|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ostavljanje djece u kuci-bez odraslih
10.2.2009 12:52:03   
camm
Mislim da je jos mala da bih je ostavljala samu u kuci
ponekad je ostavim na 5min. kad odem do prodavnice.
A kasnije ne znam vidjecu,moja mama je nas rano ostavljala kuci
zbog posla,i najvise sam mrzila kad grmi i kisa pada tada bismo ja i setra uvjek plakale.user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: ostavljanje djece u kuci-bez odraslih
26.2.2016 12:04:38   
Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Profesionalna deformacija - NE SMIJEM.
Nisam je još ostavljala samu, i mislim da neću imati potrebe. Sve što trebam obaviti može pričekati dok se ona probudi, ili da odgodim isto.
Sve u svemu za sada imamo majku i dedu, i nanu da uskoče kada treba da bude bez mene.
Ali i to je do sada bilo mislim samo jednom ili dva puta.


Nakon sedam godina, počela je ostajati sama u stanu. Doduše, od podne, kad se vrati iz škole. Za sada je dobro, za vrijeme dok mi vratimo se sa posla malo prezalogaji, odspava malo, nauči zadaće i pripremi se za školu.
Uveli smo samo zabranu za korištenje: televizora, i interneta (na svim uređajima), za to vrijeme, osim činjenice da joj viber mora biti uključen da komuniciramo u toku dana, ako joj treba.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: ostavljanje djece u kuci-bez odraslih
26.2.2016 12:20:51   
M kao Mama
ma, ni u ludilu starojoj 9, mlađoj tri i po, ne znam sa čime bi ih uporedila, početo dok sam u toaletu, moram reagovati, uvijek se nešto čarkaju, zadirkuju, pa bogami i znaju jedna drugu klepiti, ne smijem ni zamisliti šta bi bilo da ihostavim jedno sat, možda ne bi ništa, ali ja ne smijem. Ne znam koja je neozbiljnija, dal ova što ima devet godina pa od nje očekujem da je velika, ili ova mala iz koje đavoli vire

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: ostavljanje djece u kuci-bez odraslih
26.2.2016 12:25:34   
Blue rose RR
user posted image Mislim da je baš razlika među njima presudna činjenici da je jedna "velika" a druga "mala" ) Da su obje recimo po 9 godina, ili da je manja razlika, bilo bi lakše.
Mojoj je 10 godina i 4 mjeseca, a sama je, tako da je meni puno lakše :)

Sretno sa malim sekama, one su sada najzanimljivije, odrasla traži svoje mjesto među nama, a malena kopira seku, i traži opet svoje "mjesto pod suncem", što se kaže :)

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: ostavljanje djece u kuci-bez odraslih
26.2.2016 13:45:35   
loptica7
Starije nisam nikad same ostavljala u kuci, ali kad je sad cura krenula u skolu morala sam je odvesti, a stariji decko bi ostao s bebom. Bebu u vrtic/ogradicu, a njemu bih rekla da se igra s njim i da ga ne vadi iz vrtica ni ako bi poceo plakati. No uvijek sam nastojala da beba u to vrijeme spava.
Malenog nisam vodila sa sobom jer nemam sjedalicu u svekrovu autu, a dok ih svih 3 obucem, posjedam i spremim treba mi vise vremena nego dok pjeske odem do skole koja je udaljena nekih 300m.
Ovdje je izuzetak lijepo vrijeme, jer tada nam je setnja, beba u kolica i put pod noge.user posted image
Na duze vrijeme ih nisam ostavljala same u kuci, osim ako se racuna da sam nesto radila ispred kuce, a oni bili u kuci. Sad im je vec 6 i 7 god, a malenog pripaze bez problema.

_____________________________

"Nitko se ne može vratiti u prošlost i stvoriti novi početak. Ali svatko može početi danas i stvoriti drugačiji završetak."

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *