|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Donji veš:)))
6.2.2009 9:09:44   
andji
...

< Poruku je uredio Dina RR -- 6.2.2009 10:17:54 >


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Donji veš:)))
6.2.2009 9:10:45   
andji
uh zeznu ja ovo,izvinjavam se....molim moderatore da ovo srede,nije mi uspjelouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Donji veš:)))
6.2.2009 9:15:10   
tea lana
user posted image



(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Donji veš:)))
6.2.2009 9:17:12   
mamy Sabina
Jeste Tea ,Alma Ras ima baš fino pamučno rublje.
Meni su one potkošulje koje su u gornjem dijelu sašivene kao grudnjaci super.
Ja ih imam par svaka je druge boje i otkuhavam ih,nisu pustile boju.
Drage su mi i Roberta pamučne gaćice,one su od 7 do 12-13 km,



_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Donji veš:)))
6.2.2009 9:17:21   
tea lana

ovo je samo za posebne prilike

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Donji veš:)))
6.2.2009 9:17:57   
tea lana



(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Donji veš:)))
6.2.2009 9:18:12   
tea lana
sad mi nece slika sory


(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Donji veš:)))
6.2.2009 9:26:48   
adja
zasto mi nece slika

< Poruku je uredio adja -- 6.2.2009 9:27:29 >


_____________________________

NASA PRINCEZA JE STIGLA 06.06.2008

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Donji veš:)))
6.2.2009 9:28:36   
adja
http://www.mojnet.com/video-reklama-za-donji-ves/7264765356fcc56d801d

_____________________________

NASA PRINCEZA JE STIGLA 06.06.2008

(odgovor članu adja)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Donji veš:)))
6.2.2009 9:33:56   
andji
Adja dobar prilog,po mom ukusuuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu adja)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Donji veš:)))
6.2.2009 9:37:13   
adja
Bio je i moj dok sam imala 65 kg a sad kad imam 80 i stomacinu vala mi se nesto ne oblaciuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NASA PRINCEZA JE STIGLA 06.06.2008

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Donji veš:)))
6.2.2009 9:43:30   
adja
http://www.youtube.com/watch?v=z79Pc74Brqk&feature=PlayList&p=122E1790D48239FE&playnext=1&index=4

_____________________________

NASA PRINCEZA JE STIGLA 06.06.2008

(odgovor članu adja)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Donji veš:)))
6.2.2009 9:47:17   
Anoniman
user posted image
user posted image   samo pamuk  ove najviše,nekako su mi najudobnije,a i grudnjak pamučni.

(odgovor članu adja)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Donji veš:)))
6.2.2009 9:58:49   
larina
nosim razne -tangice i obicne pamucne u raznim bojama,ali najvise volim crne,cipkane,svilene-ma imam ih raznih-osim boxerica.Uglavnom kombinujem sa bh-a i njih imam raznih osim sa zicom,pretezno su sportski da mi malo umanje grudi ha,ha 85 cup B,a prije trudnoce je bio veci broj,a u trudnoci da nepricam ha,ha-jesu li se kod vas ti brojevi promjeniliuser posted image user posted image user posted image user posted image ja malo sa teme,ali blizu je hahuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Donji veš:)))
6.2.2009 9:59:39   
andji
a tek veš Victoria's secret,uhhhhuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nažalost nemam ni jedan komad,a mislim da je odskora otvorena jedna radnje u SA,a možda i više...a to što se tiče kg,vjerujem da možeš naći neke komad ekoji ti lijepo stoje i i na tu kilažu koju imaš saduser posted image user posted image user posted image otiće to polako

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Donji veš:)))
6.2.2009 10:01:26   
andji
Larina ja nešto i nisam obdarena,moj m keže taman za rukeuser posted image user posted image user posted image user posted image 75-80b,kako koji model to je 2-3...ja sam sva mini izdanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image džepna venerauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Donji veš:)))
6.2.2009 10:02:48   
adja
Trudimo se mi to svaku noc topimouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NASA PRINCEZA JE STIGLA 06.06.2008

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Donji veš:)))
6.2.2009 10:09:00   
larina
ma i ja sam mini izdanje samo to 85.,a 67 visoka,a tesla 58-najgre u tome sto ja usko oblacim pa malo udara u oci tako da sad nosim sportske,a dok se nisam udala to mi nije smetalo hauser posted image user posted image

(odgovor članu adja)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Donji veš:)))
6.2.2009 10:09:15   
ElmaB
Uh, ovo mi se svidja pravoooooooooo!!!!!user posted image user posted image

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Donji veš:)))
6.2.2009 10:10:44   
larina
sad bi uslikala kakav ja imam,ali sam slaba sa vremenom-valja malo nesto raditi u kuciuser posted image

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Donji veš:)))
6.2.2009 10:29:42   
leli§
kod mene u ladici ima svega i svacega... cipkanih bokserica i tangica, pamucnih bokserica, tangica i obcnih gacica(niskog struka najvise)... od prosle godine sma pocela da redovno kupujem ves Alme Ras i super sam zadovoljna gacicama, dok sa potkosuljama i nisam bas jer mi se skupe po duzini kada se operuuser posted image a ja volim da je potkosulja duz ai ada je utrpam da ostanu tu gdje jesteuser posted image user posted image imama jednu potkosulju iz zare koju sam kupila prije 5 godina i jos uvijek je kao nova i nije pormijenila oblik niti imalo...ali to valjda kako se naleti.

od boja ima svega...cipkane bokserice su crvene,crne,tirkizne,tamno smedje, bez i drecavo rozeuser posted image user posted image user posted image a ostali ves je i saren i jednobpojan i sa likovima iz crtica ama bas ima svega. ali se najudobnije osjecam u obicnim pamucnim gacicama i to redovno nosim...ostalo je samo u iznimnim prilikama (kojih do duse ima vise ali eto)

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Donji veš:)))
6.2.2009 11:58:57   
mamyca

IZVORNA PORUKA: mamy2

Jeste Tea ,Alma Ras ima baš fino pamučno rublje.
Meni su one potkošulje koje su u gornjem dijelu sašivene kao grudnjaci super.
Ja ih imam par svaka je druge boje i otkuhavam ih,nisu pustile boju.




Potpisujem ovo,Alma Ras bas ima fino rublje.U mom ormaru ima svega i svacegauser posted image ,od cipkanih tanga i bokserica u svim bojama,i obicnih gacauser posted image .Tange sada toliko i ne nosim,osim za posebne prilikeuser posted image ,vise sada preferiram bokserice,i to crne,mislim da imam samo jedne,ili dvoje gaca u bijeloj bojiuser posted image .


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Donji veš:)))
6.2.2009 13:09:50   
Gigana
IZVORNA PORUKA: andji

a tek veš Victoria's secret,uhhhhuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nažalost nemam ni jedan komad,a mislim da je odskora otvorena jedna radnje u SA,a možda i više...a to što se tiče kg,vjerujem da možeš naći neke komad ekoji ti lijepo stoje i i na tu kilažu koju imaš saduser posted image user posted image user posted image otiće to polako



Žene moje drage,

samo da vam skrenem pažnju da ova radnja koja se zove "My Secret, Victoris's Secret" nema apsolutno nikakve veze sa VS u Americi i nemojte slučajno da se zaletite pa da kupite tamo išta, to je sami dupljak.

Lično naručujem veš i grudnjake, kao i cipele i džempere i pantalone itd. iz VS godinama i znam o čemu vam pričam. 
Prvo, VS je poznata po svojoj Pink kolekciji i ta pink boja je vrlo specifična.  Ova pink boja u ovoj radnji nema nikakve veze sa originalom, nego je njena blijeda kopija.
Drugo, VS nema nijednu radnju van USA, to je jednostavno njihova politika firme, što opet govori o čemu se ovdje radi.  Kolegica i ja smo im slale e-mail u kojem smo im dale prijedlog da bi željele otvoriti VS u Sarajevu i da nam daju sve potrebene informacije o tome, a onda su nam i odgovorili da im je zao sto nas moraju odbiti, jer je njihova politika firme da VS radnje se mogu otvarati samo u Americi.
Treće, u ovoj radnji u Sarajevu su nabili tolike cijene da to nije normalno.  Cijena jednih gaća je 169 KM. user posted image
Ako odete na VS website, vidjećete da su najskuplje gaće nekih 30-40 $ i to govore šest jezika.
Četvrto, VS vrši dostavu u BIH na vašu kucnu adresu.  Na narudzbu do 75$ ćete platiti poštarine oko 40$ i dobićete originalnu robu. 





_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Donji veš:)))
6.2.2009 14:33:56   
andji
Eto Gigana,to nisam znala,moguće je...hvala tiuser posted image user posted image user posted image kod nas ima svašta,pa i da se dešavaju takve stvari

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Donji veš:)))
6.2.2009 14:47:12   
M kao Mama
A gdje je ta radnja u Sarajevu,

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *