|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čime skidate šminku?
4.3.2009 8:37:31   
Anoniman
skidam pharmamedovom bademovom kremom, poslije se umijem obicnom vodom i opet nanesem bademovu kremu... tako u zadnje vrijeme
inace prije sam koristila niveine vlazne maramice za skidanje sminke

(odgovor članu Lorna)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Čime skidate šminku?
4.3.2009 22:02:37   
ambera
sa meliade mlijekom za čišćenje šminke a potom meliade tonik za čišćenje lica 

(odgovor članu Lorna)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Čime skidate šminku?
15.3.2009 13:44:28   
lejlas30
Ja se prvo dobro umijem (koristim dove sapun), a onda lice namazem obicnom niveom (onom u plavoj kutiji). Tako vec godinama.

_____________________________

Tri godine u braku
1. ICSI = 0

Gospodaru moj
Podsjećaj me stalno
Da je neuspjeh iskušenje
Koje prethodi uspjehu

(odgovor članu ambera)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Čime skidate šminku?
15.3.2009 21:34:36   
adannn
IZVORNA PORUKA: HanaBana

Oriflame tecnost za skidanje sminke 3 u 1user posted image user posted image user posted image fenomenalno je jer i ujedno tonizira liceuser posted image user posted image

Takođeruser posted image ali i vlažnim maramicama...


_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Čime skidate šminku?
15.3.2009 21:42:57   
boogy woogy
IZVORNA PORUKA: bezelye

Probajte na vlaznu blaznicu staviti malo bebi-ulja. Super efekat user posted image Preporuka od jedne stare kozmeticarke u Skopju.



Znam, znam za ovaj trik! Ja ovako vec godinama skidam sminku sa ociju. Umivam se gelom na bazi Melise jer djeluje blago antisepticki i naravno na kraju stavim Vitaskin kremu sa A & E vitaminom. Jako dugo sam tragala za kremom koja mi odgovara (jer imam alergijski tip koze) i potrosila sam cijelo malo bogatstvo u potrazi.

(odgovor članu bezelye)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Čime skidate šminku?
26.3.2009 23:59:41   
mamin_zivot
BEKUTAN vlazne maramice super su nemaju alkohola, e onda naravno umivanje sa BEKUTAN kupkom i toplom vodom, stavim Dove hidratantnu kremu i to je to... dok sam koristila losione, preparate razne, kreme i svasta nesto za ciscenje vjerujte da sam imala problema sa licem, a odkako koristim samo ovo troje, lice kao bebina guza. mlada koza ne treba nista osim neceg blagog.

_____________________________

16.06.2009.-14:55 rodio se nas sin, najljepsa i najveca radost nasa!!!
01.01.2011.-15:45 rodila se princeza mamina.
Druga radost jeste, ali ne i manje vrijedna od prve. :**

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Čime skidate šminku?
27.3.2009 8:57:17   
new mama
Ja koristim violetine vlazne maramice za skidanje sminke i zadovoljna sam,a poslije se umijem i stavim Ajninu nivea bebi kremuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu mamin_zivot)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Čime skidate šminku?
27.3.2009 9:17:40   
Atarka
Šminku sa očiju skidam sa Baleinim odstranjivačem make-upa sa alojom, nije masan i odgovara mi. Ako je malo jača šminka, onda koristim Rosalovo mlijeko za skidanje šminke. Onda se umijem sa Avenovim gelom za umivanje bez sapuna protiv mascenja koze. Nekad stavim tonik, ako imam problemcica. 
Na kraju ide Avene Rebalancing Soothing Emulsion i super user posted image

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Čime skidate šminku?
15.4.2009 22:49:03   
amela.srce
s vlaznim maramicama za skidanje sminkeuser posted image

_____________________________

NASA PRINCEZA JE RODJENA 28.10.2007
AMELA:LJUBAV MOJA NAJVECA!!!

(odgovor članu Lorna)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Čime skidate šminku?
11.5.2009 17:25:02   
Hankica
Ja koristim Vichy One step cleanser (3 in 1), stvarno je odlican, skidam sminku sa lica i sa ociju, imam jako osjetljive oci, ali ovaj proizvod i ne osjetim. Samo sto se cijena promijenila tri puta u zadnje dvije godine koliko ga koristim, nisam odavno bila u apoteci, mislim da je opet poskupio...

_____________________________

Beba je dosla 22. decembra 2008.

(odgovor članu amela.srce)
Neposredna veza do poruke: 35
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *