|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trazim posao
4.2.2010 12:50:33   
anidla
neki, a sta si do sad radila ako nije tajna....obicno traze iskustvo pa ako naleti sta da znam....

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 401
   RE: Trazim posao
4.2.2010 13:19:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teta berta

IZVORNA PORUKA: NEUTJEŠNA

IZVORNA PORUKA: teta berta

a gdje si davala oglas za posao???



Ja ovako napišem " djevojka (svi drugačije gledaju kad piše djevojka a ne žena) sa završenom ekonomskom školom traži posao" objava 4x, i pošaljem na broj 091-110-500 super oglasi koji izlaze petkom.Ovaj posao gdje ja radim sam odabrala između ostalih 10 najviše zbog toga što mi je blizu,haman pred vratima,a nisam znala da im treba radnica nego su oni mene našli u oglasu i nazvali,radim od juna 2006 god. i super mi je a pogotovo što mi je blizu.

SRETNO SVIMA !!!


Lako je tebi kad si bila djevojkauser posted image user posted image user posted image user posted image Ako ja napisem zena a ne djevojka ima da mi se telefon usije od cekanjauser posted image user posted image user posted image



U pravu je veeseelaa kad kaže bila sam udata pa sam tako pisala i stvarno sam uspjela.
Što kaže veeseelaa kad kažeš da si udata svi misle ona sad ima djecu,non stop će biti odsutna i bla bla bla.

Nego napišite "djevojka" i to je to

(odgovor članu teta berta)
  Neposredna veza do poruke: 402
   RE: Trazim posao
4.2.2010 13:20:55   
Anoniman
Neki baš mi je žao što si bez posla i mm nigdje ne radi a meni od plate ostane 100 KM dok platim kredite,ma zeznuto pravo ali nek smo zdravi i živi biće nafake

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 403
   RE: Trazim posao
4.2.2010 15:58:31   
neki
Shejla,pratim i posao.ba i bolji posao.com ali nista,uvijek mi nesto fali,ili vozacka dozvola ili nesto drugouser posted image

Napisah vec da imam zavrsenu gimnaziju,pa eto,valjda bude sta...
A da,govorim engleski(pasivnouser posted image ) i njemacki(aktivnouser posted image )...


< Poruku je uredio neki -- 4.2.2010 15:59:37 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 404
   RE: Trazim posao
6.2.2010 8:09:41   
Anoniman
neki mila ima li šta za posao?

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 405
   RE: Trazim posao
6.2.2010 11:18:36   
neki
IZVORNA PORUKA: NEUTJEŠNA

neki mila ima li šta za posao?

Nema dragauser posted image Hvala sto brinesuser posted image
Bice valjda aBd...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 406
   RE: Trazim posao
6.2.2010 11:19:31   
acudesa
Držim ti fige....neki

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 407
   RE: Trazim posao
6.2.2010 11:19:38   
Anoniman
ma hoće samo se ne treba sikirati,ne vrijedi

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 408
   RE: Trazim posao
10.2.2010 21:33:57   
neki
Nejma jos nistaaaaaaaaaaauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 409
   RE: Trazim posao
11.2.2010 8:12:38   
Anoniman
e jooooooooooooj

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 410
   RE: Trazim posao
15.2.2010 22:06:11   
neki
IZVORNA PORUKA: neki

Nejma jos nistaaaaaaaaaaauser posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 411
   RE: Trazim posao
16.2.2010 9:55:35   
Anoniman
neki mila imal kakvog posla ?

i onaj moj srećo ne može ništa da nađe,groznoooooo

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 412
   RE: Trazim posao
16.2.2010 23:26:36   
neki
Nemaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image
Dusho,samo se ti javljas na ovu temu,bas ti hvalauser posted image user posted image user posted image
Nadam se da cemo i ja i TM aBd naci nesto sto prijeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 413
   RE: Trazim posao
16.2.2010 23:36:26   
malena_t
A što sam ja bila ubijeđena da si ti našla posao. Mora da sam sanjala. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

21.03.2009. rodio se majkin sin

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 414
   RE: Trazim posao
17.2.2010 0:24:44   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: neki

IZVORNA PORUKA: neki

Nejma jos nistaaaaaaaaaaauser posted image

user posted image user posted image user posted image



evo dva oflasa koja bi ti odgovaral po stručnoj spermi i stručnosti, pokušaj nemaš šta da izgubiš...nadam se biću ti SRETNA
Sekretar/ica, Sarajevo Opis radnog mjesta   Jonuz Company d.o.o. Sarajevo
Društvo za proizvodju, trgovinu i usluge
Blazujski drum bb
71210 Ilidza
tel:033 621 708
e-mail: jonuz.company@gmail.com K o n k u r s Za prijem u radni odnos    1. Diplomirani ekonomista 1 izvrsilac, radno iskustvo 5 god na poslovima vodjenja kompanije    2. Ekonomista za vodjene poslova 1 izvrsilac, radno iskustvo 3 god gradjevinske stolarije    2. Sekretar/ica 1 izvrsilac, radno iskustvo 3 god, poznavanje engleskog jezika    3. Masinski inzinjer 1 izvrsilac, radno iskustvo 5 god    4. Elektroinzinjer 1 izvrsilac, radno iskustvo 5 god   5. Gradjevinski inzinjer - za vodjenje gradilista 1 izvrsilac, radno iskustvo 5 godine    6. Gradjevinski tehnicar za vodjenje gradilista 1 izvrsilac, radno iskustvo 3 godine    7. Gadjevinski radnik - Tesar 10 izvrsioca, radno iskustvo 3 godine    8. Gadjevinski radnik - Armirac 5 izvrsioca, radno iskustvo 3 godine    9. Gradjevinski radnik - Bravar -Varioc 2 izvrsioca, radno iskustvo 5 god    10. Gradjevinski radnik - Vodoinstalater 1 izvrsilac, radno iskustvo 5 god    11. Gadjevinski radnik- Keramicar 5 izvrsilaca, radno iskustvo 5 god, iskustvo na postavljanju bazenske keramike      Svi kandidati moraju ispunjavati uslove navedene u konkursu. 
Prijave uz kracu biografiju i dokaze o ispunjavanju uslova slati na adresu firme ili putem E-maila. 
Nepotpune prijave nece se uzimati u razmatranje.    Dostavljene prijave se ne vraćaju   Grad Sarajevo Država Bosna i Hercegovina Broj radnih mjesta 1 Datum objave 08. Feb 2010. Oglas traje do 08. Mar 2010.   Ukratko o nama Upišite dodatne informacije o firmi kako bi se detaljnije prezentirali.  
  Poslovni asistent, Sarajevo Opis radnog mjesta Objavljujemo konkurs za radnu poziciju

POSLOVNI ASISTENT

(jedan izvršilac sa sjedištem u Sarajevu, Blažuj)

OPIS RADNOG MJESTA: primanje telefonskih poziva, preusmjeravanje istih, preuzimanje poruka, odgovaranje i slanje e-maila i sl.;profesionalno i uljudno primanje i usmjeravanje klijenata;organizacija i koordinacija kontakata sa poslovnim partnerima i vanjskim institucijama;primanje, sortiranje i prosljeđivanje pošte, uključujući i upotrebu raspoložive telekomunikacijske opreme (fax, skener, e-mail), kao i redovno slanje pošte (tri puta ili više puta sedmično);izvršavanje svih zadataka kancelarijskog poslovanja, kao što su: korespondencija, koordinacija termina, planiranje putovanja, rezervisanje karata, poslovi oko pribavljanja viza, rezervisanje hotelskih soba za uposlene i za goste, izrada dokumentacije za prezentaciju, prevođenje poslovne i druge dokumentacije, kopiranje, ovjeravanje dokumentacije i sl.;vođenje različitih baza podataka, kao što su kadrovska evidencija, evidencija prisutnosti na poslu, statistika i unos podatka u kadrovski informacijski sistem, izvođenje potrebnih postupaka prilikom izbora kadrova, zapošljavanja i prestanka radnog odnosa, prikupljanje i ispravno arhiviranje kadrovske dokumentacije;vođenje baze podataka o godišnjim odmorima, priprema rješenja i evidencija korištenja po uposlenima;vođenje blagajne preduzeća, podizanje gotovine sa bankovnog računa i isplata blagajničkih naloga;priprema putnih naloga; briga za vozni park preduzeća (registracija, osiguranje, tehnički pregledi, licence i sl.), korespondencija sa osiguravajućim kućama za naplatu šteta, evidencija pređenih kilometara i potrošnje goriva i sl.;provjera ispravnosti putnih naloga i obračunatih troškova predatih na pravdanje u blagajnu;vođenje knjige ulaznih i knjige izlaznih računa, kao i provjera ispravnosti primljenih računa;priprema i izvršavanje naloga za plaćanje;briga za odgovarajuće zalihe kancelarijskog materijala, održavanje adekvatne zalihe ostalih vrsta proizvoda, koji se koriste u prostorijama preduzeća (voda, kafa, sokovi, pribor i salvete, uslužna pakiranja, slana i slatka peciva za zabavu itd.) i briga za automate, koji se nalaze u prostorijama preduzeća (kafomat, automat za vodu i piće itd.);slanje zahtjeva i prikupljanje ponuda od dobavljača za različite vrste usluga i roba (kao npr. usluge čišćenja, obezbjeđenja, nabavku kancelarijskog i drugog materijala, nabavku sredstava preduzeća itd.)organizacija i aktivno sudjelovanje u pripremi različitih događaja, kao što su godišnja večera, takmičenje operatera i drugi promotivni događaji, treninzi i interne obuke, sistematski i periodični zdravstveni pregledi uposlenika i sl.;sudjelovanje u aktivnostima iz područja sigurnosti i zaštite na radu, protivpožarne zaštite, kao i zdravstvene zaštite;izvršavanje ostalih poslova prema nadležnosti i zadataka po uputama nadređenog. Grad Sarajevo Država Bosna i Hercegovina Broj radnih mjesta 1 Vrsta zaposlenja Rad na određeno vrijeme Radno vrijeme Puno radno vrijeme Stručna sprema srednja škola Radno iskustvo godina dana Poznavanje stranih jezika engleski Dodatne kvalifikacije KVALIFIKACIJE / USLOVI: SSS/VŠS društvenog smjeraradno iskustvo na sličnim poslovima administriranja poželjno radno iskustvo u knjigovodstvuaktivno znanje rada na računaru (Windows, MS Word, MS Excel, Internet, baze podataka aktivno znanje engleskog jezika
ZAHTJEVANE SPOSOBNOSTI: samostalnost u organizovanju poslovamarljivost, tačnost, preciznost, disciplina, fleksibilnost, samoorganiziranost, samoinicijativnost, kreativnostusmjerenost na rad sa kupcima, sposobnost komunikacije i taktičnost u nastupusposobnost rada u timu sposobnost pismenog i usmenog izražavanja (priprema pisama, prezentacija)poslovni bonton, profesionalni nastup i uljudnost Tekst napomene NUDIMO: ugovor o radu na određeno vrijeme od 14 mjeseci do povratka uposlenice sa porodiljskog odsustvadobro plaćen posaoprofesionalno usavršavanje kroz treninge i obuke
Uz prijavu dostaviti minimalno sljedeće:  CV/biografiju sa detaljnim opisom obavljanih poslova kopiju diplome/svjedočanstva dokaz o radnom iskustvu  kopiju lične karte
Teknoxgroup BH doo
Kamenolom 10
71210 Sarajevo
Bosna i Hercegovina
sa naznakom: “konkurs za poslovnog asistenta”
ili putem e-maila:
emina.softic@teknoxgroup.com Kontakt osoba Emina Softić Datum objave 01. Feb 2010. Oglas traje do 03. Mar 2010.  


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 415
   RE: Trazim posao
17.2.2010 10:08:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: neki

Nemaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image
Dusho,samo se ti javljas na ovu temu,bas ti hvalauser posted image user posted image user posted image
Nadam se da cemo i ja i TM aBd naci nesto sto prijeuser posted image user posted image user posted image



ma ništa mila moja u potpunosti te razumijem kako ti je,sad je osnovno za život da imaš posao ali...

biće mila aBd,držim fige i tebi i mom mužu da se što prije zaposlite

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 416
   RE: Trazim posao
17.2.2010 10:36:03   
w.pooh
neki nadam se da ćeš uskoro pronaći posao user posted image
čitam ove oglase što je Hanady stavila pa ovaj drugi Poslovni asistent user posted image samo da ti kažem ako se budeš prijavila da očekuješ mnooooggoooo posla, kod mene u firmi ove poslove što su oni naveli radi najmanje 5 ljudi tj.službi i svi imaju posla 8 sati..znam kad čovjeku treba da ne bira ali eto opet kad sam pročitala ne mogu da vjerujem šta sve očekuju user posted image
Sretno ti u svakom slučaju user posted image


_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 417
   RE: Trazim posao
17.2.2010 11:09:20   
veeseelaa
takodje ne mora da bude tako strašno kao što piše, jer oni nekad nakite svašta nešto a u praksi je to mnogo jednostavnije

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 418
   RE: Trazim posao
17.2.2010 11:21:37   
Anoniman
imal'  sta za kipare...mijesam gips bez grudvicauser posted image ...ne sad stvarnouser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 419
   RE: Trazim posao
17.2.2010 11:21:50   
Nejrica
pozz svima.Evo bas iscitavam postove i definitivno se pronalazim u nekima.Ja sam diplomirala prije 2 godine i jos uvijek trazim glupi posao,grrrr.
Zaista sam maksimalno razocarana u citavu situaciju...korupcija,stele,presmjesni razgovori i testiranja iz kojih se vidi da je mjesto 'namjesteno' nakome,ma fuj.Ali eto ne odustajem!Sada saljem aplikacije i gdje jesam i gdje nisam kvalifikovana.
U sali govorim svom Kerimu,neces ti mnei ici na fakultet,pa da kasnije samo gledas u diplomu.user posted image


_____________________________

Veliki decko 24.02.2009.
Mala mrva 06.06.2014.

Sad je to, to!

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 420
   RE: Trazim posao
17.2.2010 11:29:18   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: dadada

imal'  sta za kipare...mijesam gips bez grudvicauser posted image ...ne sad stvarnouser posted image


user posted image  baš me nasmija, možda da potražiš posao u nekoj od galerija, mislim da su tamo kipari/vajari/slikari/tekstilni dizajneri i reklamni grafičari poželjni
A mogla bi otvoriti svoj privatni biznis-atelje npr pa da se prekvalifikuješ na grafičkog dizajnerauser posted image
Sori ako davim

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 421
   RE: Trazim posao
17.2.2010 11:38:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: dadada

imal'  sta za kipare...mijesam gips bez grudvicauser posted image ...ne sad stvarnouser posted image


user posted image  baš me nasmija, možda da potražiš posao u nekoj od galerija, mislim da su tamo kipari/vajari/slikari/tekstilni dizajneri i reklamni grafičari poželjni
A mogla bi otvoriti svoj privatni biznis-atelje npr pa da se prekvalifikuješ na grafičkog dizajnerauser posted image
Sori ako davim

eeeee moja vesela...onaj ko otvori galeriju otvori je sebe radi...tj. sam radi u njoj, jedva rezije placa...mozes pretpostaviti koji on "promet" ima

a sto se "prekvalifikacije" tice, u principu niko tebi ne moze da brani da se bavis designom ii grafikom...stvar je u tebi...hoces li se zadati u tom polju...meni nedostaje znanje u photoshopu i sl. programima...da to znam ja bih lako posao nasla...naravno jos nije kasno da naucim, samo da mi se negdje uvaliti ko "segrt" pa da me neko poducava...jer je to posao koji se u hodu kroz rad uci

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 422
   RE: Trazim posao
17.2.2010 11:42:33   
veeseelaa
ma znam, nisam ni ja mislila na klasičnu prekvalifikaciju više sam mislila na dokvalifikaciju u smislu da se podučiš photoshopu i sl
To bi bilo odlično, možda da nadješ neki atalje i da ih zamoliš da par mjeseci odnosno ovisno od potrebe po par sati dnveno provodiš uz njihovo stručno liceuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 423
   RE: Trazim posao
17.2.2010 15:25:01   
aazra
IZVORNA PORUKA: Nejrica

pozz svima.Evo bas iscitavam postove i definitivno se pronalazim u nekima.Ja sam diplomirala prije 2 godine i jos uvijek trazim glupi posao,grrrr.
Zaista sam maksimalno razocarana u citavu situaciju...korupcija,stele,presmjesni razgovori i testiranja iz kojih se vidi da je mjesto 'namjesteno' nakome,ma fuj.Ali eto ne odustajem!Sada saljem aplikacije i gdje jesam i gdje nisam kvalifikovana.
U sali govorim svom Kerimu,neces ti mnei ici na fakultet,pa da kasnije samo gledas u diplomu.user posted image



Nejrice,
 
I kod mene ti je ista stvar....evo sada radim, h.b ali nisam prijavljena user posted image
Diplomirala sam skoro prije 4 godine i od tada sam samo dobivala neke povremene, honorarne poslove nista konkretnouser posted image
Sto je najgore iskustva imam, ali kada god negdje predas nema odgovora...
ja trazim PR, ali te poslove nazalost rade nestrucne osobe (neke "pjevacice" po ministarstvima i osobe bez fakultetauser posted image )
Nadam se da ce moje dijete izabrati neko bolje i profitabilnije zanimanjeuser posted image , ili da ce imati vise srece da ode zivjeti u inostranstvo...


_____________________________








(odgovor članu Nejrica)
Neposredna veza do poruke: 424
   RE: Trazim posao
17.2.2010 15:36:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

imal'  sta za kipare...mijesam gips bez grudvicauser posted image ...ne sad stvarnouser posted image

user posted image user posted image user posted image ti bar znaš nešto napraviti svojim rukama ja samo presipam iz šupljeg u prazno.

Moja diploma mi služi da stavim senzor pošto imam bežičnu tastaturuuser posted image -korisna je pravo.


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *