|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djevojcica u Sarajevu umrla nakon operaci...
26.2.2009 12:52:27   
Anoniman
ja sam čula priču da se mala vani izašla igrati i da se zagrijala, vani hladno, ušla toplo, počela kašljati, vjerovatno prokinula i prokrvarila. Opet ne znam.user posted image
Neću da odmah krivim doktore, jer i sama sam kao manja imala isti zahvat, i znam da sam strogo mirovala i nisam pričala dugo (mama kaže it was the time of her life:)).
Ne bi se trebalo dešavati, jer operacija je zaista rutinska i još su poboljšane tehnike zahvata od tada.
A baš mi je žao, sinoć o tome  razgovaramo, kako se svakom može desiti neka beznačajna stvar pa da ga dođe glave.

< Poruku je uredio Shee -- 26.2.2009 13:05:22 >

(odgovor članu Blue rose RR)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Djevojcica u Sarajevu umrla nakon operaci...
26.2.2009 12:52:58   
Gigana
strašna vijest, juče sam to pročitala na internetu, još niko ne zna ime doktora. 
Ovo je stvarno više prevršilo svaku mjeru što se tiče doktora i njihove stručnosti. 
Pa dokle više, pitam se!

NEka joj je rahmet duši, molim Boga da roditeljima da snage.


_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Djevojcica u Sarajevu umrla nakon operaci...
26.2.2009 13:02:08   
Anoniman
Jutros sam procitala u Avazu. Strasno!
Da im Allah da sabura a djevojcici dzenet.
Moguce je i ovo sto je Shee rekla, samo ona je vec bila jednom na ntervenciji posle operacije, ne unam kako tad nisu vidjeli da nesto nije u reduuser posted image

(odgovor članu Gigana)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Djevojcica u Sarajevu umrla nakon operaci...
26.2.2009 13:15:19   
bezelye
Boze sacuvaj user posted image   Ne dao Bog nikome da osjeti bol koju sada osjecaju njeni roditelji user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Djevojcica u Sarajevu umrla nakon operaci...
26.2.2009 14:03:44   
Nann
Sumeja je imala 3 klinicke smrti,3 puta su njenim roditeljima dolazili da kazu da je umrla. Mama jooj treba ovih dana da se porodi,ulazi u 9.mjesec. Svi su jos uvijek u soku.
Nemam sta reci osim da je velika tuga:((((((


_____________________________

.:Najljepše stvari Bog daje onima koji strpljivo čekaju ღ:.

(odgovor članu bezelye)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Djevojcica u Sarajevu umrla nakon operaci...
26.2.2009 15:45:31   
adannn

Neka joj je rahmet duši....a roditeljima snage da izdrže....Jadno dijete,tek počelo da živi..Nedaj Bože nikome.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu Nann)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Djevojcica u Sarajevu umrla nakon operaci...
26.2.2009 16:50:48   
žana o8
Bože moj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Djevojcica u Sarajevu umrla nakon operaci...
26.2.2009 18:30:10   
ajnur
da joj dragi Allah dz.s podari lijepi Dzenet na njenim roditeljima da podari smiraj dusi.........................................................................................user posted image

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Djevojcica u Sarajevu umrla nakon operaci...
26.2.2009 18:37:37   
Lanaa
IZVORNA PORUKA: almai

Boze podari roditeljima puno snage da izdrze tu neizdrzivu bol
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



potpisujem

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Djevojcica u Sarajevu umrla nakon operaci...
26.2.2009 19:15:21   
beni29
Jadni roditelji ne mogu ni zamisliti kako se osjecaju.....Ovdje je nedavno( Francuska) bio isti slucaj. Curica od devet godina je operisala krajnike otisla kuci bez problema i kasljal je krv ali doktori su rekli da je to normalno..i na kraju je jadnica umrla zbog nekih komplikacija. Samo dokaz da se ne desava samo kod nas. Izvsili su obdukciju i nasli su da je umrla od jednog vrlo rijetkog oboljenja koje se stvara nakon ovakve operacije i ije bilo nacina da joj zuastave krvarenje.

Zalosno da se u nase vrijeme gdje je sve tako razvijeno i u punom tehnoloskom napretku desavaju i ovakve stvari.

_____________________________

Benjamin 18/12/2001
Eliott 28/04/2007
Mon bebe d amour

(odgovor članu Lanaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Djevojcica u Sarajevu umrla nakon operaci...
26.2.2009 20:31:06   
Amrino
Dragi Allahu daj tim ljudima sabura da ovo prezive!
Ma ne mogu ni zamisliti kako je jadnim ljudima...user posted image user posted image user posted image .
Jos ona trudna...ma odavno nesto tuznije nisam cula.
Sumeja je sada dzenetska pticica i njoj je mnogo lakse nego njenim roditeljima. Nadam se da ce im nova bebica dati bar malo snage da ovo prezive...
Na operaciju pristajem samo ako je pitanje zivota i smrti. Kako god okrenes- nijedna operacija nije "rutinska" i svaka i uvijek nosi veliki rizik...pa makar se to radilo i o krajnicima.
Sve je u Njegovim rukama!


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu beni29)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Djevojcica u Sarajevu umrla nakon operaci...
26.2.2009 20:48:14   
leli§
dusa mala... neka joj dragi Allah podari lijepi Dzennet a njenim roditeljima sabura i snage da izdrze

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Djevojcica u Sarajevu umrla nakon operaci...
26.2.2009 21:18:18   
Leva
Nemam vise rijeci za gluposti nasih ljekara. Jadno dijete i njeni roditelji user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Djevojcica u Sarajevu umrla nakon operaci...
26.2.2009 22:03:09   
riba78
[quote

dusa mala... neka joj dragi Allah podari lijepi Dzennet a njenim roditeljima sabura i snage da izdrze
[/quote]

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

To je prokletstvo želje koja se ne gasi, ali se ne ostvaruje."
Meša Selimović

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Djevojcica u Sarajevu umrla nakon operaci...
26.2.2009 22:33:25   
camm
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  tuzno da ne moze biti tuznije!


_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Djevojcica u Sarajevu umrla nakon operaci...
26.2.2009 22:47:46   
jagodicabobica
Tuga....jedan mali zivot se ugasiouser posted image user posted image user posted image
nepoznajm ih ali nemogu da prestanem plakati.
Jadni roditelji, nek im dragi Allah podari snage da izdrze...
O boze jos trudnica...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Djevojcica u Sarajevu umrla nakon operaci...
26.2.2009 22:53:50   
Mik Mik
user posted image


(odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Djevojcica u Sarajevu umrla nakon operaci...
26.2.2009 23:28:59   
Anoniman
Neka joj je rahmet duši....a roditeljima snage da izdrže....Jadno dijete,tek počelo da živi..Nedaj Bože nikome.


ne daj Bože nikome.....
I naša kćerka je trebala operisati krajnike prije 2, 3 god. i meni se nije "nikako dalo", nešto sam sve odgađala..... Sad nema problema sa njima....što ne znači da nekad kasnije neće opet biti....

(odgovor članu Mik Mik)
  Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Djevojcica u Sarajevu umrla nakon operaci...
27.2.2009 8:40:51   
Crvena
IZVORNA PORUKA: bezelye

Boze sacuvaj user posted image   Ne dao Bog nikome da osjeti bol koju sada osjecaju njeni roditelji user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu bezelye)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Djevojcica u Sarajevu umrla nakon operaci...
27.2.2009 8:54:30   
Emina*
Jao, tuzno, tuzno, pretuzno...
Boze dragi, sad citam na avazovoj stranici..
Na Kosevu govore da je djevojcica ostala 7 dana u bolnici da miruje,
a pustili su je vec sutradan, nakon operacije..
Da dragi Allah podari dzennet djevojcici, a roditeljima sabura i snage...
Jezila sam se dok sam ovo citala...  user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Djevojcica u Sarajevu umrla nakon operaci...
27.2.2009 9:43:13   
tweety
Imam sina od 3,5 godine kao što je ova djevojčica bila i ne daj Bože da mu se šta desi.Ona je sigurno bila puna života kao što je i ovaj moj.Ne mogu da zamislim kako je njenim roditeljima,užas.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Naši doktori su "mesari",pa to je katastrofa.Nemojte me pogrešno shvatiti,ne kažem da je u ostalim državama svijeta sve perfektno,ali kod nas su učestale ove pogreške doktora user posted image user posted image user posted image user posted image Kao što je neko već rekao,kako neće kad se kod nas danas kupuju diplome user posted image user posted image user posted image user posted image

I kad me neko pita zašto sam išla u Norvešku da rodim svoju djecu,eto iz takvih razloga.

Bože daj snage Sumejinim roditeljima da izdrže ovu bol i tugu.



_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Djevojcica u Sarajevu umrla nakon operaci...
27.2.2009 9:50:06   
lubi
uzas jedan,nemam rijeci za sve ovo sta nam se desava,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Djevojcica u Sarajevu umrla nakon operaci...
27.2.2009 10:37:41   
Ilic
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ovo je strasno, nemogu da vjerujem,
tako mi je zao male, nadam se da ce roditelji imati snage da
ovu veliku tugu koja ih je zadesila pretrpe,

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
uzas sta se desava!!!!!!!!

_____________________________

Jedno zlato imamo, za drugo se trudimo vec dvije godine ali nista...

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Djevojcica u Sarajevu umrla nakon operaci...
27.2.2009 15:07:23   
mummy
Čovjek ne može ništa ni komentarisati o ovakvim slučajevima. Mislim da bih ja "odležala" tog dr. Mom sinu je već zakazana operacija krajnika na Koševu na ljeto...

(odgovor članu Ilic)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Djevojcica u Sarajevu umrla nakon operaci...
28.2.2009 12:22:52   
liebevoll
Prestrasno!!!
Da je Bosna iole normalna drzava, cijeli tim ljekara bi za to morao odgovorati. Ovako ce se slucaj, kao i mnogi prije njega zataskati, a svaki roditelj cije dijete bude moralo raditi tu prilicno bezazalenu operaciju, drhtat ce i moliti Boga da doktoru ne zadrhti ruka i ne ode u krivom smjeru!!!
F U J !!!!!!!!!!!!!!!!!!

_____________________________

"Ti si zelja iza koje druge zelje nema..."
24.8.2009.

(odgovor članu mummy)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *