|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Slim line soft gel
9.3.2015 21:52:42   
Visnja RR
ne baksuziraj...
ne pije ona samo te tablete nego i ide na fitnes ...ima u zgradi dva sprata ispod...
i izbacila je pivo user posted image

mislim da ove tablete ne daju rezultat ako se ne potrudimo da "sredimo" malo zivot ...
npr ne mozes piti tablete i svaki dan jesti nezdravo.... i očekivati rezultat...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Slim line soft gel
10.3.2015 8:56:55   
M kao Mama
hahahaha, nasmijaste me fino, ove tabletu su zaista divan poticaj, ja sam živi primjer, puno više su mi pomogle oko regulacije inzulina, koji je kod meme, ohooo, da ne kažem 20 puta bio zadnji put povećan od dozvoljene razine, i zaista su blokator apetita,

a, sjetih se iz rata se kod Vječne vatre pojavila neka teta akumpuktura i čajevi za mršanje, i od mog druga mama imala želju, i kupi joj moj drug taj čaj, kad kaže ja jedno jutro mati udarila po pekmezu i puteru i maže li, maže, veli on mati šta to radiš, kaže doručkujm, a on a čaj mati, a ona njemu ništa se ne sikiraj, evo žaljevam čajem, hahahahaha

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Slim line soft gel
4.6.2015 22:44:43   
ijaa
treba mi jos neko sa iskustvom, ja bih kupila imam 85 kg...bar bih da me potaknu malo da krenem sa radom,,,treba mi energije...isla bih do nekih 70 bar...uglavno da spadajuu

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Slim line soft gel
24.7.2015 21:31:42   
ijaa
ja pijem 4 tabletu....ja isto gladna, isto zedna....ne vidim nikakvu promjenu, osim sto jucer i danas imam dijareju :S

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Slim line soft gel
4.10.2015 19:36:57   
ijaa
evo ako nekome zatreba i bude istrazivao, mozda je nekome pomogao....ali meni definitivno nije...od svega izgubih 80 KM....sreca pa mi mm nije neka zvocalica....moj rodjendanski poklon koji sam sama birala nije dao nikakve rezultate...od covjeka od kojeg sam kupila, kada mi je osalo jos 10 tableta kazem kako ne mrsam poslao mi besplatno hodia neke tablete da pojacam dozu...popijem jedan dan i nesto me strah bilo kontam Bog zna sta je sad u ovim tabletama...tako da sam samo softgel kapsule ispila redovno do kraja i NISTAA....i njemu bilo cudno.....nacudit se nije mogo

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Slim line soft gel
5.10.2015 8:32:52   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: ijaa

evo ako nekome zatreba i bude istrazivao, mozda je nekome pomogao....ali meni definitivno nije...od svega izgubih 80 KM....sreca pa mi mm nije neka zvocalica....moj rodjendanski poklon koji sam sama birala nije dao nikakve rezultate...od covjeka od kojeg sam kupila, kada mi je osalo jos 10 tableta kazem kako ne mrsam poslao mi besplatno hodia neke tablete da pojacam dozu...popijem jedan dan i nesto me strah bilo kontam Bog zna sta je sad u ovim tabletama...tako da sam samo softgel kapsule ispila redovno do kraja i NISTAA....i njemu bilo cudno.....nacudit se nije mogo



potpuno te razumijem, znači ja sam evo nedavno pila te slim zelene, ni grma asmršala nisam, uzela sam ih jel onih Acai (lila) koje sam ja uzimala nije bilo. Što ti kažeš žali bože bačenih novaca. Šta se dešava pa od jednih ima rezultata, a od drugih ne sam Bog zna.

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Slim line soft gel
5.10.2015 15:32:15   
ijaa
E pa ne razumjem.jos sam.pitala da mi preporuce...sad me nagovara da kupim kafu...msm trebam biti luda pa ponovo isti novac baciti ja biti rezultata ja ne bit :s
pustene su ponove acai u prodaju vama pomogle?

< Poruku je uredio ijaa -- 5.10.2015 15:33:30 >

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Slim line soft gel
6.10.2015 9:22:46   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: ijaa

E pa ne razumjem.jos sam.pitala da mi preporuce...sad me nagovara da kupim kafu...msm trebam biti luda pa ponovo isti novac baciti ja biti rezultata ja ne bit :s
pustene su ponove acai u prodaju vama pomogle?



Jeus, ali iskreno meniu je sve to pod velikim ?, i iskreno kafa mi je totalno ne pitka, dok je čaj meni bolji,

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Slim line soft gel
22.10.2015 15:30:57   
tatjana12
ja bih ii isto htjela probati ali ove slimline acai berry , pa dali su stvarno nekome pomogle ???? imam 76kg pa bih htjela bar na 66kg doci, citam vec dosta dugo o slimline-u nekome pomazu nekome ne, pa mislim da je neka muljaza...user posted image ak0 su nekome stvarno pomogle neka se javiiiii user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Slim line soft gel
23.10.2015 0:04:06   
ijaa

IZVORNA PORUKA: tatjana12

ja bih ii isto htjela probati ali ove slimline acai berry , pa dali su stvarno nekome pomogle ???? imam 76kg pa bih htjela bar na 66kg doci, citam vec dosta dugo o slimline-u nekome pomazu nekome ne, pa mislim da je neka muljaza...user posted image ak0 su nekome stvarno pomogle neka se javiiiii user posted image



ne znam evo zena e pisala da su njoj te pomogle...ja sam pila soft gel i nista....ma ni kile....ipak mozda je moj organizam takav

(odgovor članu tatjana12)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Slim line soft gel
23.10.2015 0:57:03   
visnjica1
Ja sam pila slimline tablete jedno tableta dnevno i zaistaa velike rezultate sam postigla, s tim sto sam izgubila apetit za velikim kolicinama jela sam vise zdraviju opciju , tako mi organizam trazio i uz to sam vjezbala.SVEE PREPORUKEEE ZA SLIMLINE TABLETICE

_____________________________

Moje Sunce 25.11.2012

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Slim line soft gel
23.10.2015 8:48:22   
M kao Mama
IZVORNA PORUKA: ijaa


IZVORNA PORUKA: tatjana12

ja bih ii isto htjela probati ali ove slimline acai berry , pa dali su stvarno nekome pomogle ???? imam 76kg pa bih htjela bar na 66kg doci, citam vec dosta dugo o slimline-u nekome pomazu nekome ne, pa mislim da je neka muljaza...user posted image ak0 su nekome stvarno pomogle neka se javiiiii user posted image



ne znam evo zena e pisala da su njoj te pomogle...ja sam pila soft gel i nista....ma ni kile....ipak mozda je moj organizam takav



znači, vrlo je nezahvalno bilo šta kazati, jer omdah ide salva raznoraznih komentara, ali imaju moji postovo stari ovdje. Uglavnom meni su Acai pomogle, ali opet ne u mjeri u kojoj pričaju ljudi iz njihove kampanje, kao po 9 kg mjesečno, ma od toga kod mene nije bilo nita, ja sam od 3 kutije izgubila mislim 13 kg, s tim da sam vratila sada sigurno 7, a u međuvremenu sam pila jo jednu kutiju ovih zelenih, i nakon nje sam sigurno jo dvije kg dobila. Tako da ne znam ta da kađem, sad akada bih htjela uzeti dobro bih razmislila, da li bih opet uzela kutiju , ali isključivo ove Acai.

< Poruku je uredio mama_alma -- 23.10.2015 8:51:23 >

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Slim line soft gel
10.12.2015 17:41:50   
fupe22
koristim slim line acai kapsule i čaj, za mjesec i po -11kg, od 23.10. do danas pijem
preporučujem svima.... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Slim line soft gel
10.12.2015 19:20:02   
Galicia

IZVORNA PORUKA: fupe22

koristim slim line acai kapsule i čaj, za mjesec i po -11kg, od 23.10. do danas pijem
preporučujem svima.... user posted image user posted image user posted image



Nista bez slike, prije i poslije.
Sliku na sunce.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu fupe22)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Slim line soft gel
12.12.2015 21:25:11   
ijaa

IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: fupe22

koristim slim line acai kapsule i čaj, za mjesec i po -11kg, od 23.10. do danas pijem
preporučujem svima.... user posted image user posted image user posted image



Nista bez slike, prije i poslije.
Sliku na sunce.




puno obava da bi povjerovala

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Slim line soft gel
13.12.2015 20:56:06   
Amela86
pozdrav svima , zanima me koliko kostaju te kapsule i gdje ih kupite ... rado bih ih probala ,visoka sam 160 imam 66 kg i cini mi se da mi je sav visak na stomaku

_____________________________

Dum spiro , spero ....

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Slim line soft gel
13.12.2015 21:04:44   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: Amela86

pozdrav svima , zanima me koliko kostaju te kapsule i gdje ih kupite ... rado bih ih probala ,visoka sam 160 imam 66 kg i cini mi se da mi je sav visak na stomaku

pa sta ce ti kapsule,vjezbajuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Amela86)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Slim line soft gel
13.12.2015 22:33:28   
fupe22
Imas u Sarajevu, u Robotu, najjeftinije ces proci kod njih direktno, apoteke su sve napucale cijene... znam iz licnog iskustva...
033/713-500

(odgovor članu Amela86)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Slim line soft gel
13.12.2015 22:37:03   
ijaa
ti iz robota su mi poslali na kucnu adresu....86 km...u apoteci isto nasla , isto para

(odgovor članu fupe22)
Neposredna veza do poruke: 44
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *