|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mace
9.7.2014 14:31:45   
Hannica

IZVORNA PORUKA: rose 87

muaaa hvala punoo,probacemo sa piletinom,doduse ova je pila mlijeko nisam primjetila da joj smeta ali eto da joj damo jos nesto

Nekad...na nekoj od tema se pisalo i tome da se macama ne smije davati mlijeko, sjećam se da sam se danima čudila. user posted image
Zaboravih razlog...al eto. ..možda vlasnice bolje znaju.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Mace
9.7.2014 14:33:06   
palachinken

IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: rose 87

muaaa hvala punoo,probacemo sa piletinom,doduse ova je pila mlijeko nisam primjetila da joj smeta ali eto da joj damo jos nesto

Nekad...na nekoj od tema se pisalo i tome da se macama ne smije davati mlijeko, sjećam se da sam se danima čudila. user posted image
Zaboravih razlog...al eto. ..možda vlasnice bolje znaju.

Ne smije se mačićima davati mlijeko od krave, jer je ono sastavom prilagođeno teletu. Znači, prejako je za mačke. Može se razblažiti s vodom.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Mace
9.7.2014 14:39:08   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: rose 87

muaaa hvala punoo,probacemo sa piletinom,doduse ova je pila mlijeko nisam primjetila da joj smeta ali eto da joj damo jos nesto

Nekad...na nekoj od tema se pisalo i tome da se macama ne smije davati mlijeko, sjećam se da sam se danima čudila. user posted image
Zaboravih razlog...al eto. ..možda vlasnice bolje znaju.

nasa povraca od mlijeka...a razlog jos neznam

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Mace
9.7.2014 14:42:07   
Hannica
Eto ga palac napisa.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Mace
9.7.2014 14:47:23   
Lady26
Znaci Muaa, isto sr*nje samo drugo pakovanje iliti zivotinja user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Mace
10.7.2014 9:27:28   
almondray
Ženice pomagajte.Jutros mi je u dvorištu osvanula maca
Juče su je djeca iz ulice našla u parku i nosili u torbi.Maca je mala, još ima zatvorene oči, krmelja.Šta da radim?

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Mace
10.7.2014 15:40:10   
Adana
A sjooooj već joj treba dadilja user posted image Ima li papire, da je vodite sa sobom? Pile maleno ...

A mlijeko i mace nikako NE idu zajedno. Ako već mora onda radije jogurt ili pavlaka.
Imaju krekeri suhi, vlažni, paštetice, konzerve i sl. čuda za male mace.
Može i tako meso iskuhano, može i radije vrat ili leđa od pileta.
Mačija hrana je najbolja hrana za mace. I uz to voda naravno.
I da, tabletice protiv parazita davati. I ako maca izlazi staviti joj ogrlicu protiv buha, ili nakapati Fronline, ja mislim da se zove. On je protiv buha i krpelja, i još nečega, i štiti nekoliko mjeseci.

Uglavnom maci mačija hrana i nema brige. Bar danas ima opcija. Dobra hrana je marke Cimiao. A ni Purina nije loa.

I da, mačke kad žive same dosta se ulijene za razliku od toga kad imaju mačje društvo gdje se one igraju i ganjaju, tako da je neophodno svaki dan ili svaki drugi da se natjeraju na trčanje (igrackama). Dovoljno je 20 minuta dnevno.

< Poruku je uredio Adana -- 10.7.2014 15:41:59 >


_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Mace
10.7.2014 15:46:25   
Adana
IZVORNA PORUKA: almondray

Ženice pomagajte.Jutros mi je u dvorištu osvanula maca
Juče su je djeca iz ulice našla u parku i nosili u torbi.Maca je mala, još ima zatvorene oči, krmelja.Šta da radim?



Uf... user posted image Bojim se da se malo šta može uraditi... Posebno ako je još zaražena parazitima i sl. i ako je mala da joj se nisu ni otvorile oči...
najviše što možeš je da je malo očistiš, nabaviš pipetu i hraniš je na pipetu. E sada čime hmmm... Možda AD mlijekom, ili razblaženim kravljim malčice pošećerenim (bar sam ja ovaj savjet dobila od veterinara jednog...)... I da se nadaš najbolje, ako je misliš zadržati dok ne ojača... U suprotnom, vratite je gdje ste je našli... Možda joj je i mama negdje u blizini.

I da, ako je zadržiš i pokušaš odhraniti, moraćeš i vlažnom krpicom da joj povremeno vlažiš genitalije da bi se popiškila... I možda ćeš i stomačić morati masirati kao bebi da bi se pokakila... Sretno u svakom slučaju i šta god da uradiš dobro si uradila. user posted image

< Poruku je uredio Adana -- 10.7.2014 15:48:13 >


_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Mace
11.7.2014 11:07:07   
almondray

IZVORNA PORUKA: Adana

IZVORNA PORUKA: almondray

Ženice pomagajte.Jutros mi je u dvorištu osvanula maca
Juče su je djeca iz ulice našla u parku i nosili u torbi.Maca je mala, još ima zatvorene oči, krmelja.Šta da radim?



Uf... user posted image Bojim se da se malo šta može uraditi... Posebno ako je još zaražena parazitima i sl. i ako je mala da joj se nisu ni otvorile oči...
najviše što možeš je da je malo očistiš, nabaviš pipetu i hraniš je na pipetu. E sada čime hmmm... Možda AD mlijekom, ili razblaženim kravljim malčice pošećerenim (bar sam ja ovaj savjet dobila od veterinara jednog...)... I da se nadaš najbolje, ako je misliš zadržati dok ne ojača... U suprotnom, vratite je gdje ste je našli... Možda joj je i mama negdje u blizini.

I da, ako je zadržiš i pokušaš odhraniti, moraćeš i vlažnom krpicom da joj povremeno vlažiš genitalije da bi se popiškila... I možda ćeš i stomačić morati masirati kao bebi da bi se pokakila... Sretno u svakom slučaju i šta god da uradiš dobro si uradila. user posted image

Hvala puno na infu.NIšta od ovoga nisam znalauser posted image
Juče je maca sama odšetala, nije mi jasno kako kad ništa ne vidi...a možda je i mama došla po njuuser posted image .Možda je tako i bolje jer ni mlijeko nije znala iz šprice da pijeuser posted image

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Mace
12.7.2014 18:09:25   
selebriti

IZVORNA PORUKA: muaaa

Ma nemam ja ovdje nikoga,ova cura je bila komsinica.I ovi sto bih je mozda cuvali imaju cuku.Nemam pojma,bas sam u velikoj nedoumici

Salmy,a da je tek uzivo vidis,uvuce se pod kozu odmahuser posted image


Pa nije problem da je cuvaju ti sto imaju cuku. Neka mace u tvom stanu, samo neka je obilaze i daju joj da jede i mijenjaju vodu. Ineto pijesak ako su voljni.

Malo prozrace i super.

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Mace
12.7.2014 18:45:26   
D_K
dakle, tablete protiv parazita i kapi za buhe.
gdje da to nadjem? na veterini ili ima kod u trznim centrima.

mi smo nabavili jedno malo mace, vec joj je sad 7 sedmica i tako sa zavukla pod kozu da je to nevjerovatno. A djeca, vole je 100 na sat user posted image . hranimo je nekim macijim krekerima i viskas hranom za macke. to voli ali sinoc nakon jednog takvog jela je bas slatko krckala ostatke piletine od vecere. dakle, dodajemo joj i kuhano meso. ja joj znam nekad dati abc sira, to voli. mlijeko bas i ne - evo bas procitah vase komentare o mlijeku - to je to.
spava u kotlovnici, ima bastu za trckaranje i pentranje po drvecu, djeca je unesu u kucu tu zna odspavati i tako. ne znam samo kako da to opisem, zavoli ga covjek ko clana porodice, sta je ovo user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Mace
12.7.2014 19:22:01   
Adana
Hej draga, možda je najbolje da je odvedeš kod veterinara na pregled. user posted image Jako su ljubazni i susretljivi u vet. ambulanti na Stupu.

A ove ''karafeke'' imaš u vet. stanicama i vet. apotekama. Jedna takva ti je i apoteka ZOO Planet na Grbavici, iza pijace. Evo link na FB: https://www.facebook.com/pages/Veterinarska-apoteka-ZOO-PLANET/244506072239934

A klopu imaš i tečniju, kao gulaš u kesicama, a imaš i konzervice, kao i patete. Pa eto da znaš, malo da promijeni. Iako krekeri suhi su sasvim dovoljni.

I da, macama je potrebno obezbijediti travu ili ponuditi pastu za izbacivanje dlake. Jedno od rjeenja je i koritenje hrane za izbacivanje dlake. Ali ako izlazi moda se i sama snađe u bati...

I svaka vam čast user posted image I ja sam svoju mici tako našla, bila je bogda najmanja, nisma vjerovala da će da preživi...

< Poruku je uredio Adana -- 12.7.2014 19:28:28 >


_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Mace
13.7.2014 7:52:05   
D_K
Adana hvala ti na odgovoru.

vidjecu da organizujem pregled, to jeste najbolje. nasla sam joj tu tecnu hranu. ja kupim u pakovanju po 4 kesice pa ima razne varijante i bas lijepo pojede.

da budem iskrena ja sam imala veoma cvrste stavove po pitanju macke u kuci a oni su bili 'sta ce mi macketina po kuci' i 'jos mi samo to fali'user posted image ali djeca hoce. komsinica im jedna pokazala macice i padose moji cvrsti stavovi ko kule od karata.
evo me sad, leze ove moje dvije, gledaju crtice a macka sa njima user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Mace
13.7.2014 9:39:20   
muaaa
Posto ja neznam bas oko maca nesto puno interesuje me sljedece...

Adana,ovu travu sto spominjes,zasto joj treba i treba li nama?

Nasa je postala golonja na nekim mjestima,opada joj dlaka uzasno,da li se trebamo brinuti?

Nismo je jos vodili veterinaru,dok se jos malo privikne na nas,tako nam je ova cura rekla,dala joj je ona tbl.protivparazita,slijedi vakcina.
Spava s malenom,lopina je vec user posted image ...stavimo je mi na njenu logu kad zaspe..ali ona se probudi i. uvuce se u krevet user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Mace
5.8.2014 15:14:43   
muaaa
Nismo se odavno javljali....ja sam porasla,nekada spavam ovako damskiuser posted image

user posted image

a nekada ovako,raskalasenouser posted image

user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Mace
5.8.2014 15:27:33   
Super Beba
Kako je divna user posted image

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Mace
18.8.2014 15:34:27   
muaaa
Rastemo,rastemouser posted image

user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Mace
18.8.2014 15:39:29   
Visnja RR
jaaaao vidi joj okica user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Mace
18.8.2014 15:40:49   
Visnja RR
koju hranu koristi?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Mace
18.8.2014 15:42:05   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

koju hranu koristi?

Royal canin krekeri i meso i sta marka....a vec trazi nasu hranu kad mi jedemo,galami na nasuser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Mace
18.8.2014 15:47:40   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: muaaa


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

koju hranu koristi?

Royal canin krekeri i meso i sta marka....a vec trazi nasu hranu kad mi jedemo,galami na nasuser posted image


probaj nekad zamjeniti za Royal canin sa Taste of the wilde...odlicna hrana ...mislim da ima tri ukusa, piletina, lososo i hmmm jos nesto...ali bez zitarica je uz dodatak povrca)... ja maxu miksam nekad royal s ovom ...al kad sam mu prvi put dala Taste of the wilde s lososom poludio je od srece.... imaju i neku akciju Zoo centru... za 6 kupljenih kesa 7 je dzaba.... samo trazi karticu

evo npr ova...maca ce ti poludjeti od srece user posted image

http://www.zooplus.hr/shop/macke/hrana_za_macke_suha/taste_of_the_wild/312369

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Mace
18.8.2014 15:49:06   
Visnja RR
i max trazi nasu hranu.... gleda u nas i najmaznijim pogledom i ide od jednog do drugog...ali smo neumoljivi user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Mace
18.8.2014 15:52:08   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: muaaa


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

koju hranu koristi?

Royal canin krekeri i meso i sta marka....a vec trazi nasu hranu kad mi jedemo,galami na nasuser posted image


probaj nekad zamjeniti za Royal canin sa Taste of the wilde...odlicna hrana ...mislim da ima tri ukusa, piletina, lososo i hmmm jos nesto...ali bez zitarica je uz dodatak povrca)... ja maxu miksam nekad royal s ovom ...al kad sam mu prvi put dala Taste of the wilde s lososom poludio je od srece.... imaju i neku akciju Zoo centru... za 6 kupljenih kesa 7 je dzaba.... samo trazi karticu

evo npr ova...maca ce ti poludjeti od srece user posted image

http://www.zooplus.hr/shop/macke/hrana_za_macke_suha/taste_of_the_wild/312369

sad idemo po preporuci veterinarke,ona ce nam reci kad da mjenjamo ili mixamo.A cura govori da pocnemo sa hranom iz DM da je jako kvalitetna a jaeftina je.To njene drugarice uzimaju,pa cemo vidjeti,neka je jos malo na Royalu

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Mace
18.8.2014 15:54:15   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

i max trazi nasu hranu.... gleda u nas i najmaznijim pogledom i ide od jednog do drugog...ali smo neumoljivi user posted image

ma ona se popne na stolicu,ugura glavu medju nase ruke kad jedemo,sapice na sto i mjauce ali dugackouser posted image bas galami na nas.Mi joj stavimo malo na tasnicu,pastete ili ABC sira,piletine i tako ocjenimo sta smije i ona sva sretnauser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Mace
18.8.2014 23:37:01   
gvendolina
Aaaakako je slatka mua

_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *