|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Polip na endometriju
14.2.2008 11:51:12   
budućamama
samo da vam javim da sam zakazala pregled kod dr. Divanovića u četvrtak 28.02. Skontala sam da bih trebala dobiti u srijedu 20-tog, pa moram čekati još nekih 7 dana. Držite mi figeuser posted image

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Polip na endometriju
14.2.2008 12:18:29   
mersiha
Sretno ti draga moja na pregledu i bice to sve ok.
Drzim ti fige.

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Polip na endometriju
14.2.2008 13:13:31   
aldi
Sretno, samo hrabro bit ce to dobro ako Bog da!

_____________________________

Druga beba nam dolazi 11.08.2011
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Naše zlato došlo 27.01.2009.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ja 28, muž 33 god. U braku smo 6 godina, oko prve bebe se trudili 9 mjeseci i sada je bebica tu, na našu veliku radost

(odgovor članu mersiha)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Polip na endometriju
14.2.2008 23:16:21   
Amelaa RR
Bas mi je zao.......ne znam al ovo sve je vela havle....(st se tice nestrucnosti doktora)

sve najbolje svima od srca zelim


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu mersiha)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Polip na endometriju
15.2.2008 10:37:25   
budućamama
hvala vam, drage moje. Najbolje steuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Polip na endometriju
17.2.2008 0:10:28   
aazra
Hej "buducamama",

Bit ce sve ok, vidjet ces, samo je bitno da nadjes pravog ljekara,
a prednost je sto si to na vrijeme otkrila i sto imas tek 28.
Ja nisam puno starija od tebe (2 godine), ali eto. Stignes i ti do 30-teuser posted image

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Polip na endometriju
18.2.2008 13:00:05   
budućamama
Hvala na podršci. Ipak se nadam da će biti prije 30-te, u aprilu punim 29 pa se nadam da će mi to biti sretna brojkauser posted image

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Polip na endometriju
18.2.2008 16:12:26   
Makica29
Buducamama nije me bilo neko vrijeme pa evo sad tek citam ovaj tvoj post. Bas mi je zao sto opet ima nesto. Ove doktore bi zadavila. Nemoze covjek nikom vjerovati, moras sve sama procitati i informirati jer su oni tako nonsalantni. Grozno!
Sretno kod Divanovica! Nadam se da ce sve biti ok i da ces nam se uskoro pridruziti u  user posted image  akcijama user posted image

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Polip na endometriju
19.2.2008 7:14:18   
aldi
Nadam se da ce sve biti ok i da ces nam se uskoro pridruziti u akcijama


Potpisujem!

_____________________________

Druga beba nam dolazi 11.08.2011
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Naše zlato došlo 27.01.2009.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ja 28, muž 33 god. U braku smo 6 godina, oko prve bebe se trudili 9 mjeseci i sada je bebica tu, na našu veliku radost

(odgovor članu Makica29)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Polip na endometriju
19.2.2008 8:21:33   
budućamama
Drage moje,
hvala vam na podršci. Sutra će mi biti gotov papa test. Sad se malo i oko toga sikiram, ko kad je sve krenulo nekako s ovim sitnim problemčićima, ali se istinski nadam da će mi bar to biti ok. U svakom slučaju, javiću vam. Hvala još jednom na podršci, najbolje ste user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Polip na endometriju
19.2.2008 8:47:53   
ismihana
Ne sekiraj se. Znaš kako kažu - Bog te nikad ne stavlja na iskušenje koje ne možeš podnijeti. A ja dodajem i da nema bolesti za koju ne postoji lijek, samo ga treba naći. A preduslov za sve, i najbolji preventivni lijek, je vjera u dobro i optimizam. Nemoj nikada misliti da će ti nalazi pokazati loše, jer neće... Sretno, javi nam se

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Polip na endometriju
19.2.2008 8:59:05   
budućamama
Hvala ti, ismihana.
Ja ti inače toliko ne brigam, ali sam prije tri dana čula kako je moja drugarica iz djetinjstva dobila krvarenje i otišla doktoru, pa su skontali da je već user posted image  metastazirao i da joj nema pomoći. Ima dvoje djece, dvije divne curice. S druge strane, nije uradila papu otkako je rodila drugo dijete (nekih 5-6 godina).
Čovjek naprosto ne može da vjeruje. Kako sebi možeš dozvoliti da se tako zapustiš, a s druge strane ti je žao, pa i kad ne znaš o kome se radi.
Valjda su svi ti momenti malo uticali i na mene, pa pomalo brinem oko rezulatata papa testa, ali iskreno vjerujem da će biti sve ok jer nemam nikakvih simptoma  koji bi ukazivali drugačije.
Nije mi još puno ostalo, sutra u 12 ću saznati rezultat, tako da ću ovaj dan lako pregurati.  
Šta se dešava s tvojim miomom? Jesi li nedavno radila mjerenja? Vidim da spremaš onu travaricu po preporuci i sretno ti s tim. Nadam se da ćeš uspjeti ga ukloniti bez operacije. Sretno i tebi!

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu ismihana)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Polip na endometriju
19.2.2008 9:26:21   
bucca_sa
e djevojke super ste tolko dobrih i finih infromacija covjek moze dobiti od vas... ja ima jako povisen prolaktin i policisticne jajnike i vec dugo vremena ramisljam kojem dr. otici a sad cu defibnitivno kod dr. Divanovica kazu da je on strucan za hormone pa eto javim kako je bilo na pregledu narucimse za sljedecu sedmicu,hvala velika i Puno srece od Srca svimada zatrudne budtete zdrave i dobijete svoje bebace...

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Polip na endometriju
19.2.2008 10:39:44   
Lilly
Ja sam radila Hsg kod dr. Divnovica i toplo ga preporucujem. Sve je super proslo tako da nista nisam ni osjetilauser posted image . Dr. je dosta strucan i temeljit.
Samo pohvale!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bucca_sa)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Polip na endometriju
20.2.2008 11:30:00   
budućamama
Došao papa test!
I naravno, imam bakterijsku upalu. Liječenje 7 dana nakon user posted image  i opet na kontrolu.
Neka ovo bude to treće što se moralo desiti i da više završim s timuser posted image .

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Polip na endometriju
20.2.2008 12:43:44   
aldi
Baš mi je žao budućamama user posted image user posted image user posted image , a o kojoj je bakteriji riječ?

_____________________________

Druga beba nam dolazi 11.08.2011
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Naše zlato došlo 27.01.2009.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ja 28, muž 33 god. U braku smo 6 godina, oko prve bebe se trudili 9 mjeseci i sada je bebica tu, na našu veliku radost

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Polip na endometriju
20.2.2008 13:07:13   
budućamama
piše: obilje monobacila. Dobila sam i terapiju koja srećom, ne traje dugo (sedam dana). Srećom, nema nikakvih abnormalnosti, sve je regularno što se toga tiče.
Ma moj je osnovni problem što sam nestrpljivauser posted image i to je to. Biće valjda sve ok.

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Polip na endometriju
20.2.2008 13:11:30   
Antigona
budućamamauser posted image ,
I ja mrzim svoju nestrpljivost!

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Polip na endometriju
20.2.2008 14:34:56   
sanja.sa
hej draga nije to los nalaz! samo 7 dana vaginaleta! hvala Bogu nema  nikakvih promjena, to je najvaznije!
sretno ti na pregledu 28. i obavezno javi sta je rekao dr. D.
pusa

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Polip na endometriju
20.2.2008 15:56:56   
vaga
Buducamama uzim pored vaginaleta Lactogyn tablete, već sam o njima pisala.Preporučuju se za očuvanje vaginalne flore tj. kiselodti koja sprječava da se bakterija razmnožavaju i stavraju infekcije upale.
Samo naprijeduser posted image

_____________________________

___________________________________________
Vaga 32 g., inseminacija 2 puta, HSG, Laparoskopija, histeroskopija, Postkoitalni t -nalazi uredni
MM 40 g. operacija varikokele - sada normospermija
9 g. braka

Covjek snuje Bog određuje

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Polip na endometriju
21.2.2008 7:43:00   
aldi
IZVORNA PORUKA: Antigona

budućamamauser posted image ,
I ja mrzim svoju nestrpljivost!



Potpisujem

_____________________________

Druga beba nam dolazi 11.08.2011
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Naše zlato došlo 27.01.2009.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ja 28, muž 33 god. U braku smo 6 godina, oko prve bebe se trudili 9 mjeseci i sada je bebica tu, na našu veliku radost

(odgovor članu Antigona)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Polip na endometriju
21.2.2008 14:27:02   
budućamama
Hvala drage moje.
Danas sam se smirila i već sam bolje. Neće ništa preko noći, a hvala Bogu nije ništa strašno što se ne da ispraviti. Pusa za sve vasuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Polip na endometriju
5.3.2008 12:10:41   
shirly
Draga moja, meni su prošle godine u martu ustanovili polip na endometriju veličine 11 mm, i dali mi uputnicu na KCU jer to moram otkloniti, rekli su mi da ne smijem zatrudniti jer e beba neci moci razvijiti i tako.
Otisla sam i privatno kod dr Divanovića na Pofaliće koji mi je to sve potvrdio i rekao da on ne radi takve zahvate i rekao mi je da to nije bas tako hitno za raditi ako ne kanim u skorije vrijeme zatrudniti samo moram redovito ici na ultrazvuk na kontrolu.

Onda je moja nana meni kuhala svaki dan po litar i po caja od nevena tako sam ga pila 40 dana, ( na nos mi je vise izlazio a iz usta mi se osjetio neven)
Prilikom menstruacije su mi ispadali komadici ne znam ni ja izgledalo je kao meso :(

Uglavnom sam sada u trecem mjesecu trudnoće, a na ustanovljenoj trudnoci to je bilo prije 3 mjeseca ni traga od polipa :)


(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Polip na endometriju
5.3.2008 13:04:22   
budućamama
Tebi je polip bio veličine kao i moj! A nisam znala za čaj od nevena, da pomaže kod polipa. U svakom ti slučaju hvala, i ja ću onda na kuru nevenom, samo još da mi se potvrdi postojanje polipa i potrebu za njegovim otklanjanjem s obzirom da želim zatrudniti.
Hvala ti što si podijelila svoje iskustvo s nama svima, želim ti ugodnu trudnoću, lak porod i zdravu bebicu

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu shirly)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Polip na endometriju
7.3.2008 9:13:38   
budućamama
Drage moje,
donosim vam dobre vijesti! Bila sam jutros na kontroli kod dr. Divanovića  i na uzv pregledu je sve bilo ok! Polipa nema! A ovulacija mi je bila iz desnog jajnika na kojem mi je bila cista!
Samo mi je dao još jednu kuru antibiotika i čak mi je rekao da i ako se desi trudnoća ta terapija nema nikakve veze i neće oštetiti plod. Ja naravno znam da nakon ovulacije ne mogu zatrudnjeti, ali nema veze... Borim se u aprilu!
Tako sam sretna da vam ne mogu opisati!
Još jednom vam hvala svima na podrsci koju ste mi pružile, šta bih ja bez vas...
Pusa

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *