|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trazim posao
23.2.2009 21:05:52   
teta berta
Višnja, složila bih se stobom glede većine stvari, ali nije jednostavno ni ostaviti tako malo dijete i početi raditi, a moraš. baš ono kad moraš. recimo kod nas samo radi mm i to ne za neke velike novce. A tu je kirija, računi, pelene i milijun drugih stvari. Da nam moji i njegovi ne ulete bila bih prisiljena ostaviti bebu i početi raditi. Još kad je dijete malo a nemaš ga kome ostaviti. Nije nimalo lako...
A što se tiče andji, i ja sam ti ista, samo bih negdje zujala, hodala, kuća me ubi... Kad pada kiša sva sam nikakva, pa samo gledam gdje otići da malo promjenim. Sreća pa mm hoće ostati s bebom pa odem na kavu. Ta mi kava mnooooooogo znači, da mi je netko prije rekao koliko ne bih mu vjerovala. A i svekrva ponekad uleti, pa mm i ja odemo malo u život što se ono kaže...

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu alisa grabus)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Trazim posao
23.2.2009 22:01:57   
Visnja RR

draga teta berta sve ja razumijem ( i zao mi je ako sam onaj post malo grubo napisala)
zivimo u vremenu kad je jedan plata svima malo, na zalost...
ali smjesno je kad neko kaze ja sam morala raditi a ti nemoj raditi nego idi na Biro... (kome je Biro posao nasao, ikada?)... pa svima pored psiholoskog faktora treba novac...
da se ja pitam (a ne pitam se) svaka mama bi imala 18 m da bude sa bebom i da bude sve placeno... i zao mi je kad se neko odvoji od bebe stare 4 , ili 6 mjeseci i pocne raditi... al na zalost takva su vremena... samo nikom ne moze niko reci "nemoj"...

< Poruku je uredio Visnja RR -- 23.2.2009 22:02:08 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Trazim posao
28.2.2009 15:51:43   
andji
A sta se dogodi sa Andji? Dobi li posao djevojko?

Draga moja/moje još uvijek me niko nije zvao,i da budem realna mislim da me neće ni zvatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image prošle su dvije sedmice od kako sam išla na razgovor,i mislim da su se trebali dosad odlučiti,garant su se odlučili za nekog drugog...šta ću,nije mi svejedno,nego sam se pomirila sa tim,i neki dan sam putem maila aplicirala na još jedna isti posao samo za drugu firmu...pa idemo dalje,ne odustajem...jednom mora upaliti,a kad upali onda je gotovouser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu alisa grabus)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Trazim posao
28.2.2009 16:08:20   
ElmaB
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

moram reci da me ponekad nervira kad zene koje rade kazu: "budi sretna sto ne radis , ja sam morala svoje djete ostaviti kad je imalo i bla bla..."
sto je neko nesto morao? nije morao...
ja sam imala izbor da pocnem raditi u firmi za super platu pa sam odbila... al cu sigurno nakon ljeta prihvataiti kad Asja bude imala oko godinu i po...
andji vec ima "veliko" djetesce i naravno da treba da radi.. zbog sebe... zadovoljna mama -sretna obitelj... da, pozeljece je sin ... i ona ce njega al zato ce svako zajednicko vrijeme biti jos ljepse...
andji samo naprijed




Izvini, ali uopste nisu u pravu! Ja recimo, MORAM se vratiti na posao. Iz dva razloga:
prvi, jer ne mozemo finasijski izdrzati sa samo jednom platom, a drugi razlog je to, sto zivimo u jako teskim vremenima i nisam sigurna, da ako sada dam otkaz, da cu opet, kada meni bude ćeif, opet naci drugi posao. I ja bih najradije bila sa svojom djecom, ali na zalost, ne mogu! Raditi moram, jer oni zavise od mene i mog muza, znaci mi smo ti koji im moramo obezbijediti uslove za zivot. A, bez novca to sigurno necu moci!


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Trazim posao
8.3.2009 19:11:02   
idana_85
Andji bona, ima li sta?

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Trazim posao
8.3.2009 20:45:15   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: ElmaB RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

moram reci da me ponekad nervira kad zene koje rade kazu: "budi sretna sto ne radis , ja sam morala svoje djete ostaviti kad je imalo i bla bla..."
sto je neko nesto morao? nije morao...
ja sam imala izbor da pocnem raditi u firmi za super platu pa sam odbila... al cu sigurno nakon ljeta prihvataiti kad Asja bude imala oko godinu i po...
andji vec ima "veliko" djetesce i naravno da treba da radi.. zbog sebe... zadovoljna mama -sretna obitelj... da, pozeljece je sin ... i ona ce njega al zato ce svako zajednicko vrijeme biti jos ljepse...
andji samo naprijed




Izvini, ali uopste nisu u pravu! Ja recimo, MORAM se vratiti na posao. Iz dva razloga:
prvi, jer ne mozemo finasijski izdrzati sa samo jednom platom, a drugi razlog je to, sto zivimo u jako teskim vremenima i nisam sigurna, da ako sada dam otkaz, da cu opet, kada meni bude ćeif, opet naci drugi posao. I ja bih najradije bila sa svojom djecom, ali na zalost, ne mogu! Raditi moram, jer oni zavise od mene i mog muza, znaci mi smo ti koji im moramo obezbijediti uslove za zivot. A, bez novca to sigurno necu moci!



Elma upravo sam i ja to rekla ali sa jednom ironijom na "jedan" post...
Mnogi moraju raditi i ne mogu otici na biro i cekati...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Trazim posao
8.3.2009 21:46:34   
anitaMO
Elma slažem se s tobom .i meni je posao potreban hitno.bila sam na nekoliko razgovora ali ništa.negdje sam mlada ,a negdje stara.tako da sam.user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Trazim posao
8.3.2009 21:50:12   
mamy Sabina
Gdje si bona premlada za posao?
Mislim kakav je to posao za koji si ti premlada?
Da Bog da ga ti dobila još sutra oko moje ~~~~~~~~~


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Trazim posao
8.3.2009 22:25:54   
idana_85
Haha, cuj mlada, pa meni bi onda rekli Haj ti mala u vrtic, ali ne da radis vec da se igras....user posted image

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Trazim posao
8.3.2009 22:33:58   
anitaMO
36 mi je godina ,tražili neku stariju sa iskustvom.na kraju primili od 26 god.jednu bez iskustva preko veze
.imala sam i ja vezu ali izgleda slaba bila.user posted image


_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Trazim posao
8.3.2009 22:49:46   
noaa
dobro je to anita,ja dobila ljetos odbijenicu a obrazlozenje bilo kao nije mi bila ovjerena diploma o zavrsenom tecaju za rad na racunaru,a da stvar bude gora ja im zabunom poslala orginaluser posted image  svi me nagovarali da tuzim al ja se nisam htjela blamirati..

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Trazim posao
8.3.2009 22:56:36   
Anoniman
ccccc pa ovo ima samo kod nas user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu noaa)
  Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Trazim posao
8.3.2009 23:02:19   
malecka60
Meni je hitno potreban posao. Nemam babu i mamu direktore, nemam vezu ni pare, pa mi je tesko dobiti posao, s obzirom kakvo je nakaradno vrijeme doslo.

Naravno, bilo bi mi zao ostaviti bebu, ali sto bi se moralo-moralo bi se.
Pa ako neko zna da se trazi ekomonista u Zenici, tu sam.



_____________________________

D 23.09.2006. :(
A 10.10.2008. :)

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Trazim posao
9.3.2009 9:05:50   
andji
IZVORNA PORUKA: idana_85

Andji bona, ima li sta?

Ništa draga Idana,izvisila sam.Niko me nije ni nazvao da mi bar kaže da su popunili radno mjesto i odlučili se za drugog kandidata.....džaba sam pukla u SA,ma nije džaba sreća što sam spojila ugodno sa korisnim,pa malo svratila i do FIsa,i sa m provela baš lijep dan(Sergeja mi čuvala prijateljica,a opet sam ga poželila)...i tako je to,ni na jednom intervjuu nisam imala štelu,možda je to uzrok što me ne primeuser posted image user posted image user posted image user posted image svi oni mene pozovu gdje apliciram,evo tu sam išla i na drugi krug i taman sam pomislila da je to to...šta ću idem dalje,moram,ustari ne moram,nego želimuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Trazim posao
9.3.2009 11:03:31   
idana_85
Bas mi je zao, ali bice vec neki posao, i za tebe i za mene...samo je bitno istrajati....

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Trazim posao
10.3.2009 11:48:47   
idana_85
IZVORNA PORUKA: andji

IZVORNA PORUKA: idana_85

Andji bona, ima li sta?

Ništa draga Idana,izvisila sam.Niko me nije ni nazvao da mi bar kaže da su popunili radno mjesto i odlučili se za drugog kandidata.....džaba sam pukla u SA,ma nije džaba sreća što sam spojila ugodno sa korisnim,pa malo svratila i do FIsa,i sa m provela baš lijep dan(Sergeja mi čuvala prijateljica,a opet sam ga poželila)...i tako je to,ni na jednom intervjuu nisam imala štelu,možda je to uzrok što me ne primeuser posted image user posted image user posted image user posted image svi oni mene pozovu gdje apliciram,evo tu sam išla i na drugi krug i taman sam pomislila da je to to...šta ću idem dalje,moram,ustari ne moram,nego želimuser posted image user posted image user posted image



Andji eno fin posao na posao.ba za doboj, mikrokreditna organizacija eki trazi kreditnog adminstratora, uglavnom rad u administraciji, uslovi sss (pozeljno ekonomskog smjera), rad na racunaru i vozacka B kategorije.....


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Trazim posao
10.3.2009 11:56:37   
andji
Draga moja,hvala tebi puno,medjutim nije za Doboj,nego za SARAJEVO.....dakle,kreditni administrator za Sa,Pa ko želi neka se prijavi od ovih žena iz Sa,ko traži za posao...sve te portale ja prečešljam svako jutro,medjutim za Doboj ima jako malo oglasa,zna proći i po mjesec dana a da nema nikakvog oglasa za Dobojuser posted image user posted image user posted image user posted image
p.s. ej pa i ti tražiš posao,eto ti šansa da apliciraš,pa vidjećeš šta će biti(naravno,ukoliko te taj posao interesira)


< Poruku je uredio andji -- 10.3.2009 11:57:43 >


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Trazim posao
10.3.2009 19:58:00   
idana_85
Ej draga,sorry, ja gledala za sebe, pa gore u zaglavlju vidjela doboj i sjetih se tebe, kasnije kad sam bolje pogledala vidim da je sa...vjerovatno cu se prijaviti, mada ne znam kako je taj posao placen i u kojoj filijali treba, ipak ne bih nesto daleko,da gubim tri sata uputu, zbog malenog...ali vidjecu,aplicirat cu pa je uvijek odluka na kraju na meni. Sto se tice administracije imam iskustva, zavrsila sam ekonomsku skolu itd....Bice nesto i za tebe, ne briniuser posted image

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Trazim posao
10.3.2009 20:26:04   
andji
Poslovnica ti je u SA(čim piše Sarajevo)a plate su ti od 800km pa na dalje,imaš tu i neke beneficije,stimulanse,ma može se preći i hiljadarka,a posao ti je bolji od kred. službenika,radiš samo sa dokumentacijom i arhivom u svom uredu,dok ovi drugi idu i na teren i plate im zavise od plaćanja dužnika.Sretno draga!!!!!!

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Trazim posao
11.3.2009 10:46:32   
idana_85
Ja se prijavila. Kako tamo nema e-maila prijavila sam se preko posao ba, tamo sam upload sliku, podatke i cv..pa cemo vidjeti...A kako ti to sve znas? pretpostavljam da nisu losi jer imaju certifikat najpozeljnijeg poslodavca

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Trazim posao
12.3.2009 16:06:21   
andji
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Drage moje evo sad sam dobila odbijenicu od mko što sam išla na razgovor za posao,i čini mi se da je velika kao kuća..poštar mi donio koverat,eto nisu me primili ali će moju dokumentaciju ostavit akos e pojavi neko drugo radno mjesto,sve u svemu bar su me obavijestili,sad ću to prekrižit i idem dalje,ne mislim na to više...eto da vas obavijestim,hvala svima koji su bili uz meneuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Trazim posao
12.3.2009 16:23:05   
MirelaK
Drage moje evo da se i ja prijavim na ovoj temi.Ja sam po profesiji profesor razredne nastave ali jos nisam radila. Danas me po drugi put zovu s biroa da radim prpravnicki u nekoj skoli. Toliko se dvoumim jer moj Ammar ima 4,5 mjeseca, a opet bojim se da poslije necu moci pronaci. sutra cu zvati skolu pa sta bude. Nasla bi nekokoga da ga cuva dok ne napuni 6 mjeseci,a onda u jaslice. Drzite mi fige, imam hiljadu briga kako cu se snaci ako i pocnem,...

_____________________________

Moj Ammar dosao na ovaj svijet 27.10.2008. god.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Trazim posao
12.3.2009 16:32:03   
Anoniman
Draga moja prihvati to dok te zovu, kod nas u Tuzli ne zovu sa biroa kod nas biro služi za vođenje statistike nezaposlenosti.
Znam da ti je teško kao i svakoj majci što je, al kao učiteljica to ti je idealno radiš samo 4 sata i kuća. Prosvjeta je zakon za ženu.

(odgovor članu MirelaK)
  Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Trazim posao
12.3.2009 16:37:25   
D_K
tacno tako - moja snaha radi u skoli kao uciteljica.. ma milina - ode u deset na posao kad eto je u jedan dolazi kuci.. covjece - koja je to ljepota.. a plate su im dobre.. plus imas mjesec odmora zimi a ljeti i po dva-tri mjeseca.. pa gdje to mozes dobiti!!!
e jedino taj ruzni osjecaj da ostavljas tako malo dijete ali moj ti je svajet da pokusas.. mozes samo dobiti tako.. e ako vidis da ne ide lako ti je napustiti a onako ako odbijes ipak bi se pitala kako bi sve ispalo..
ja sam na prvom porodiljskom morala raditi jednom ili nekad dva puta sedmicno a na drugom sam isto tako dolazila po jednom a poslije i dvaput sedmicno i nije tako strasno..
puno pozdrava i javi nam sta si odlucila..

(odgovor članu MirelaK)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Trazim posao
23.3.2009 21:59:06   
MirelaK
Evo drage moje da vam se malo javim,...Prihvatila sam posao, i evo radim vec drugu sedmicu. Jako mi je lijepo. Ammara sad za sad cuvaju nane, al' naci cemo mu neku tetu jer one ne mogu stalno zato sto ne stanuju blizu nas. Moje radno vrijeme nije dugo samo dok se naviknem,...ima puno priprema kuci i treba sve uskladiti ali bit ce to sve dobro aBd. nHvala vam na podrsci pa se cujemo,...user posted image

_____________________________

Moj Ammar dosao na ovaj svijet 27.10.2008. god.

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *