bolje raditi kuhinju po mjerama... ideje bi isto dobro dosle

user posted image

< Poruku je uredio milomoje -- 23.6.2010 10:00:09 >


_____________________________

-Sada nas troje slavi rodjendan u januaru !!! :)

(odgovor članu orhideja)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: kuhinja
23.6.2010 10:18:29   
DM
Šaljem ti pp-da ne bi bilo reklama

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu milomoje)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: kuhinja
23.6.2010 11:43:08   
ena0002
Milomoje ima na stranici IKEA mogucnost da skines program i ako znas dimenzije sama mozes kombinovati elemente i vidjeti kako ce ispasti. Extra stvar...

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: kuhinja
28.7.2010 0:30:52   
Visnja RR
Ja se zadeverala oko kuhinje...
MM i ja taman odlucili da radimo crveno sivu kuhinju i sve skontala  ( osim detljno rasporedjenih elemanata) mada i to imam okvirno u glavi...
Odemo u jednu firmu koja radi kuhinje i ugledam kombinaciju (samo u uzorcima) koja mi se vise dopala...
Naime, kako ja ne volim klasicne kuhinje ( boje drveta) odlucili smo se da kuhinja bude pastelno-narandzasta sa kivi zelenom...s tim da bi frontalani dio bio vise narandzast sa detaljima zelene a radna podloga bi bila zelena ...tamo gdje dodju plocice bi bilo njezno oranz staklo a te iste boje bi bili okreceni zidovi... bocni djelovi kuhinje bi bili od tresnje... a kako su mi stol i stolice od tresnje ok bi se uklopilo... jedini je problem sto je tapacar na stolicama plavi (jer mi se to slagalo sa sadasnjom plavo-tresnja kuhinjom...ali sam to mislila pesvuci nekim oranz ili kivizelenim materijalom ...mozda dvije oranz a dvije zelene...
eto moje lude ideje da imam veeseeluu kuhinju  user posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 28.7.2010 0:32:01 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: kuhinja
28.7.2010 0:49:10   
milenium
kad bi osvježavala nekim bojama ja bi zelenu i boju vanilijeuser posted image
ta se lako i čistiuser posted image

user posted image

ova ''''''''drin'''''''' kuhinjauser posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 28.7.2010 0:59:23 >

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: kuhinja
28.7.2010 0:57:11   
Visnja RR
e kod mene ce biti kombinacija ove narandzaste i ove zelene...s tim da ce biti vise narandzaste a zelena samo kao detalj i radna ploca user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: kuhinja
28.7.2010 5:17:17   
Galicia
Zemske, evo jedne FB stranice koja mi se jako svidila sto se tice kuhinja. Veliki izbor, i super ideja ima. Pa izvolite.


http://www.facebook.com/profile.php?id=100000183248745#!/profile.php?id=100000183248745&v=wall

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: kuhinja
28.7.2010 11:14:11   
R&T@
Galicia, ja nisam uspjela otvoriti ovu stranicu user posted image

Visnja, kombinacija je super...
Kod mene su te boje u spavacoj sobi i stvarno je veselo...



_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: kuhinja
28.7.2010 12:28:18   
hanabanana
Višnja, samo da znaš da narančasta podstiće apetit.
Stoga, ne sjedi u kuhinji, nego u dnevnoj. user posted image

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: kuhinja
28.7.2010 12:46:13   
sara.at
ova je moja kuhinjauser posted image  isto po mjeri radjenauser posted image
user posted image
user posted image
    user posted image
  

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: kuhinja
28.7.2010 12:52:12   
R&T@
Izvini sara ali ovo je moja kuhinja....
Davno smo se zdogovorile...
Ja cekam sleper da stigne u Bosnu....

user posted image user posted image

Ovaj veliki prozor me odusevljava...
kod mene je sad neka "rupa", nigdje svjetlosti...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: kuhinja
28.7.2010 12:54:22   
Visnja RR
sara super ti je kuhinja ...mada ja moram vise gledati na funkcionalsnost pa u nju ukljuciti i estetiku...jer nemam spajz pa moram je napraviti tako da sve moguce stvari stanu u njuni da mi radne plohe budu prazne...
ova sad kuhinja ( ovaj dio koji niko ne vidi) je uvjek takav da bi djavo vrat slomio...al sta mogu kad nemam prosotora...
zato zelim kuhinju koja ce ici skroz do plafona i bez nekih ukrasnih polica na kojim ce biti slika iz mladosti kad sam bila mrsaviju user posted image ...vec da bude sto vise zatvorenog prostora za razne kuhinjske potrepstine...
zapetljah ja user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *