|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: žene krajine
6.12.2009 20:26:56   
anidla
Krajina...bome fali mi...ja sam iz Velike Kladuse a zivim u Sarajevu sa mm koji je iz Zenice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
najbitnije mi je da i on voli moj grad, pa smo cesto isli...iako sad kako je bebac tu znam da cu rjedje ici...jedva cekam februar da idem piti kafu sa mojim krajisnicima...
i da jesmo ljuti, ali posteni do bola...sve kod nas moze dok se ne lazemo, ne psujemo...e kad uvrijedis, nadrljas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zato je mm fin prema meni user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image salim se, naravno user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: žene krajine
6.12.2009 20:30:07   
mina23
Ja sam iz sanskog mosta i lijep je , pa ako koja bude dolazila Bujrumuser posted image

_____________________________

Sunce mamino stiglo 23.01. 2010 nas mali Saim, Volimo ga puuuuno!

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: žene krajine
6.12.2009 20:32:13   
anidla
sve gradove moje Krajine poznajem, obisla do zadnjeg user posted image user posted image user posted image user posted image
Kad krenem u VK navratciu ti na kafu u Sanski Most user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu mina23)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: žene krajine
6.12.2009 23:59:30   
mina23
Bujrumuser posted image user posted image

_____________________________

Sunce mamino stiglo 23.01. 2010 nas mali Saim, Volimo ga puuuuno!

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: žene krajine
14.12.2009 15:06:45   
bebana27
meni puno fali moj bihac
ali nazalost necu za novu godinu kod svojih tek tamo na proljece pa sam jako tuzna ova daljina je najgora a i ova gripa pa se covjek ne moze uputiti sa malim djetetom svega me strah
vidim ima nas puno iz krajineuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image super

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu mina23)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: žene krajine
24.12.2009 10:21:00   
hanin
Ja sam iz Bos. Krupe, mada vec 12 godina zivim u Sarajevu. user posted image

_____________________________

Dalia, moj Zivot, moja Sreca, moja Ljubav.....

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: žene krajine
24.12.2009 10:53:59   
Atarka
Pozdrav mojim Krajiskinjama.
Ja sam iz V.Kladuse, zivim u Sarajevu 10 godina. Anidla, mozda se i znamo?

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu hanin)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: žene krajine
24.12.2009 11:50:30   
micica
user posted image user posted image user posted image Moram se i ja tuspasiti. Mama je iz Bihaca tako da sam i ja polovicno "vasa" user posted image user posted image user posted image user posted image
Puno, puno pozzz od moje Une i mene

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: žene krajine
24.12.2009 11:56:41   
škorpija
ljubac za jednu jedinuuser posted image , ja sam trenutno u mome bišću da se bebi navikava ipak je on napola krajišnik

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu micica)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: žene krajine
24.12.2009 12:14:06   
micica
Hihihihi, nama bi bilo bolje da idemo na FB user posted image user posted image user posted image user posted image Jesi li ti pitala nrgdjr na pocetku ima li ko iz Ripca ili Ribica, ne znam bas sva naselja tamo. Moja nane je iz Ripca

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: žene krajine
24.12.2009 12:20:34   
anidla
Atarka, cija si ? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ajd da se druzimo, da imam nekog svog u velikom gradu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu micica)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: žene krajine
24.12.2009 12:35:00   
micica
Opet ja smota mala user posted image Nije iz Ripca nego Izecica , pa eto ako ima ko user posted image

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: žene krajine
24.12.2009 12:36:46   
škorpija
e baš si smotana, đe ripać a đe izačićuser posted image , poslala sam ti PP

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu micica)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: žene krajine
24.12.2009 13:57:02   
micica
Ma ja sam sva user posted image Ne zamjerite drage moje

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: žene krajine
24.12.2009 14:43:20   
Atarka
Anidla, poslacu ti pp kad stignem, malac mi je danas pravo zahtjevan. Mozemo se druziti, sto da ne user posted image user posted image user posted image

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: žene krajine
24.12.2009 14:44:12   
Atarka
Anidla, saljem ti pp cim stignem, malac mi je danas skroz zahtjevan.

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: žene krajine
24.12.2009 14:48:55   
Atarka
Sori na duplom postu, prosla poruka mi se nije odmah prikazala

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: žene krajine
24.12.2009 15:18:08   
anidla
cekam poruku user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: žene krajine
24.12.2009 20:00:23   
breskvicaa
Drage moje kraiškinje baš mi je drago da nas ima ovako puno user posted image user posted image user posted image   

_____________________________

Ono sto te ne ubije to te ojaca...

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: žene krajine
25.12.2009 16:14:07   
bebana27
IZVORNA PORUKA: škorpija

ljubac za jednu jedinuuser posted image , ja sam trenutno u mome bišću da se bebi navikava ipak je on napola krajišnik



zavidim tiuser posted image user posted image user posted image
ja jos necu u bisceuser posted image user posted image user posted image  a tako mi fali
popi kafu u jednom od onih nasih kaficauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: žene krajine
8.1.2010 13:57:01   
bebana27
da li ce nek od vas ubrzo u krajinu
ja aBd kontam tamo u martu pa bi voljela da se vidim sa nekom od vas

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: žene krajine
8.1.2010 14:35:42   
sara.at

IZVORNA PORUKA: anidla

Krajina...bome fali mi...ja sam iz Velike Kladuse a zivim u Sarajevu sa mm koji je iz Zenice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
najbitnije mi je da i on voli moj grad, pa smo cesto isli...iako sad kako je bebac tu znam da cu rjedje ici...jedva cekam februar da idem piti kafu sa mojim krajisnicima...
i da jesmo ljuti, ali posteni do bola...sve kod nas moze dok se ne lazemo, ne psujemo...e kad uvrijedis, nadrljas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zato je mm fin prema meni user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image salim se, naravno user posted image user posted image user posted image user posted image




auu vidi moj krajiski cura i ja sam iz Velike Kladuse pa mozda se i mi znamo...


_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: žene krajine
10.1.2010 21:34:38   
SdZ
Sta NAS ima masallahuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: žene krajine
13.1.2010 12:32:20   
anidla
IZVORNA PORUKA: sara.at


IZVORNA PORUKA: anidla

Krajina...bome fali mi...ja sam iz Velike Kladuse a zivim u Sarajevu sa mm koji je iz Zenice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
najbitnije mi je da i on voli moj grad, pa smo cesto isli...iako sad kako je bebac tu znam da cu rjedje ici...jedva cekam februar da idem piti kafu sa mojim krajisnicima...
i da jesmo ljuti, ali posteni do bola...sve kod nas moze dok se ne lazemo, ne psujemo...e kad uvrijedis, nadrljas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zato je mm fin prema meni user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image salim se, naravno user posted image user posted image user posted image user posted image




auu vidi moj krajiski cura i ja sam iz Velike Kladuse pa mozda se i mi znamo...



cija si ti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja sam 84 godiste, poznajees li tu generaciju ? user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: žene krajine
13.1.2010 12:35:57   
zvecka
IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: sara.at


IZVORNA PORUKA: anidla

Krajina...bome fali mi...ja sam iz Velike Kladuse a zivim u Sarajevu sa mm koji je iz Zenice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
najbitnije mi je da i on voli moj grad, pa smo cesto isli...iako sad kako je bebac tu znam da cu rjedje ici...jedva cekam februar da idem piti kafu sa mojim krajisnicima...
i da jesmo ljuti, ali posteni do bola...sve kod nas moze dok se ne lazemo, ne psujemo...e kad uvrijedis, nadrljas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zato je mm fin prema meni user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image salim se, naravno user posted image user posted image user posted image user posted image




auu vidi moj krajiski cura i ja sam iz Velike Kladuse pa mozda se i mi znamo...



cija si ti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja sam 84 godiste, poznajees li tu generaciju ? user posted image



kakvo je to druzenje bez mene???user posted image

_____________________________

Lejla 18-09-2006
Emana 29-01-2010
Moja dva pileta dosadna:)

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *