|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zadovoljna mama – Briga o sebi!
31.5.2014 10:35:21   
Visnja RR
info:

Nase mame zadnji trening unutar projekta zavrsavaju 04.06., a kako do kraja mjeseca imaju jos tri sedmice dogovorili smo specijalnu ponudu za njih, tako da one koje zele nastaviti dolaziti do kraja mjeseca 2x sedmicno (utorak i petak u 18h) to mogu po cijeni od 25KM. Ovo je zaista jedinstvena ponuda nastala u zelji da mamama omogucimo da do ljeta zaokruze svoj preobrazaj. Klub ce raditi jos u junu, a onda idemo na zasluzeni odmor do septembra.
S tim u vezi, ukoliko se neko od vasih ringeraja mama zeli pridruziti, moze to uciniti od 08.6 kada otvaramo termin za sve mame. Zavrsavamo -27.06 kada idemo na zasluzeni odmor do septembra. Znaci sve zainteresovane mame mogu prisustvovati na ovih 6 treninga po cijeni od 25KM. Treninzi i dalje ostaju u istom terminu tj. utorak i petak od 18h.

Dakle ko zeli da se pridruzi nek se javi ovdje!

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Zadovoljna mama – Briga o sebi!
1.6.2014 20:53:01   
aidana
Ako sam dobro shvatila u junu mogu i mame koje imaju stariju djecu? Je li ovo u twist tower-u ili radon plazi?

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Zadovoljna mama – Briga o sebi!
1.6.2014 21:18:38   
sretna_mama
Jeste aidana, moze koja zeli mama.. U aeaz twist, na stanici onaj :).. Super je.. Ja sam isla 3mjeseca i nastavljam ovaj sada..

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Zadovoljna mama – Briga o sebi!
24.2.2017 17:20:52   
Visnja RR
Ponovo kreće projekat Zadovoljna mama
Dakle opet počinje realizacija posebnog programa vježbanja namijenjenog za žene nakon poroda.
Više informacija u večernjim satima!

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Zadovoljna mama – Briga o sebi!
24.2.2017 19:46:53   
Sami mamin
Jeaaaa 💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Zadovoljna mama – Briga o sebi!
25.2.2017 11:47:32   
Visnja RR
Tokom 3 mjeseca trajanja projekta mame će imati priliku vježbati, družiti se i razmjenjivati iskustva sa ostalim polaznicama programa, te kroz smjeh i zabavu dobiti novu dimenziju motivacije i podrške. Prijavite se!

I poklon za ringerajine mame:
7 mama koje se prijave na ovoj temi i napišu zašto žele pristupiti ovom programu (u nekoliko rečenica) postaju dio ovog sjajnog projekta!


Više o projektu pročitajte u članku

http://www.ringeraja.ba/clanak/zadovoljna-mama--briga-o-sebi_2799.html



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Sami mamin)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Zadovoljna mama – Briga o sebi!
25.2.2017 12:18:03   
Sami mamin
Prvo zahvala na ponovnom aktiviranju vjezbica za mame. Zadovoljstvo bi mi bilo da se tim strucnjaka pobrine o skidanju mog viska kilograma nakon poroda. Samo na taj nacin vjerujem da cu postati fit zadovoljna mama.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Zadovoljna mama – Briga o sebi!
25.2.2017 13:50:29   
enk@
Mama sam tri dječaka, najmlađi user posted image ima 4 mjeseca
Voljela bih se pridružiti ovom programu i polako vraćati svoje tijelo u stanje od prije godinu dana
Ideja je divna, pored svih lijepih trenutaka sa bebicom mame ipak trebaju i malo vremena za sebe

(odgovor članu Sami mamin)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Zadovoljna mama – Briga o sebi!
25.2.2017 15:47:56   
Sami mamin
Ovo je odlican nacin da svoje kratke izlaske iz kuce upotpunimo vjezbanjem, jer nasi misici trebaju vjezbu. Usput i punimo baterije za nase neprospavane noci i brigu o bebicama. 💪🏻♥️

(odgovor članu enk@)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Zadovoljna mama – Briga o sebi!
25.2.2017 19:57:02   
lejla80
Slažem se sa prethodnim mamicama. I ja sam jedna od onih čije tijelo nakon rizične trudnoće i poroda treba vježbu. Nije mi ostalo mnogo kilograma al jest kože a i stomaka heh
Svaka čast onome ko je osmislio projekatuser posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Sami mamin)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Zadovoljna mama – Briga o sebi!
25.2.2017 20:03:33   
Visnja RR
projekt je osmislila jedna divna mlada žena, Emira...mama trogodišnje djevojčice i šestomjesečnih trojki- curica user posted image


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Zadovoljna mama – Briga o sebi!
26.2.2017 8:55:54   
Mybabygirl
Kada sam vidjela na tv emisiji da pocinje ovaj program veoma sam se obradovala jer je super podrka za ene. Mama sam divne djevojčice koja ima šest mjeseci i kojoj bi dobro došlo malo vježbanja user posted image


14.08.2016. Mybabygirl

< Poruku je uredio Mybabygirl -- 26.2.2017 9:12:29 >

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Zadovoljna mama – Briga o sebi!
26.2.2017 9:18:01   
Mybabygirl

IZVORNA PORUKA: Mybabygirl

Kada sam vidjela na tv emisiji da pocinje ovaj program veoma sam se obradovala jer je super podrška za zene. Mama sam divne djevojčice koja ima šest mjeseci i kojoj bi dobro došlo malo vježbanja user posted image


14.08.2016. Mybabygirl


(odgovor članu Mybabygirl)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Zadovoljna mama – Briga o sebi!
26.2.2017 17:30:18   
krauter
Mama sam dvije bebe - jedne "velike", od 2 i pol godine, i jedne sedmomjesecne bebice. Prije trudnoca i u toku prve trudnocr, bila sam jako fizicki aktivna i bio je to vrlo bitan dio mog svakodnevnog zivota. Ako premotamo vrijeme na danas, moja fizicka aktivnost se svodi na par setnjica i pokoju vjezbu uz youtube. Mislim da je projekat Zadovoljna mama idealan za mene jer bih se na taj nacin "natjerala" da odvojim prijeko potrebno vrijeme za sebe i svoje tijelo te u konacnici vratim kondiciju i izgubim visak kilograma. Ne smijem zaboraviti ni da bi projekat bila divna prilika da se razmijene iskustva sa drugim mamama :).

(odgovor članu Mybabygirl)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Zadovoljna mama – Briga o sebi!
3.3.2017 0:16:28   
Visnja RR
zamoliću sve mame da mi ostave na pp svoje ime i prezime

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu krauter)
Neposredna veza do poruke: 90
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *