|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: strije
25.3.2008 20:24:12   
Ivona
I ja  se redovno i vrijedno mazem svaki dan od pocetka trudnoce.
Koristila sam Pregnacare kremu protiv strija,melem Striet,a u zadnje vrijeme BabyLove ulje.
Nisam imala nijedne strije do prije 15-tak dana.
Sada sam u 30 sedmici user posted image  i u tih 15 dana mi se pojavilo mnostvo strija ispod pupka.user posted image
Naravno,vodim racuna i o kolicini tekucine koju unosim u organizam i stalno sam u pokretu.

_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu ammarma)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: strije
26.3.2008 8:52:32   
sanelicaaa
u 26-oj sam sedmici trudnoce plus 6 kg i nemam do sada ni jedne strije! Mazem se melemom striet za koji sam saznala putem ovog foruma i mogu reci da je stvarno dobar! user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: strije
26.3.2008 10:02:53   
peanut
Trenutno sam u 26. sedmici, nakon tusiranja mazem se "cim stignem", strije mi se nisu pojavile ni sada niti u prethodne dvije trudnoce. Mislim daje u pitanju genetika! user posted image

(odgovor članu sanelicaaa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: strije
26.3.2008 10:23:05   
Lulu_08
ma i ja stvarno mislim da je genetika u pitanju! kao sto je Ivona gore navela i kod mene je isti slucaj bio, mazala se non stop i pila uvijek dovoljno tekucine i od sedmog mjeseca ispucalo sve ispod pupka pa na dole :-( ali sta je tu je :)

(odgovor članu peanut)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: strije
26.3.2008 14:01:17   
Suzana
Ja sam neki dan primjetila jednu crvenu striju (nije malena) :), znaci krenule su.
 
Ne mogu se bas pohvaliti da sam redovna u mazanju, ali drzim da je to do kvaliteta koze. Ako ti koza nije dovoljno elasticna i nema dovoljno kolagena (ja imam bas losu kozu), moras popucati...
Bar se tjesim. :)
 

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: strije
28.3.2008 21:55:53   
camm
ja sam se mazala svaki dan i tusirala po 5 puta na dan,da koza dobije vlaznost tu,ali hvala Bogu dobro sam prosla imam samo 4 strije koje se i nevide,a dobila sam ih onih zadnjih dana kad sam isla svaki dan na pregled pred porodjaj,ah taj u.zvuk.Ja mislim da je to sve do genetike sto nemora toliko da znaci treba se paziti.

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: strije
29.3.2008 11:36:58   
Suzana
IZVORNA PORUKA: Suzana

Ja sam neki dan primjetila jednu crvenu striju (nije malena) :), znaci krenule su.
 
Ne mogu se bas pohvaliti da sam redovna u mazanju, ali drzim da je to do kvaliteta koze. Ako ti koza nije dovoljno elasticna i nema dovoljno kolagena (ja imam bas losu kozu), moras popucati...
Bar se tjesim. :)
 



Da i ja samu sebe citiram...
Ovo sam napisala prije tri dana, necete vjerovati, ali u roku od 3 dana stomak mi je bas popucao, preko noci.
Nisu strasne i ne vide se iz aviona, ali ih ima dosta.
 
Sta mogu. Neka na tome ostane i bice super! user posted image

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: strije
29.3.2008 13:55:42   
haidy
I meni su se u roku od pet dana pojavile na grudimauser posted image

_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: strije
29.3.2008 17:54:33   
Suzana
Pa zar se i na grudima pojavljuju?! user posted image
Hm... Nadam se da meni nece, svakako mi je koza na grudima prilicno lose kvalitete (uzasno je suha), a imam i one "nevidljive" bijele strije iz puberteta.

(odgovor članu haidy)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: strije
30.3.2008 21:39:33   
kana
Baby love od DM-a meni nije pomoglo.Dala sam hrpu love za sve moguce kreme i kremice i ipak popucala u trudnoci i sta sada???Ima li mi pomoci(osim plasticne operacijeuser posted image )??
user posted image

_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu ammarma)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: strije
30.3.2008 21:41:41   
Ivona
Don't worry Kano!Zakamuflirat cemo mi to nekako....user posted image

_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: strije
30.3.2008 21:44:51   
kana
kakooooo??? user posted image

_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: strije
30.3.2008 21:45:56   
amdi
Samo da se pohvalim. Dvije trudnoce, u drugoj bas velika beba-4350gr, a NIJEDNE STRIJEuser posted image user posted image user posted image
P.S. Mazala sa obicnom Soleom 2 puta dnevno

_____________________________

veliki 22.3.2005
mala 17.7.2007

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: strije
31.3.2008 8:40:53   
Suzana
IZVORNA PORUKA: amdi

Samo da se pohvalim. Dvije trudnoce, u drugoj bas velika beba-4350gr, a NIJEDNE STRIJEuser posted image user posted image user posted image
P.S. Mazala sa obicnom Soleom 2 puta dnevno


Evo, upravo dokaz da strije mozda mozes ublaziti sa kremama, ali samo ako imas kvalitetnu strukturu koze i puno kolagena user posted image  neces popucati - valjda se tjesim. user posted image

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: strije
7.4.2008 10:36:05   
Anoniman
evo ja da malo osvjezim ovu temu.. kupila sam ovu kremu neki dan...
user posted image

i mogu vam reci da je super.. koza je tako mekana i elsaticna poslije nje... a dugo se i zadrzava.. pa eto ako nadjete, probajte... user posted image


(odgovor članu Suzana)
  Neposredna veza do poruke: 40
   RE: strije
16.6.2008 11:24:16   
idana_85
Dino, gdje si pronasla ovu kremu? Jesi li jos uvijek zadovoljna njom? Koliko kosta? Moje noge su ljubicaste ljudi, sta vise da uradim, to me tako zivcira

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: strije
16.6.2008 11:39:26   
*sunce*
da se i ja pohvalim bar za sada da nema ni jedne još user posted image  s obzirom da se ne mažem redovno obično se sjetim naveče i kako se ja mažem bademovom i nevenovom kremom nervira me čekanje da se upije u kožu i ne mogu sjesti da ne bi umastila namještaj po kući a ako  nešto obučem ubrzo nakon mazanja kakva onda korist user posted image  pa sam počela nekad i niveinim mlijekom mazat brže upije bolje išta nego ništa user posted image
da napomenem da sam u šestom mjesecu i da sam se udebljala max 3-4kg.

< Poruku je uredio *sunce* -- 16.6.2008 11:41:10 >

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: strije
16.6.2008 11:55:59   
idana_85
IZVORNA PORUKA: *sunce*

da se i ja pohvalim bar za sada da nema ni jedne još user posted image  s obzirom da se ne mažem redovno obično se sjetim naveče i kako se ja mažem bademovom i nevenovom kremom nervira me čekanje da se upije u kožu i ne mogu sjesti da ne bi umastila namještaj po kući a ako  nešto obučem ubrzo nakon mazanja kakva onda korist user posted image  pa sam počela nekad i niveinim mlijekom mazat brže upije bolje išta nego ništa user posted image
da napomenem da sam u šestom mjesecu i da sam se udebljala max 3-4kg.

Blago tebi, ja sam isto u 6 i vec imam 8kg,ozbiljno ti to shvati, kilogrami znaju naletiti odjednom, mazi se cim stignes, striet maslinovo.....

(odgovor članu *sunce*)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: strije
16.6.2008 13:24:21   
Skvo RR
u 6 sam mjesecu, malih gadova jos nema....mazem se Mustelom protiv strija...i za sada sam zadovoljna....ali najkriticniji period za strije slijedi...user posted image ...

Slazem se sa nekim forumasicama koje tvrde da je ipak to stvar genetike, npr, moja majka se nije nicim mazala, udebljala se 20 kg i nikada nije dobila strije...ipak bez obzira sto se trackam nadam se da sam malo naslijedila te geneze....user posted image .

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: strije
16.6.2008 14:19:30   
idana_85
Moja mamabse nije nimazala ni dobila ih,a ja sam sva isarana. Tako da ne vjerujem u genetiku. Gdje si uzela mustelu i koliko kosta?

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: strije
16.6.2008 15:25:39   
Skvo RR
Zadnji put sam je uzela  u apoteci - Mercator (na Socijalnom)
Stretch Marks Double Action za 9 mjeseci - Krema

Oko 60 KM. Cijena varira u par maraka zavisno gdje je uzmes. Ja je stavljam od 2 mjeseca trudnoce i bude mi ta jedna krema mjesec dana.
A da ona ti otklanja i postojece....

SRETNO

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: strije
16.6.2008 15:45:35   
ziki
U trudnoci sam dobila 20 kg, porodila se prije 25 dana i nijedne strije.Mazala sam se strietom saljicevim, super su mu proizvodi, kao mala sam koristila mehlem protiv opekotina, ugljenisano tkivo, opeceno lice i nemam oziljaka.... On nije ni skup 8-9 km po apotekama.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: strije
16.6.2008 15:51:34   
medavi
Svaka cast kremama....strije -genetika i nista drugo. Imala ih mama imace i kcerka. Naravno bitna kilaza u toku trudnoce a opet i to je stvar genetike- da li ste mrsavije konstrukcije ili malo punijeuser posted image

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: strije
16.6.2008 15:56:06   
medavi
I jos nesto... nema te kreme koja moze regenerisat kozu sa strijama jer strije su fakat mehanicko ostecenje jer je to drugi sloj koznog tkiva koje pukne i tako i ostane i tu smo bespomocne. Ja obje trudnoce dobila po 22 kg i popucala koza i sad mi je takva...stim sto one vremenom izblijede da su skoro pa neprimjetne... sretno u borbi protiv strijauser posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: strije
16.6.2008 16:17:59   
VB
Ja sam danas kupila Striet i nadam se da ce imati efekta. Jedva sam ga pronasla u Sarajevu, nigdje nema, ili je rok istekao!
Uspjela sam pronaci u apoteci Delfin, Trg Heroja. I odmah sam kupila 3 komada user posted image
Moze jedan savjet? Po kojim dijelovima tijela da se mazem? Naravno kad imam vremena - cijelo tijelo, ali kad se brzinski mazem pred spavanje, koja su nakriticnija mjesta?

Mahanje sa Marijin Dvora user posted image

(odgovor članu medavi)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *