|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Donji veš:)))
4.3.2010 23:05:24   
Husic10
Hehe jednom ja i muz setamo robnom kucom ovamo u Americi, i svratimo u Victorias Secret haj reko da vidim sta ima, nisam odavno bila tu ...otkad sam se udala hehe a i pored vesa imaju ljepih parfema i sminke . Kad ja tamo gledam sad neke gacice , pojavi se neki stari prdonja ima mu 80 god ...koji ce on K***** u Victoria's Secret??? Kazem muzu bjezimo odavde...lijepi internet kad postoji.

Ma zgadilo mi se pravo...ne razumijem te osobe nikako...haj covjek i zena udju, momak i cura, ali mi je skroz gadno uci u prodavnicu kupovati "VES" kad tamo neki frajer seta i bleji sta ko kupuje.Idi na internet i kupuj zeni sta hoces...jel tako...kako ih nije stid. user posted image
Moj muz ne bi nikada sam otiso u tako neku prodavnicu...a kupio mi je dosta vesa i tako toga...

_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Donji veš:)))
4.3.2010 23:06:33   
Husic10
preko interneta....zaboravih reci.user posted image

_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Donji veš:)))
6.8.2010 14:21:09   
I and my angel
Pretezno nosim tangice... U svim bojama,od sportskih do onih najelegantnijih,providnih,cipkanih ,pamucnih.... Nosim i gacice,bokserice ma sve... Uzivam u donjem vesu i uvijek mora biti iste boje kao i brushalter,a oboje je u boji odjece. Stalno kupujem ves (i carapice)i nikada mi nije dosta. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prosječna žena uvijek je radije lijepa nego pametna, jer prosječna žena zna da prosječni muškarac bolje vidi nego što misli.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Donji veš:)))
6.8.2010 16:35:20   
emma.L
Husic, nemoj tako user posted image  - MM kad je išao u USA prošle godine dobio spisak VS stvarčica  za mene i još pokoju prijateljicu. Kad se pojavio rekla mu prodavačica da su im takve mušterije najdraže - samo im uvale papir i čekaju s karticom. E sad, je li zvjerao okolo dok je čekao, ne znam user posted image  (sumnjam prosto).
Preskupo je naručiti u BiH preko interneta, nedavno su me odrali, tako da tu grešku neći više ponoviti.
Ja isto volim kvalitetan veš, najviše microfiber, ali nekako odavno nisam ništa obnovila user posted image .

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu I and my angel)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Donji veš:)))
16.3.2011 15:18:26   
chuci
jedva nađoh ovu temu preko pretraživača. tamam htjela otvoriti novu.
mene interesuje gdje kupujete ovaj obični pamučni (100%, ne onih 95% s pijace) a da nije alma ras.
ne sviđa mi se što većina njihovih 100% pamuk gaćica ima pravo širok onaj dio između nogu. meni to smeta.

ja ovaj ''drugi'' veš uglavnom kupujem u lindexu u zadnje vrijeme. ekstra stoje modeli.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Donji veš:)))
16.3.2011 15:40:39   
henna ze
Dević i Alma Ras..kako sebi tako i ukućanima..mada više volim Dević..pamuk mi je super..a cijene povoljnije...
Heni sam kupovala gaćice 1,70 prekrasne pamučne sa cvjetićima..i bez gume oko nogica...i potkošuljice iste takve čini mi se oko 3,00...dijete ih se nanosa dok ne omanjaju...i ekstra su..neće nikakve druge..
a tako isto i muž i ja...

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Donji veš:)))
16.3.2011 15:42:12   
Skvo RR
Kupujem u extreme intimo.




_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Donji veš:)))
16.3.2011 16:00:27   
ziki
Meni baš Alma Ras odgovara i uglavnom taj kupujem svima nama. Imaš raznih modela od onih nana gaćica dubokih sto su super za trudnoću do ovih baš lijepih sexy. Extreme intimo je super al ga u Gračanici nisam baš viđala, ima u Doboju. Ostale proizvođače domaće ili okolne ne znam.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Donji veš:)))
17.3.2011 7:37:33   
chuci
IZVORNA PORUKA: henna ze

Dević i Alma Ras..kako sebi tako i ukućanima..mada više volim Dević..pamuk mi je super..a cijene povoljnije...
Heni sam kupovala gaćice 1,70 prekrasne pamučne sa cvjetićima..i bez gume oko nogica...i potkošuljice iste takve čini mi se oko 3,00...dijete ih se nanosa dok ne omanjaju...i ekstra su..neće nikakve druge..
a tako isto i muž i ja...


gdje ima kupiti ovaj dević veš?

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Donji veš:)))
17.3.2011 8:26:36   
henna ze
ja kupujem u shoping centru...odmah do Belissime

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Donji veš:)))
17.3.2011 8:30:01   
palachinken
user posted image za Dević. To je srbijanska firma, vjeruj da ne znam gdje ih ima u Sarajevu, ovdje imaju radnju u tržnom, kako henna kaže. Spavaćice i pidjame su im super a sve su oko 20km, veš isto. Mislim za tu cijenu je dobar, mekani pamučni.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Donji veš:)))
17.3.2011 8:53:04   
emma.L
Ako itko skonta gdje ima Dević u Sa, javite da probam. Meni je isto Extreme Intimo super, ali nedavno sam se razočarala kad se onaj outlet u Merkatoru na Alipašinom zatvorio. Sad mi valja do grada u kupovinu, a to mi je taman kao do Graca u šoping ovih dana user posted image .
Pompea outlet totalno slab ovih dana.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Donji veš:)))
17.3.2011 8:58:04   
chuci
u kojem shopping centru?
jesam dosadna, ali i ja sam čula za taj veš pa da probam

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Donji veš:)))
17.3.2011 8:58:44   
chuci
jel zenica?
valjda je zato henna ze

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Donji veš:)))
17.3.2011 9:11:12   
palachinken
heehhe jest zenica
tržni centar dzananovic, na kamberovica polju
(mi imamo samo jedan zato mu ne spominjemo ime:))



_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Donji veš:)))
3.4.2011 21:23:44   
Ella_H
VS je preVishe izvikaT moje misljenje,
furka mi je bilo s nekih 16-20 a poslije
na rasprodaji ako mi bas treba,
pamucne gace su pamucne gace zene,
ako cu kupit 2 pakla obicnih znaci 10 gaca za 10$ negdje
a za jedne pamucne od VS dati 9.50$ i vise
tu za mene nema logike a bome ni ekonomijeuser posted image .
Ovo vam govori zena koja ima poseban garderober samo za vesh
i dzidzice oko vesha.
Lijepi internet i ja kazem ima razno raznih cudaka
ponekad u tim tipovima trgovina slazem se sa Husic.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Donji veš:)))
3.4.2011 22:46:43   
salmy
Bogami Alma ras one duboke za neneuser posted image user posted image user posted image  nista bolje i komotnije neJmauser posted image user posted image
Kad prostirem ves ne strik,sve ga krijem tacno me stid da me ko ne vidiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Donji veš:)))
3.4.2011 22:57:37   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Ella_H

VS je preVishe izvikaT moje misljenje,
furka mi je bilo s nekih 16-20 a poslije
na rasprodaji ako mi bas treba,
pamucne gace su pamucne gace zene,
ako cu kupit 2 pakla obicnih znaci 10 gaca za 10$ negdje
a za jedne pamucne od VS dati 9.50$ i vise
tu za mene nema logike a bome ni ekonomijeuser posted image .
Ovo vam govori zena koja ima poseban garderober samo za vesh
i dzidzice oko vesha.
Lijepi internet i ja kazem ima razno raznih cudaka
ponekad u tim tipovima trgovina slazem se sa Husic.


ja volim VS i naručujem ih redovno. kvalitetne su i kod otkuhavanja boje su im postojane.
volim i njihove grudnjake. pokušala sam i sa drugim ali valjda imam naviku na njihove modele pa me svi drugi nerviraju.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Donji veš:)))
4.4.2011 14:23:28   
Galicia
IZVORNA PORUKA: Husic10

Hehe jednom ja i muz setamo robnom kucom ovamo u Americi, i svratimo u Victorias Secret haj reko da vidim sta ima, nisam odavno bila tu ...otkad sam se udala hehe a i pored vesa imaju ljepih parfema i sminke . Kad ja tamo gledam sad neke gacice , pojavi se neki stari prdonja ima mu 80 god ...koji ce on K***** u Victoria's Secret??? Kazem muzu bjezimo odavde...lijepi internet kad postoji.

Ma zgadilo mi se pravo...ne razumijem te osobe nikako...haj covjek i zena udju, momak i cura, ali mi je skroz gadno uci u prodavnicu kupovati "VES" kad tamo neki frajer seta i bleji sta ko kupuje.Idi na internet i kupuj zeni sta hoces...jel tako...kako ih nije stid. user posted image
Moj muz ne bi nikada sam otiso u tako neku prodavnicu...a kupio mi je dosta vesa i tako toga...


A sta fali sto jedan muz/momak/ljubavnik ide u VS i kupuje SAM donji ves? Meni je to fino vidjeti. MM zna cesto sam skoknuti do VS da vidi sta ima za mene. Ili slucajno u prolazu pored VS me nazove i kaze hej bejb stigli novi sisobrani, koju ces boju? Mislim meni srce naraste ko Bosna.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Donji veš:)))
5.4.2011 13:24:47   
sarisari
La senza ima najbolji ves, i sto se tice modela, a i velicine i stoje perfektno, pidjame su im takodjer super

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Donji veš:)))
8.4.2011 23:54:28   
Anoniman
ja u H&M kupujem donji ves najvise i cene pristupacne i ves dobar

(odgovor članu sarisari)
  Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Donji veš:)))
8.4.2011 23:55:34   
myb@by

IZVORNA PORUKA: triputmama

ja u H&M kupujem donji ves najvise i cene pristupacne i ves dobar

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Donji veš:)))
8.4.2011 23:57:50   
bananica
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Kupujem u extreme intimo.




(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Donji veš:)))
10.1.2012 23:40:17   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Galicia

Drage moje, kao sto i sam naziv teme govori, pricajmo malo o donjem rublju.
Sta nosite, koje boje, dal' gledate da vam je sve u paru, itd itd.

Pocecu od sebe.
Nosim uglavnom sto mi je udobno, i naravno da je sexy. Svaki dan gledam da mi je iste boje grudnjak i gacice. Ne nosim obicne gacice, nego tangice. Kupujem striktno u Victoria Secret, jer su mi je kod njih najudobnije i najljepse za naci i obuci.
Sto se tice boja, moram imati crni i bez u svojoj kolekciji, jer to su osnovne boje preko kojih mozes obuci sta god pozelis. Isto tako imam i crni i bez bez tregera za ljetne varijante.
Ostale boje, kako se potrefi u VS na snizenju taj i kupim. user posted image



IZVORNA PORUKA: mimikimi

eh draga moja ja ti volim samo bijele gacice obicne da su cisti pamuk tako da se mogu ootkuhavati
inace nisam ljubotelj nikako donjeg vesa u bojama ne vjerujem ja da je cisto dok se ne otkuha ipak su to gaciceuser posted image
nekada davno kao curettak nosila tangice sad me ne bi natjerali nema sanseuser posted image
potkusulje bijele pamucne nervira me inace cipka
grudnjaci ugodni pamucni i to je to ma sve samo neka je pamuk bez cipke i bijelo





_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Donji veš:)))
10.1.2012 23:42:00   
Visnja RR


IZVORNA PORUKA: teacher75

grudnjak obicni crni sa diskretnim push-up-om, osim ljeti kad nosim nesto svijetlo, onda oblacim boje koze, isto jednostavan i bez cipke jer ne volim da mi se cipka ocrtava ispod odjece (nosim uske majice). gacice- boxerice u svim bojama osim bijele. ne nosim tange nikad, ne osjecam se udobno u njima, nosila nekad prije 15ak godinauser posted image



IZVORNA PORUKA: bananica

tange i udobnost kod mene ne prolaziuser posted image crvene tange samo za NG obucem, inace nosim bijeli, udoban ves,da ne osjecam da ga imam na sebi
grudnjake bas volim, prijeko su mi potrebni, posebno oni push up modeli, a boja imam raznih, bijeli,bez i crni obavezniuser posted image




_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *