|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Neobicne kombinacije hrane
23.1.2011 0:45:40   
Hanady RR
Moja zaova je trudnoću porvela na bananama koje umače u nutelu i jede...slomila se jedući to dok joj nismo oteli nutelu...al njoj banana ništa ne znači ako kraj nje nema teglu nuteleuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Neobicne kombinacije hrane
23.1.2011 0:49:16   
Aquarius
Ja sam od malena voljela jesit hurmašice s jogurtom. Samo hurmašice, ni jedan drugi kolač. I dan danas mi hurmašica ne predstavlja ništa bez čaše jogurta. user posted image user posted image user posted image

Tješim se da je to valjda znak da volim slatko-kisele kombinacije, tipa voćni jogurt i tako to.user posted image

A to što spominjete za sir mi nije čudno, pa kolači se prave sa kremastim sirevima, zašto se ne bi slagao sa džemom. user posted image

< Poruku je uredio Aquarius -- 23.1.2011 0:55:03 >

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Neobicne kombinacije hrane
23.1.2011 1:09:19   
breskvicaa
Evo i od mene ja recimo sam se iznenadila kad sam vidjela da moja sveki jede grozđe sa hljebom user posted image
A moja dogodovstina je to da sam ko dijete uvijek vodila rat sa mamom oko rize jer je ja nisam mogla organski mirisa a kamoli da je jedem sad je jedem ali samo sa jogurtom i samo tako cu je pojesti bez jogurta je jak a to sam vidjela od MM i super je user posted image

_____________________________

Ono sto te ne ubije to te ojaca...

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Neobicne kombinacije hrane
23.1.2011 1:21:12   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Moja zaova je trudnoću porvela na bananama koje umače u nutelu i jede...slomila se jedući to dok joj nismo oteli nutelu...al njoj banana ništa ne znači ako kraj nje nema teglu nuteleuser posted image


to ja znam i bez trudnoce da jedem :P



IZVORNA PORUKA: Aquarius

Ja sam od malena voljela jesit hurmašice s jogurtom. Samo hurmašice, ni jedan drugi kolač. I dan danas mi hurmašica ne predstavlja ništa bez čaše jogurta. user posted image user posted image user posted image

Tješim se da je to valjda znak da volim slatko-kisele kombinacije, tipa voćni jogurt i tako to.user posted image

A to što spominjete za sir mi nije čudno, pa kolači se prave sa kremastim sirevima, zašto se ne bi slagao sa džemom. user posted image


tako i moj babo jede hurmasice =)


IZVORNA PORUKA: breskvicaa

Evo i od mene ja recimo sam se iznenadila kad sam vidjela da moja sveki jede grozđe sa hljebom user posted image
A moja dogodovstina je to da sam ko dijete uvijek vodila rat sa mamom oko rize jer je ja nisam mogla organski mirisa a kamoli da je jedem sad je jedem ali samo sa jogurtom i samo tako cu je pojesti bez jogurta je jak a to sam vidjela od MM i super je user posted image


Ja sam to vidjela od turcina jednog sto je bio sa nama u prihvatilistu za izbjeglice... i jedino tako rizu mogu da jedem... trenutno se "ucim" da jedem i za raznim corbastim varivima ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Neobicne kombinacije hrane
23.1.2011 1:26:37   
DM
al njoj banana ništa ne znači ako kraj nje nema teglu nuteleuser posted image

Ni meniuser posted image user posted image user posted image
A ni kokice bez eurokrema(ne volim baš nutelu, linolada je zakonuser posted image )


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Neobicne kombinacije hrane
23.1.2011 1:48:59   
Mjeseceva Pratilja
IZVORNA PORUKA: chuci

hehe tražila sam drugu temu pa nađoh ovu zanimljivu

moj komšija jede hurmašice sa senfom user posted image
moj  tata jede tahanhalvu sa hljebom, isto i šljivopitu

najčudnije i najtužnije od svega moja nana koja ima šećer 15-20 pritisne pola kg voća i kolač sa čašom kole


I mi jedemo tahanhalvu sa hljebom za dorucak..user posted image
Doduse, ja i pijem nesto pored..Sklona sam davljenju pa da se ko ne bi prerano radovao..user posted image

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Neobicne kombinacije hrane
23.1.2011 4:46:00   
Galicia
Ja cesto jedem bananu isjecenu, preko nutela, i pospem mljevenim orasima. MM se valja od smijeha. Znam cesto uzeti puding od cokolade i stavim cornflakes i tako jedem. Salate skoro sve zacinim sa jogurtom.
A inace, mogu jesti i slano i slatko zajedno, ili prvo slatko pa slano, nista meni ne smeta. Kiselo ne bih pojela ni u snu. Sve sto sadrzi sirce, ja ni primirisati ne mogu. Isto tako i sa kafom, mogu je popiti u ponoc i odmah zaspati posle toga.
 
 
Al zato vodu smisliti ne mogu.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 57
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *