|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trazim posao
12.2.2009 17:46:16   
andji
duše mojeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image thanks svima

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Trazim posao
12.2.2009 19:03:12   
Crvena
Drzim ti figeuser posted image user posted image user posted image user posted image .
Nadam se da nas neces zaboraviti, da ces naci vremena za RRuser posted image


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Trazim posao
12.2.2009 20:37:28   
Anoniman

Bravo andji. Ma dobit ćeš posao user posted image user posted image Sretno!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Crvena)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Trazim posao
18.2.2009 10:05:43   
andji
Drage moje mene još niko ne zove za posao,a prošla su 3 dana(vikend ne računam)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nadam se ipak da će me poziv iznenaditiuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Trazim posao
18.2.2009 15:12:54   
tea lana
aBd zvat ce te,a moj ti je savjet ne odustaj i apliciraj odmah na jos par mjesta pa gdje ubode.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Trazim posao
18.2.2009 15:26:02   
HanaBana
Ma fora je uvjek da mora proci makar 7 dana, a ja znam da u mojoj frimi nekad prodje i po 15 dana dok se odluce.
Ne brini nadam se da ce to upaliti. Drzim figeuser posted image user posted image

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Trazim posao
18.2.2009 15:30:38   
andji
Tea Lana i HanaBana nadam se da ste upravu,molim Boga da mi se jave,baš želim taj posaouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Trazim posao
19.2.2009 11:03:53   
andji
E drage moje da vam javim,maloprije sam zvala ured u SA i pitala ih da li je već popunjeno radno mjesto tj. da li su se odlučili za kandidata,i rekoše mi da nisu,i da će me obavijestiti u SVAKOM SLUČAJU....ZNAČI IMA JOŠ NADE ZA MENEuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Trazim posao
19.2.2009 11:35:20   
HanaBana
Nestrpljivice malauser posted image user posted image user posted image Treba vremena polakouser posted image user posted image user posted image Bice ABDuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Trazim posao
19.2.2009 11:39:22   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: andji

E drage moje da vam javim,maloprije sam zvala ured u SA i pitala ih da li je već popunjeno radno mjesto tj. da li su se odlučili za kandidata,i rekoše mi da nisu,i da će me obavijestiti u SVAKOM SLUČAJU....ZNAČI IMA JOŠ NADE ZA MENEuser posted image user posted image user posted image


Kazem ja tebi sinoc... user posted image user posted image
Evo ja fige drzim i dalje...
Ljubi macka.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Trazim posao
19.2.2009 12:28:13   
idana_85
Drzim ti fige...bice to ok...

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Trazim posao
19.2.2009 12:40:10   
andji
Hvala vam na vašoj podršci,puno znači...tačno je,jako sam nestrpljiva kad mi je ovako stalo do nečega,prosto ne mogu dočekatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Trazim posao
19.2.2009 14:41:41   
tea lana
ima nade,ako je sudjeno dobit ces taj posao,a ako ne ko zna zasto je dobro mozda dobijes neki jos bolji,
STRPLJEN SPASEN,meni to vazda kazu al ja sam kao i ti.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Trazim posao
19.2.2009 14:47:57   
Visnja RR
a bas maloprije kontam sta ima kod tebe za taj posao
drzimo ti fige andjiuser posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Trazim posao
19.2.2009 14:54:00   
ena23
Zene sta vi mislite...
sutra imam razgovor za jednu veliku internacionalnu firmu, poso je bas za mene skrojen, vec sam obavila dva razgovora preko telefona, i eto sutra me ceka zadnji, al sad.... ja sam user posted image 14 sedmica, da li to sutra da kazem ili ne? Inace sam nezaposlena...

Pozdrav svima


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Trazim posao
19.2.2009 15:00:05   
tea lana
joj teska situacija ja znam da takve firme neke doduse traze da potpises da slijedece dvije god neces zatrudniti,posavjetuj se sa jos nekim i sretno

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Trazim posao
19.2.2009 15:11:48   
ena23
Hvala tea, joj bas sam u ruznoj situaciji, haj vidit cu jos sta zakon kaze:D imam drugaricu koja studira pravo pa je odo nazvati da vidim gdje sam sta sam... pozdrav svima

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Trazim posao
19.2.2009 15:20:26   
alisa grabus
Ne govori da si trudna dok ne potpises!!!!
Znam da zvuci kao prijevara, ali onak ko ima obraza pitati takve stvari, njemu nije grehota slagati, je li tako?

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Trazim posao
19.2.2009 15:22:31   
alisa grabus
A sta je sa andji? Zeno jesi li dobila posao, nazvase li te iz te MKO?

(odgovor članu alisa grabus)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Trazim posao
19.2.2009 15:25:38   
alisa grabus
I drage moje, pošto i ja radim s muzem, a voljela bih se maknuti od njega bar na poslu bilo bi i meni fino da nadjem nesto. Pa ako cujete za neki posao javite. Ja sam inace apsolvent ekonomije, radila sam u banci dvije godine, radila sam dugo u OSCE-u, govorim dva strana jezika i tako. Ako ima neki posao da traze ove kvalivikacije, javite mi, jer u Travniku traze samo trgovce i konobarice. Trudnocu ne polaniram narednih bar dvije do tri godineuser posted image  tako da ni to ne bi trebao biti problem.

(odgovor članu alisa grabus)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Trazim posao
19.2.2009 15:36:32   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: ena23

Zene sta vi mislite...
sutra imam razgovor za jednu veliku internacionalnu firmu, poso je bas za mene skrojen, vec sam obavila dva razgovora preko telefona, i eto sutra me ceka zadnji, al sad.... ja sam user posted image 14 sedmica, da li to sutra da kazem ili ne? Inace sam nezaposlena...

Pozdrav svima



Ja radim u drzavnoj firmi,sjecam se da su mene pitali da li uskoro planiram trudnocu. Ali ja bila curetak tad,ni blizu trudnoce. user posted image
A neki dan mi bas javili,cura koju su primili na odredjeno dok se ja ne vratim,otvorila porodiljsko. user posted image user posted image Sve ih zeznula,nikome nije rekla da je trudna dosla da mene mijenja,a niko nije ni primjetio kad su je primali. I nakon 3 mjeseca ona fino potpisala ugovor na 2 godine i naredni dan otvorila porodiljsko. user posted image Naravno sad joj nista ne mogu...
A ne znam sta bi ti rekla da uradis...a da je pametno. Ma ja bi probala pa sta bude.  Sretno u svakom slucaju.

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Trazim posao
19.2.2009 15:38:11   
idana_85
Ako te pitaju za to (a vjerujem da hoce kad cuju da si udata) ti reci, ako ne pitaju ti nemoj....Usput, o kakvom je poslu rijec?


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu alisa grabus)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Trazim posao
19.2.2009 15:39:24   
adannn
Sretno svima,držim vam figeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Trazim posao
19.2.2009 16:21:40   
ena23
Idana, posao je jaaaaako dobar, sales support, to dodje kao podrska iz kancelarije prodavacima, a to je samo ukucavanje podataka o prodaji, pravljenje izvjestaja itd.

Nunichi, mene i brine to ako im nista ne kazem kako ce me posmatrati ljudi kad im kazem poslje, ili npr kad se vratim sa porodiljskog... meni daje da mene vole a da ne ispadnem sh.......user posted image user posted image user posted image hahaha



_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Trazim posao
19.2.2009 16:49:37   
almai
IZVORNA PORUKA: idana_85

Ako te pitaju za to (a vjerujem da hoce kad cuju da si udata) ti reci, ako ne pitaju ti nemoj....



_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *