|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 15:24:40   
henna ze
Isporuceno na heliodrom..dio je otisao direktno helikopterima..dio u jedan sabirni centar..dio u drugi sabirni i jedan dio direktno autom za Maglaj.
Ovim putem se zahvaljujem svima..ma bravo cure...da je akcija trajala cijeli dan..trebao bi voz ..
Giganti ste

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Arminaa)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 15:27:03   
muaaa

IZVORNA PORUKA: henna ze

Isporuceno na heliodrom..dio je otisao direktno helikopterima..dio u jedan sabirni centar..dio u drugi sabirni i jedan dio direktno autom za Maglaj.
Ovim putem se zahvaljujem svima..ma bravo cure...da je akcija trajala cijeli dan..trebao bi voz ..
Giganti ste

user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 15:36:12   
Visnja RR
user posted image

user posted image

user posted image



user posted image

user posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 18.5.2014 15:47:49 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu jasminah)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 15:43:44   
teacher75
user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 15:55:14   
hatepsut
Ja cu kratko rezime ,mi smo ispred grupe Zenickih mama (ima jos jedna nasa forumasica) s 3 auta odnijele pomoc za porodice koje su smjestene u Raspotocje(blizu Zenice).Puno je djece,izmedju ostalih 2 bebe,jedna od 15 druga 17 dana.Zene su pjeske preko suma isle s djecom,em bebe male em one bukvalno frisko porodjene.Jedna beba se i razbolila user posted image .Uglavnom mi smo dosta odjece skupile(gledale smo da je ono sto je potrebno po uzrastima).Higijenske potrpstine,hranu,pelene,lijekove.
Ono sto je mene fasciniralo kad smo dosle u prvu kucu gdje se nalaze zene i djeca kaze jedna zenica "nemojte sve nama,molim vas podjelite ima ovdje blizu jos djece i njima treba".

S jedne strane sam jako tuzna,s druge strane sam ponosna !Bravo za nas user posted image



_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 15:57:21   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: hatepsut

Ja cu kratko rezime ,mi smo ispred grupe Zenickih mama (ima jos jedna nasa forumasica) s 3 auta odnijele pomoc za porodice koje su smjestene u Raspotocje(blizu Zenice).Puno je djece,izmedju ostalih 2 bebe,jedna od 15 druga 17 dana.Zene su pjeske preko suma isle s djecom,em bebe male em one bukvalno frisko porodjene.Jedna beba se i razbolila user posted image .Uglavnom mi smo dosta odjece skupile(gledale smo da je ono sto je potrebno po uzrastima).Higijenske potrpstine,hranu,pelene,lijekove.
Ono sto je mene fasciniralo kad smo dosle u prvu kucu gdje se nalaze zene i djeca kaze jedna zenica "nemojte sve nama,molim vas podjelite ima ovdje blizu jos djece i njima treba".

S jedne strane sam jako tuzna,s druge strane sam ponosna !Bravo za nas user posted image




user posted image user posted image
user posted image


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 16:02:26   
Skvo RR
Stigli smo...puna sam utisaka...oprostite sto ne mogu da to srocim na adekvatan nacin...hvala svim dobrim zenama...hvals ringeraja...volim vas.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 16:11:39   
Hanady RR
Divno...user posted image
kako sma došla, napisala bih nešto...ali ne znam ni kako ni šta...
a moram...
ponos i tuga kada se pomješaju lako nije...
Na ringeraju ponosna i ovaj put kao bezbroj puta do sada...user posted image
Skvouser posted image

Moramo naglasiti da je ovaj kombi bio pretrpan za 30 minuta...
a ima skupljene pomoći još...
taj ostatak je preuzeo suprug naše Pahuljice koji sutra ide na put i proslijedit će u skladu sa dogovorom...

Pored toga u prizemlju smo skupile novce i potrepštine za našu dragu mamu blizanaca iz Maglaja...
moramo naglasiti da dvije forumašice imaju s anjom direktni kontakt, i to je dovoljno...znaju adrtesu, telefon gdje je i šta je...nas ostale i ne zanima ništa drugo sem da je na sigurnom i da su dobro...
Apelujemo na ženice da u slučaju saznanja adrese naše forumašice gdje je smještena istu ne djele ni slučajno u ime ringeraje sa trećim licima, ženi treba mir koji zasita zaslužuje...
Danas popodne druga tura novaca prikupljenih i potreptšina u vidu pelena, mlijeka, vlažnih maramica i robice za novorođenčad otišla našoj forumašici.
Sretne što su nam dobro i zdravo...ponosne što smo dio njih...i svjesne da ako išta treba ona zna kontakte kome da se obrati brzinom svjetlosti naćemo naćin da ispunimo, omogućimo i učinimo, jer mi smo RR tetke po ko zna koji put.


Nadalje, dužne smo da vas obavjestimo da je novaca skupljeno dovoljno da RR može pomoći i naše druge ženice u područjima koja preživljavaju golgotu.
Ne previše ali dovoljno za sada u potrebi hitnoga djelovanja, jer imamo naže aktivne članice koje su do sada učetvovale u aktivnmostima ringeraje nesebično, bile pomoć i podrška a sada nismo sigurno šta ovo nevrijeme nosi i moramo i na njih paziti.
U tom smislu, večeras ćemo objaviti zaduženja, koja forumašica je zadužena za kontakt sa forumašicama koje su u poručjima nemilih poplava ili blizu istih a sve u cilju da baterije mobitela im budu što duže u funkciji i da sve budemo obavještene o stavrnom stanju stani u potrebi brze reakcije.

Mislim da je ovo najmanje što možemo uraditi.

Jesam li rekla kako je RR Tim ponosan na svoju RR.ba...i akko je RR TIm ogroman i veliki...i uvijek spreman na pomoć...user posted image
user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 16:22:45   
M kao Mama
ponosna, preponosna na nažu rr porodicu, po hiljaditi put se pitam, bože dragi zašto žene ne upravljaju svijetom, sve bi bilo puno bolje, ljepše, srčanije, zaista.

Treba mi info u koliko sati Pahuljicin muž sutra kreće, da pokušam obezbjediti nešto lijekova, danas nisam uspjela, puno, ali poslala sam koliko sam imala u sojoj apoteci,

drage žene koje ste u ovim kriznim područjima, naše članice, nada, se da ste dobro i da će sve ovo uskoro biti iza sviju nas.

Ljubim i grlim moje divne žene

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 16:25:47   
muaaa

Nadalje, dužne smo da vas obavjestimo da je novaca skupljeno dovoljno da RR može pomoći i naše druge ženice u područjima koja preživljavaju golgotu.
Ne previše ali dovoljno za sada u potrebi hitnoga djelovanja, jer imamo naže aktivne članice koje su do sada učetvovale u aktivnmostima ringeraje nesebično, bile pomoć i podrška a sada nismo sigurno šta ovo nevrijeme nosi i moramo i na njih paziti.
U tom smislu, večeras ćemo objaviti zaduženja, koja forumašica je zadužena za kontakt sa forumašicama koje su u poručjima nemilih poplava ili blizu istih a sve u cilju da baterije mobitela im budu što duže u funkciji i da sve budemo obavještene o stavrnom stanju stani u potrebi brze reakcije.

Mislim da je ovo najmanje što možemo uraditi.

Jesam li rekla kako je RR Tim ponosan na svoju RR.ba...i akko je RR TIm ogroman i veliki...i uvijek spreman na pomoć...


upravo user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 16:26:42   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Stigli smo...puna sam utisaka...oprostite sto ne mogu da to srocim na adekvatan nacin...hvala svim dobrim zenama...hvals ringeraja...volim vas.user posted image

user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 16:33:25   
Medi_87
rr family user posted image ja sam i tuzna i ponosna, sve vas volim user posted image user posted image

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 16:40:30   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: mama_alma

ponosna, preponosna na nažu rr porodicu, po hiljaditi put se pitam, bože dragi zašto žene ne upravljaju svijetom, sve bi bilo puno bolje, ljepše, srčanije, zaista.

Treba mi info u koliko sati Pahuljicin muž sutra kreće, da pokušam obezbjediti nešto lijekova, danas nisam uspjela, puno, ali poslala sam koliko sam imala u sojoj apoteci,

drage žene koje ste u ovim kriznim područjima, naše članice, nada, se da ste dobro i da će sve ovo uskoro biti iza sviju nas.

Ljubim i grlim moje divne žene

On krecesutra oko 12h za Odzak, vjerovatno tamo i ide pomoc. Mozes sa mnom preko Fb dogovoriti detalje.user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 138
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 16:42:45   
Anoniman
Samo cu reci,
ponosna sm na nas i
neka pomoc ide u prave ruke.
Danas imamo sve , a sutra mozda ne...trebamo suosjecati tudju bol jer ta bol sutra moze biti nasa...

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 139
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 16:55:24   
Hannica
Svaka čast žene drage.
Tako mi žao što nisam učestvovala i u ovoj akciji.
Divne ste sve redom. user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 17:00:24   
koka i po

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

user posted image

user posted image

user posted image



user posted image

user posted image




ja ne znam sta da kazem....haug seko pravi si macakuser posted image
ovo sto ste uradile ...i ne samo sada nego bezbroj puta je neprocjenjivo.
bilo je trenutaka za ovih pet godina kada sam vas voljela,ponekad sam se i nervirala i bila ljuta,par puta isla pa se opet vracala....ali jednostavno nisam mogla da vas izbacim iz svog zivota taman i da sam htjela.
i da kazem po ko zna koji put...bravo djevojke i ponosna sam na vas.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 17:11:16   
sretna_mama
Iskreno vjerujem da ce doci u prave ruke..

Na dusu onom ko zloupotrijebi u ovim danima jada, tuge, bola..

Beskrajno bih sretna bila da dodje kome zaista treba... Ali nakon danasnjeg dana mogu reci da mi je srce puno, i dusa mirna..
I nama bi neko pomogao..

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 17:45:02   
mama2009
Drage moje, sad mi se javila prijateljica, vidjela je na zidu kod mene na fb nasu akciju poslala mi je ovaj tekst
Imal ko skupljenih pelena za bebe od 1-2godine,u pitanju je 15beba koje je primila zena od pilota koji evakuise ljude pa nije u mogucnosti izaci do crvenog krsta a kod njih se sve licno mora izuzeti i evidetirati(sto je i normalno)

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 18:03:56   
Apotekarka
Svaka cast zene po ne znam koji put ste pokazale srce i dusu....Nisam bila u mogucnosti da dostavim bi9lo sta za sarajevo ali je u nase gradu bilo takodjer skupnjanje pa sam tu odnijela....Nadam se da ce doci u prave ruke.....

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 18:04:32   
Bambi09
Svaka cast. Stvarno bilo kakva rijec i komentar su i suvisni i ne mogu biti dovoljno veliki za rijeci hvale. Samo mogu reci svaka vam cast, giganti ste.
S druge strane jako sam tuzna i zao mi je sto nisam uspjela poslati nista od onoga sto sam spakovala. Sve i dalje stoji u hodniku spakovano, ali nemam nacina da posaljem. Kod nas CK vise ne prima nikako nista drugo osim HTZ opreme, gumenih cizama, lopata, alata i tako to.
Srce mi je tuzno zbog sveopceg stanja u cijeloj drzavi, zbog mog neuspjelog pokusaja da pomognem, zbog svega.
Ali opet i jako sretno sto postoje ljudi na ovom Dunjaluku koji su spremni pruziti ruku covjeku koji padne, da ponovo ustane i nastavi dalje.
Svaka vam cast user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 18:05:03   
palachinken
Gdje se nalaze?
IZVORNA PORUKA: mama2009

Drage moje, sad mi se javila prijateljica, vidjela je na zidu kod mene na fb nasu akciju poslala mi je ovaj tekst
Imal ko skupljenih pelena za bebe od 1-2godine,u pitanju je 15beba koje je primila zena od pilota koji evakuise ljude pa nije u mogucnosti izaci do crvenog krsta a kod njih se sve licno mora izuzeti i evidetirati(sto je i normalno)



_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 18:27:55   
mama2009

IZVORNA PORUKA: palachinken

Gdje se nalaze?
IZVORNA PORUKA: mama2009

Drage moje, sad mi se javila prijateljica, vidjela je na zidu kod mene na fb nasu akciju poslala mi je ovaj tekst
Imal ko skupljenih pelena za bebe od 1-2godine,u pitanju je 15beba koje je primila zena od pilota koji evakuise ljude pa nije u mogucnosti izaci do crvenog krsta a kod njih se sve licno mora izuzeti i evidetirati(sto je i normalno)




061801866 Dado Fejzic


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 18:56:40   
henna ze
Draga pa sto se ne javi ranije...sve smo podijelile

u zenici ja znam samo jednog pilota..al ne zove se ovako

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 19:03:59   
palachinken

IZVORNA PORUKA: mama2009


IZVORNA PORUKA: palachinken

Gdje se nalaze?
IZVORNA PORUKA: mama2009

Drage moje, sad mi se javila prijateljica, vidjela je na zidu kod mene na fb nasu akciju poslala mi je ovaj tekst
Imal ko skupljenih pelena za bebe od 1-2godine,u pitanju je 15beba koje je primila zena od pilota koji evakuise ljude pa nije u mogucnosti izaci do crvenog krsta a kod njih se sve licno mora izuzeti i evidetirati(sto je i normalno)




061801866 Dado Fejzic


Vidjela sam kod Dade na statusu da su se snasli.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 19:04:27   
palachinken

IZVORNA PORUKA: henna ze

Draga pa sto se ne javi ranije...sve smo podijelile

u zenici ja znam samo jednog pilota..al ne zove se ovako

Ma nije Dado pilot, nego onaj sto ima Ides user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *